Serie A 20/21 (36): Sassuolo 1-3 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 21:44

Nie, żebym przed meczem liczył jeszcze na jakąś poprawę, ale w dalszym ciągu nie rozumiem, jak na tym poziomie można być tak niezdolnym do wyciągania jakichkolwiek wniosków. To, że nie straciliśmy bramki jako pierwsi, zawdzięczamy tylko indolencji strzeleckiej Sassuolo albo interwencjom Gigiego. Te nasze zabawy z piłką w obrębie własnej szesnastki są tak żenująco nieporadne, że aż proszą się o jakąś kompilację na YouTube'a z muzyką z Benny Hilla, zatytułowaną "Jaki Guardiola, taka tiki-taka". Sezon pod okiem Andrzeja to nie jest stagnacja, tylko cofanie się w rozwoju, bo nasi piłkarze zachowują się jak kompletni idioci. I tak jak zauważyli komentatorzy, im więcej ma czasu na "trenowanie", tym gorzej dla drużyny. Aż strach pomyśleć co się stanie, jeśli w klubie wszystkim się we łbach poprzewraca i zostawią Pirlo na następny sezon.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 21:45

Nie no, to było dla mnie pewne że dziś wygramy. Żałuję że nie postawiłem na Juve.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 21:46

Indywidualny błysk i tyle, organizacja gry na poziomie okręgówki.
Andrzejek beka, poważnie uważam że lepiej graliby bez żadnego trenera.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 21:49

Mam mieszane uczucia. Boję się, że jak wygramy te 3 ostatnie mecze (w szczególności z Interem) i jeszcze jakimś cudem po karnych z Atalantą albo dzięki błyskowi CR7, to komuś przyjdzie do głowy, aby dać drugą szansę Pirlo.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:34

Crunny pisze:
12 maja 2021, 21:49
Mam mieszane uczucia. Boję się, że jak wygramy te 3 ostatnie mecze (w szczególności z Interem) i jeszcze jakimś cudem po karnych z Atalantą albo dzięki błyskowi CR7, to komuś przyjdzie do głowy, aby dać drugą szansę Pirlo.
Może gdyby przegrał wtedy z Napoli to zostałby zwolniony i z kimś innym ugralibyśmy więcej punktów (mimo porażki z Neapolem) niż z Pirlo na ławce.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:35

Plus drugiej połowy jest taki, że Dybala strzelił bramkę nr 100 w Juventusie. Szkoda tylko, że to zwycięstwo nic nie zmieniło w kontekście tabeli.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:36

Lipa, niby fajnie, bo wygrywamy dość trudny mecz (z Sassoulo 6 pkt, dla porównania z Benevento czy Violą po 1 pkt), ale wszystko na póki co na nic, bo ta kolejka na status quo.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:39

Ok, ale czego wy się spodziewaliście? My ten awans przegraliśmy, tracąc punkty z Torino, Benevento, Fiorentiną. Rywale też już potracili punkty tam, gdzie mieli potracić. Atalanta, Napoli, Milan może nie są gwarantem wielkiego sukcesu w LM, ale weszły na poziom, gdzie spokojnie wygrywają z ogórami, ciułają punkty i nie zaliczają głupich wpadek. Radzę szykować wolne czwartkowe wieczory


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:46

Jak dla mnie Sassuolo się podłożyło bo Sassuolo nie chciało ewidentnie zrobić nam krzywdy, bądźmy obiektywni.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:48

notquite.mytempo pisze:
12 maja 2021, 22:39
Ok, ale czego wy się spodziewaliście? My ten awans przegraliśmy, tracąc punkty z Torino, Benevento, Fiorentiną. Rywale też już potracili punkty tam, gdzie mieli potracić. Atalanta, Napoli, Milan może nie są gwarantem wielkiego sukcesu w LM, ale weszły na poziom, gdzie spokojnie wygrywają z ogórami, ciułają punkty i nie zaliczają głupich wpadek. Radzę szykować wolne czwartkowe wieczory
Akurat strata punktów z Torino mogła się przydarzyć, bo derby żądzą się własnymi prawami i nawet jeśli byliby pewni spadku to w takim meczu walczyliby jak w finale LM. Niestety straciliśmy sporo punktów z beniaminkami (i jak się okazało spadkowiczami) zaliczając remis i haniebną porażkę u siebie z Benevento oraz dzieląc się punktami z Crotone. Ponadto brakuje nam teraz dwóch oczek z wyjazdowego spotkania przeciwko Lazio, gdzie utrzymanie się przy piłce przez 30 sekund dłużej dałoby nam zwycięstwo. Tylko w tych spotkaniach na spokojnie mogliśmy doliczyć sobie z 7 punktów i nasza sytuacja byłaby zupełnie inna.
@MRN
Mi się wydaje, że Sassuolo nie chce się załapać do Ligi Konferencji Europy, bo kasy z tego nie będzie żadnej, a trzeba się będzie w czwartki tułać po jakichś Azerbejdżanach czy innych Gruzjach. Po drugie raczej mamy z nimi niezłe stosunki i raczej nie chcieli nam zrobić krzywdy (zwłaszcza, że wiedzą, iż łapiąc się do LM moglibyśmy pokaźnie zasilić ich budżet wykupując Locatellego).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:51

Jesteśmy w grze ale nie mogę sobie nawet wyobrazić jak mamy ograć Inter. 😬


calma calma
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 22:53

Nie oglądałem meczu Interu, ale podobno wyglądają na zajechanych, a poza tym Lautaro po wędce miał jakąś scysję z Conte - na pewno są jakieś napięcia związane z niepewną dalszą sytuacją klubu, więc szansa na wygraną pewnie jest, ale co z tego, skoro nie wszystko zależy od nas.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 23:02

Po meczu z Milanem, zdaje się, żaden z naszych asów nie wyszedł do kamer. Jestem ciekaw, kto dzisiaj po wyjątkowym triumfie będzie piał z zachwytu nad tym, że wróciliśmy na właściwe tory, pokazaliśmy charakter i musimy wygrać pozostałe dwa mecze licząc na to, że rywale wtopią. ;)

Edit:
@Garret
Prilo, Alex i Capello to wiem. Miałem na myśli naszych piłkarzy ;) Skoro tak, to wywiad z Rabiot musiał mi gdzieć umknąć. A może po prostu nie miałem nawet ochoty tego czytać, kto wie...
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 23:08 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 23:03

Naiwnie liczyłem na Torino, jednak Milan dostał mega gazu po sklepaniu naszych.
To może Fiora zatrzyma Napoli? Po tym co zobaczyłem wczoraj, śmiem wątpić.
Ogólnie jest jeszcze parę kombinacji, ale po co strzępić ryja. W sobotę o 18:00 mecz z Interem i tam nie strzelimy z akcji w stylu 20-metrowa asysta głową.
Pora na ostatni akt tego dramatu. Odsłona pierwsza, drugiej może nie być.
vitoo pisze:Po meczu z Milanem, zdaje się, żaden z naszych asów nie wyszedł do kamer.
Był wywiad z Rabiot, wywiad z Pirlo + dość długie wypowiedzi Del Piero, Capello i Di Canio.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 23:37

MRN pisze:
12 maja 2021, 22:46
Jak dla mnie Sassuolo się podłożyło bo Sassuolo nie chciało ewidentnie zrobić nam krzywdy, bądźmy obiektywni.
tak jak Torino podłożyło się Milanowi?;)

Ps. w sobotę o około 20 będzie wiadomo, czy już po ptokach, czy jeszcze można liczyć na potknięcia innych.

Tak naprawdę liczę na Fiorentina - Napoli albo Genoa - Atalanta. W drugim przypadku w ostatnim meczu Atalanta - Milan musiałby paść remis albo wygrana Milanu.


Zablokowany