Serie A 20/21 (35): JUVENTUS FC 0-3 AC Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:46

MRN pisze:
07 maja 2021, 08:53
Nie no, z tymi niemotami to wygramy...rozumiem, że gramy lipę, mamy pseudotrenerzynę ale z tymi ogórkami wygramy. Mandzur nam coś ukłuje ale wygramy bo nie wygrać z jakimś Milanem to byłaby już hańba. Szczerze powiedziawszy to nawet mam gdzieś ten mecz mimo, że obejrzę.
Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać, ten post to jest piłka wystawiona do pustej bramki :punish:

A tak poza tym, to przykro mi, że dożyliśmy takiego Juventusu.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:47

Dragon pisze:
09 maja 2021, 22:31
Wszyscy wypiedaralać.
Dziękuję
O i to jest idealny komentarz. Podpisuję się.

Pirlo to parodysta gorszy od Ferrary.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:50

Agnelli musi odejść. 95% tej komedii to jest jego odpowiedzialność. Tu nie ma miejsca na sentymenty, facet kompletnie się pogubił i stracił kontakt z rzeczywistością. Wymyśla sobie Pirlo na trenera a potem nie ma przez rok odwagi żeby go zwolnić?! Chłop zrobił sobie z klubu prywatny folwark, to musi być jego koniec.
Zawodnicy powinni być ostatnimi na których wieszamy psy, z takim antytalentem na ławce trudno żeby cokolwiek funkcjonowało. Jest absolutną niemożliwością żebyśmy na Sassuolo i Inter wyszli z tym czymś na ławce.


calma calma
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:50

Obrazek


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:51

Gdyby było 1-3, to jeszcze bym się łudził, bo Milan ma słaby bilans i wyjazd na Bergamo.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z hukiem!
Fajnie, że Elkann był na stadionie. Mógł na własne oczy zobaczyć, jak przewalają hajs kuzyn i jego ferajna.
Dybala w 10 minut zrobił więcej, niż Ronaldo z Moratą przez cały mecz. Ale on nie mieści się w planie taktycznego idioty Andrzeja P.
Szczęsny zaimponował broniąc karnego, ale ostatecznie jego odkupienie na nic się zdało.
Nie rozumiem dlaczego nagle Bonucci został wymieniony na Chielliniego? Kapitano powinien z końcowym gwizdkiem zrozumieć, że to jego koniec.
Będę do końca wmawiał sobie, że uda się wyprzedzić Napoli.
Najpóźniej jutro wyczekuję informacji o zwolnieniu pacynki, inaczej nawet tego nie oglądam.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 23:02 przez Garreat, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:51

No racja, nawet w najczarniejszych snach nie spodziewałem się, że takich dni doczekamy. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mać.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:54

@woe
Zlatan to akurat grał słabo i Milan miał szczęście, że Ibra zszedł z kontuzją, bo ten który go zastąpił (czyli Rebić) nas dobił.
@MRN
Ja akurat przeczuwałem, że za twój brak pokory zostaniemy ukarani. Jeśli dobrze pamiętam to nie pierwszy raz kiedy lekceważąco wypowiadałeś się o naszych przeciwnikach, by potem Juventus dostawał od nich lanie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 22:58 przez dimebag11, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:54

ja rozumiem, można przegrać po iluś tam latach u siebie z Milanem, ale przegrać 0:3 w niemal najważniejszym z tych 10 meczów ?? w meczu o LM itp.. Mamy nawet gorszy bilans z Milanem, Atalantą i praktycznie z Napoli (tu decyduje ogólny bilans bramek) i nawet wygrana w 3 meczach nic nam nie daje.... Nie chcę się wierzyć, w to co się dzisiaj stało.. Najgorsze, że tym meczem niemal na 90 % wypadamy z LM i jednocześnie wpuszczamy Milan do LM... bo teraz wychodzi, że najłatwiej byłoby przegonić Napoli...


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:55

do usunięcia
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 22:56 przez rammstein, łącznie zmieniany 1 raz.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 22:56

Tośmy zawalczyli o Ligę Mistrzów w kulminacyjnym momencie sezonu. Powiedzmy sobie jasno, lądujemy tam, gdzie zasłużyliśmy.

Pirlo pewnie nie poda się do dymisji przynajmniej dopóki jesteśmy w grze o Ligę Mistrzów. Agnelli też go pewnie nie zwolni tylko po to, żeby sezon dokończył Tudor. Po sezonie jednak musi być trzęsienie ziemi.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:00

Tak sobie myślę co Agnelli zrobił z tym klubem przez.ostatnie lata. Nawet kibiców nie mamy, Milan jedzie do Turynu i żegnają ich tysiące kibiców a nasi gdzie ? Ciułają żeby kupić bilet? Ciągła kosa z kibicami. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> te.gowno. czas to wszystko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:02

Ja z kolei dziwnie bez emocji podszedłem do tego widowiska. Wręcz uważam, że jest to spektakularny, w pewnym sensie-piękny- finał tego wszystkiego co gniło w tym klubie od dłuższego czasu. Już przed meczem, widząc, że na prawym skrzydle zagra mcburger, spłynęła na mnie pewna kojąca myśl, że to wciąż jest to samo bicie głową w ścianę, które musi się skończyć. W trakcie spotkania, widząc, że jedyny pomysł na atak (w całym sezonie) to podanie do Cuadrado i wrzutka, znów odczułem tę myśl, że kim musi być człowiek, który wciąż powiela te same błędy i oczekuje innych rezultatów. To był ten grande finale pięknej katastrofy i teraz czas na porządki.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:04

Czyli co. Od wrześnie gramy w czwartek. Chyba czas kupić Marotte i Conte z Interu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:04

@B@rt
My nie jesteśmy już w żadnej grze o LM, bo z każdym z potencjalnych rywali (Atalanta, Milan, Napoli) mamy gorszy bilans. Po wygranym meczu z ekipą z Neapolu pisałem, że stracona w końcówce bramka może być na miarę awansu do Champions League i tak się pewnie stanie, że będziemy mieć równą liczbę punktów i zajmiemy niższą lokatę przez rezultaty bezpośrednich pojedynków. Przewiduję, że i tak dostaniemy lanie od Interu i może zremisujemy z Sassuolo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:07

dimebag11 pisze:
09 maja 2021, 23:04
@B@rt
My nie jesteśmy już w żadnej grze o LM, bo z każdym z potencjalnych rywali (Atalanta, Milan, Napoli) mamy gorszy bilans. Po wygranym meczu z ekipą z Neapolu pisałem, że stracona w końcówce bramka może być na miarę awansu do Champions League i tak się pewnie stanie, że będziemy mieć równą liczbę punktów i zajmiemy niższą lokatę przez rezultaty bezpośrednich pojedynków. Przewiduję, że i tak dostaniemy lanie od Interu i może zremisujemy z Sassuolo.
Najprawdopodobniej.
Chyba, że rywale nagle przestaną umieć grać w piłkę, co jest niemożliwe.
Pirlo sprowadził ten zespół do poziomu paziów.
Jaki to jest kasztanowy parodysta. Zwyczajne gówno polane miodem dla niepoznaki, ale wciąż to dalej gówno.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Zablokowany