Serie A 20/21 (33): Fiorentina 1-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 19:58

Ronaldo za dzisiejszy mecz powinien wylądować na ławce i nie podnieść z niej tyłka w kolejnym spotkaniu. Jeżeli myślami już jest w innym klubie i ma wyrąbane na jakim miejscu skończymy pod koniec sezonu - to niech już nie gra. Jeżeli oprócz króla strzelców interesuje go wynik drużyny, to niech zacznie zadupcać po boisku. Ale pewnie Pirlo nie będzie miał odwagi żeby taką decyzję podjąć.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 20:34

Oczywista oczywistość, że liczę na awans do Ligi Mistrzów, ale obserwując Ronaldo od czasu meczu z Porto mam drugi ambitny cel na koniec tego sezonu. Zupełnie szczerze życzę mu, żeby Lukaku wyprzedził go w klasyfikacji strzelców. Za te strzału z du.py.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 20:38

Wystarczy tylko podmienić nazwisko :prochno:



ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 20:56

Poszedłem z meczu na urodziny (z family) 5 latka. Taki ten Juventus porywczy ;]


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 21:31

No Agnelli działaj z super ligą, bo do LM nie awansujemy. Ten brak zaangażowania to jest dramat totalny. Pirlo out, Ronaldo out. Chyba nawet za Maksia nie miałem aż tak wywalone na Juventus.


amaru8310

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2007
Posty: 10
Rejestracja: 31 października 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 23:08

Rzadko tu pisze ale codziennie czytam komentarze i rzygać się chce czytając niektóre z nich np że nie będę oglądał meczu albo oglądałem do któreś tam minuty i wyłączyłem ja pier... I wy się nazywacie kibicami Juventusu? Cały czas tylko płacz i płacz a to że nie będziemy mistrzami a to że nie awansujemy do LM itp itd to kibicujcie sobie Bayernowi Psg albo innej tego typu drużynie bo ja oglądam wszystkie mecze a jak nie mogę bo różne rzeczy mogą się wydarzyć to nagrywam sobie i oglądam nie znając wyniku i choćby Juventus był w Serie Z to będę ich oglądał i kibicował bo mam ich w sercu a nie pisał tylko krytykę. Oczywiście sezon jest trudny ale nie można non stop wygrywać i że Ronaldo nie ma teraz formy to oczywiście musi być out ale nieważne ze strzelił nam wcześniej wiele ważnych bramek. Pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie płaczące <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 23:48

A mnie się rzygać chcę, jak widzę tych wszystkich wirtualnych kibiców, bardzo często wytwór marketingu wielkich klubów ( sam do takich należę, żeby nie było ), zwłaszcza jak zaczynają pisać o swojej moralnej wyższości nad innymi tego typu kibicami.

Także tego... pozdro dla kumatych :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 23:50

Mnie to się rzygać chce na obrońców Ronaldo, gość gra tak tragicznie, że oczy krwawią. Do tego w ogóle nie interesuje go drużyna. Jak ktoś kto kibicuje Juve a nie Ronaldo może go bronić to ja nie mam pojęcia. Za samo to, że musi grać po 90 minut nieważne czy na to zasługuje czy nie powinien być wywalony z tej drużyny. Nie można mieć drużyny jeśli jest w niej święta krowa a bez drużyny nie może być wyników.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 00:34

amaru8310 pisze:
25 kwietnia 2021, 23:08
Rzadko tu pisze ale codziennie czytam komentarze i rzygać się chce czytając niektóre z nich np że nie będę oglądał meczu albo oglądałem do któreś tam minuty i wyłączyłem ja pier... I wy się nazywacie kibicami Juventusu?
Ja tam oglądam mecze Juventusu w dresach w TV albo na streamie, nie zbieram koszulek i gadżetów, nie mam też jakiejś wyjątkowej potrzeby, żeby lecieć na mecz do Turynu, kibicem zostałem w sumie z przypadku i tyle. Nie każdy ma tyle czasu i nerwów, żeby się katować przez 90 minut co kilka dni i oglądać mecz w mecz te same dziwne wybory Pirlo. Wbrew temu, co lubią powtarzać fanatycy, futbol wcale nie jest religią, ani - jak powiedział Bill Shankly - "czymś o wiele ważniejszym niż sprawa życia i śmierci". Ani nawet najważniejszą rzeczą z nieważnych. Każda rozgarnięta osoba to zrozumie prędzej czy później. I naprawdę można nie oglądać meczów w słabych okresach drużyny i nadal nazywać się fanem - tym bardziej, jeśli ma się swoje życie, inne zainteresowania czy obowiązki. Ja tam bardziej nawet cenię osoby, które kosztem meczu idą na imprezę rodzinną, trening czy czytają książkę. Przynajmniej wiem, że albo mają zdrowe podejście do futbolu, albo nie mają odruchów masochistycznych. Jedno i drugie jest ważne i godne pochwały.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 01:27

Nie wyobrażam sobie braku awansu do LM, ale każda kolejka zbliża nas do 5 miejsca... ostatnie 5 kolejek i minimum 12 pkt trzeba zdobyć w tym 3 z Milanem. I to powinno dać 4 miejsce.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 09:40

rammstein pisze:
26 kwietnia 2021, 01:27
Nie wyobrażam sobie braku awansu do LM, ale każda kolejka zbliża nas do 5 miejsca... ostatnie 5 kolejek i minimum 12 pkt trzeba zdobyć w tym 3 z Milanem. I to powinno dać 4 miejsce.
Paratici powiedział że po awansie do LM nasz geniusz Pirlo zostaje, więc wydaje mi się że lepiej skończyć na 5 miejscu i to zaorać.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 09:52

A rok temu mówił, że Sarri zostaje, a dwa lata temu, że Allegri zostaje. I tak przez Ronaldo jesteśmy w d... z kasą więc jak można chcieć kolejne -80mln? Jeszcze jakby to coś dało a przecież nie da. Nie sprowadzimy nagle dzięki braku grze w LM lepszych zawodników a to oni grają a nie trener.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 10:52

No to Fiorentina w 2 meczach ugrala z nami 4 pkt, wiecej niz Napoli w 3 meczach :D Ladna bramka Moraty i chyba tyle, mialem gosci wiec na mecz spogladalem jednym okiem. Teamplayer of the week, month, year - CR. Roznica miedzy nim a Messim zawsze byla i bedzie, z korzyscia dla Argentynczyka, roznica 39 asyst, wg tabeli ktora wkleil @Maly pokazuje kto ma klase w sporcie druzynowym, a kto gra we wlasna gre.
Czy odjechala nam LM ? Ja bym to bardziej opisal, ze nie zaatakowalismy 2giego miejsca, ktore bylo na wyciagniecie reki, co nie zmienia faktu, ze dalej jest w zasiegu. Danilo naszym talizmanem w tym sezonie ? :D

Skoro szatnia zwolnila Sarriego, to moze teraz graja pod to, aby poprzez 5te miejsce zwolnic CR ? :prochno:

Co do kibicowania, po pierwsze trzeba miec umiar (fanatyzm w kazdej dziedzinie jest zly), po drugie rozrozniac krytyke od hejtu (a troche tego ostatniego bylo w tym sezonie). Cos jak "wylaczylem po 15 minutach wiec wejde na forum i tam wyleje swoje zale, w komentarzach do meczu, choc go nie widzialem" powoli staje sie na tym forum czyms godnym pochwaly, czyms czym trzeba sie pochwalic i oglosic swiatu swa honorowa postawe... "wylaczylem bo nie moglem patrzec" xD <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>&*ie ciekawe, jak ktos nie widzial meczu to wejdzie na forum i czegos takiego sie dowie - to prawie tyle samo jakby obejrzec mecz. Wszyscy wiedza, jak niesamowice efektowna jest SA wiec komentarz tego typu to nic dodac, nic ujac.
Pisalem w podobnym tonie po przegranym meczu w Neapolu, gdzie rozgrywalismy lepsze spotkanie od podopiecznych Gattuso ale i tak byly osoby, ktore skupialy sie tylko i wylacznie na wylewaniu swojego rozgoryczenia. Kolego amaru8310, zrozum, ze to "nasza" cecha narodowa, ludzie beda cie sciagali w gowno tylko z tego powodu, ze sami w nim stoja. Oni tego nie zrozumieja. Cos na zasadzie dowcipu, ktory byl przytaczany gdzies tu na forum, z diablami pilnujacymi kotłow. O Chiellinim tez mozna bylo ostatnio wyczytac wiele brzydkich epitetow, na tutejszym forum zamiast przynaleznosci "Juventino" powinni miec "kibice Maldiniego", if you know what i mean...


Zablokowany