Serie A 20/21 (37): JUVENTUS FC 3-2 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 15:57

Dyrdymały?

Udowodniłem na tle statystyk z ostatniej dekady że to my przegraliśmy, ale prosty chłopek z polski mi pisze ze to dyrdymały.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 16:03

Pyrrusowe zwycięstwo...


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 16:29

Adrian27th pisze:
16 maja 2021, 15:57
Dyrdymały?

Udowodniłem na tle statystyk z ostatniej dekady że to my przegraliśmy, ale prosty chłopek z polski mi pisze ze to dyrdymały.
:laugh: :laugh:

Może udowodnij to jeszcze na tle statystyk z ostatnich 100 lat... A ja tobie podpowiem, że powinieneś wziąć pod uwagę tylko ten sezon by wyłonić mistrza za ten sezon.
Inter ma na tę chwilę 13 punktów przewagi, a ten udowadnia, że to Juventus przegrał, a nie oni wygrali. No ja pierdziele.
Tak samo można napisać, że w 2012 to nie Juventus wygrał tylko Milan przegrał, a w 2011 to nie Milan wygrał tylko Inter przegrał itd. Dodam tylko, że rok temu do końca trzęśliśmy tu dupy o mistrzostwo i Inter skończył 1 punkt za nami


FORZA JUVE!!!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 17:45

Adrian, ty to jesteś jednak niesamowitym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tylko tyle chciałem napisać na temat tego meczu :prochno: :prochno: :prochno:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:40

Marat87 pisze:
16 maja 2021, 17:45
Adrian, ty to jesteś jednak niesamowitym <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tylko tyle chciałem napisać na temat tego meczu :prochno: :prochno: :prochno:
Z Twoich ust to komplement, bo jeżeli idiota uważa mnie za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to znaczy że nie jestem na jego poziomie.


@dawid - jakich 100 lat? Znowu z Maratem pobierałeś?

Twoje wywody nic nie znaczą i opierasz argumenty na durnych tekstach.

Idź na zajęcia ze statystyki, może zrozumiesz ten punkt widzenia.

Zabierz przy okazji Marata. Będziesz miał z kim kamieniami w szkole rzucać.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 01:12

Adrian27th pisze:
16 maja 2021, 12:14
Kamciu pisze:
16 maja 2021, 01:01


A mity, ze to "Juventus przegral tytul, a nie Inter wygral" lub, ze "nowy Mistrz jest najslabszy" czy inne tego typu kwiatki - "bez Lukaku nie mieliby szans" (mimo, ze to czesc druzyny, jak u Was Ronaldo badz Chiesa), "gdyby nie Pirlo, mielibysmy Scudetto pewne", "Nerazzurri wygrali Mistrzostwo, bo omijaly ich kontuzje i covid" , "slabiutka gra i kolejna wygrana na farcie"... To wszystko szlo tutaj wyczytac, zabawne. Rozumiem, ze jestescie nasyceni sukcesami, ale byc moze i niektorym z Was (bo oczywiscie nie mowie tu o wszystkich userach) przyda sie teraz nieco pokory, zwlaszcza, ze nie zapowiada sie to obecnie w zbyt kolorowych barwach. - ten akapit juz w strone ogolu, nie do Ciebie @vitoo.
Z całym szacunkiem, ale to oczywiste że my ten tytuł przegraliśmy, a nie Inter go wygrał.

Jeżeli ktoś wierzy że jest inaczej, to po prostu zakrzywia czasoprzestrzeń.

Mając parodystę na ławce, wygraliśmy grupę w LM, gdzie wy zajęliście solidne 4 miejsce, do tego odprawiliśmy was z Coppa Italia i wczoraj.

Z 4 meczy Juve - Inter wygraliście jeden, więc prawda jest taka że to Parodysta Pirlo zweryfikował Inter bilansem 2-1-1 : )

Jesteście najsłabszym mistrzem na przekroju 10 lat, co pokazuje fakt w jaki sposób gwałcone były Włoskie ekipy w Europie.

Prawda jest też taka, że kibice Juventusu to mogą was uczyć pokory.
9 lat żyliście pod naszym butem, jak i praktycznie w całej historii włoskiego futbolu (mamy więcej tytułów niż wy z Milanem razem wzięci), a rokrocznie buńczucznie zapowiadacie powrót na swoje miejsce, co jest zabawne.
Kibice Milanu nie rzucają tekstów co roku o powrocie na swoje miejsce i mistrzostwie, gdzie są bardziej utytułowani od was. Od nich powinniście się uczyć pokory.

Gdyby nie jak się okazało po latach, fikcyjna afera Calciopoli, to byście do dziś siedzieli na 13 tytułach z ostatnim w 89 roku.
Nawet wasz wielki trener Mourinho powiedział wprost że jedyny powodem dla którego coś wygraliście to brak Juventusu w lidze, co zresztą potwierdził fakt że gdy wróciliśmy, to raz dwa sprowadziliśmy was na ziemię i przez 9 lat kasowaliśmy tytuł.

Wasze mistrzostwo traktuje niczym innym jak wygranie Lille w Francji, Leicester w Anglii czy Wolfsburg (09) w Niemczech.

Tylko kibice Interu są tacy że po 10 latach oglądania pleców, uznają zwycięstwo za wyjaśnienie innej drużyny, zamiast niespodzianki i odchylenia od normalności.
Sama statystyka ostatniej dekady pokazuje że wasze zwycięstwo to odstępstwo od reguły, więc ciesz się póki możesz, gratulacje, do zobaczenia za rok.

A tak dodając - potrafiliśmy wyjść z Serie B i zarznąć na 9 lat Serie A, ale przez jedno 4-5 miejsce mamy sie rozpaść. Dobra logika :D
Rozumiem, ze moze byc ciezko pogodzic sie z porazka w tym sezonie, ale nie musisz dowartosciowywac sie tym co bylo. Nie jestem idiota, nie probuje zakrzywiac rzeczywistosci, co wiecej, potrafie docenic Wasze sukcesy. Musisz tylko zrozumiec, ze ja pisalem o tym, konkretnym sezonie. Jesli Ci sie to uda to moze sam dojdziesz do pewnych wnioskow, do ktorych teraz nie bede Cie "przekonywal" walczac z Toba na argumenty, bo to nie ma sensu.

A tak poza tym to prosilbym o nie wrzucanie mnie do jednego wora z innymi sfrustrowanymi Interistami pod co zbudowales cala swoja "niszczycielska" wypowiedz, ktora w mojej opinii niewiele miala wspolnego z moim wpisem, do ktorego probowales sie odniesc.

A z tym porownaniem do Leicester czy Lille to nieco odleciales. Interpretuj sobie to jak chcesz, ale Inter jest ogromnym klubem we Wloszech (a takze duzym w Europie) i 2gim pod wzgledem zdobytych Mistrzostw tego kraju (ze znaczna liczba Scudetti - 19), to cos znaczy - apeluje o chociaz odrobine szacunku i realizmu.


Twitter: @K_Kamciu
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 06:25

Kamciu, rozumiem radość z tytułu i w ogóle. Aczkolwiek, od zdobycia tytułu stałeś się nad wyraz aktywny. Wiem, miło pastwić się na rywalem, ale my jako kibice jesteśmy dosyć świadomi sportowego upadku tej drużyny. Inter nie wygrał tego wyścigu z Juve, bo my się wypisaliśmy w sierpniu, zatrudniając Pirlo.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 06:58

Z perspektywy kibica Juve - to my na własne życzenie oddaliśmy tytuł, z perspektywy kibica Interu - oni mają to gdzieś, ich klub był najlepszy we Włoszech w tym sezonie i basta. Gdy my wygrywaliśmy też nie interesowało nas co się dzieje z innymi i każdy argument, że ten czy ten klub 'bardziej przegrał, niż Juve wygrało' byśmy wyśmiali, nieprawdaż? ;)

Mają scudetto bo zasłużyli, mnie też się to nie podoba, ale takie życie, fakt jest fakt, ile by nie negować, on nadal jest faktem.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 09:37

Widzę, że jednak niektórzy tutaj mają zdecydowany problem z pogodzeniem się z porażką. W zasadzie trochę trudno się dziwić, gdy przyzwyczaił nas Juventus do wygrywania Scudetto co roku, nawet jak graliśmy kupsztala przez większość sezonów.

Dodam tylko, że Inter wygrał zasłużenie a mecze bezpośrednie, jak widać, nie są aż tak istotne. Scudetto wygrywa się meczami z ogórami, my mieliśmy więcej wtop z takimi zespołami, stąd nikogo nie powinno to dziwić.

Dodam tylko, że w sezonie 10/11, gdzie kończyliśmy na 7 miejscu, bilans z Interem wynosił u nas 1-1-0. Co nam to dało? A no gówno.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2021, 11:05

Oczywiście że wołałbym wygrać tego majstra, ale patrząc na ostatnią dekadę, to bardziej prawdopodobne jest że w kolejnej zdobędziemy mistrzostwo więcej razy niż reszta ligi.

To tak jakby Borussia wygrała Bundesligę i teraz wszyscy by oczekiwali że będzie robić to rok do roku.

Jeżeli mielibyśmy raz przegrać, a przez to przejść zmianę pokoleniową i zacząć nowy cykl by wygrać 7 z 10 tytułów w następnej dekadzie, to ja jestem za.
Monopol cofa w rozwoju, dlatego ta porażka była nam potrzebna.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany