Serie A 20/21 (26): JUVENTUS FC 3-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 16:54

Poprostu pisze:
07 marca 2021, 13:23
Tak w ogóle co myślicie o Sandro jako CB?
Patrząc na bramki stracone po przegranych pojedynkach powietrznych Alexa i Danilo, to bardzo nie podoba mi się ten pomysł.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 16:56

No cóż - zaczęło się zgodnie z przewidywaniami. Pierwsze minuty to niemoc, nie potrafiłem nawet rozszyfrować jakim ustawieniem gramy, zawodnicy chyba też nie bardzo ogarniali taktykę Pirlo, a po bramce sądziłem, że to początek końca. Wtedy Lazio popełniło kardynalny błąd - zamiast nacisnąć zdezorientowany i zdezorganizowany Juventus - oddali nam pole. Gracze z grubsza połapali się mniej więcej "kto i gdzie" i na Lazio wystarczyło. Wreszcie zagraliśmy czwórką w obronie i ofensywnymi bocznymi obrońcami, nawet przy niezgraniu zawodników, po prostu było do kogo grać przed bramką Reiny.

O Chiesie, Moracie, Kulu już wszystko napisano. Mnie osobiście rozczarował Demiral, już dawno tak słabo nie zagrał, za to na plus Danilo, lepszy na tej pozycji niż Benta.

Nie wiem co biorą w Eleven, ale jak można mówić, że większość sezonu graliśmy czwórką z tyłu :sad Komentują te mecze a nie widzą ustawienia?

Sędzia - wiadomo.

Na koniec - Lazio pokazało jak się kończy granie na utrzymanie 1 - 0 i pozwolenie na złapanie oddechu rywalowi, gdyby przycisnęli po 1 - 0 to kto wie... No i więcej gry z czwórką z tyłu, nie jestem fanem ani betonowania a'la Allegri z 2 ostatnich sezonów ani piłki totalnej, mamy jednak kadrę jaką mamy i jest one predysponowana do ofensywnego stylu, Pirlo nie. Jak nie wyciągnie wniosków to prędzej czy później zostaniemy zweryfikowani, wtorek egzaminem trenerskim praktycznym dla treneiro.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 18:06

jakku Zapewne zamiar zarządu też był taki żeby Dybale sprzedać. Ale patrzą właśnie na te beznadziejne ostatnie sezony, plus obecny gdzie do braku formy doszła kontuzja, nikt zdrowo myślący go nie kupi. To jest rzeczywiście dramat, żeby piłkarz z takim potencjałem i fejmem miał takie cyfry.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 18:58

Alexinhio-10 pisze:
07 marca 2021, 18:06
jakku Zapewne zamiar zarządu też był taki żeby Dybale sprzedać. Ale patrzą właśnie na te beznadziejne ostatnie sezony, plus obecny gdzie do braku formy doszła kontuzja, nikt zdrowo myślący go nie kupi. To jest rzeczywiście dramat, żeby piłkarz z takim potencjałem i fejmem miał takie cyfry.
Jeśli to prawda, że Dybala wreszcie rozwiązał problem z prawami do wizerunku, to podejrzewam, że latem dostaniemy za niego ofertę, ale pewnie nie będzie ona dla nas satysfakcjonująca. Z drugiej strony, to może lepiej wziąć za Argentyńczyka powiedzmy 40 mln € i dzięki temu mieć fundusze na jakiegoś pomocnika, niż za rok rozstać się z Pawełkiem za darmo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 19:07

Dybala to czysty hajs teraz więc o ile znajdzie się chętny to na bank zostanie sprzedany. W jego miejsce Depay za free.

Osobiście za rok chciałbym zobaczyć atak Depay - x(pewnie Morata) - Kjeza / Kulu w 433.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 19:18

Poprostu pisze:
07 marca 2021, 19:07
W jego miejsce Depay za free.
Przypominam, że to nie jest temat o transferach, ale jak już tak gadacie to żaden Dipaj, tylko triumfalny powrót Duglasa Koszty. Też za free :prochno:
Ostatnio zmieniony 07 marca 2021, 19:26 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 19:26

@jackop
Nie za free tylko za wysokie uposażenie pobierane co miesiąc przez tego sympatycznego ale podatnego na urazy jegomościa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 01:32

Volto pisze:
07 marca 2021, 16:56
Nie wiem co biorą w Eleven, ale jak można mówić, że większość sezonu graliśmy czwórką z tyłu :sad Komentują te mecze a nie widzą ustawienia?
Bo to prawda. We wszystkich spotkaniach w tym sezonie graliśmy czwórką z tyłu. W fazie obrony. :)
Sporadycznie, przy korzystnym wyniku, na koniec meczu Andrzej wpuszczał jakiegoś obrońce i przechodziliśmy na sztywne 3-5-2 zarówno w ataku jak i destrukcji.
towalski pisze:
07 marca 2021, 14:02
Wczoraj nie było źle, ale jako boczny nie dawał rady, źle ustawiał się do dośrodkowań, spóźniony. Patrząc na manewr z Danilo, gdzie na CB się odnalazł a grał jako RB, może mu się udać, ale Sandro to przykład zjazdu formy, bo cały czas twierdzę, że bardzo dobrym LB był tylko w parze z Evrą, później wielki zjazd.
A może po prostu trzeba mu zmiennika/konkurenta do gry w wyjściowym składzie? Od czasu odejścia Evry, jedynym godnym rywalem Brazylijczyka o miejsce w składzie był nieodżałowany Spinazzola, który i tak przez pół roku kontuzjowany. Asamoah, Padoin, De Sciglio, Frabotta, Bernardeschi czy odpalony po kilku sesjach treningowych Pellegrini nie potrafili przez tyle lat wywrzeć presji na Brazylijczyku, który podstawowy plac od 2016 roku ma z urzędu.


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 07:16

jackop pisze:
07 marca 2021, 16:54
Poprostu pisze:
07 marca 2021, 13:23
Tak w ogóle co myślicie o Sandro jako CB?
Patrząc na bramki stracone po przegranych pojedynkach powietrznych Alexa i Danilo, to bardzo nie podoba mi się ten pomysł.
To tak jakby Chiellini i De Ligt nigdy nie przegrali pojedynku główkowego.
Sandro gra co najmniej przyzwoicie jak nie bardzo dobrze. Z Lazio zaliczył kilka kluczowych interwencji. Forma u Brazylijczyka rośnie i to cieszy.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 19:50

Obrazek

Nie powiem nawet się uśmiechnąłem w pozytywnym sensie ale pomimo tego, że chyba jestem jednym z największych fanów Chiesy (drogi też był szczególnie ciężkim dla światowej gospodarki roku 2020 trzeba to przyznać) to jednak Nedved jest zdobywcą złotej piłki, jeszcze długa droga przed Federico, żeby być na takim poziomie.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 22:57

A co tam jest napisane?

Jak wszedłbyś na polskie forum wyznawców muzyki Liszta to też byś wklejał memy po węgiersku bez tłumaczenia?


kacperos122

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2021
Posty: 9
Rejestracja: 14 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 21 marca 2021, 12:57

tak ogólnie to czy na dniach nie miała paść decyzja odnośnie przyznania nam dwóch punktów i walkowera za pierwszy mecz z lazio gdzie brali udział zawodnicy bez negetywnych wymazów?


Zablokowany