Serie A 21/22 (03): Napoli 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:17

Ale wytłumaczcie mi co się stało w tej drugiej połowie? Po pierwszej poczytałem sobie czat i dowiedziałem się, że "Juwentus" lekko wygrywa? To co się stało później? Czyzby ten spadek posiadania piłki z 33% do 31% był kluczowy?
A Wojtus, to oprócz Juventusu jeszcze wyjazd z kadry, razem ze swoim heheszkowym koleżką Kryśką. Niech broni Drągowski, a na rezerwę Skorupski.
W Juventusie niestety będzie się z nim trzeba męczyć do końca sezonu.
Ostatnio zmieniony 11 września 2021, 21:21 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:20

A co nie jest tak ? Blokował całe mercato by na koniec uciec nie dając klubowi szansy na wzmocnienia w dwa dni.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:21



Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:23

Marat87 pisze:
11 września 2021, 21:17
Ale wytłumaczcie mi co się stało w tej drugiej połowie? Po pierwszej poczytałem sobie czat i dowiedziałem się, że "Juwentus" lekko wygrywa? To co się stało później? Czyzby ten spadek posiadania piłki z 33% do 31% był kluczowy?
A Wojtus, to oprócz Juventusu jeszcze wyjazd z kadry, razem ze swoim heheszkowym koleżką Kryśką. Niech broni Drągowski, a na rezerwę Skorupski.
W Juventusie niestety będzie się z nim trzeba męczyć do końca sezonu.

Było nastawienie bronimy 0-1 a potem Szczęsny odwalił i było wiadomo że jak stracą to przegrają.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:25

Za obecny burdel odpowiada szereg błędnych decyzji, rozpoczętych od zwolnienia Allegriego bez przygotowanego na jego miejsce porządnego następcy. Teraz staramy się przywrócić to co było, ale jak przez to jeszcze bardziej zaplątujemy się w sieci.

Sytuacja jest niezwykle niedobra z jedne strony należy kiedyś zatrzymać tą trenerską karuzele i wprowadzić choć trochę stabilizacji i liczyć, że cokolwiek zatrybi. Z drugiej strony nie możemy sobie pozwolić na okres przejściowy jeśli w kolejnym okienku nie chcemy sprzedać któregoś z kluczowych piłkarzy.

Stoimy w rozkroku, a w takiej pozycji niestety bardzo łatwo dostać kopa w jaja. I na ten moment wszystko trafia w punkt.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:29

Allegri już zdążył powiedzieć, że Wojtek jest numero uno.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:32

Sorek21 pisze:
11 września 2021, 21:23
Marat87 pisze:
11 września 2021, 21:17
Ale wytłumaczcie mi co się stało w tej drugiej połowie? Po pierwszej poczytałem sobie czat i dowiedziałem się, że "Juwentus" lekko wygrywa? To co się stało później? Czyzby ten spadek posiadania piłki z 33% do 31% był kluczowy?
A Wojtus, to oprócz Juventusu jeszcze wyjazd z kadry, razem ze swoim heheszkowym koleżką Kryśką. Niech broni Drągowski, a na rezerwę Skorupski.
W Juventusie niestety będzie się z nim trzeba męczyć do końca sezonu.

Było nastawienie bronimy 0-1 a potem Szczęsny odwalił i było wiadomo że jak stracą to przegrają.
Pytałem bardziej ironicznie, ale dzięki ;)
A jak tam Pellegrini? Pewnie lepiej od Dr.Sciglio?


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:48

Poprostu pisze:
11 września 2021, 21:29
Allegri już zdążył powiedzieć, że Wojtek jest numero uno.
I jak taki Perin ma sie poczuć? A dopiero co Pjanic mowil, ze jaki to Allegri nie jest świetny i jak to każdemu daje szanse.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 21:56

To ile idiotycznych opinii przeczytałem dzisiaj na czacie w ciągu 65 min. to dawno nie przeczytałem. Kto był ten wie o co chodzi.

Można powiedzieć jaki klub (a konkretnie osoby, odpowiedzialne za podejmowanie decyzji) tacy kibice. Podobny poziom urojeń. Kulminacja nadeszła jak jakiś wiking wrzucił mi link do whoscored (z czego zwykle heheszkujemy), żeby udowodnić jak przyzwoicie gra Rabjo 😂 Zaczynam tęsknić za czasami, gdzie 5 osób na martwym forum na lajcie mogła sobie pogadać o wszystkim przez 105 min.

Dzisiaj niestety mecz = czat

Aha. Juventus Maksa to UJnia z grzybnią #AllegriOut


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 22:25

W zasadzie jak na sytuację kadrowa i klasę rywala oraz mecz na wyjeździe to było dobre spotkanie. Robiliśmy to co mieliśmy zrobić, szczelnie broniliśmy i wykorzystaliśmy swoją szansę. A że drugi mecz z rzędu strzelamy sobie dwa samobóje.
🤷
Bardzo cieszy poziom Locatelliego, genialna piłka do Westa, odważne przeżuty, spokój i jakość z piłką przy nodze i jakość w defensywie, który nigdy nie dałby Pjanic. Niestety na jego tle widać jaka mamy biedę na innych pozycjach. Przeciętność McKeniego aż boli a jego zestawienie z Anguissa to policzek dla naszych dyrektorów i skautów.
Podobnie jak zwrotność Kulusevskiego czy forma De Ligta. Pellegrini to zupełnie inny temat, chłopak notuje fatalne 45 minut i chwilę po przerwie nie wytrzymuje fizycznie, on ma profesjonalny kontrakt?

Jest światełko w tunelu, jest z czego szyć ale na razie mamy potężnego pecha.


calma calma
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 22:52

O dziwo wykorzystujemy błąd rywala (brawo Morata), ale juz drugiego podobnego Kulu nie wykorzystuje a byłoby 2:0. I oczywiście musimy popełnić 2 własne błędy: piłkę traci Berna a potem Szczęsny zamiast wypiastkowac do boku to chyba próbuje łapać (bez skutku) i kompletnie niezrozumialy strzał Kean'a na bramkę Szczęsnego.

Gramy fatalnie a już za tydzień Milan i szykuje się 1 punkt po 4 meczach. Teraz jest prawdziwy sprawdzian dla Maxa czy potrafi wyciągnąć zespół z tego szamba.

Polecam uważnie oglądać w tym sezonie mecze Juve w LM, bo za rok może nie być nam to dane.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 23:12

jackop pisze:
11 września 2021, 21:56
To ile idiotycznych opinii przeczytałem dzisiaj na czacie w ciągu 65 min. to dawno nie przeczytałem. Kto był ten wie o co chodzi.

Można powiedzieć jaki klub (a konkretnie osoby, odpowiedzialne za podejmowanie decyzji) tacy kibice. Podobny poziom urojeń. Kulminacja nadeszła jak jakiś wiking wrzucił mi link do whoscored (z czego zwykle heheszkujemy), żeby udowodnić jak przyzwoicie gra Rabjo 😂 Zaczynam tęsknić za czasami, gdzie 5 osób na martwym forum na lajcie mogła sobie pogadać o wszystkim przez 105 min.

Dzisiaj niestety mecz = czat

Aha. Juventus Maksa to UJnia z grzybnią #AllegriOut
Jesteś ostatnią osobą, mogącą narzekać na czat, zazwyczaj to Ty wiedziesz wiodącą rolę w żenadzie tego typu konwersacji i odpychaniu ludzi od tej metody komunikacji (jak mnie). Dlatego też, od dawien dawna, czat był baaaaardzo tłem dla zmagań na boisku, po prostu nie chciało mi się czytać Twoich złośliwości względem innych, względem innych opinii...

Co do meczu to wręcz brak słów, nie wiem co ja oglądam, to jest drużyna max na LE. Jestem w lekkim szoku, oraz mocnym znieczuleniu alkoholowym, ale nie pomaga...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2021, 23:13

Pluto pisze:
11 września 2021, 22:25
W zasadzie jak na sytuację kadrowa i klasę rywala oraz mecz na wyjeździe to było dobre spotkanie. Robiliśmy to co mieliśmy zrobić, szczelnie broniliśmy i wykorzystaliśmy swoją szansę. A że drugi mecz z rzędu strzelamy sobie dwa samobóje.
Niestety wkrótce braknie Chielliniego i zobaczymy jak to będzie ze "szczelną obroną".
Patrząc jakim karłem stał się De Ligt, niestety słabo to widzę. Dziś po wejściu zero pozytywów, wykopy pod nogi przeciwnika choć koledzy byli niekryci. Chłopak musi wziąć się w garść, inaczej szybciutko się żegnamy. Nasi z zadowoleniem przyjmą 60 baniek (+20 dla grubego, ma się rozumieć).
W sumie to nie wiem jak wspaniały sezon miałby zagrać MDL, aby nie został poświęcony "na ołtarzu plusvalenzy". Trudno to sobie wyobrazić, bo nigdy na tym poziomie nie był... co najwyżej bywał.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 00:01

Garreat pisze:
11 września 2021, 23:13
Pluto pisze:
11 września 2021, 22:25
W zasadzie jak na sytuację kadrowa i klasę rywala oraz mecz na wyjeździe to było dobre spotkanie. Robiliśmy to co mieliśmy zrobić, szczelnie broniliśmy i wykorzystaliśmy swoją szansę. A że drugi mecz z rzędu strzelamy sobie dwa samobóje.
Niestety wkrótce braknie Chielliniego i zobaczymy jak to będzie ze "szczelną obroną".
Patrząc jakim karłem stał się De Ligt, niestety słabo to widzę. Dziś po wejściu zero pozytywów, wykopy pod nogi przeciwnika choć koledzy byli niekryci. Chłopak musi wziąć się w garść, inaczej szybciutko się żegnamy. Nasi z zadowoleniem przyjmą 60 baniek (+20 dla grubego, ma się rozumieć).
W sumie to nie wiem jak wspaniały sezon miałby zagrać MDL, aby nie został poświęcony "na ołtarzu plusvalenzy". Trudno to sobie wyobrazić, bo nigdy na tym poziomie nie był... co najwyżej bywał.
No, postawa de Ligta to jeden z największych zawodów transferowych ostatnich lat w kategorii młode talenty. Wszyscy pamietamy jakim niszczycielem był w Ajaxie. Nie tylko czyścił wszystko, grał jak stary to jeszcze był motywatorem, kapitanem i dawał coś extra przy rożnych. U nas więcej dobrych/bardzo dobrych chwil miewał od niego nawet Demiral czy Benatia :/ (no, może trochę naciągam :P)
Nie rozumiem tego, bo chłopak ma wszystko by się rozwijać u nas: Chielliniego, sporo szans etc.
Może to ten ogólny marazm i zapaść zespołu tak na niego wpływa?

Ogólnie mimo tak słabego początku sezonu nie wpadałbym w panikę. Ciągle coś nam stoi na przeszkodzie, a to przypadek, a to pech, a to kontuzje, czy teraz zgrupowanie :P nie zapominajmy też, że Juventus gra słabą piłkę (obiektywnie) od 20 lat z jakimiś krótszymi okresami lepszego futbolu (czterema/pięcioma), więc jakieś wymiatanie w stylu Lpoolu w prime (ostatnie zdobycie LM) nie leży w naszej naturze XD

zobaczycie. Potrenują razem, wyjdą kilka razy tą samą 11, złapią rytm i będziemy mieli jeszcze serie wygranych.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2021, 00:11

Co do De Ligta to nie byłem zwolennikiem jego transferu, nie jarałem się nim i nie byłem w stanie ogarnąć tych zachwytów gościem. Chłopak miał pojedyncze dobre mecze i to na tyle, nie, aby dać za niego 85 baniek i mam nadzieję, że zostanie odpalony po sezonie aby sprowadzić tych, których najbardziej potrzebujemy. Środek pola do naprawy od tylu lat a my kasę na Igłę, Ronaldo, De Ligta a pomoc jak była gówniana tak jest.
Szwamb pisze:
12 września 2021, 00:01
zobaczycie. Potrenują razem, wyjdą kilka razy tą samą 11, złapią rytm i będziemy mieli jeszcze serie wygranych.
:laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek
Zablokowany