Serie A 20/21 (38): Bologna 1-4 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:37

Tego można było się spodziewać, AC Rigore z karnym, dobrze zepod koniec pierwszej a nie drugiej połowy.


calma calma
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:37

Prawda jest taka, że musimy się oglądać na zespół z miasta śmieci, choć czarny scenariusz jest wielce prawdopodobny, że się ziści. Póki co my gramy dziś mądrze i dobrze, ale to może nic nie dać...


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:38

Wreszcie się to ogląda naprawdę przyjemnie. My swoje w zasadzie chyba zrobiliśmy, raczej nic się tu już nie wydarzy. Gorzej, że Milan prowadzi, Napoli póki co remisuje. Co ma być to będzie, nie uda się, to pretensje będziemy mieć mogli tylko od siebie. Brak CR7 i wygląda to naprawdę dobrze. Czyżby już spakowany? Ta ławka dla niego dla mnie bardzo podejrzana.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:40

AC karny Milan.... Co Atalanta słaba, tak jak myślałem. Napoli wygra, że wykończą ich zmianami.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:41

Atalanta nawet się nie wysila, nawet nie próbuje stwarzać wrażenia, że chcą Milanowi zrobić krzywdę. Póki co bukmacherzy mieli rację a karny przekręcony bo tam faulu nie było. Napoli w końcu wciśnie, tego jestem pewien. Ale sami sobie zgotowaliśmy ten los a dziś bez Ronaldo wyglądamy o wiele lepiej niż z nim. Bez spiny, na luzie, co ma być to będzie. Milan już 23 karny w sezonie.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:46

Jeśli uda się jakimś cudem awansować do LM to Pirlo zostanie ponieważ :
- zatrudniając go zarząd mówił że to projekt długoterminowy i już wykazał się cierpliwością nie zwalniając go w trakcie
- Pirlo napewno zgodził się na układ - my formujemy kadrę a ty trenujesz i się nie wtrącasz
- Pirlo wygrał 2 trofea mimo braku doświadczenia
- Pirlo zarabia tylko 1.8 mln euro a Zidane czy Allegri chcieliby pewnie około 10
- ma poparcie zespołu
- dał swoją twarz sezonowi w którym straciliśmy scudetto


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:47

Bez Ronaldo gra wygląda o niebo lepiej. Dybala jak chce, to potrafi. Pora dorosnąć, może lichutki Argentyńczyk jednak będzie potrafił wziąć chomąto na swoje plecy i pociągnąć drużynę w kluczowych spotkaniach.
Chiesa-Dybala-Depay
------------Morata----------

Wygląda zacnie. Brać tego Holendra, za pieniądze zaoszczędzone na pensji Ronaldo kupić Locatellego i zmiennika dla Sandro, a jak się uda i sił starczy to capnąć tego Donnarume i Romagnolego.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:48

MRN pisze:
23 maja 2021, 21:41
Atalanta nawet się nie wysila, nawet nie próbuje stwarzać wrażenia, że chcą Milanowi zrobić krzywdę. Póki co bukmacherzy mieli rację a karny przekręcony bo tam faulu nie było. Napoli w końcu wciśnie, tego jestem pewien. Ale sami sobie zgotowaliśmy ten los a dziś bez Ronaldo wyglądamy o wiele lepiej niż z nim. Bez spiny, na luzie, co ma być to będzie. Milan już 23 karny w sezonie.
Przestań robić z Juventusu wielce poszkodowanego "Chrystusa klubów". Juventus ma w dupie Atalante i innych, to dlaczego Atalanta ma się wysilać dla jakiegokolwiek innego klubu? Faulu na Cuadrado też nie było, więc nie wiem po co wypominacie takie rzeczy, jednocześnie się dziwiąc, że kibice innych klubów robią dokładnie to samo w stosunku do Juve...
Niektórym to na prawdę ładnie się odkleiło w ostatnich tygodniach - mówię to do ogółu, nie bezpośrednio do ciebie.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 21:49 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:49

Nie ma Ronaldo i nagle pozostali piłkarze nie grają wciąż na jednego zawodnika i kombinacje wyglądają ciekawie. Gra bardzo ambitna, wysoki pressing, przyjemnie się to ogląda, tylko pytanie dlaczego dopiero pod koniec sezonu. U nas nie ma się co martwić, zobaczymy co w przypadku dwóch pozostałych meczów - Atalancie lub Veronie "wystarczy" remis. Ja zamierzam się cieszyć drugą połową. W przypadku braku awansu sami sobie będą winni, choć po mojej stronie nadzieja umiera ostatnia i oby się udało, bo bez kasy z LM i z Ligą Europy..


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:50

Rudemu to powinni zrobić seans pod tytułem jak kończyć akcję lewą nogą schodząc z prawego skrzydła i pokazacć bramki Robbena .


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:52

Sorek21 pisze:
23 maja 2021, 21:50
Rudemu to powinni zrobić seans pod tytułem jak kończyć akcję lewą nogą schodząc z prawego skrzydła i pokazacć bramki Robbena .
Powinni też pokazać filmik o grze kombinacyjnej z pierwszej piłki, bo Kulas zamiast podać do wychodzących na dobre pozycje kolegów zawsze musi holować piłkę, zatrzymać się i dopiero wtedy wrzucać/podawać.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:55

A gdzie ja Marat robię z Juve poszkodowanego ? Nic z tych rzeczy a co do Atalanty masz rację, nie muszą dla nas się wysilać ale dla wicemistrzostwa i większych pieniędzy już tak. Ja przegra to spadnie na 4 lokatę.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 21:59

Jest na ławce młody do środka pola ?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 22:00

MRN pisze:
23 maja 2021, 21:55
A gdzie ja Marat robię z Juve poszkodowanego ? Nic z tych rzeczy a co do Atalanty masz rację, nie muszą dla nas się wysilać ale dla wicemistrzostwa i większych pieniędzy już tak. Ja przegra to spadnie na 4 lokatę.
No i kij z nimi. Juventus będzie znowuż wielki, prędzej czy później, a oni mogą skończyć jaku Udinese, tam też mieli mega scouting.
Nie wydaje mi się, żeby 11 piłkarzy doszło do wniosku, że lepiej przegrać 2 lokatę z powodu afery która ich kompletnie nie obchodzi ( a część z nich wchodziła w 2006 roku pod stół na stojąco i nawet o czymś takim jak Calciopoli nie wiedzieli ). Po prostu są też zajechani sezonem, już finale wyglądali słabo.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 22:01 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 22:01

Wszyscy zapominacie o tym, że Milan to najlepiej punktująca na wyjazdach ekipa Serie A w obecnym sezonie. Atalanta nie licząc tych kilku mln € ma pewnie motywację podobną do Bologny. Niby wygrana da im wyższą lokatę w końcowej klasyfikacji, ale przegrywając i tak nic strasznego im się nie stanie. Tak jak pisałem już wcześniej żałuję, że nie udało się nam wywieźć remisu z Bergamo, bo walka o trzy miejsca premiujące grą w LM byłaby ciekawsza i nie byłoby nawet możliwości, by mówić o odpuszczaniu przez Atalantę, bo sami walczyliby o "życie".
PS. To raczej koniec marzeń, bo Napoli wyszło na prowadzenie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany