Serie A 20/21 (32): JUVENTUS FC 3-1 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 21:37

Dybala kolejny raz pokazuje, że nie jest graczem, który może ciągnąć zespół, szczególnie w trudnych chwilach. Druga sprawa nie ma trenera, a trzecia bardzo dobrze, że ta superliga nie powstała, bo już wiadomo jaka drużyna byłaby pośmiewiskiem. Agnelli niech już więcej nie miesza się w sprawy Juve, niech bierze swojego kumpla Andrzeja i 3/4 graczy, niech se idą na ryby.

Przykre to wszystko, lada chwila wypadamy z CL.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 21:38

Smutny widok, ten obecny Juventus zanotował taki regres, że serce boli. Myślałem, że po haniebnych porażkach z Porto, a potem Benevento coś się zmieni, że się obudzą.. Ależ się myliłem. Gra jak równy z równym z zespołem do spadku.

Niby walka o 4 trwa, ale czy nie zostaniemy wykluczeni? Chociaż po tym, co pokazała UEFA i po słowach jej prezesa szczerze mówiąc cieszyłbym się jedynie z kasy wynikającej z LM, nie mam już ochoty tego oglądać.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 21:48

Klapa Superligi ośmiesza klub w mniejszym stopniu niż praca Andrzejka.
Ekskluzywny żigolak za 60 brutto podaje do bramkarza z 6 metrów, a 20 minut później zapomina podskoczyć w murze. Weźta to już wciśnijcie szejkowi za Florenziego.
Każda drużyna we Francji ma na pęczki takich murzynków jak Makeni. Bayern odpuszcza Perisica za 20 baniek, Juventus lekką ręką daje 30 za drewno. To są te detale, no co? stać nas.
Arthur jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał dużo dużo lepiej. Pewnie to nowatorskie treningi Andrzejka.
Byle jakie zwycięstwo i trzymamy kciuki za Rome...


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 21:51

Sando druga! Pieknie teraz jeszcze dwie Dybali i ide spac :D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:26

Odpaliłem w 78minucie, wyłączyłem w 85. Współczuję z całego serca wszystkim, którzy dobrowolnie to oglądali.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:35

Sandro mecz sezonu rozegrał. Cuadrado dzisiaj kolejne asysty. Szkoda, że napastnicy nie potrafili dzisiaj nic strzelić. Ale jak pisałem wcześniej - nie ważne jak, ważne, żeby były 3 punkty. 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:40

Bez zachwytów, ale 3 punkty dopisujemy, więc nadzieja na utrzymanie się w LM cały czas istnieje. CR7 strasznie frustrujący, ostatnio mam wrażenie, że on się tu męczy a my z nim.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:41

Poprostu pisze:
21 kwietnia 2021, 22:26
Odpaliłem w 78minucie, wyłączyłem w 85. Współczuję z całego serca wszystkim, którzy dobrowolnie to oglądali.
Nie musisz, widywalo sie gorsze mecze ;-) CR pod forma i to z Parma .... Brazylijczycy zdobyli nam 3 pkt


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:41

Fajny początek drugiej połowy i ... to wszystko. Teraz tylko doczlapać jakoś do tej LM i czekać co wujek Ceferin <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...

P.s Ja mocno trzymam stronę Agnelliego, może i się skompromitował ale szedł na 100% w to w co wierzy. Obsrali się angole ( historia pokazuje że nie pierwszy raz) obsrał się chinter gdzie w nocy było słychać że ich ten projekt nie interesuje.... Żyjemy dalej, chociaż myślę że nas Ceferin nie oszczędzi i ukarze przykładowo.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:45

jeshu pisze:
21 kwietnia 2021, 22:41
Poprostu pisze:
21 kwietnia 2021, 22:26
Odpaliłem w 78minucie, wyłączyłem w 85. Współczuję z całego serca wszystkim, którzy dobrowolnie to oglądali.
Nie musisz, widywalo sie gorsze mecze ;-) CR pod forma i to z Parma .... Brazylijczycy zdobyli nam 3 pkt
Cuadrado to Kolumbijczyk, a DL Holender :P

Mecz do zapomnienia, szkoda pisać, Morata klaun.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 22:47

Obrazek


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 23:15

GONIMY INTER :prochno:
Brawa dla Sandro, który zagrał pierwszy dobry mecz od dawna. To znaczy słabo grał, ale po golu nabrał entuzjazmu i przypomniał sobie, że coś potrafi.
Arthur totalna padaka, do tego facet ma jakiś tik nerwowy i upada na ziemię w zupełnie losowych momentach.
Dybala niestety bez gola, ale w drugiej połowie fajny występ dalej od bramki. Cuadrado na prawej, Pawełek w środku i miejscami są niewyraźne flashbacki z 16/17. Kiedyś to było.
De Ligt niby trafił, ale jako obrońca w ostatnim czasie wygląda bardzo słabo. Dziś dużo farta, że z tyłu "tylko" jeden.
Zmiany Moraty i Rabjo tragedia.
Makeni powinien zająć się destrukcją i okazjonalnym wypadem do przodu. Czasem mam wrażenie, że to Blaise Matuidi znów udaje napastnika.
Byle jak byle do przodu.

W sobotę wyjazd na Fiore. Co było w grudniu nie trzeba przypominać.
Jeszcze jutro ważne dla tabeli mecze Roma-Atalanta i Napoli-Lazio.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 23:56

Garreat pisze:
21 kwietnia 2021, 23:15
Arthur totalna padaka, do tego facet ma jakiś tik nerwowy i upada na ziemię w zupełnie losowych momentach.
Raz pomogło, bo upadając wybił piłkę z linii bramkowej :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 00:00

Ronaldo to powinien się trzymać jak najdalej od wolnych po obu stronach boiska. Po jakiego grzyba oni go jeszcze ustawiają w murze po tym farfoclu z Porto?

A ktoś mi powie, kiedy Cuadrado nauczył się tak fajnie dryblować? ;) Szkoda, że nie miał takich kiwek przez większość kariery w Juve. Kiedyś to on biegał jak pijany zając z jednym trikiem i najpierw robił, potem myślał. A od jakichś kilkunastu miesięcy ma drybling na top poziomie - a co najważniejsze nie jest to sztuka dla sztuki, tylko faktycznie często mija rywali i wchodzi w pole karne jak w masło. I do tego nigdy nie wiadomo, w którą stronę pójdzie. Naprawdę pod tym względem wygląda pięknie. Mimo wieku w przyszłym sezonie jeszcze może być dla nas bardzo ważny.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 00:13

vitoo pisze:
22 kwietnia 2021, 00:00
A ktoś mi powie, kiedy Cuadrado nauczył się tak fajnie dryblować? ;)
Momentami wygląda jak zdrowy Douglas Costa :D Na szczęście Pirlo wie, że w Juventusie nie można prezentować się za dobrze, więc okazyjnie rzuca Kolumbijczyka na prawą obronę, gdzie ten na spokojnie może dostosować się do poziomu drużyny :laugh:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany