Serie A 20/21 (35): JUVENTUS FC 0-3 AC Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2021, 13:43

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 35. kolejki Serie A 20/21:
JUVENTUS FC - AC Milan


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 500 pustych krzesełek)

Obrazek

CZAS:
09.05.2021 (niedziela), godzina 20:45



O PRZECIWNIKU

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 5
Przegranych: 5

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 13
Remisów: 1
Przegranych: 2


OSTATNIE MECZE


Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC

Zlatan Ibrahimović: 16 (15 w lidze + 1 w PW + 0 w LE)

Obrazek


ZAWODNIK Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ ASYST

Hakan Çalhanoğlu: 8 (8 w lidze + 0 w PW + 0 w LE)

Obrazek


Obrazek - Castillejo
Obrazek - Hernández, Saelemaekers, Rebić, Çalhanoğlu, Dalot
Obrazek - Maldini
Obrazek


AKTUALNA TABELA SERIE A

Obrazek


FORZA JUVE!

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 13
Remisów: 2
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 7
Remisów: 7
Przegranych: 3


OSTATNIE MECZE


Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC

Cristiano Ronaldo: 34 (27 w lidze + 4 w LM + 2 w PW + 1 w SPW)

Obrazek


ZAWODNIK Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ ASYST

Juan Cuadrado: 19 (10 w lidze + 6 w LM + 1 w SPW + 2 wywalczone karne)

Obrazek


Obrazek
Obrazek - De Ligt, Bonucci, McKennie, Ronaldo
Obrazek
Obrazek


PRZEWIDYWANE SKŁADY

Szczęsny - Danilo, Bonucci, Chiellini, Sandro - Cuadrado, Bentancur, Rabiot, Chiesa - Morata, Ronaldo

Donnarumma - Calabria, Kjaer, Romagnoli, Hernández - Kessie, Bennacer - Saelemaekers, Çalhanoğlu, Rebić - Ibrahimović

Aktualizacja: 09.05.2021
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


SĘDZIA: Paolo Valeri
Obrazek


OSTATNI LIGOWY MECZ W TURYNIE




MECZ W INTERNECIE

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet!


MECZ NA ŻYWO W TV


Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 22:57 przez Bartosz Karawańczyk, łącznie zmieniany 4 razy.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2021, 14:51

Mecz o 6 pkt, kilkanaście melonów i bardzo możliwe że o Donnarume ;) nie ważne jak, tylko 3 pkt!


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2021, 16:05

Według Tuttosport Chiesa wyjdzie w pierwszym składzie.

Donnaruma moim zdaniem już jest nasz, ponieważ Milan na pewno nie zapłaci 20mln dla jego agenta.Poza tym można przeczytać że Juve szuka klubu dla Szczęsnego. Narazie ze względu na wysokie zarobki Wojtka odmówiła BVB ale kluby angielskie są zainteresowane. W 2001 kupilismy Gigiego a 20 lat pòźniej kupimy jego naturalnego następce.

Najlepiej niech w bramkach staną Buffon i Tatarusanu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 00:48

Mecz prawdy. Prezentujemy się fatalnie, ale ten mecz będzie niczym finał i musimy go wygrać, niezależnie od stylu.

Ciekawe co z bramkarzem Milanu. Plotki łączące go z nami przewijają się od dłuższego czasu. Również uważam, że to naturalny następca Gigiego - Włoch, młody, bardzo uzdolniony. Wojtka u nas nie chciałem i nadal za nim nie przepadam, więc jego odejście by mnie nie ruszyło, a w dodatku podebranie takiego talentu Milanowi. :whistle: Choć fakt faktem ewentualne płacenie Raioli czy samemu zawodnikowi tak sporych pieniędzy wydaje mi się mocno przesadzone, ale nie moje, więc jak mają i chcą płacić niech płacą. Ten zespół wymaga przebudowy i dalszego odmładzania kadry, to na pewno.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 07:47

Dla nas jest to mecz sezonu, tylko zwycięstwo innej opcji tutaj nie ma. Panie Pirlo jak Pan przegra wylatuje Pan już w niedzielę.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 10:24

pitrek pisze:
05 maja 2021, 14:51
Mecz o 6 pkt, kilkanaście melonów i bardzo możliwe że o Donnarume ;) nie ważne jak, tylko 3 pkt!
Myślę, że o kilkadziesiąt milionów euro. Trzeba pamiętać, że Milan Gra o to samo. Wygra lepszy i patrząc na charakter naszych grajków nie spodziewam się bojowego nastawienia. Takich parówek dawno nie widziałem. Mam nadzieję, że wygrają i latem rozpoczynamy przebudowę przede wszystkim linii pomocy


FORZA JUVE!!!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 21:39

Ktoś pisał, że Chiesa zagra i mam nadzieję, że tak się stanie.


Youve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2021

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 22:47

rammstein pisze:
06 maja 2021, 21:39
Ktoś pisał, że Chiesa zagra i mam nadzieję, że tak się stanie.
Oby. Z obecną formą będzie to bardzo trudny mecz, w dodatku bardzo ważny także dla Milanu, ale oni nie mają ostatnio najlepszej formy i mimo wszystko liczę na zwycięstwo.
Forza Juve!
Forza Juve!
Forza Juve!


:juveflag:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 07:40

Za wiele argumentów na wygranie tego meczu nie mamy. Całe szczęście Milan również ich nie ma. Pojedynek dwóch średniaków piłkarskich walczących o Ligę Mistrzów. Kto wygra ? Kto Przegra ? - Nie wiadomo, jedna wielka loteria.

Mam jednak nadzieję, że Dollaruma do nas nie trafi.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 08:23

Cały sezon jest dramatyczny w wykonaniu naszych kopaczy. Dramat - to jest słowo klucz. Jak wypadną poza LM to klub powinna czekać przebudowa od samej góry. Od czubka -> Agnelli i potem reszta.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 08:41

Fantastycznie zapowiada sie to starcie, czekam z niecierpliwoscia. Nie jestem pewny, czy strikte to spotkanie zadecyduje o tym, ktora druzyna ewentualnie nie dostanie sie do LM, jednak intuicja podparta takze logika podpowiada mi, ze jedna z tych ekip nie odslucha hymnu LM w najblizszej kampanii tak czy siak. Dla obu druzyn brak awansu moze skutkowac bardzo odczuwalnymi stratami i oznaczac regres wzgledem nawet tego sezonu - dlatego tez niedzielny pojedynek bedzie tak wazny.

Moim zdaniem faworytem jest Juventus. Co prawda oba zespoly pochloniete kryzysem, jednak Stara Dama posiada wieksze doswiadczenie oraz indywidualnosci, ktore sa w stanie ten mecz jakos "przepchac", o ile Pirlo az za nadto nie bedzie im tego utrudnial. Z drugiej strony Andrea ma noz na gardle, a ewentualna porazka sprawi niesamowita juz presje i fale krytyki - to w glowie siedzi i wcale nie jestem pewny czy Wloch bedzie potrafil skutecznie te mysli odstawic na bok. Mimo wszystko uwazam, ze na Piolim jest nieco mniejsza presja, aczkolwiek i on potwierdzal w swojej karierze, iz nie do konca potrafi sobie z takowa radzic.

Obstawiam zaciete spotkanie, pelne walki. Raczej sklanialbym sie ku malej ilosci bramek. Jesli mialbym osobiscie obstawiac to widze tu jakies 1:0 (dla Bianconerich) lub 1:1.

Poza tym wszystkim smaczku dodaje sam Donnarumma. Ciezka sprawa z chlopakiem, ale mimo wszystko na miejscu Stefano wystawilbym go w bramce od 1 minuty. Jestem pewny, ze zachowa sie profesjonalnie i zrobi wszystko co w swojej mocy by pomoc Milanowi - zwlaszcza, ze ostatecznej decyzji jeszcze nie podjal. Natomiast jesli pusci jakiegos "babola", a Rossoneri przegraja jedna bramka to wloska prasa i w ogole cale srodowisko "zrobi swoje".


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 08:53

Nie no, z tymi niemotami to wygramy...rozumiem, że gramy lipę, mamy pseudotrenerzynę ale z tymi ogórkami wygramy. Mandzur nam coś ukłuje ale wygramy bo nie wygrać z jakimś Milanem to byłaby już hańba. Szczerze powiedziawszy to nawet mam gdzieś ten mecz mimo, że obejrzę.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 10:47

Tak wywalone na tych kopaczy nie miałem w Serie B. Poważnie. Tamte mecze się ciężko oglądało, ale szukałem, oglądałem. Teraz? Dajcie spokój. Zidane ponoć znowu chce opuścić Madryt. Może Turyn będzie w porządku na kontynuowanie trenerki.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 11:06

Ja oglądam każdy mecz ale ogląda mnie się cholernie ciężko i bez emocji. W trakcie ostatniego meczu nawet jak wyszliśmy na prowadzenie to nawet tego nie odczułem, nie było żadnej reakcji z mojej strony i przypuszczam właśnie, że podobnie jak ja zachowuje się większość. Do czego to doszło. Okaże się, że Zidane odejdzie z Realu - Agnelli uprze się na Pirlo, Zidane weźmie reprę, wolny będzie Didier a Agnelli nadal uparcie będzie tkwił przy kumplu Pirlo bo naobiecywał mu nie wiadomo co i nie wypada zwolnić kolegi. Pirlo kosztem naszej drużyny będzie się szkolił aż całkowicie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tę drużynę. Tego się obawiam bo mam fatalne przeczucie, że Pirlo nadal będzie w przyszłym sezonie. Dlaczego u nas muszą być wiecznie jakieś półprodukty trenerskie ?


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 13:22

Prawda jest taka, że kiedyś takie spotkania elektryzowały mnie, emocje sięgały zenitu, przed spotkaniami z Milanem czy w CL miałem gęsią skórkę i dreszcze, a dziś? Dzisiejszy zespół Juventusu, to zbieranina piłkarzy z dworu plus trener wuefista. Grają tak jakby marsjanie przylecieli i wyssali z nich cały talent, nic nie potrafią, nie mają w sobie tej zawziętości, bez ducha, na boisku same cienie.
Oglądałem w tym sezonie prawie każdy mecz, co spotkanie nerwów się naszarpało, przez co pewnie krócej się pożyje, oczy krwawią prawie za każdym razem kiedy się to ogląda, ale dla ukochanej drużyny nie potrafię rzucić tak oglądania tego widowiska, sumienie mi nie pozwala. Byłem z tą drużyną w najgorszych chwilach, przeżyłem z nimi kilka finałów przegranych w CL, ale też cudownych chwil i mimo,. że teraz grają taką kaszanę plując w twarz każdemu kibicowi, to wierzę, że w końcu przyjdzie to "lepsze jutro".
Mecz w niedzielę będzie o dużą kasę i CL i chciałbym, żeby nasze samograjki spięły pupy i choć ten jeden z niewielu razy zmotywowali się na całe 90minut pokonując rywali.

FJ!


Zablokowany