Serie A 20/21 (24): Hellas Verona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 09:28

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 24 kolejki Serie A 20/21:
Hellas Verona - JUVENTUS


CZAS:

27.02.2021 (sobota), godzina 20:45


Mecz na ELEVEN.

Więcej tutaj


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 09:56

Pirlo w ciągu tygodnia testował obronę w składzie Demiral - De Ligt-Sandro a na wahadłach Berna i Kjeza.
A sam Pirlo na konfie powiedzial, że Radu może być opcja na prawą stronę.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 09:58

Poprostu pisze:
27 lutego 2021, 09:56
Pirlo w ciągu tygodnia testował obronę w składzie Demiral - De Ligt-Sandro a na wahadłach Berna i Kjeza.
Może Bernardeschi w końcu się przełamie i strzeli w światło bramki. Bo jak nie z Hellasem to z kim? :laugh:


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 13:21

Agresti

Szczęsny; Dragusin, Demiral, De Ligt; Chiesa, McKennie, Rabiot, Bernardeschi; Ramsey; Kulusevski, Ronaldo.

Dzisiejsza podstawowa 11 z treningu czyli na 99.99% tak wyjdziemy.


Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 14:09

Podobno jednak toAlex Sandro zamiast Berny ma być na lewym skrzydle.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 14:54

Dragusin na prawej zagrał ze SPAL i był to bardzo zły występ. Nie ma pojęcia o tej pozycji.

Wobec dzisiejszego meczu nie mam żadnych oczekiwań. Sytuacja kadrowa w jakiej jesteśmy nie wymaga żadnego komentarza. Dzięki Bertelli za super przygotowanie, dzięki Paratici za uzupełnienie składu w Styczniu. Pies Was.... Jak można dopuścić o takiej sytuacji? Jeszcze na kogo padają te kontuzje i kogo dopadł covid. Sytuacja Moraty zdarza się pewnie raz na 10 lat. Serio... już za dużo tego wszystkiego. Absolutnie nic nie idzie po naszej myśli.


Obrazek
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 15:26

Sytuacja kadrowa jest w znacznej mierze zależna od zarządzania drużyną podczas meczów i treningów. Mnie nie interesuje tłumaczenie gorszych wyników tym aspektem. Każdy wiedział jak wygląda kalendarz rozgrywek. Ktoś podjął decyzję, że mamy na tyle szeroką kadrę aby angażować się w pełni we wszystkie rodzaje rozgrywek. Skoro tak, to teraz niech nie jęczą, że mamy szpital i w decydującej części sezonu brakuje nam 5-6 zawodników mogących grać w podstawowym składzie. Ewentualne straty punktów w najbliższych meczach czy też odpadnięcie z LM, to m.in. skutek łapania wielu srok za ogon.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 16:52

piterjuve pisze:
27 lutego 2021, 15:26
Sytuacja kadrowa jest w znacznej mierze zależna od zarządzania drużyną podczas meczów i treningów. Mnie nie interesuje tłumaczenie gorszych wyników tym aspektem. Każdy wiedział jak wygląda kalendarz rozgrywek. Ktoś podjął decyzję, że mamy na tyle szeroką kadrę aby angażować się w pełni we wszystkie rodzaje rozgrywek. Skoro tak, to teraz niech nie jęczą, że mamy szpital i w decydującej części sezonu brakuje nam 5-6 zawodników mogących grać w podstawowym składzie. Ewentualne straty punktów w najbliższych meczach czy też odpadnięcie z LM, to m.in. skutek łapania wielu srok za ogon.
Popieram. Nie ma co się tłumaczyć kontuzjami kolejny rok z rzędu, skoro nikt z tym nic nie robi. W Interze praktycznie bez urazów, to samo było w Napoli w poprzednich latach (nie licząc tego nieszczęśliwego Milika), a w Juventusie ciągle mięśniówki u najważniejszych graczy. W obliczu tych wszystkich naciągnięć i innych kontuzji mięśniowych ostatnie tłumaczenia Bonucciego o tym, jak ważne jest trenowanie mięśni w dzisiejszym futbolu, jest po prostu śmieszne:
Dla dzisiejszego piłkarza najważniejsze są aspekty fizyczne, przygotowanie atletyczne. Trzeba być w stanie udźwignąć reżim, w którym gramy co trzy dni. Wszystkie mięśnie muszą być wytrenowane na maksimum. Tym, co robi różnicę jest przygotowanie, opieka i sposób odżywiania.
Dodam jeszcze, że ja - w przeciwieństwie do Dragona - mam oczekiwania względem dzisiejszego meczu. Jakby nie było to u nas grają Chiesa, De Ligt, Szczęsny, Ronaldo i Sandro... Hellas co prawda traci niewiele bramek, ale też mało strzela. Ja tam przewiduję dzisiaj 3 pkt, mimo że Werona to dość niewygodny rywal.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 19:06

Dragon pisze:
27 lutego 2021, 14:54
Dragusin na prawej zagrał ze SPAL i był to bardzo zły występ. Nie ma pojęcia o tej pozycji.

Wobec dzisiejszego meczu nie mam żadnych oczekiwań. Sytuacja kadrowa w jakiej jesteśmy nie wymaga żadnego komentarza. Dzięki Bertelli za super przygotowanie, dzięki Paratici za uzupełnienie składu w Styczniu. Pies Was.... Jak można dopuścić o takiej sytuacji? Jeszcze na kogo padają te kontuzje i kogo dopadł covid. Sytuacja Moraty zdarza się pewnie raz na 10 lat. Serio... już za dużo tego wszystkiego. Absolutnie nic nie idzie po naszej myśli.
Dragon przejąłeś pałeczkę po Pumexie? Ja wiem że w tym sezonie scyzoryk się otwiera w kieszeni ale ... W sumie masz rację.
Nie oczekuję dzisiaj już niczego. Chce się miło rozczarować.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 19:45

Szczesny
Demiral
De Ligt
Alex Sandro
Chiesa
Bentancur
Rabiot
Bernardeschi
Ramsey
Kulusevski
Cristiano Ronaldo

Wg Agrestiego


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 20:13

Panowie, nie do końca się dobrze wyraziłem. Liczę na wygraną, więcej, my musimy ten mecz wygrać. Natomiast jeśli to się nie stanie to na kim mam się wyzywać? Gramy bez trenera, Berny nie można oceniać w kategorii piłkarz, Bentancur i Rabiot środek marzeń. Jeden gra z rywalami drugi się plącze po boisku. Liczba goli tych panów to 1. Jubiler na 9tce to zażynanie gościa. Chyba już 6 czy 7 mecz na tej pozycji i 1 gol z Genoa w coppa. Sandro szukający formy od 3 lat. I walijski deser na koniec, boiskowy poeta, atomowy strzał i końskie zdrowie No sorry..
Mamy 3 topów w składzie. Wojtek, de Ligt i Cris. 2 aspirujących do tego miana Chiesa oraz Demiral choć Turek po kontuzji cieniuje. Wydajemy na pensje jakieś 250 baniek? Sami widzicie, że coś się chyba zesrało?
Na ławce tylko Amerykaniec, co z tym Correira? Myślałem, że lepszy jest...


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 20:22

Mamy na obronę Dragusina to Pirlo wystawia Sandro, który w defensywie jest słaby a więcej by dał z przodu (czyli na pozycji, gdzie dziś wystąpi Bernardeschi).

W pomocy Pirlo uraczy nas znowu duetem Benta-Rabiot, którego kreatywność wynosi 0 a Fagioli niech się kisi na ławie.

Niestety, ale raczej będzie to kolejne męczenie buły, bo od tworzenia okazji mamy tylko Chiese...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 21:19

Śmiało można obstawiać czerwo Ramseya.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 21:25

Pirlo po ostatnim meczu mówił, że Kjeza najlepiej czuje się na prawym skrzydle więc dzisiaj gra na wahadle. Takie to logiczne. Jakich graczy by nie miał to 352, aż do porzygu. Środek Benta + Rabiot nie działa? Więc spróbuje to po raz 10, może się uda.FacePalm.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 21:31

Niech wejdzie Buffon za Bernardeschiego. Może coś pogra


Zablokowany