Serie A 20/21 (33): Fiorentina 1-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:31

Ile jeszcze ten Pirlo będzie na stanowisku? To jest karykaturalne.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:36

To jest niemożliwe, że piłkarze, którzy zarabiają MILIONY nie umieją nawet jednej akcji skleić. Ta drużyna pluje nam wszystkim tifosim w twarz. Miękkie faje...


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:41

Brakuje mi bardzo kibiców na stadionie. Oni przynajmniej mieli by jaja żeby wygwizdać nasze gfffffiazdy.

Fiorentina wygrała z nami 2x z rzędu ostatnio w 1998 roku. Pirlo zaakceptował wyzwanie, szkoda tylko, że kolejne niechlubne.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:47

Zapomniałem o meczu, ale chyba niewiele straciłem xD

Włączę na drugą połowę, dam szanse sobie i im (ten kwadransik).


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:48

@Sila Spokoju
Niestety Pirlo podąża drogą Sarriego i bije kolejne niechlubne rekordy. Jeszcze do tamtej niedzieli nie przegraliśmy z Atalantą przez bodajże 20 lat. Dziś Andrzej pomoże Violi zdjąć klątwę z 23 lat.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:51

Kolejny pokaz żenady w naszym wykonaniu. Wisienka na torcie to akcja po której fatalnie spudłował Ramsey. Viola przy odrobinie szczęścia strzeli coś jeszcze. A my? Jak nie będzie jakiegoś indywidualnego zrywu to będziemy się dalej kopać po czole...


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:51

Del Neri wróć. :pray:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:52

Jednak Antychryst mial racje: jest garniec góówna, a nie drużyna.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:53

Nie do wiary. Fiora wygrywa wszystkie przebitki i piłki stykowe, jej piłkarze biegają tak z dwa razy szybciej i w przeciwieństwie do naszych po prostu im się chce. Wystarczyło podwoić Cuadrado i Juventus totalnie nie ma pomysłu na konstrukcję akcji, w pierwszej połowie na ataku mógłby zagrać Borriello z Matrim i nie byłoby różnicy. Nie mówię o Ramseyu, bo naprawdę nie wiem, co on ma wnosić do tej drużyny.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:53

Jeśli Pirlo zostanie do końca sezonu to nie wejdziemy do LM. My nic nie gramy, brak schematów, gry bez piłki, przyśpieszenia, dokładności, zgrania.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:53

Po pierwszej połowie w 160% zasłużone prowadzenie fioletowych. Przez całe 47minut nasze perły zrobiły jedną akcję, po której parówa Ramsey nie trafia w bramkę i na dodatek chyba uszkodził sobie biedak nóżkę. W drugiej fiołki się zepną bardziej i powtórka 3-0.

Żeby było fajnie, nasz guru transferowy Partaczi przed meczem zapewnił, że nie zwolnią Andrzeja. Juventus umiera, sadyści w zarządzie kopią mu grób...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:53

Kolejny mecz do kosza, to jest powolny rozkład Juventusu z największym trenerskim dzbanem w historii tego klubu. Nie przypominam sobie aby aby był gorszy trener w tym zespole, drużyna nic nie gra mimo, że mecz jeden z tych nazywanych "meczem o wszystko". Kolejny raz tłamszą nas pyry Serie A, zresztą my sami do nich należymy. Tragedia i jak wspominałem już, może nawet dobrze, że do tej LM nie zakwalifikujemy się bo ja tutaj nie widzę drużyny, która na kwalifikację do LM zasługuje. Zero zagrożenia dla przeciwnika.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:56

Mental tych chłopców dawno szoruje po dnie. Tego nie da się nawet skomentować.
To jakie my karne robimy powinni opisać w książce. Serio, to brak mi już słów na tą zbieraninę.

I ten nasz środek ramsejek i rabiotek. Uwielbiam gości :)


Obrazek
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:57

Całkiem przyjemny mecz, jak sobie uświadomisz że patałachowi zostało max 6 meczów. Sam nie wiem czy był tak odważny czy tak bezczelny że podjął się pracy z 1 drużyną.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 15:58

Kolejna drużyna, która na naszym tle wygląda jak doprecyzowana w każdym szczególe maszyna, która za tydzień przegra z jakimś Hellasem. To jest płacz w oczach, żebym ja przed komputerem miał więcej piany na pysku niż te panienki. Po trzecim spóźnionym podaniu do Cuadrado, chyba bym wyszedł i stanął obok na jego miejscu, a ten kciuk w górę, oczko i lecimy dalej z tą popeliną. Ramsey w swojej firmowej akcji, wszystko ładnie pięknie.. do momentu wykończenia.
Spójrzmy tak na chłodno na składy, porównajmy pozycje i proszę, nie piszmy, że mamy takie byleco na boisku - czemu oni nie potrafią prosto podać piłki, odpowiedzcie sobie sami.

Btw. dla mnie taką twarzą sezonu, taką mizeria de la mizeria jest Bentancour, a goni go Dybala


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Zablokowany