Serie A 21/22 (02): JUVENTUS 0-1 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 21:27

jesteśmy dziadami... Inter, Lazio, Napoli, Milan komplety, a my ... 1 pkt.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 22:11

rammstein pisze:
29 sierpnia 2021, 21:27
jesteśmy dziadami... Inter, Lazio, Napoli, Milan komplety, a my ... 1 pkt.
Zapomniałeś o Romie, która według mnie będzie czarnym koniem obecnego sezonu i korci mnie żeby postawić jakąś symboliczną kwotę na to, że zdobędą Scudetto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 22:34

Max w pierwszej kolejności musi przywrócić solidność naszej obrony, bo Sarri i Pirlo rozmontowali tę formacje całkowicie i tracimy w kazdym meczu conajmniej 1 gola.

Pomoc jest słaba i słaba będzie. Loca sam nic tu nie da, trzeba jeszcze kogoś kreatywnego.

Atak wzmacniamy Keanem i to jest dobry ruch, bo Morata nawet na ścianę nie umie zagrać, pilka się od niego odbija jak od słupka a Włoch może zagrać na środku lub na lewej stronie. Mamy niby stawiać na Dybale, ale po dobrym meczu z Udinese, z Empoli już nie grał nic. Lider, 10stka, kapitan musi być pewnym punktem w kazdym meczu a nie co jakis czas.

Zaczęliśmy fatalnie, 5 punktow straty do liderów po meczach z ogorkami a teraz spotkania z Napoli i Milanem. Po 4 kolejce możemy mieć tylko 1 punkt, chyba że przestaniemy "uczyć się na błędach" a wreszcie rzeczywiście wyciagniemy wnioski i zaczniemy grać w piłkę a nie w chodzonego.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2021, 22:48

Kean to nie jest klasyczna 9 i obawiam się że na ścianę także i młody Włoch nie będzie umiał zagrać co nie znaczy że nie cieszę się z jego przyjścia bo moim zdaniem to dobry ruch na dobrych warunkach. Registy nam trzeba bo nie ma kto w tym środku pola podawać, Bentancur nie bardzo umie, Rabiot totalnie nie umie, McKennie także nie jest w tym dobry. To duży problem gdy żaden pomocnik nie umie podawać... Loca może umie, ale wierzymy w to tylko dlatego że jeszcze nie zagrał wystarczającej ilości meczów w Juve :)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2021, 13:17

Obejrzałem sobie skrót i w sumie standard, Chiesa póki ma siłę jest kluczowym gracze, jak zwykle widać też Cuadardo, zaś po skrócie mogę wysunąć wniosek, że Dybali w dzisiejszym meczu nie boisku nie był, nie wiem czy słuszny, ale takie odniosłem wrażenie.


Zablokowany