Serie A 20/21 (32): JUVENTUS FC 3-1 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 22:36

Garreat pisze:
21 kwietnia 2021, 23:15
Dybala niestety bez gola, ale w drugiej połowie fajny występ dalej od bramki.
Brak jego prawej nogi w tym meczu tak walil po oczach, ze Morata musial mi rzucic swoje sonnenbrille...
Garreat pisze:
21 kwietnia 2021, 23:15
Makeni powinien zająć się destrukcją i okazjonalnym wypadem do przodu.
Juz to pisalem, ale moim zdaniem Makeni jest slabym srodkowym pomocnikiem, a ten nijaki obraz gry przeslaniaja nam jego gole.


Pirlo - geniusz! Nareszcie, po prawie calym sezonie jego tajna broń odpalila - on odwrócił futbol: zrobil z obroncow napastnikow, a z napastnikow - statystow! Przeciwnik zbaranial o co kaman i sie pogubil. Wytrawny gracz ten nasz Endrju.
Jesu, jak my grajac takie gównisko rzadkie, wciaz mamy realne szanse na drugi plac? :?:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2021, 22:55

Volto pisze:
22 kwietnia 2021, 21:24
Jak można bronić Pirlo??? :bad: gdyby, gdyby... gdyby babcia miała ch... wąsy to by dziadkiem była. Meczy nie oglądasz? No chyba nie :sad
Ogladam, ogladalem tez mecze za Alegriego i Sarriego - mialem podobne odczucia, ze druzyna ta nie gra ladnego futbolu. W przeciwienswie do panow, ktorych wymienilem Pirlo ma margines rozwoju.

Nie bede sie o to klocil, nie bede mowil, ze mam racje. Takie mam zdanie i uwazam, ze mozna mu dac szanse w drugim sezonie. Skoro krol pilki noznej kopie sie po czole, to i Pirlo moze miec problem itd. Uwazam tez, ze gorszym wyborem jest wymiana trenerow jak w zwyczaju mial prezes Wojciechowski

E: Mckennie byl jednym z najslabszych wczoraj

E2: a wuj tam, napisze jeszcze raz dlaczego jestem za pozostawieniem Pirlo : chcialem, zeby zostal Sarri ale jego nienawidzila szatnia i duza czesc spoleczenstwa. Nie plakalem po jego zwolnieniu. Wszyscy albo przynajmniej zdecydowana wiekszosc (w tym ja) chciala ladnego futbolu a nie futbolu Allegriego. Wiedzialem, ze nie uda sie Sarriemu w pol roku czy roku (zwlaszcza z przerwa covidowa). To byla ta sama ekipa co za Allegriego (z DNA 1;0), ktora jeszcze plakala na to, ze Sarri kaze atakowac kazda pilke. Nie moglo sie udac. Teraz jest Pirlo, mniejsza dyscyplina - tez jest zle dla wielu. Placz bedzie zawsze, bo i na Pereza i Zidana ludzie placza. Ja po prostu stawiam konsekwentnie na konsekwencje (jak to brzmi XD). Od kiedy zatrudniony zostal Pirlo zaufalem w ta zmiane, wiedzialem, ze nie mozna sie nastawiac na sukces tu i teraz, najwczesniej gdy odejdzie stara gwardia z CR-wszystko-ja-albo-nic na czele. Nigdy nie trawilem indywidualnosci, zawsze mialem w szkole z takimi na pienku, uwazam po dzis dzien, ze w sporcie druzynowym nie ma na to miejsca. Chyba, ze druzyna jest kompletna i im nie bedzie przyszkadzala taka perelka - tylko wtedy tranfer takiej perelki jest kosmetyka w skladzie a nie budowaniem wszystkiego pod nia. Fajny wywiad dal ostatnio Sandro - wszyscy mamy zdobywac bramki. Ja to obieram jako kolejny pstryczek w nos CR, co jako chyba jedyny do tej pory robil Chiesa. Buduje sie druzyna, choc przeciwko jest mur CR ze swoja wszechwielkoscia.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2021, 08:31

@jeshu

Pirlo ma margines rozwoju, jednak ów rozwój jest na chwilę obecną tak powolny, że mamy szansę na odzyskanie scudetto gdzieś w latach 2030-35. On musi się cofnąć by pójść do przodu (jakkolwiek to brzmi). W najbliższym czasie nie ma dla niego miejsca w SA. Juventus wygrywa po prostu jakością zawodników, jak można tego nie widzieć. Progresu dla mnie brak, brak jaj Pirlo, charyzmy również - taka moja opinia. CR7 potrzebuje trenera, który go zdyscyplinuje i ten albo się dostosuje, albo bye bye. Nie może być, że w kluczowym meczu sezonu jest najgorszy na boisku (rewanż z Porto) a gra do końca, toż to kuriozum, jak nie można zmienić zawodnika w 60' bo ten strzeli focha??? :?: Czy buduje się drużyna? :dontknow: My ją mamy, trzeba tylko ustawić Gwiazdę do pionu lub pożegnać i sprowadzić trenera, który nie jest amatorem.

6 kolejek do końca, 2 pkt przewagi nad 5ym Napoli, 3 mecze: z Mediolanem - Inter (Conte) nie odpuści, skoro może dołożyć cegiełkę do 5ego miejsca dla Juve, Milan walczy jak i my o LM, Sassuolo jest nieobliczalne, jeśli Roma będzie zawodzić, to kto wie, może i szansa na Europę. To pokazuje jakim Pirlo jest trenerem. Przegranie scudetto - to raz, jednak realna groźba w 32iej kolejce wypadnięcia z top 4 to dyskwalifikacja trenera i nie ma tu wytłumaczenia żadnymi problemami, skoro oglądasz mecze powinieneś wiedzieć. Allegri przez 3 sezony miał taktykę i pomysł, Sarri miał wizję chociaż i jasny plan (nie wypalił), Pirlo ma papiery EUFA PRO od niespełna roku. Niech się uczy, ale nie u tu i teraz. Mecz z Parmą to pokazał, wygrywamy tylko jakością zawodników, przy linii można by łopatę wbić, na jedno by wyszło. Takie moje zdanie.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany