Serie A 20/21 (24): Hellas Verona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:13

Mieliśmy jedną karykaturę piłkarza na boisku - Bernardesciego. Obecnie mamy dwóch, bo to co wyprawia od jakiegoś czasu Bentancura przestaje być śmieszne.

9 na 11 nie do wygrania.

Zaczynam mieć dość Kulusevskiego.

Top dramatów na teraz:
Bernardesci
Rzuty wolne Ronaldo
Kontuzja Dybali
Bentancur
Zmiany Pirlo
Kulusevski
Rabiot
Ramsey
Demiral


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:17

Jeśli ktoś wspominał Allegriego to musi też powspominać graczy których miał.
Myślę, że obecna sytuację należy bardziej rozpatrywać jako karę za Sarriego. Za to jak został potraktowany i jakie wsparcie od zarządu otrzymał.
Jestem pewien że z nim bylibyśmy dzisiaj w dużo lepszej sytuacji.


calma calma
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:17

Baczu pisze:
27 lutego 2021, 22:55
Pirlo chyba ściągał na egzaminie trenerskim. Brak doświadczenia nie może sprawić, by ktoś był takim dyletantem i nie widzieć rzeczy które dostrzegają janusze z Polski przed telewizorami.
Oglądanie tego meczu to była katorga. Przeczuwałem, że ten brodaty tchórz wpuści Fagiolego pewnie dopiero koło 80 minuty, ale nie doceniłem kunsztu trenerskiego Andrzejka.
Z tą licencją trenerską jest jak z prawem jazdy - jak zdasz egzamin, to oznacza tylko, że masz uprawnienia do legalnego poruszania się po drodze/prowadzenia drużyny, ale wcale nie musisz umieć jeździć/trenować. Mnie smuci to, że Pirlo będąc tak genialnym pomocnikiem z niesamowitą wizją gry nie ma teraz absolutnie żadnego pomysłu na naszą drugą linię. Rozumiem, że on grał u boku świetnych zawodników i dlatego było mu dużo łatwiej, bo teraz w Juve pomoc to istna tragedia. Jednakże nie uwierzę w to, że tacy gracze jak Rabiot, Bentancur czy Ramsey są gorsi od swoich rywali z Hellasu, Crotone czy innego Benevento.

@Pluto
Z Bernardeschiego nikt nic w Juve nie ulepi, bo ten gość każde spotkanie rozpoczyna z olbrzymią kupą w gaciach, która stanowi dla niego balast nie do przezwyciężenia. Federico dostawał niezliczoną ilość szans od Sarriego, a teraz to samo robi Pirlo, ale jak widać po rezultatach, jego grze i liczbach, to nadaje się tylko do wejścia na ostatnie 10-15 minut przy ustalonym wyniku z jakimś SPAL, Crotone czy inną Spezią.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:23

Chciałbym zobaczyć jakąś bójkę między piłkarzami Juventusu, ale to wymaga złości i agresji.
Sandro nigdy nie umiał bronić, więc nie nauczy się tego w wieku 30 lat.
Szczęsny i jego wybicie na rzut rożny skwitowane głupim uśmieszkiem :prochno: . Gość szczerzeniem zębów usiłuje zamaskować, że w polu nie łapałby się do Garbarni Kraków.
Środek pola to atomowy krater. Ramsey i Rabiot wykonują 2-3 dobre zagrania na mecz. Mentalnie to gwiazdy-<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, które nie będą gryźć trawy za zespół.
Bentancur w butach pierwszego składu okazuje się tym samym no-namem, który przychodził do klubu 4 lata temu. Facet w ogóle nie czuje sytuacji, nie ogarnia kto jest gdzie w promieniu kilku metrów. Potrafi wykopać na pałę w aut przez nikogo nie atakowany.
Ronaldo wykorzystał jedyną sytuację jaką miał. Co do wolnych to cóż, wafel Andrzej przecież mu niczego nie zabroni.
Makeni jest surowy jak Mariusz Lewandowski. Fajny chłopak, ale prochu nie wymyśli. Powiem tak, Juventus od dawna montuje środek z kilku, nazwijmy to, uzupełnień składu :prochno: . Jednak Khedira czy Matuidi w swoim czasie byli światowym topem w tej kategorii. Teraz mamy jakichś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, którzy odbili się od topowego poziomu oraz chłopców, co nigdy na nim nie byli. Poza Arthurem, każdy pomocnik Juventusu jest nijaki jak psia kupka wyłaniająca się z marcowych roztopów. Niby nie przeszkadza, ale to nie w porządku i nie chcesz tego oglądać.

Verona to banda pastuchów, ale nieźle zorganizowanych, więc nie spodziewałem się tutaj zwycięstwa.
Balonik jest na granicy wytrzymałości i niedługo pęknie z wielkim hukiem. Jutro Inter klepie Genue, a my przeliczamy wirtualną tabelę z Napoli i walkowerem Lazio.
Już we wtorek gramy przeciwko grande Spezia. To ciekawa drużyna grająca nowoczesny futbol, wygrali z Milanem, napsuli krwi Romie, pozycja w tabeli nie odzwierciedla bla bla... wiadomo o co chodzi.
Ciekawe czy Agnelli po sezonie przyzna się do błędu i zwolni kolegę.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:31

Będzie Liga Mistrzów po sezonie?


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:31

-10- pisze:
27 lutego 2021, 22:47
Droga krzyżowa Juventusu - Bernakiepski upada po raz pierwszy.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:36

Kolejny żenujący mecz, żenującej drużyny i w cale nie mam tutaj na myśli Hellasu.
Dziękuje za ten sezon, anulowałem subskrypcje DAZN na którym ogłądałem Serie A, 20 dolarów na miesiąc zaoszczędzone.
Trochę szkoda PL i CL, ale w pierwszej oglądałem tylko szlagiery, a w drugiej sporadycznie po 20-30 minut z odtworzenia.
Wystarczy mi livescore i skróty bramek.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:36

@Tony Montana
Nie bluźnij synu, to już z 58 upadek (i zapewne nie ostatni), ale on to chyba lubi, bo zamiast w sportowej złości wziąć się w garść i udowodnić, że coś jednak potrafi, to Berna z każdym kolejnym spotkaniem utwierdza nas o swojej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:37

Pirlo już znalazł problem. To brak doświadczenia młodych zawodników, którzy "nie rozumieją detali".
Ależ typ jest ultra dzbanem bez honoru. Spadówa do Evertonu dojadać ravioli po świniaku... :bad:


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:46

Nie jestem hazardzistą, ale jakby dało się obstawić, że przy rzucie wolnym Cristiano trafi w mur to bez strachu auto bym stawiał. Tak przewidywalny jest ich rezultat. Ktoś wie ile to już prób? Jedynego gola strzelił przy próbie #42 lub #43. A od tego czasu sporo wody w Wiśle upłynęło.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 23:50

To, że jakość zawodników pozostawia sporo do życzenia to jedna kwestia. Drugą jest jednak to, że Pirlo jako człowiek bez żadnego doświadczenia uczy się zawodu na żywym organizmie.

Kryształowej kuli nie mam, być może zostanie wybitnym trenerem Juventusu, który sięgnie nawet po zwycięstwo w LM ale póki co pachnie mi to casusem Lamparda w Chelsea (a nawet on trenował wcześniej Derby County).


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 05:24

Pomysł z Pirlo na ławce raczej nie wypali. Drużyna nie ma pojęcia co ma grać... przykro to pisać, bo chyba każdy z nas chciałby w Pirlo widzieć drugiego Pepa. No, ale to nie jest też do końca wina Pirlo, bo kto by nie skorzystał z takiej szansy? Tutaj winić można zarząd. Mniejsza z tym... TOP4 i przejście Porto - to powinny być nasze cele na ten sezon. I tylko CR7 szkoda. FJ!


Forza Juve!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 07:22

Czas zakończyć przygodę z tym klubem. Szkoda na to życia.

Szkoda Chiesy, MDL.

DL to czuje ostatni sezon i go spieniężymy.

Trzeba śmiało stawiać na awans Porto w kombinacji z mistrzostwem Interu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 08:00

Ohoo. Grubo. Pięknie grają. Co raz bardziej podoba mi się Andrzej jako trener. "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" - i nasz Andrzej jest faktycznie szalony, bo już tylko on wierzy w Bernę. Środek pomocy Benta / Rabiot nie nadaje się do niczego, ale on uparcie na nich stawia. Brawo.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 09:26

Szwamb pisze:
27 lutego 2021, 23:31
Będzie Liga Mistrzów po sezonie?
Obrazek


Pirlo jak zwykle po meczu zapytany o taktykę zaczął się pluć do dziennikarzy, że on wie lepiej.


Zablokowany