Serie A 20/21 (28): JUVENTUS FC 0-1 Benevento

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 10:50

towalski pisze:
21 marca 2021, 18:59
Pirlo po meczu: Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, ale wiedzieliśmy też, że będzie to trudne starcie, ponieważ Benevento jest dobrze zorganizowane, grając dwiema ciasnymi liniami. Dlatego musieliśmy pozostać spokojni i ich rozciagnąć.

Bilas Benevento przed meczem z Juve: 13G, 1-5-7. Ostatnie zwycięstwo: 6.01.

Co to ma kur być? Benevento dobrze zorganizowane? Co ma być?
Po przeczytaniu tego, zrozumiałem że Andrea musi odejść.

Jak jesteś Juventusem i mówisz panowie, trudne spotkanie z ogórami z Benevento, to musisz wylecieć.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2021, 11:00

Dokładnie, jeśli spotkanie z 12-krotnie mniej wycenianym Benevento, które w dodatku jest w dołku i któremu byle kto pakuje 3-4 bramki jest trudne, to co mamy powiedzieć o pojedynkach z Napoli, Atalantą, Milanem i Interem, które ciągle przed nami i które mogą wywalić nas z LM w kolejnym sezonie? Pirlo pieprzy jak potłuczony. Wysyła tym samym jasny sygnał piłkarzom: ze mną każdy mecz będzie trudny.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 marca 2021, 12:17

Swoją drogą pamiętacie mecz z Lecce z pierwszego sezonu Conte? Prowadziliśmy wtedy 1:0 i kilka minut przed końcem Buffon podarował rywalom gola, który mógł zaważyć na scudetto. Del Piero przebiegł wówczas całe boisko, żeby przybić z Gigim pionę i podnieść go na duchu. Przypomniało mi się to przy okazji wywiadu z Alexem, który wisi u konkurencji i w którym mówi o "jedności w drużynie".

Nie widziałem takich obrazków po błędach Bentancura z Porto albo Arthura z Benevento. No ale tak jak powiedział Capello, nasi liderzy chcą być na afiszach tylko wtedy, gdy wszystko idzie po naszej myśli. Jak się pojawiają problemy, to umywają ręce.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2021, 12:32

vitoo pisze:
23 marca 2021, 12:17
Swoją drogą pamiętacie mecz z Lecce z pierwszego sezonu Conte? Prowadziliśmy wtedy 1:0 i kilka minut przed końcem Buffon podarował rywalom gola, który mógł zaważyć na scudetto. Del Piero przebiegł wówczas całe boisko, żeby przybić z Gigim pionę i podnieść go na duchu. Przypomniało mi się to przy okazji wywiadu z Alexem, który wisi u konkurencji i w którym mówi o "jedności w drużynie".
A wiesz, że też o tym wtedy pomyślałem? Szczególnie, że po Bentancurze było widać, że ten błąd zjadł go psychicznie. W ciągu kolejnych 30 minut popełnił 2 poważne błędy. Na boisku był Chiellini i C.Ronaldo, a nie widziałem, aby ktokolwiek do niego podbiegł i powiedział "Dawaj Rodrigo, odrobimy to!". Nie mamy drużyny ani pod względem wypracowanych schematów w ataku i obronie, ani pod względem team spirit.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 09:28

Adrian27th pisze:
22 marca 2021, 10:50
towalski pisze:
21 marca 2021, 18:59
Pirlo po meczu: Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, ale wiedzieliśmy też, że będzie to trudne starcie, ponieważ Benevento jest dobrze zorganizowane, grając dwiema ciasnymi liniami. Dlatego musieliśmy pozostać spokojni i ich rozciagnąć.

Bilas Benevento przed meczem z Juve: 13G, 1-5-7. Ostatnie zwycięstwo: 6.01.

Co to ma kur być? Benevento dobrze zorganizowane? Co ma być?
Po przeczytaniu tego, zrozumiałem że Andrea musi odejść.

Jak jesteś Juventusem i mówisz panowie, trudne spotkanie z ogórami z Benevento, to musisz wylecieć.
Zdecydowanie tak. Kur. Benevento. Poniżej punktu na mecz i to jest dobrze zorganizowana ekipa. Tak, do zbierania <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Zablokowany