LM 20/21 (1/8): JUVENTUS FC 3-2 FC Porto

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 21:45

dimebag11 pisze:
08 marca 2021, 20:59
woe pisze:
08 marca 2021, 19:58
1:0 na własnym stadionie to nasz chleb powszedni.
Tak powszedni, że w obecnym sezonie taki wynik nie padł w żadnych meczach u siebie (a chyba także i w tych wyjazdowych) z naszym udziałem ani razu.
Tak ostatnio z Atletico u siebie w listopadzie 2019 r.

Koledze jednak chyba chodziło o to, że zaczniemy od 1:0. W sensie, że szybkie 1:0 to podstawa jutro, a co będzie potem nie wiadomo.

Musimy mieć do przerwy wynik dający nam awans. Patrz wlaśnie minimum 1:0. Każdy inny spowoduje ogromny stres, a w drugiej połowie czas jakby szybciej leci.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 22:09

Ciężki temat. Chciałbym takiego meczu jak z Atletico 3:0 i po sprawie ale tu nic na to nie wskazuje. Słabo.


P.s Powtórzę się...Siła jak to widzisz?


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 07:06

Jeżeli wyjdziemy z takim składem (zapożyczone z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>)
Obrazek

Parą emerytów na środku obrony - to od razu nasze szanse spadają. Wiem, że Andrzej ma nóź na gardle, ale na Boga, połamany Chiellini i połamany Babolucci jako podstawowa para CB? Demiral chociaż jest szybki, zwinny, młody i głodny gry. Ma potencjał, ale musi grać. Widać, że Andrzej liczy na 5 młodość Chielliniego. Jak dla mnie porażka.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 08:28

Ja przewiduje ostry wpi... 1:0 i bramkę z niczego w 85' dla Porto.

Tak się zakończy nasza przygoda w tym sezonie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 09:13

lgds przewiduje 442:
Wojtek
Cuadrado, Demiral, Bonucci, Sandro
Kulusevski, Arthur, Rabiot, Chiesa
Morata, Ronaldo

TJ przewiduje 442:
Wojtek
Cuadrado, Bonucci, Chiellini, Sandro
McKennie, Arthur, Rabiot, Chiesa
Morata, Ronaldo

Bliżej prawdy zwykle jest TJ. Sam nie wiem czy wolę Demirala, czy Chielliniego. Na pewno druga opcja śmierdzi zmianą w 1. połowie.

Chyba wolałbym Kulu z ławki, żeby wszedł na podmęczonego rywala i stwarzał zagrożenie w nowych przestrzeniach. Poza tym Rudy raczej nie jest w dobrej formie fizycznej (i zapewne mentalnej)

Trudno mi jednoznacznie stwierdzić, w jakiej formie jest teraz McKennie. Nie wiem czy lepszy nie byłby np Ramsey.


Nasze szanse na awans oceniam dość wysoko. Największym czynnikiem mojej oceny jest udany comeback z meczu z Lazio. Totalnie się tego nie spodziewałem, a takie momenty na pewno wzmacniają psychicznie zespół (i konkretnie Boskiego Alvaro).
Największym ryzykiem dla nas będzie postawa Ronaldo. Z drugiej strony to ponoć Mr CL, więc niech to dzisiaj udowodni.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 09:29

Zawsze nas awizują 442 ale nigdy tak nie gramy. Kielini jak zagra dzisiaj od początku to zejdzie z kontuzją na 100%.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 10:54

Moim zdaniem wyjdziemy jak zwykle 3 5 2 z trójką na środku obrony Bonu, Demiral, Sandro, później Cuadrado- Rabiot - Arthur - McKennie - Chiesa i w ataku Ronaldo z Morata.

Wbrew pozorom to praktycznie nasz najlepszy skład personalny oczywiście nie jest to dla nas optymalne ustawienie taktyczne, ale Pirlo praktycznie nie zmienia swojej koncepcji od samego początku. Moim zdaniem kluczem będzie forma Ronaldo, jak zagra tak jak ostatni czasy to zatrzyma pewnie 90% akcji, na szczęście mając Chiese i Morata, a także Cuadrado można liczyć że jakies ataki będą budowane bez uczestnictwa w nich CR7, ewentualnie z wykorzystaniem jego wykończenia i wówczas można patrzeć na to w dosyć optymistycznym świetle.

Mamy wielu zawodników, którzy byli dla nas kluczowi, ale są de facto świeżo po kontuzji, zazwyczaj największe problemy po powrocie wiążą się z koncentracją i oczywiście kondycja fizyczną, o ile tego drugiego bym się nie bał, bo zmian mamy przecież dosyć aby fizycznych przestojów nie było, to znów określam pierwsze 25 min jako kluczowe, aby nie popełnić równie głupich błędów jak w 1 meczu, a wiadomo że presją będzie niesamowita.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 10:55

Z niepokojem przeczytałem wypowiedź Pirlo, że ten mecz będzie dla nas jak finał. Finały to my panie Pirlo przegrywamy jak nikt inny.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 12:00

Z innej beczki:

Wspomniany w pierwszym poście wątku Chancel Mmemba opuścił poprzedni mecz ligowy z powodów mięśniowych. Z kolei w przerwie z kontuzją został zmieniony Pepe. Mówię o tym, bo obaj wyszli w podstawowym składzie w 1. meczu przeciwko nam.
Ponadto Jesus Corona może z nami nie zagrać. Też został zmieniony w przerwie meczu ligowego po urazie głowy. Kolejny z zawodników podstawowej jedenastki sprzed 20 dni.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 12:19

Jeżeli McKennie ma się miotać bezsensownie w okolicach lewej flanki, to ja już wolę Ramzejka, bo on przynajmniej ciut lepiej rozumie te chore jazdy Tudora.
Mehehehe pisze:
09 marca 2021, 12:00
Wspomniany w pierwszym poście wątku Chancel Mmemba opuścił poprzedni mecz ligowy z powodów mięśniowych. Z kolei w przerwie z kontuzją został zmieniony Pepe. Mówię o tym, bo obaj wyszli w podstawowym składzie w 1. meczu przeciwko nam.
Ponadto Jesus Corona może z nami nie zagrać. Też został zmieniony w przerwie meczu ligowego po urazie głowy. Kolejny z zawodników podstawowej jedenastki sprzed 20 dni.
Do Turynu poleciała cała trójka, ale Mbemba ma najmniejsze szanse na występ. O Pepe i Coronę będą walczyć do ostatnich chwil, żeby jakoś postawić ich na nogi. Nie ukrywam, że fajnie by było, gdyby wypadł im środek obrony (denerwuje mnie ten Pepe, straszne chamidło).


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 14:09

Poprostu pisze:
09 marca 2021, 09:29
Zawsze nas awizują 442 ale nigdy tak nie gramy.
Zawsze gramy 4-4-2 w grze obronnej i tak właśnie jest przedstawiany skład.... w grze ofensywnej jest to 4-4-2 niesymetryczne i elastyczne i dlatego przechodzi płynnie albo w 3-5-2 (gdy trzeba zagęścić środek pola i zwiększyć pressing) albo w 3-4-3 (w wariancie bardziej ofensywnym) a nawet w niektórych fazach meczu w 3-3-4 (przy kluczowej roli ofensywnych wahadłowych).


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 16:29



To co dzisiaj koniec serii?:)


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 17:06

Dzis trzymam kciuki za Juve. Po pierwsze, dla dobra Serie A. Po drugie, by Stara Dama jak najdluzej miala dodatkowe spotkania za pasem, co mogloby ewentualnie negatywnie odbic sie na nich w lidze.

Oczywiscie wazne bedzie jak najszybsze strzelenie bramki, zeby glowy zawodnikow nie gotowaly sie z kazda kolejna minuta. Oby tylko przy ewentualnym 1:0 Pirlo nie kazal murowac, bo bedzie tragedia.

Obstawiam 2:0 dla gospodarzy.


Twitter: @K_Kamciu
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 17:58

Najmocniej liczę na Chiesę(bo jest w gazie) i Moratę. Mam nadzieję, że zachowamy lepszą koncentrację, szczególnie na początku spotkania, niż to miało miejsce na stadionie Porto w pierwszej połowie czy też pierwsze 20 minut z Lazio. Koncentracja i zero zabaw pod własną bramką.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 18:18

Osobiście nie chcę szybkiego 1-0 z prostego powodu, wtedy odpuścimy i Porto nam wrzuci gównobramkę za kołnierz a potem będzie bicie głową w mur do końca spotkania. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Zablokowany