Serie A 20/21 (24): Hellas Verona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 09:52

Adrian27th pisze:
28 lutego 2021, 07:22
Czas zakończyć przygodę z tym klubem. Szkoda na to życia.
Tylko jak to zrobić:(


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 11:00

Gdzie Zarząd ma oczy? Najzabawniejsze jest to, że to trwa od kilku sezonów. Marni piłkarze, amator na ławce. To musiało w końcu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>**.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 11:14

Patrząc na poziom naszej pomocy dałbym grać młodym, nic nie stracimy na jakości (bo gorzej już w tej formacji nie może być), a przynajmniej kilku młodych złapałoby doświadczenie i może nawet któryś by odpalił. Wtedy mielibyśmy chociaż jednego pomocnika, który ogarnia.
Wypowiadać się po meczach nie mam ochoty, bo szkoda na to czasu, poza Chiesą i często MDL tak naprawdę nikt nie gra dobrze. Tak wczoraj rozmyślałem, że może przyda się zimny prysznic, może otworzy to oczy, że trzeba przebudowy, przemęczyć z 2 sezony bez scudetto byle z awansem do LM (dla pieniędzy) i zrobić ponownie to co w 2010/11, gdzie zaczęto od podstaw. Niewątpliwie teraz mamy lepsze ku temu warunki zarówno finansowe jak i sportowe. Kiszenie się w tym samym nic nie daje, 3 mecze wygramy, potem w 3 dajemy ciała. To się mija z celem.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 11:15

Szwamb pisze:
27 lutego 2021, 23:31
Będzie Liga Mistrzów po sezonie?
Będzie. Bez nas.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 12:25

Pluto pisze:
27 lutego 2021, 23:02
Są trenerzy, którzy z takich ludzi jak Bernardeschi wyciągają to co najlepsze, i może nie robią z nich topowych graczy ale takich, którzy wystarczają na ligowych średniaków.
Są też fujarki, które mają jeden określony pomysł i niezależnie od okoliczności forsują go z przekonaniem o swojej racji.
Przypomniales mi pewna mysl, ktora mi sie ostatnio nasunela: nasi mlodzi pilkarze przy trenerze Pirlo niczego sie nie naucza.
Zespol ma chemie z Pirlo i gracze go chwalą, bo chyba na treningach przychodza polezec sobie na murawie i nic nie cwicza :dontknow: Na Sarriego jechali, bo on pewnie wymagal od nich jakiegos minimalnego zapieprzania...

szczypek pisze:
27 lutego 2021, 23:13
Zaczynam mieć dość Kulusevskiego.
Top dramatów na teraz:
Bernardesci
Rzuty wolne Ronaldo
Kontuzja Dybali
Bentancur
Zmiany Pirlo
Kulusevski
Rabiot
Ramsey
Demiral
A w czym nam pomoze jednonogi mięczak Dybała? Chociaz w sumie, ktos musi tym spadkowiczom te bramki wbijac :think: Z reszta kompletnie sie zgadzam.


Fani Allegriego chyba zapominaja, jakie schylkowy Max odstawial akcje... :whistle: Nie chce mi sie teraz szukac tych wszystkich meczow, w ktorych "cynizm" doprowadzil nas do utraty punktow, odpadniecia lub przegrania finalu. Obecnie na zmiane trenera jest juz pozno - jesli juz, to mialo do tego dojsc w przerwie swiateczno-noworocznej. Chociaz w sumie LM jest przegrana, mistrzostwo kraju tez (a poza TOP4 raczej nie wypadniemy, obojetnie z jakim trenerem), a z Tudorami u sterow przerżniemy tez final Pucharu Wloch. Wiec nowy kołcz mialby przynajmiej sporo czasu na poznanie pilkarzy, wprowadzenie swoich pomyslow, na to, zeby nowi medycy i goscie od przygotowania fizycznego podratowali naszych kuracjuszy. Pirlo nie musimy wykopac, mozna go przesunac do U23 i niech sie uczy. A i jeszcze jedno: Pirlo pod koniec swojej kariery pilkarskiej w Juventusie tez juz nie nadanżał, ale albo tego nie widzial, albo nie chcial tej mysli do siebie dopuscic. Teraz, jako trener nie daje rady juz od poczatku i nie wiem, czy w miare zdobywania doswiadczenia sie wyrobi, czy to taki typ, ktory ma klapki na oczach i bedzie brnal w swoj szit, jak np. Conte.


PS.
Niezmiennie, jak od iks czasu: pol druzyny jest do wymiany, sztab trenerski i dyro od transferow potrzebni na wczoraj.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 13:55

Bartosz Karawańczyk pisze:
28 lutego 2021, 11:15
Szwamb pisze:
27 lutego 2021, 23:31
Będzie Liga Mistrzów po sezonie?
Będzie. Bez nas.
Bez przesady, w to akurat nie wierzę. Inni też tracą punkty na potęgę.


Arty

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 stycznia 2021
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 13:58

Najważniejsze, że Wojtek ma radość po kiksie, jest atmosfera...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 14:30

To byłaby katastrofa. Niestety jak najbardziej realna.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 15:15

Spokojnie, sam Ronaldo was wciągnie na drugie miejsce, od kilku lat za każdym razem przygotowuje on formę na wiosnę. Milan jest w dołku, a Atalanta ma jeden mecz rozegrany więcej.

Przejście Porto też wcale nie jest tak nieprawdopodobne jak sądzicie. Oczywiście, Bayern, City czy nawet Liverpool oraz PSG to jest obecnie przynajmniej półka wyżej jeśli chodzi o piłkarską jakość i grę w tym sezonie, ale myślę, że powszechnie nie docenia się mentalności i doświadczenia przykurzonych mistrzów, takich jak Juventus czy Real.


1902 Para Siempre

Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 15:29

San Holo pisze:
28 lutego 2021, 15:15
Oczywiście, Bayern, City czy nawet Liverpool oraz PSG to jest obecnie przynajmniej półka wyżej jeśli chodzi o piłkarską jakość i grę w tym sezonie, ale myślę, że powszechnie nie docenia się mentalności i doświadczenia przykurzonych mistrzów, takich jak Juventus czy Real.
Problemem jest to, że w Juventusiu obecnie poza Ronaldo, kontuzjowanym Chiellinim i baaardzo przykurzonym, 43-letnim Buffonem nie ma za bardzo mistrzów. :prochno: Mentalność Bentancura, Rabiota, Ramseya czy Sandro to my mamy przyjemność oglądać co trzy-cztery dni :D


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 15:32

Szkoda że Pirlo zaczyna <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bzdury. Miałem już nie oglądać, ale chyba lubie cierpieć. Przez pewien czas chociaz próbował grać pressingiem, szybko wymieniać piłkę. Od kilku meczów wrócił do "cynizmu" Maksia. Zadziałało aż w dwóch/trzech meczach. Ronaldo ma tak przerośnięte ego z tymi wolnymi że dramat. Nie zbudować pomocy przez 4-5 lat to jest kryminał. Nasi potrzebują trenera, który weźmie ich za mordy. Sarri probował, ale z kiepem w gębie, nie wyglądał na zbytni autorytet.

Obyśmy awansowali do LM.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 15:51

Jacky pisze:
28 lutego 2021, 12:25
szczypek pisze:
27 lutego 2021, 23:13
Zaczynam mieć dość Kulusevskiego.
Top dramatów na teraz:
Bernardesci
Rzuty wolne Ronaldo
Kontuzja Dybali
Bentancur
Zmiany Pirlo
Kulusevski
Rabiot
Ramsey
Demiral
A w czym nam pomoze jednonogi mięczak Dybała? Chociaz w sumie, ktos musi tym spadkowiczom te bramki wbijac :think: Z reszta kompletnie sie zgadzam.
Jednonogi mięczak Dybala bez formy > Kulusevski.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 16:00

San Holo pisze:
28 lutego 2021, 15:15
Spokojnie, sam Ronaldo was wciągnie na drugie miejsce, od kilku lat za każdym razem przygotowuje on formę na wiosnę. Milan jest w dołku, a Atalanta ma jeden mecz rozegrany więcej.

Przejście Porto też wcale nie jest tak nieprawdopodobne jak sądzicie. Oczywiście, Bayern, City czy nawet Liverpool oraz PSG to jest obecnie przynajmniej półka wyżej jeśli chodzi o piłkarską jakość i grę w tym sezonie, ale myślę, że powszechnie nie docenia się mentalności i doświadczenia przykurzonych mistrzów, takich jak Juventus czy Real.
Rozumiem Twoją sympatię, ale musisz spojrzeć prawdzie w oczy. Real obecnie to zespół bez szans w LM, a co dopiero my?:D

Real wygrywał to rekordowo, a teraz nie widzę go w starciu z żadną drużyną TOP'u, i to tym bardziej tyczy się nas.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 16:54

szczypek pisze:
28 lutego 2021, 15:51
Jednonogi mięczak Dybala bez formy > Kulusevski.
Powiedzmy, ze sezonem Dybałki bez formy w Juve byl ten 18/19, czyli: 2820min., 10 goli, 2 asysty. Szwed obecnie ma nabitych 1767min., 5 goli, 4 asysty. Czy przebije w kanadyjce Dybałę bez formy? Zobaczymy, ma jeszcze na to ok. 1000minut.
Wiem, ze pilkarzom powinno sie dac wiecej, niz jeden sezon szans, ale jak by latem przyszla taka naprawde dobra oferta za Dejana, to oddalbym bez żalu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 17:13

Adrian27th pisze:
28 lutego 2021, 16:00
San Holo pisze:
28 lutego 2021, 15:15
Spokojnie, sam Ronaldo was wciągnie na drugie miejsce, od kilku lat za każdym razem przygotowuje on formę na wiosnę. Milan jest w dołku, a Atalanta ma jeden mecz rozegrany więcej.

Przejście Porto też wcale nie jest tak nieprawdopodobne jak sądzicie. Oczywiście, Bayern, City czy nawet Liverpool oraz PSG to jest obecnie przynajmniej półka wyżej jeśli chodzi o piłkarską jakość i grę w tym sezonie, ale myślę, że powszechnie nie docenia się mentalności i doświadczenia przykurzonych mistrzów, takich jak Juventus czy Real.
Rozumiem Twoją sympatię, ale musisz spojrzeć prawdzie w oczy. Real obecnie to zespół bez szans w LM, a co dopiero my?:D

Real wygrywał to rekordowo, a teraz nie widzę go w starciu z żadną drużyną TOP'u, i to tym bardziej tyczy się nas.
To prawda, ale mi nie chodziło o szanse na zwycięstwo, ale awans do ćwierćfinału. Nie łudźmy się, walka o uszatkę rozegra się w tym roku między tymi czterema drużynami, które wymieniłem, i jeśli nie powybijają się nawzajem w 1/4, to zdecydowanie powinny zameldować się w półfinale. Gra się toczy jednak o konkretne pieniądze (za sam awans wyżej jest ponad 10 baniek, drugie tyle pewnie dochodzi z praw telewizyjnych/reklamowych) oraz prestiż (zwłaszcza w przypadku Realu, odpaść trzy razy z rzędu w 1/8 to byłaby katastrofa). Dlatego myślę, że ćwierćfinał jest spokojnie w zasięgu zarówno Juventusu jak i Realu.

Jeśli chodzi o Juventus, to faktycznie aż żal patrzeć na to, z kim współpracować musi Ronaldo. Bernardeschi czy Ramsey są obecnie w porażająco słabej formie, Rabiot to cień siebie z PSG, a gorszego partnera do gry w ataku od Kulusevskiego to Cristiano chyba jeszcze w karierze nie miał. Środek pola jest tragiczny i z tego biorą się potem problemy z utrzymaniem piłki (masa strat w ostatnich meczach rzuca się w oczy) czy fatalnym jej wyprowadzaniem. Oczywiście sam Portugalczyk też nie jest bez winy, gdy po raz 2137 z rzędu trafia w mur z wolnego (już pod koniec swojej kariery w Realu słabiutko mu szło ze stałymi fragmentami) - już dawno powinien zostać odsunięty od bicia wolnych. Ale akurat jemu nie można zarzucić braku zaangażowania, ambicji i umiejętności, aż się uśmiech sam pojawia na twarzy, gdy widzi się, jak 36-letni Cristiano walczy o piłkę z takim zaangażowaniem, jakby był o półtorej dekady młodszym piłkarzem na dorobku, a nie 5-krotnym zwycięzcą ZP i LM.
Swoją drogą czemu Pirlo nie ustawia drużyny 4-3-3 to ja nie mam pojęcia.

Tak czy siak moim zdaniem sytuacja nie jest jeszcze tragiczna - fakt, mistrzostwo odjeżdża, ale drugie miejsce jest spokojnie do osiągnięcia, Milan puchnie (ostatnio przeczołgała go Crvena, mało brakowało, a zaliczyliby wylot już w 1/16), a tego, czy Inter dalej będzie tak skutecznie punktował, nie byłbym pewien (Atleti też miało tytuł w kieszeni i ogromną przewagę, a zdarzyły się trzy-cztery słabsze mecze i nagle zarówno Real jak i Barca złapały kontakt z liderem).
W dodatku szansą na trofeum jest jeszcze puchar.


1902 Para Siempre

Obrazek
Zablokowany