Serie A 20/21 (28): JUVENTUS FC 0-1 Benevento

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 18:40

Pewien bardzo dlugi cykl sie skonczyl i trzeba budowac od nowa. Nie jestem natomiast przekonany czy Pirlo i Ronaldo to sa odpowiednie osoby, aby stanowic fundamenty tej budowy. Juventus zbudowal swoj potege w ostatniej dekadzie na tym, co wypracowal Conte i udoskonali Allegri. Juz o tym pisalem w innym temacie, ale my potrzebujemy znow postawic solidne fundamenty pod nowa druzyne. Mamy ku temu swietnych, mlodych pilkarzy (De Ligt, Demiral, Chiesa, Kulusevski, Arthur, etc.), wiec sytuacja jest tutaj kompetnie inna od tej z 2011, ale trzeba jednak to wszystko dobrze ulozyc i nauczyc tych chlopakow odpowiedzialnosci.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 18:59

Pirlo po meczu: Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, ale wiedzieliśmy też, że będzie to trudne starcie, ponieważ Benevento jest dobrze zorganizowane, grając dwiema ciasnymi liniami. Dlatego musieliśmy pozostać spokojni i ich rozciagnąć.

Bilas Benevento przed meczem z Juve: 13G, 1-5-7. Ostatnie zwycięstwo: 6.01.

Co to ma kur być? Benevento dobrze zorganizowane? Co ma być?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 19:09

rammstein pisze:
21 marca 2021, 17:15
W sumie dziś też rozchodzi się o skuteczność. Gdyby miało wpaść co powinno skończyłoby się 3/4:1 I by nie było tej gadki,no ale w piłce chodzi o skuteczność..
Nawet jeśli to nie zmienia to faktu że gramy jedno wielkie gowno, kompletnie brak pomysłu na gre. Pirlo po meczu powiedział, że dalej walczymy o scudetto, ma tupet.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 19:39

Mecz juve jak mecz juve, więc trzeba wstawić tradycyjne teksty
- pirlo do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
- ronaldo do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
- ronaldo wykonujący wolne tym bardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> typ nie strzelił od wieków czegokolwiek z wolnego poza innego typa w murze to te tłuki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie dość, że dalej mu pozwalają je wykonywać to jeszcze choć nie ćwiczą z nim tych elementów no <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mać
- aha, 3/4 drużyny do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>
- w sumie inter ma tytuł, my musimy spinać dupy, by choć mieć podstawowy hajs w LM
- Arthur... <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> typ ma wyłączony mózg jak sandro z milanem, gówno gra, jeśli to związane z ryzykiem, ale barcelony tak łatwo z umysłu nie wyrzucisz
- no ale takie są zakupy, żeby zrobić plusvalenzę a nie różnicę w składzie względem innych drużyn
- also, tak, mecze juve to ból i zgrzytanie zębów.... z takim <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> benevento! Z całym szacunkiem, ale to parodyści (no w tym meczu to raczej o nas), których powinniśmy golić jak frajerów.

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bayern <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sezonem po LM tłucze taki Stuttgart 4:0, spokojnie leci po kolejne mistrzostwo, jakoś tam potrafią budować zachowując ciągłość wygrywania, ale u nas <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Agnelli będzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> o superlidze, idź pan w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 20:05

Gandalf8 pisze:
21 marca 2021, 18:20
Klub z gównianym logo zamiast herbu, z gównianą imitacją zamiast trenera, z pseudo piłkarzami bez jaj, nie prezentujacy nawet poziomu polskiej ekstraklasy.
Ile to lat już tym logo się nosimy? Według prezeska większość klubów przejdzie na logo... No i gdzie te loga?
Co do meczu pięknie to wygląda jak gramy z autobusem, a nasi zabezpieczają tyły. Czułem, że tak się to skończy jak stracimy gościa, który stworzył ten zespół i jako jedyny w zarządzie wiedział na czym polega ta praca. I teraz gość odbiera nam tytuł zaledwie rok po odejściu. Szkoda, że przez te 9 pięknych lat, które musiały się kiedys skończyć nie udało nam się zdobyć tego upragnionego pucharu. Pytanie jak szybko się ogarniemy i wrócimy na właściwy tor. Powtarzam poraz kolejny, że chciałbym zobaczyć zagranicznego trenera na naszej ławce.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 20:08

Nie mogę pogodzić się z tym, ze latem Pochettino był o krok, a nasz prezydent korporacyjny kretyn stworzył swój plan.
Bylibyśmy zupełnie w innym miejscu
Natychmiast Allegri, przykład Chealse pokazał ze romantyczne historie brzydko się kończą.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 20:17

Lypsky pisze:
21 marca 2021, 20:08
Nie mogę pogodzić się z tym, ze latem Pochettino był o krok, a nasz prezydent korporacyjny kretyn stworzył swój plan.
Bylibyśmy zupełnie w innym miejscu
Natychmiast Allegri, przykład Chealse pokazał ze romantyczne historie brzydko się kończą.
Też nie mogę przeboleć Pocchetino. Jak to się mówi "tanie jest drogie" a nam zagląda widmo wypadnięcia spoza top 4 i jest to jak najbardziej realne, tak realne, że aż sam się przed meczem z Benevento nie spodziewałem... Gasp najlepszą opcją od lata, z racji wieku raczej by nie odmówił, jego last minute by zaistnieć na piłkarskich salonach. Natomiast dokończenie sezonu z Amatorem to rozwiercanie niewybuchu, żeby zobaczyć co jest w środku.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 20:44

@Volto
Gasperini to będzie mieć w głębokim poważaniu ofertę Juventusu (zwłaszcza jeśli nie awansujemy do LM, a załapie się tam Atalanta). On w Bergamo jest bogiem, co potwierdza chociażby sytuacja z Papu Gomezem, gdzie jakoś bez wahania ich Zarząd pożegnał się z piłkarzem a nie trenerem, a przecież Argentyńczyk był ich największą gwiazdą. Zresztą na przenosinach do Turynu Gianpiero może więcej stracić niż zyskać (oczywiście nie pod względem finansowym), bo już raz to przerabiał z rozsypanym Interem i podejrzewam, że ze spokojem będzie kontynuował swoją świetną pracę w Atalancie, a następnie obejmie reprezentację Włoch.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 20:57

Panowie, przestańcie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,ze nie załapiemy się do top4. ZAŁAPIEMY SIĘ*

*jesli się nie uda to gwiazdor pumex wróci na jp


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 21:02

Lypsky pisze:
21 marca 2021, 20:57
Panowie, przestańcie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,ze nie załapiemy się do top4. ZAŁAPIEMY SIĘ*

*jesli się nie uda to gwiazdor pumex wróci na jp
Żebyś się nie zdziwił. Już widzę jak pokonujemy Inter, Milan, Atalantę i Napoli (a jeszcze mamy przed sobą ofensywne Sassuolo, które zrobi z nas wiatrak) gdy nasz zespół jest totalnym wrakiem. Ja to już się niestety powoli zaczynam godzić z taką sytuacją jeśli nie nastąpi natychmiastowy wstrząs w postaci zwolnienia Pirlo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 23:20

najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to, że sami nie zdobyliśmy choćby jednej bramki, a okazje były, a w dodatku rywalowi sami podarowaliśmy gola, bo tak pewnie ich licznik na koniec meczu przy celnych strzałach wynosiłby 0 ....


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 23:26

Dragon pisze:
20 marca 2021, 15:31
Jutro się przejedziemy po Benevento
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, zapomniałem o tym :laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 00:29

Gandalf8 pisze:
21 marca 2021, 18:20
Klub z gównianym logo zamiast herbu,
Naczyy te logo, jest calkiem fajne.


A poza tym, to samo co juz pol roku temu: sztab trenerski i weterynaryjny do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Zarzad i pol druzyny (jak nie lepiej) do wymiany. Dobranoc Państwu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 08:57

Żałośnie się poruszamy po boisku. A raczej robimy stojanova. Niektórzy dublują sobie pozycję bo nie wiedzą jak się poruszać po boisku. Nikt nie wychodzi do prostopadłych piłek bo grają tyłem do bramki i wszystko pchamy skrzydłami a tu nawet Chiesa zrównał się poziomem z resztą... Przykro się to ogląda.

Narzekamy na pomocników, ale coraz bardziej jest przekonany, że oni realizują założenia wuefisty. Przecież po wejściu Benty i McBurgera obraz gry się w ogóle nie zmienił, robili to samo co poprzednicy...

Berna powinien dostać jeszcze szansę na bramce bo LO z niego żaden.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 09:36

Znów się skusiłem na oglądanie. Słabą mam tą silną wolę :prochno:

Cały czas bylem za pozostaniem Pirlo...Ale ludzie mamy końcówkę sezonu, a my nie potrafimy jednej dobrej akcji zrobić z Benevento, które nie wygrało od 11stu meczów. I tak już od X czasu. Zero jakichkolwiek schematów w ofensywie. Przecież to jest dramat.

Tu trzeba trenera, który weźmie za ryj te wszystkie panienki, a jak któremuś nie będzie pasowało to wypad, a nie tak jak z Sarrim, że zawodnicy się będą buntować przeciw trenerowi. Dodatkowo jest w stanie ich nauczyć/przypomnieć grania ofensywnej piłki.


Myślę że Gasp by się do tego nadał.


Zablokowany