Serie A 20/21 (32): JUVENTUS FC 3-1 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 02:15

ostatnio pisałem, że Juve jedyną drużyną w 31. kolejce, która nie strzeliła bramki. Teraz bez dwóch meczów Juve w 32. kolejce wygrało jako jedyny zespoł z gospodarzy


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 06:04

Poprostu pisze:
21 kwietnia 2021, 22:26
Odpaliłem w 78minucie, wyłączyłem w 85. Współczuję z całego serca wszystkim, którzy dobrowolnie to oglądali.
Odpaliłem w 1 minucie, wyłączyłem w 13.

Niezły ten Ronaldo. Aż obrońcy musieli wziąć się za strzelanie i asystowanie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 08:07

Antichrist pisze:
21 kwietnia 2021, 22:35
Sandro mecz sezonu rozegrał.
Do końca pewnie kupa już będzie.


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 08:22

Volto pisze:
21 kwietnia 2021, 22:45

Cuadrado to Kolumbijczyk, a DL Holender :P

Mecz do zapomnienia, szkoda pisać, Morata klaun.
No way !
A tak serio, chodzilo mi oczywiscie o Sandro z bramkami i Arthura wybijajacego pilke z linni bramkowej ;-) Pierwsza polowa jak na mecz Juve - Parma przystalo, w drugiej bylem mniej skupiony bo bylem zajety rozmowa. Rzeklbym, ze nasz srodek pomocy od +/- miesiaca gra w koncu w miare stabilnie. Lepiej niz wiekszosc sezonu. Dalej za to widac niepotrzebne straty i to jest chyba najwieksza bolaczka. Dybala to ktos kogo brakowalo przy budowaniu akcji, nikt chyba temu nie zaprzeczy.
Sila Spokoju pisze:
22 kwietnia 2021, 06:04

Odpaliłem w 1 minucie, wyłączyłem w 13.
Twoj nick nieco gryzie sie z wydzwiekiem wypowiedzi :D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 09:06

Myśle że pierwszy raz od dawna forum jest zgodne - Pirlo musi zostać odpalony.

Z całym szacunkiem, ale chłop trenuje już tyle czasu, a nasza drużyna nadal wygląda po prostu KOMICZNIE.

Wygrywamy tylko dzięki temu że po prostu mamy ogromną jakość.

Bym najchętniej zrobił kilka ujęć z meczu, gdzie:

- Obok siebie w odległości 2-3 metrów stoi naszych 3 zawodników, nie wiedząc co mają robić.
- Zatrzymujący się piłkarz w posiadaniu, nie wiedzący co ma zrobić bo nie ma możliwości podania do przodu.
- Presująca w przewadze Parma, która robi to dramatycznie, a i Tak nie jesteśmy w stanie przerzucić piłki do przodu gdzie logicznie powinniśmy mieć przewagę.
- 20 krotne wychodzenie Ronaldo w tempo za obronców, tak by po raz kolejny zostać zignorowanym (robił to jeszcze McKennie).

To jest po prostu Amatorka.
Czy doczekamy się Flicka? Oby.
Żaden Gasperini, Srini czy inny Włoch (wyjątek Maksiu).


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 10:02

Szczerze powiedziawszy ja nie wierzę już w zagranicznego trenera. No chyba, że Agnelli po tym całym zamieszaniu będzie chciał się zrehabilitować w oczach swoich kibiców i odpali coś nieoczekiwanego.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 10:18

Mecz śmieszny, zrobiłem sobie przerwę po Porto i nieźle się uśmiałem patrząc na tych biegających bez ładu i składu chłopaków zarabiających łącznie setki mln euro rocznie :D.

Pirlo oczywiście do odpalenia, to się nie może po prostu udać jak my bez kontuzji, bez dodatkowych obciążeń, pod koniec sezonu gramy spotkanie na tak niskim poziomie z wielką Parmą.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 14:05

Rolando powinien dostać po ryju za ten heroiczny wślizg przy strzale Cuadrado, bo piłka najprawdopodobniej zmierzała do bramki. Szkoda, że podobnym poświęceniem nie wykazuje się w murze. Jak można w ogóle ustawiać tam chłopczyka, który boi się oberwać piłką?
MRN pisze:
22 kwietnia 2021, 10:02
Szczerze powiedziawszy ja nie wierzę już w zagranicznego trenera.
To lepiej uważaj, bo jeszcze Mourinho ściągną.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 14:23

Bartosz Karawańczyk pisze:
22 kwietnia 2021, 14:05
Rolando powinien dostać po ryju za ten heroiczny wślizg przy strzale Cuadrado, bo piłka najprawdopodobniej zmierzała do bramki. Szkoda, że podobnym poświęceniem nie wykazuje się w murze. Jak można w ogóle ustawiać tam chłopczyka, który boi się oberwać piłką?
Na powtórce wyglądało to tak, jakby piłka faktycznie zmierzała w światło bramki przed odbiciem przez bramkarza. Wślizg Ronaldo nic tam nie zmienił. ;) I to strzelał Dybala, nie Cuadrado - jeśli mówimy o tej samej sytuacji oczywiście :)

Swoją drogą dopiero teraz zwróciłem uwagę na to, że nasz drugi gol został poprzedzony bardzo ładną akcją - trochę podobną do tej McKenniego z Camp Nou. Szkoda, że nie mamy wypracowanych takich schematów, bo to pokazuje, jak wiele daje gra z klepki. I nawet Arthur się przydał przy tym golu.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 15:47

vitoo pisze:
22 kwietnia 2021, 14:23
Na powtórce wyglądało to tak, jakby piłka faktycznie zmierzała w światło bramki przed odbiciem przez bramkarza. Wślizg Ronaldo nic tam nie zmienił. ;) I to strzelał Dybala, nie Cuadrado - jeśli mówimy o tej samej sytuacji oczywiście :)
Strzelał Cuadrado, ale teraz widzę, że bramkarz rzeczywiście to odbił. Muszę kupić nowe okulary.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 16:20

Bartosz Karawańczyk pisze:
22 kwietnia 2021, 15:47
vitoo pisze:
22 kwietnia 2021, 14:23
Na powtórce wyglądało to tak, jakby piłka faktycznie zmierzała w światło bramki przed odbiciem przez bramkarza. Wślizg Ronaldo nic tam nie zmienił. ;) I to strzelał Dybala, nie Cuadrado - jeśli mówimy o tej samej sytuacji oczywiście :)
Strzelał Cuadrado, ale teraz widzę, że bramkarz rzeczywiście to odbił. Muszę kupić nowe okulary.
Fakt, ta sytuacja Dybali to była inna akcja. Graliśmy tak ofensywnie, że aż się człowiek gubi :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 16:29

Juventus wygrał, Ronaldo nie poniewaz nie strzelił gola.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 17:19

Rolando schodził wściekły. Pozycja w tabeli guzik go obchodzi, on walczy już tylko o króla strzelców.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 20:35

Adrian27th pisze:
22 kwietnia 2021, 09:06

- Obok siebie w odległości 2-3 metrów stoi naszych 3 zawodników, nie wiedząc co mają robić.
Akurat jak CR, Dybala i Cuadrado schodzili blisko siebie to mozna bylo wnioskowac ze chca pograc w dziada i najgorzej im to nie wychodzilo.

Co do Pirlo - cale forum na pewno nie jest zgodne, ja oczywiscie bede go bronil, bo nie zakladalem przed sezonem ze zdeklasujemy z nim lige. Jest sie czego czepiac, ale jak przegrywasz z debiutantem 5 na 32 mecze to az takiej biedy nie ma (jak dla mnie). Gdyby nie kilka frajerskich bramek to nie odpdlibysmy z Porto a i w lidze mielibysmy kilka ladnych punktow wiecej. Pomysl innaczej - debiutant na lawce trenerskiej pokazal miejsce w szeregu np Gattuso. Ale wiem, on winny wszystkiemu, jak Tusk ;-)

Cr schodzi wsciekly ? To jest tragedia nie pilkarz, jesli faktycznie tak sie zachowuje. Zly mental, za ktory tak go ludzie wychwalali. Rzucanie koszulkami, brak sportowej zlosci przelozonej na boisko, nawet w jednej sytuacji sam ocenil ze jest na spalonym bo nie chcialo mu sie biec 20 metrow i scigac z tytanicznym obronca Parmy. Jednynym plusem z wczoraj to bylo to, ze oddal wolnego Pawelkowi. Z reszta, co ja go bede krytykowal, niech dalej wychodzi w pierwszym skladzie a caly swiat widzi co gra.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 21:24

jeshu pisze:
22 kwietnia 2021, 20:35
Adrian27th pisze:
22 kwietnia 2021, 09:06

- Obok siebie w odległości 2-3 metrów stoi naszych 3 zawodników, nie wiedząc co mają robić.
Akurat jak CR, Dybala i Cuadrado schodzili blisko siebie to mozna bylo wnioskowac ze chca pograc w dziada i najgorzej im to nie wychodzilo.

Co do Pirlo - cale forum na pewno nie jest zgodne, ja oczywiscie bede go bronil, bo nie zakladalem przed sezonem ze zdeklasujemy z nim lige. Jest sie czego czepiac, ale jak przegrywasz z debiutantem 5 na 32 mecze to az takiej biedy nie ma (jak dla mnie). Gdyby nie kilka frajerskich bramek to nie odpdlibysmy z Porto a i w lidze mielibysmy kilka ladnych punktow wiecej. Pomysl innaczej - debiutant na lawce trenerskiej pokazal miejsce w szeregu np Gattuso. Ale wiem, on winny wszystkiemu, jak Tusk ;-)

Cr schodzi wsciekly ? To jest tragedia nie pilkarz, jesli faktycznie tak sie zachowuje. Zly mental, za ktory tak go ludzie wychwalali. Rzucanie koszulkami, brak sportowej zlosci przelozonej na boisko, nawet w jednej sytuacji sam ocenil ze jest na spalonym bo nie chcialo mu sie biec 20 metrow i scigac z tytanicznym obronca Parmy. Jednynym plusem z wczoraj to bylo to, ze oddal wolnego Pawelkowi. Z reszta, co ja go bede krytykowal, niech dalej wychodzi w pierwszym skladzie a caly swiat widzi co gra.
Jak można bronić Pirlo??? :bad: gdyby, gdyby... gdyby babcia miała ch... wąsy to by dziadkiem była. Meczy nie oglądasz? No chyba nie :sad


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany