LM 21/22 (1): Malmö FF 0-3 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 20:40

Rozwalimy ich jak gnój po polu. To będzie początek naszego renesansu. Forza!


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 21:51

woe pisze:
14 września 2021, 20:40
Rozwalimy ich jak gnój po polu. To będzie początek naszego renesansu. Forza!
I oby się spełniły Twoje przepowiednie 👍👍
Na razie bardzo przyjemny wieczór. Teraz najbardziej chyba zależałoby mi na tym, by zachować czyste konto.

Fajnie wygląda Locatelli. Wobec mizerii w środku Allegri nie może sobie pozwolić na zwyczajowe pół roku wprowadzania z ławki, ale wydaje się, że Manu ładnie wprowadził się do drużyny, prezentuje dużą dojrzałość i spokój.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 21:52

Mam nadzieje, że dziołchy tego nie roztrwonią...


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 21:59

Mati1990 pisze:
14 września 2021, 21:52
Mam nadzieje, że dziołchy tego nie roztrwonią...
Choć co baczniejszy obserwator wyczułby i dziołchy na forum. Jak nie idzie to jest tu zlot frustratów, jak idzie - cisza. Bardzo ważne bramki z psychologicznego punktu widzenia. Każdy, kto dotknął piłki na jakimkolwiek poziomie, wie, że nie zawsze wszystko idzie po myśli, bywają serie błędów, ciężkie nogi itd. Mam nadzieję, że chociaż trochę chłopaki załapią pewności siebie i mimo, że będzie dużo wpadek jeszcze i narzekania, po mału zacznie się klarować dusza tej drużyny.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 22:12

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale gramy jak typowy Allegri + ktoś chyba doszedł do wniosku, że granie na 1-2 kontakty to postęp i postanowił pracować dalej nad czyms co zaczął wdrażać Sarri?


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 22:52

Było na co popatrzeć. Szkoda że nie było 5. Może byłbym zadowolony ;)


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 23:02

3-0 z outsiderem na wyjeździe na stojąco, brak kontuzji, trochę szkoda żółtej. Jest dobrze.


Obrazek
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 14 września 2021, 23:34

Dobry mecz, mimo że z ogórkami. Jakoś dziwnie czuję się spokojniejszy przed Milanem.
Forza Juve !!!


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 00:03

Spodziewałem się trudniejszego meczu, a trudniej było tylko przez pierwszy kwadrans. Ogólnie pełna kontrola. Brakowało mi wyjścia do kontrataków większej liczby zawodników plus kilka razy mogliśmy lepiej zagrać ostatnie podanie. Natomiast podobało mi się, to że walczyliśmy, widoczne było zaangażowanie.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 00:06

Świetny mecz, bardzo fajnie się oglądało :) zawodnicy mieli ciąg na bramkę, szukali siebie, asekurowali. Tak trzeba. Jak Malmo powinnismy golić takie wszystkie "Empole"...

tym razem weszła rozbudzajaca pepsi miast meliski....


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 06:59

CzeczenCZN pisze:
14 września 2021, 19:27
Obstawiam 0-2 nawet 0-3. Spokojna wygrana, pojawi się wiara i optymizm na forum. Tylko że Milan może szybko sprowadzić nas na ziemie... Szczerze jakoś nie wyobrażam sobie by Allegri dał ciała w CL, nie wychodząc z grupy. ;)
No i stało się jak mówiłem :cooler:
Dalej podtrzymuje drugą część zdania. Mam jednak nadzieje że nasi pokażą charakter i wyjdą w pełni skoncentrowani. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 08:13

Może i graliśmy średnio, ale najważniejsze, że przywozimy do Turynu 3 punkty bez drżenia do ostatnich minut o końcowy rezultat. Przykładowo takie United (dysponujące lepszym składem niż Juventus) już na starcie skomplikowało sobie sytuację w grupie przegrywając z teoretycznie najsłabszym rywalem. Teraz obowiązkiem jest zgarnąć 3 oczka w rewanżu z Malmo, minimum 4 punkty z Zenitem i ewentualnie powalczyć chociaż w jednym meczu z Chelsea. Na nic więcej nie mamy wpływu, bo bez względu na to kto ostatecznie zamie pierwsze, a kto drugie miejsce, to i tak może trafić na silnego przeciwnika (w kilku grupach są dwie bardzo mocne ekipy np. City/PSG w A, Liverpool/Atletico w B, Bayern/Barcelona nawet mimo kryzysu w E).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 08:32

Bezproblemowe punkty, zero stresu co zdarzało nam się nawet z takimi ogórkami mając w składzie Teveza i Vidala, tak się takie mecze powinno rozgrywać. Łatwy mecz, łatwe punkty, bez kontuzji i to cieszy bo przed nami mecz ligowy, który trzeba wygrać i wygramy tym bardziej, że Liverpool zmasakruje dziś Milan. Cisza w temacie tutaj, gdyby porażka była to byłby kocioł ale do tego przywykliśmy.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 09:29

Cóż nie był to zbyt ciekawy mecz wiec o czym tu wielce pisać :)

Powrót do 3-5-2 i od razu wynik, trzeba jednak oddać że do tego ustawienia najbardziej nie pasuje Chiesa, a on wczoraj nie był dostępny do gry wiec wybór dosyć logiczny. To ustawienie zresztą jest dobre i dla Cuadrado i Dybali, a nasza bylejakość w pomocy nie była widoczna na tle tak beznadziejnego rywala. Chłopaki z Malmo popelniali tak kardynalne błędy w obronie i dawali nam tyle przestrzeni że łącznie uzbierałoby się na 5 spotkań Serie A. Cieszy oczywiście wynik, choć karny jak dla mnie mocno naciągany, później taki Morata ciągle się przewraca bo liczy że każdy sędzia będzie taki przychylny. Dybala zresztą miał masę szczęścia że udało mu się zamienić karnego na bramkę.

Oczywiście patrząc na nasz żenujący początek trzeba się cieszyć że chociaż w LM nie trzęsły się nam nogi i zagraliśmy jak przystało na faworyta. 3 pkt na tym etapie dla tej drużyny to spora dawka tlenu, natomiast w starcia z Milanem mozemy się dalej obawiać i nie zdziwi mnie tam absolutnie nic.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2021, 09:52

Z tego co czytam na różnych portalach, muśnięcie piłki przez Bentancura zostało potraktowane jako jego asysta, ale podanie od Rabiota już nie, chyba dlatego, że piłkę lekko trącił jeden z obrońców Malmö. Jest w tym przynajmniej jakaś konsekwencja :)

Mecz udany, nie ma powodów do narzekań. Cieszy pierwsze od pół roku czyste konto. Nawet Szczęsny zapracował na notę wyższą niż wyjściowe 6, bo w drugiej połowie zaliczył 2-3 dobre interwencje na podbudowanie pewności siebie.

Dobry prognostyk przed Milanem. Oczywiście nadal nie zdziwi mnie, jeśli zbierzemy w niedzielę srogie lanie, ale atmosfera w drużynie na pewno uległa poprawie, więc mamy więcej powodów do ostrożnego optymizmu.


Zablokowany