Serie A 20/21 (28): JUVENTUS FC 0-1 Benevento

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:07

Na tygodniu gadanie o walce do końca, o wierze w scudetto, o poprawie, o prawdziwym Juventusie, a potem przyjeżdża do nas drużyna, która od ponad dwóch miesięcy nie wygrała i zostajemy pośmiewiskiem kolejki. DNA Juventusu w pełnej krasie. Agnelli po czymś takim powinien zarządzić ciszę medialną, bo tutaj nikt nie jest w stanie nic mądrego powiedzieć. A Pirlo opowiadający o wyciąganiu wniosków, o braku szczęścia albo o jakimś niepodyktowanym karnym to już byłaby prawdziwa płachta na byka.
szczypek pisze:
21 marca 2021, 16:53
I fajnie. Skończy się pierzenie o Scudetto, zacznie sraczka o LM. Więc znowu będą emocje. I nadzieję na zmiany.
Na ostatnią deklarację, że Pirlo zostaje na następny sezon, patrzę na razie z dystansem, ale zupełnie serio mam obawę, że nawet jak go nie obronią wyniki, to uratują go czynniki pozaboiskowe.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:15

W sumie dziś też rozchodzi się o skuteczność. Gdyby miało wpaść co powinno skończyłoby się 3/4:1 I by nie było tej gadki,no ale w piłce chodzi o skuteczność..


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:17

Ja dla odmiany chciałbym szejków na czele naszego klubu, byłby hajs i nadzieja na lepsze gdyż z Agnellim coraz bardziej będziemy się staczać.


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:18

Wow, dobrze, że odpuściłem sobie od 60 min ten mecz. Szkoda cokolwiek merytorycznego mówić, nie warto, tak samo jak nie warto oglądać tej "drużyny" do końca sezonu. Zrobię sobie detoks, to chyba jest najlepsze rozwiązanie, szkoda zdrowia.
Na miejscu Pirlo, złożyłbym dymisję, ale nie jestem na jego miejscu.
Do zobaczenia w następnym sezonie.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:21

Czy my w tych grantowych strojach wygraliśmy jakiś mecz? Już nawet jak wychozili na mecz pomyślałem, że te stroje nie wróżą nic dobrego i to jescze u siebie grać w nie domowym trykocie.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:25

Ciągle sobie obiecuję rozbrat z oglądaniem tego gówna ale teraz to chyba w końcu zrobię bo szkoda tylko mojej kobity i córki, które muszą co tydzień wysłuchiwać mojego przeklinania i ględzenia podczas meczów. Jeszcze jak nie było pandemii i było Antonio Cafe w Krakowie to przynajmniej tam można było się wyżyć. To jest po prostu niebywałe jak Agnelli rozwalił od 2015 roku zespół, który mógł być hegemonem nie tylko w Italii. Zaraz staniemy się drugim Arsenalem. Bo inter i Milan nie stoją w miejscu tylko się rozwijają. O Europie już nie mówiąc.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:25

Obrazek

Życzę tej drużynie 5 miejsca na koniec sezonu, a Atalancie życzę trofeum.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:27

Ah szkoda że mecz nie trwał jeszcze z 10 min dłużej, może Ronaldo miałby okazję <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> kolejny raz w mur z wolnego.

Oby przyszły sezon bez CR7 i wierzę że także bez Pirlo.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:28

Przed meczem napisałem "Najsłabsza drużyna Seria A w tym roku, nawet z Chiesą na obronie to wygramy. Taki mecz powinien być szansą dla takiego Fagioliego." O ja głupi...

Pirlo do wyrzucenia w tempie natychmiastowo-przyspieszonym. Bez top-4 leżymy i kwiczymy.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:29

A. Agnelli: Pyrlo zostaje. Wykonuje świetną pracę. Wyniki to pech i złe życzeniowe myślenie Interu. Piłkarze grają super a drużyna jest kompletna.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:31

Fabs po meczu staną w obronie wydmuszki i Ronaldo.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:33

Crunny pisze:
21 marca 2021, 16:53
Kiedy myślisz, że się rozwijasz, ale jednak się cofasz...

Październik-listopad 2020
Juve 1:1 Verona
Benevento 1:1 Juve

Luty-marzec 2020
Verona 1:1 Juve
Juve 0:1 Benevento
Juventus Andrei Pirlo w pigułce. I to jest dla mnie dowodem na to, że powinniśmy się z nim rozstać. Mimo wszystko materiał piłkarski naszej drużyny jest lepszy niż na takie wyniki. Zero progresu, zero wyciągania wniosków. Ciągle tylko rzucanie piłkarzy na coraz to inne pozycje, co nie przekłada się na dosłownie cokolwiek - nasza gra wygląda tak samo, niezależnie od tego, że Bernardeschi gra na LO, Danilo na defensywnym pomocniku, a Chiesa na lewym skrzydle. Schemat jest ten sam - gra na stojaka, w żółwim tempie i podawanie piłki po obwodzie pola karnego przez 30 minut, co Pirlo w wywiadach dla niepoznaki nazywa "wywieraniem presji", "przyspieszaniem gry" i "atakowaniem". Takiego wała.

Jeszcze jedno. Jeśli Agnelli naprawdę nie ma jaj, żeby zwolnić Pirlo, to trener powinien odejść sam - z czystego honoru dla siebie i resztek szacunku dla kibiców. Niech się uczy w Serie C albo w naszym U-23, ale na litość boską... przecież on sam musi zdawać sobie sprawę z tego, że zawodzi. Nie może być aż tak zaślepionym.

Obrazek

Najważniejsze, że jest pamiątkowa koszulka dla CR7 i uśmiech prezia. Nie łudźcie się, że z własnej woli się pożegnamy z Portugalczykiem - są lajki i sukcesy marketingowe, więc jest dobrze. Agnelli będzie mu wchodził w pośladki przy każdej możliwej okazji, bo sprowadzenie CR do Turynu uważa za swój największy sukces. Widzę dwie ewentualności - albo nie wchodzimy do LM i ze względu na kiepskie finanse będziemy musieli go sprzedać, albo sam Cristiano się znudzi tą siermiężnym, prehistorycznym futbolem i nam podziękuje. Ale kto mu da 30 baniek?

Cała ta nasza obecna drużyna to jakaś nieszczęśliwa zbieranina przypadkowych graczy i szczerze mówiąc, nawet nie odczuwam jakiegoś rozczarowania czy smutku, że przy braku LM i scudetto ten czy drugi musiałby odejść z klubu. Co więcej, zdecydowaną większość tej ekipy chętnie bym pożegnał, a reszta - poza Chiesą i De Ligtem - jest mi zupełnie obojętna. To chyba najlepiej ukazuje, co Agnelli zrobił z Juventusem.

Edit:
Poprostu pisze:
21 marca 2021, 17:31
Fabs po meczu staną w obronie wydmuszki i Ronaldo.
Kolejny... :|


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:38

Poprostu pisze:
21 marca 2021, 17:31
Fabs po meczu staną w obronie wydmuszki i Ronaldo.
Nedveda chyba wiążą po meczach, żeby sie nie wypowiadał. Wątpię, żeby też tak kurtuazyjnie do tego podchodził.

Btw. Chiellini swoją uśmiechniętą buźką w okolicach 90 min ładnie mi ciśnienie podniósł.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:40

Paratici dla Sky
Chcemy CR w klubie w przyszłym roku.
Pirlo też zostaje.

Pirlo
Nasz cel się nie zmienia. Gramy do końca.

Nawiedzeni ludzie ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 17:40

@vitoo

Pirlo niech się trzyma od naszego U23 jak najdalej. Mamy tam bardzo dobrego trenera, który wykonuje świetna pracę. Wydmuszka niech sovie wina robi. Pirlo po meczu powiedział, że się nie ocenia bo inni to robią. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> no <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2021, 17:42 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany