Serie A 20/21 (38): Bologna 1-4 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:21

Ale jajca. Fajny weekend. Juve i Milan (bardzo mnie cieszy ich powrót) w LM, Napoli poza top 4, Lille mistrzem Francji. Wczoraj Lewy pobił rekord. Gdybyśmy choć połowę sezonu grali tak jak dzisiaj. Ciekawe co teraz zrobią z Pirlo. Ja sam mam dylemat. Jeśli nie ma opcji na top trenera, to lepiej go zostawić, niż bawić się w pół środki. W sumie gdyby mi ktoś zaproponował Pirlo totalnego amatora w trenerce, dwa puchary i awans do LM w sezonie przejściowym, brałbym w ciemno. W oczy jednak razi brak stylu. Ale Sarri też go nie mógł wdrożyć. No cóż zobaczymy. Ciekawe co teraz zrobi Dollaruma 😁

P.S Bez Ronaldo gramy lepiej, zespołowo. Ciekaw jestem drużyny Pirlo bez Ronaldo.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 23:23 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:22

Bart985 pisze:
23 maja 2021, 23:20
fazzi pisze:
23 maja 2021, 23:09
Ale dostrzegasz różnice między awansem do finału LM , a fartownie, rzutem na taśmę wyszarpanym awansem do samej LM ?
skoro Maks nie poleciał, to dlaczego Pirlo-świeżak, z dwoma pucharami i awansem do LM, nawet zrobionym cudzymi nogami, miałby polecieć?
Nie wiem, może dlatego bo ktoś nie patrzy sie tylko na suche statystyki, ale również to co konkretny trener zbudował + ew. jak sobie radził w przeszłości ( odpada przy Pirlo ). W przypadku Adrzejka ja tu niczego zbudowanego nie widzę i te ostatnie mecze nie mogą nam zaciemniać obrazu.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:25

było kilka szans na stratę punktów przez naszych rywali, to stało się to w meczu ostatniej szansy, najmniej spodziewanym. Taka jest piłka.

Najbardziej jednak fascynuje i zadziwia mnie jedna rzecz. Napoli nic nie grało, ale wpadł farfocel po rożnym. Jednak strzelili i mieli wynik. Wystarczyło go dowieźć. I wtedy o nic grająca Verona, nie musząca nic robić, zrobiła akcje na 1:1. Jakby skończyli 1:0 nikt by im nic nie zarzucił. Rozumiałbym, że Napoli remisuje, po tym jak to jednak Verona strzela pierwsza i już braknie czasu na drugiego gola, ale w sytuacji, że to Verona goni wynik i nam przez to ratuje sezon, to bym chyba nigdy nie uwierzył.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:26

A jest ktoś kto przegląda tę śmieszną stronę enteru ? Pacusie pewnie mają żałobę, że Juve weszło do LM tak im zależało na Napoli, biedne pacusie nie będą mogły spać a jutro trzeba do szkoły. Pacusie wiedzą, że nasz awans do LM sprawia, że więcej scudetto nie zobaczą. Ale ja pacusiom zazdroszczę, mają emocje dłużej od nas bo Ceferin może sprawić, że jeszcze będą trzepać ogonki w sposób zbiorowy. Ale to miód na moje serce, zamiast świętować scudetto to rozpaczają z powodu wejścia Juve do LM :prochno:
A Atalantą gardzę okrutnie, mam nadzieję, że się posypią w końcu jak domek z kart, to są jednak przegrywy, wygrywają tylko wówczas kiedy mecz nie ma w sumie żadnej stawki. Chcieli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Juve, nie udało się a wice stracili, mam nadzieje, że kibice Atalanty są szczęśliwi ? A co do Napoli, karma wraca za krętactwa z początku sezonu.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 23:33 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Armin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:26

Oby ten fuks nie spowodował, że w kolejnym sezonie na ławce znowu będzie siedział Pirlo. Mam również nadzieję, że ploty o odejściu Ronaldo okażą się prawdą.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:31

Najgorszy możliwy scenariusz to pozostawienie Pirlo na ławce, przecież chłop tyle wygrał.
Mocno liczyłem na odejście Cr7, a w obecnej sytuacji obawiam się, ze zostanie.

Tu jest potrzebna rewolucja, jeśli kolejny raz błazny z zarządu będą pudrować tego trupa, zakończymy tragicznie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:39

fazzi pisze:
23 maja 2021, 23:09
Bart985 pisze:
23 maja 2021, 22:59
Dla mnie Pirlo zostaje. Nie może być, że go zwolnią jak Max przewalił 2 finały LM w 3 lata i dwa dni później przedłużyli z nim kontrakt.
Ale dostrzegasz różnice między awansem do finału LM , a fartownie, rzutem na taśmę wyszarpanym awansem do samej LM ?
Żeby było sprawiedliwie to powinienes porównać pierwszy sezon Pirlo jako trenera z pierwszym Allegriego. W jakim on klubie był ? Wygrał coś w ogóle ?


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:40

Teraz należy ładnie podziękować Pirlo i wysłać go w świat - może ktoś z Serie B się skusi na trenera z dwoma pucharami. Należy ocenić faceta pod kątem tego co wypracował, a nie udało mu się zaimplementować niczego. W środku sezonu musiał ratować się znanym i lubianym kunktatorstwem i ryglowaniem dostepu do bramki, bo nie było żadnej innej koncepcji. Nawet dziś, przy wyniku 4-0 wpuszcza tą żałosną łajze, która wysmarowała sobie pusty łeb domestosem i śmieszka Pinsoglio, zamiast dać pograć Fagiolemu, Correi lub nawet spróbować podbudować tego nieszczęsnego Frabottę w ramach terapii po tym jak Hakimi zgwałcił go na San Siro. Ale nie, bo jeszcze coś zepsują, pograją jak skończą 30stke.
Poza tym, należy spojrzeć na ławki trenerskie innych zespołów w kontekście przyszłego sezonu:
Inter - Conte
Milan - wielki Pioli
Atalanta - Gasperini
Roma - Mourinho
Napoli - wspomina się o Galtierze, Spallettim, Allegrim
Lazio - Inzaghi
Fiorentina - wspomina się o Gattuso i Fonsece

No i gdzie my, z tym cherlawym, wykastrowanym amatorem win bez charyzmy? :facepalm:


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:42

Obyśmy tylko nie zapomnieli o tym jak wyglądał cały sezon Juve, a wyglądał tragicznie. Oby zarząd, jak to ktoś ujął wyżej, nie zaczął pudrować. Gwiazdeczki z wielkimi kontraktami trzeba pogonić, a zatrudnić zawodników głodnych gry. Sprzedaż Krystyny i Ramsey'a powinno być głównym celem mercato. Do tego duetu można dołożyć jeszcze kilku, ale ta dwójka to podstawa. Dopiero później można zacząć myśleć o transferach przychodzących.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:56

Sorek21 pisze:
23 maja 2021, 23:39
fazzi pisze:
23 maja 2021, 23:09
Bart985 pisze:
23 maja 2021, 22:59
Dla mnie Pirlo zostaje. Nie może być, że go zwolnią jak Max przewalił 2 finały LM w 3 lata i dwa dni później przedłużyli z nim kontrakt.
Ale dostrzegasz różnice między awansem do finału LM , a fartownie, rzutem na taśmę wyszarpanym awansem do samej LM ?
Żeby było sprawiedliwie to powinienes porównać pierwszy sezon Pirlo jako trenera z pierwszym Allegriego. W jakim on klubie był ? Wygrał coś w ogóle ?
Miałoby to sens tylko gdyby allegri na start kariery dostał jakiś top club, a zapewne trenował w niższych ligach ( nie chce mi się sprawdzać gdzie ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:59

Ludzie przestańcie płakać nad tym Fagiolim - gość nie może grać w seniorach bo miałby zakaz występów w U-23.
Lypsky pisze:
23 maja 2021, 23:31
Mocno liczyłem na odejście Cr7, a w obecnej sytuacji obawiam się, ze zostanie.
To jest prawdziwy problem Juve w najbliższym czasie a nie to czy Pirlo zostanie czy nie.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 00:21

Obrazek


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 09:00

No i spoko. Pierwszy mały kroczek do rewolucji zrobiony. Kasa będzie się w miarę zgadzać.
Myślę, że to jak Juventus będzie się prezentował w przyszłym sezonie jest bardziej zależne od tego czy CR7 zostaje czy odejdzie aniżeli od tego czy Pirlo będzie dalej trenował. Z CR7 w składzie możliwości rewolucji są ograniczone. A jeśli nie mamy zaklepanego Maxa to ja bym Pirlo na ławce zostawił i dałbym mu dwóch nowych, dobrych pomocników.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 09:48

Dobre, rok temu hegemon, dziś cieszy się z fartownego czwartego miejsca, jakby to było osiągniecie 1/2 finału LM. Oto zdobycze "epoki pirlowskiej":

Kasa będzie, więc za chwile ktoś z zarządu może wpadnie na pomysł, aby przyoszczędzić na wypłacie trenerskiej i zostawić Pirlo, bo przecież dokonał niemożliwego - awansował do LM, choć wszyscy skazywali Juve na porażkę... :prochno:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 09:53

Karowiew pisze:
24 maja 2021, 09:48
Dobre, rok temu hegemon, dziś cieszy się z fartownego czwartego miejsca, jakby to było osiągniecie 1/2 finału LM. Oto zdobycze "epoki pirlowskiej":

Kasa będzie, więc za chwile ktoś z zarządu może wpadnie na pomysł, aby przyoszczędzić na wypłacie trenerskiej i zostawić Pirlo, bo przecież dokonał niemożliwego - awansował do LM, choć wszyscy skazywali Juve na porażkę... :prochno:
A czego się mają nie cieszyć? To, że sezon był <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> znaczy, że nie mogą się cieszyć z awansu? Pirlo zostanie, radze się z tą myślą oswoić.


Zablokowany