Serie A 20/21 (33): Fiorentina 1-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 17:44

Mati1990 pisze:
25 kwietnia 2021, 17:25
Ta drużyna niczym nie różni się poziomem tej drużyny, w której grały takie tuzy jak Grygera, Molinaro, Amauri, Iaquinta, Knezevic, Poulsen. Dziś zresztą w drużynie u nas grają gracze podobni do tamtych. Agnelli zbudował Juventus i zniszczył, ale nie tylko on, w tym udział wzięli rónież Partacz i Nedved, aż po wuefistę Andrzeja.
Różni się:
Po pierwsze potencjałem, nieporównywalnie obecnie gracze indywidualnie są zdecydowanie lepsi niż swego czasu miał chociażby Del Neri. Druga różnica to osoba trenera, nawet Ferrar był lepszym trenerem niż Pirlo. Z tym, że to zarząd jest głównym winowajcom obecnej sytuacji zgadzam się absolutnie. Mieliśmy trenera z topu a zastąpiliśmy go najpierw gościem zupełnie nie pasującym do drużyny, którego piłkarze chyba nie akceptowali od pierwszego treningu, jeszcze siłą rozpędu było scudetto. Później na stanowisko wskoczył kolega wielu piłkarzy, który ledwo co zdążył zrobić papiery przed rozpoczęciem rozgrywek. Za te decyzje ta trójka musi beknąć. Mam nadzieję, że Elkann widząc, że kasa, którą w ostatnich latach wpompował w Juve kompletnie się nie zwraca zrobi porządek i postawi na innych ludzie na czele Juventusu. Zmiany są konieczne w pierwszej kolejności od prezydenta, zarządu po trenera i dopiero potem piłkarzy,.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 17:47

Przejście na klasyczne 4-3-3 było krokiem w dobrą stronę, ale nie wystarczyło do wygrania meczu.
Kolejny ligowy średniak weryfikuje hybrydowe gówno Andrzejka. "Jeśli gracze cię nie rozumieją po sześciu miesiącach, to już cię nie zrozumieją". Tłuczemy to dalej, z tygodnia na tydzień obniżając oczekiwania. Cel minimum jest elastyczny, niestety skala się kończy. Liga odjechała, Liga Mistrzów odjechała, czwarte miejsce odjeżdża. Trener jest zrelaksowany, trener zna projekt klubu.
Przejście na "normalne" podwojenie skrzydeł pozwoliło nawiązać walkę. Ale wciąż nieporozumienia, niedokładność, no widać że tego nie trenujemy. Ciężko w ogóle powiedzieć co my trenujemy. Cuadrado miał dziś słabszy dzień i z 20 akcji prawą stroną nie udało się nic strzelić. Wyrównanie to tylko i wyłącznie indywidualny błysk Moraty.
Makeni drewno jakich mało. Nasza tajna broń do rozbijania autobusów.
Ronaldo jest skończony, klub płaci 60 baniek za pajaca, który nie potrafi dostawić głowy na pustaka.
Prezes nie ma sobie nic do zarzucenia, zatrudniłby Andrzejka i Krisa jeszcze raz. Skoro tak, to o czym my gadamy.

Jutro Napoli pokonuje Torino i lądujemy na 5. miejscu, już bez wątpliwości.
Do końca sezonu 5 kolejek i wszystko wskazuje na to, że walka o 4. miejsce rozegra się między Juventusem a Milanem.
Juve: Udinese (W), Milan (D), Sassuolo (W), Inter (D), Bologna (W)
Milan: Lazio (W, bieżąca kolejka), Benevento (D), Juventus (W), Torino (W), Cagliari (D), Atalanta (W)

Nawet nie patrzę na Napoli i Atalante, bo obie te drużyny są poziom wyżej od nas.
Na ten moment nie jesteśmy faworytem przeciwko Udinese, z Sassuolo i Interem nie mamy czego szukać.
27 maja zebranie Exora i jeśli Elkann szanuje własne pieniądze to czeka nas nowy start.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 17:52

W ostatnich latach Juventus słynie z tego, że nie wprowadza młodzików do pierwszej drużyny, a tu zarząd lekką ręką daje staż Pirlo


FORZA JUVE!!!
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 17:54

Poprostu pisze:
25 kwietnia 2021, 16:22
Lambi120 pisze:
25 kwietnia 2021, 16:19
Poprostu pisze:
25 kwietnia 2021, 16:07


W to co mówią w telewizji też pewnie wierzysz?
Obawiam się, że coś może w tym być. Jeśli Pirlo miałby wylecieć już dawno czekałby w kolejce w pośredniaku. Ale gdzieś muszą być granice tego szaleństwa.
A co by to dało jakby poleciał skoro Mihajlovic, De Zerbi czy Inzaghi nie opuszczą swoich drużyn przed końcem sezonu?
No na 5 spotkań ciężko będzie kogoś tymczasowego wyciągnąć żeby nas uratował i się zawinął. Inaczej sprawa będzie wyglądała jak za miesiąc dowiemy się, że na ławkę wraca Max. Niemniej uważam, że Pirlo powinien polecieć bez względu na to kto miałby nas w pozostałych meczach prowadzić, może być nawet Tudor.

Fiorentina i Benevento w przypadku utrzymania powinny przysłać podziękowania do Turynu.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 17:59

Po tym meczu Morata zawodnikiem który ma największy udział w zdobytych bramkach na 90 minut. Nie mam więcej pytań.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:07

Meczu nie mogłem obejrzeć, ale z tego co widzę, zaoszczędziło mi to tylko kolejnych nerwów. Niestety LM oddala się coraz bardziej. Zgodzę się, że jeśli nie wydarzy się cud i nasza gra się nie poprawi, to chyba jedyną nadzieją pozostaje forma Milanu i liczenie, że zgubią więcej punktów od nas. Optymizmu jednak brak.

Jeśli w lecie nie dojdzie do rozsądnej zmiany trenera i przebudowy składu (a kasy brak), to trzeba się nastawić na kolejny ciężki sezon.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:13

Z Milanem rozegra sie walka o top4, optymizmu można chyba tylko szukać w kalendarzu Milanu, ktory ostatnie 3 mece zagra z walaczacymi o utrzymanie Cagliari i Torino oraz walczaca o LM Atalantą. Klucozwy może być bezpośredni mecz z Mialnem u siebie, który trzeba wygrać.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:37

człowiek już nieco przywykł do wyników w tym sezonie, dlatego kolejna strata punktów już tak nie dziwi i nie denerwuje. Dzisiejszy remis nawet bym szanował gdybyśmy w pierwszym meczu pokonali u siebie Fiorentinę, bo dziś obie drużyny zasłużyły na punkt. Ale jak sobie myślę, że to była nasza chęć rewanżu na drużynie, które nas zlała u siebie 0:3, to naprawdę nóż otwiera się w kieszeni....

ps. żeby nie było obstawiam, że będziemy na koniec w Top 4, a z czwórki wypadnie ostatecznie Milan. No chyba, że nasi gracze jeszcze bardziej chcą dobić kibiców i szykują dla nich ciekawe niespodzianki w ostatnich 5 meczach.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:47

#Pirlo na końcu #FiorentinaJuve : „W porównaniu z początkowymi oczekiwaniami nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłem. I nie sądzę, żeby społeczeństwo też było ”.

Pożegnanie ?


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:51

MRN pisze:
25 kwietnia 2021, 18:47
#Pirlo na końcu #FiorentinaJuve : „W porównaniu z początkowymi oczekiwaniami nie jestem zadowolony z tego, co zrobiłem. I nie sądzę, żeby społeczeństwo też było ”.

Pożegnanie ?
Tu się nie ma co żegnać, tu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trzeba. Ja już mam go dosyć i jego gówno gry. Zatrudnimy trenera i sprzedamy rabjotow i ramzejow i jakoś to będzie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 18:53

Ta drużyna jest martwa o czym chyba najlepiej świadczy ewidentny foch Ronaldo od kilku spotkań, który zalicza kolejne skandaliczne zawody.
Jeśli Pirlo nie został jeszcze zwolniony to dogramy z nim sezon i ostetnie co nalezy teraz robić to osłabiać jego pozycję ale jeśli Paratici chciałby jeszcze raz powiedzieć o tym, że Andrzej zostaje na kolejny sezon to powinien dostać od kogoś siarczystego strzala w tą nieogolone papę.
Nie ma czego zbierać, trzeba pozamiatac po całym towarzystwie.


calma calma
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:05

Najgorsze jest to, że jeśli nie awansujemy do CL, co jest wielce prawdopodobne, to będziemy na minusie ponad 300mln. To jest bardzo wielki dług. Za błędy się płaci, pan Agnelli wiedział co robi, więc razem z zarządem na kolanach do Częstochowy i niech modlą się by jakimś fartem te ślimoki nasze ukończyły sezon na 4 miejscu.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:13

Myślałem, że już dawno koniec emocji w tym sezonie ale mam takiego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do teraz że szkoda gadać. Z tą cholerną miągwą, taktycznym bezkrytycznym trenerskim beztalenciem na ławce wszystko może się zdarzyć. Sassuolo, Inter, Milan? My mamy z tą amebą obronić czwarte miejsce przy tym kalendarzu? A brak LM to będzie katastrofa.


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:32

Pluto pisze:
25 kwietnia 2021, 19:13
Myślałem, że już dawno koniec emocji w tym sezonie ale mam takiego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do teraz że szkoda gadać. Z tą cholerną miągwą, taktycznym bezkrytycznym trenerskim beztalenciem na ławce wszystko może się zdarzyć. Sassuolo, Inter, Milan? My mamy z tą amebą obronić czwarte miejsce przy tym kalendarzu? A brak LM to będzie katastrofa.
Nic mnie już nie zdziwi. Choćby to, że możemy mieć 2 pkt w meczach z Fiorentina i Benevento, a jednocześnie 12 z Milanem i Sassoulo


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:51

Pluto pisze:
25 kwietnia 2021, 18:53
Ta drużyna jest martwa o czym chyba najlepiej świadczy ewidentny foch Ronaldo od kilku spotkań, który zalicza kolejne skandaliczne zawody.
On jest po prostu kompletnie bez formy a do tego jedyne o czym myśli to jak zostać królem strzelców. To, że kolejny mecz dograł do końca to po prostu skandal za który wcześniej zapłaciliśmy odpadnięciem z LM a teraz zapłacimy nie awansowaniem do LM. Przecież jemu nawet nie zależy na drużynie i wynikach, jak nie zajmiemy 4 miejsca to sobie pójdzie o tyle, ma kompletnie wywalone na to które miejsce zajmie.
Dziś w 1 połowie zrobiliśmy jedną akcję, po zrywie Dybali ale oczywiście musiał zejść bo CR7 jest nieściągalny. A później zdziwienie, że znów nie potrafimy nic zrobić z cofniętym głęboko rywalem ale jak tu się dziwić skoro tylko Dybala jest kreatywny w tym zespole a reszta ogranicza się do podawania do Cuadrado... Do tego brak Arthura, który cały mecz przesiedział na ławce patrząc jak nasi podają lewy do prawego, prawdy do lewego.
Super była też taktyka by pierwszy raz w tym sezonie wyjść na trzech stoperów ;)
Ta drużyna praktycznie z meczu na mecz gra coraz gorzej a jak nie ma Dybali i Arthura to nie mamy żadnych argumentów poza wrzutkami Joana.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany