Serie A 20/21 (23): JUVENTUS F.C 3-0 Crotone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 18:05

Nie jest zdrowy. Dybala pewien potrzebuje operacji tego więzadła ale nasi lekarze to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. To samo będzie z Arthurem 4 tygodnie czekamy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wie na co a później się okaże, że to zwapnienie musi zostać usunięte chirurgicznie.

Pirlo na konfie powiedzial, że Ronaldo się poprawia w wykonywaniu wolnych i w końcu strzeli. Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> czyli możemy się dalej spodziewać walenia w mur bo panicz musi sobie statystyki ratować.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 18:19

@Poprostu
Tylko, że po odejściu Pjanica oraz przy kontuzji Dybali to nie mamy kogoś kto mógłby bezpośrednio strzelać z rzutów wolnych. Z drugiej strony to ktoś tu pisał, że gdyby ktokolwiek dostał tyle prób co Ronaldo, to z pewnością miałby od niego lepsze statystyki. W gruncie rzeczy, to Pirlo mógł wznowić karierę i gdyby pojawiał się wolny w ostatnich minutach spotkania, to śmiało mógłby wchodzić na boisko :laugh:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 18:29

@wąty do Ronaldo

Tak, wypchnąć Ronaldo i tylko patrzeć jak w barwach np. Milanu ciągle jest w czołówce walki o koronę króla strzelców przez kolejne 4 lata a jednocześnie wspaniale gra w dobrze funkcjonującym zespole.

Problemem nie są pewne wady Ronaldo (czasem przerost ambicji i samolubstwa w ataku) tylko brak umiejetności wykorzystania zalet Ronaldo. Juventus ma ostatnimi czasy to do siebie, że u nas piłkarze grają coraz słabiej miast coraz lepiej. Tylko patrzeć na to jak Chiesa się "zBernardeści", bo już np. Bentancur z krótla srodka pola w barwach Urugwaju na mundialu 2018 (3 lata temu!!!) stał się królem partaczy w naszych barwach, Bernardeschi też grał b. dobrze na początku a teraz cień piłkarza, czy np. Pjanić który wymiatał w Romie na off-midzie i miał swoje wybitne na skale swiata umiejętności (kontrola piłki, spokój w ofensywie, krótkie podania, strzał zza pola karnego) u nas stał się motającym się w środku pola podawaczem do obrony. Można te przykłady mnożyć, mnożyć i mnożyć.

Ja tam nie wiem do końca co tam knuje Pirlo, na razie nam to średnio wygląda- może to wystrzeli- może nie, ale dajcie spokój Ronaldo czy innym mniej lub bardziej wybitnym piłkarzom, którzy się nie odnajdują w naszej ekipie czy się łapią za głowę patrząc na nasz mental (czytaj komentarze po odejsciu Daniego Alvesa na nasz temat, gdzie zarzucał Juventusowi brak "mentalu" i "dziadostwo").


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 19:04

McKennie ma problemy z biodrem ale będzie grał kontuzjowany. No super pomysł. Masakra co się tu dzieje.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 19:10

Poprostu pisze:
21 lutego 2021, 19:04
McKennie ma problemy z biodrem ale będzie grał kontuzjowany. No super pomysł. Masakra co się tu dzieje.
Zamiast wrzucić do pierwszej 11 Felixa Correia z u-23 to będziemy tłuc mc Pottera bez jednej nogi.... Nasz degustator win ma rozmach.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 19:15

Jestem ciekaw co te nasze panienki jutro pokażą. I tak zaczniemy w osłabieniu, o bez pomocy, to dodatkowo McKennie kontuzja? Szkoda, ze płci żeńskiej nie można wystawić, bo pewnie pokazały by więcej klasy niż te sierotki. Jedynie ciekaw jutro jestem czy i jak zagra Fagioli, reszta bez zmian, czyli męczenie buły...


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 19:17

Hed pisze:
21 lutego 2021, 19:10
Poprostu pisze:
21 lutego 2021, 19:04
McKennie ma problemy z biodrem ale będzie grał kontuzjowany. No super pomysł. Masakra co się tu dzieje.
Zamiast wrzucić do pierwszej 11 Felixa Correia z u-23 to będziemy tłuc mc Pottera bez jednej nogi.... Nasz degustator win ma rozmach.
Tym bardziej, że chłopak obniżył ostatnio loty.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 19:34

Jeśli rzeczywiście McKennie ma problemy z biodrem, to nie ma prawa jutro zagrać. Rozumiem, że Rabiot jest zawieszony, Arthur ma kontuzję, a Ramsey dopiero wraca po urazie, ale w takiej sytuacji obok Bentancura od początku powinien dostać szansę Fagioli i Bernardeschi, który miał już okazję występować w środku pola. Nasza sytuacja kadrowa zaczyna się robić dramatyczna (Dybala, Melo, Aaron, Chiellini) i jak tak dalej pójdzie to na rewanż z Porto chyba będziemy zmuszeni wystawić drużynę U23.
PS Mam przeczucie, iż spotkania z Crotone do końca nie dogra pewien Brazylijczyk, który nominalnie gra na prawej obronie, ale z konieczności widzieliśmy go też na lewej flance, bo coś podejrzanie zbyt długo jest zdrowy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 20:05

dimebag11 pisze:
21 lutego 2021, 19:34
Jeśli rzeczywiście McKennie ma problemy z biodrem, to nie ma prawa jutro zagrać. Rozumiem, że Rabiot jest zawieszony, Arthur ma kontuzję, a Ramsey dopiero wraca po urazie, ale w takiej sytuacji obok Bentancura od początku powinien dostać szansę Fagioli i Bernardeschi, który miał już okazję występować w środku pola. Nasza sytuacja kadrowa zaczyna się robić dramatyczna (Dybala, Melo, Aaron, Chiellini) i jak tak dalej pójdzie to na rewanż z Porto chyba będziemy zmuszeni wystawić drużynę U23.
PS Mam przeczucie, iż spotkania z Crotone do końca nie dogra pewien Brazylijczyk, który nominalnie gra na prawej obronie, ale z konieczności widzieliśmy go też na lewej flance, bo coś podejrzanie zbyt długo jest zdrowy.
Żebyś się nie zdziwił.
McKennie is also not 100% fit, he has a hip problem, but he is a rock and he grits his teeth because we haven’t got many players available


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 20:09

@Poprostu
Mnie już nic nie zdziwi. Kto ogląda Juventus ten w cyrku się nie śmieje.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 22:05

Nasza i tak słaba pomoc posypała się całkowicie. Arthur przynajmniej utrzyma piłkę, nie straci jej, ale jest kontuzjowany. Rabiot czasem odbierze, czasem coś zagra do przodu, ale wypada za kartki. McKennie ostatnio ma spadek formy i kontuzję, więc pewnie zagra, bo zostaliśmy z Bentancurem, który na 99% stworzy rywalom okazję bramkowa i Bernakiepskim, który zapewne utrzyma swoją formę, czyli nie zagra kompletnie nic. Jest jeszcze Ramsey, który szybciej złapie kolejną kontuzję niż dobrą formę. Co nam więc zostało? A no Fagioli i niech chłopak zagra, bo albo będzie równie beznadziejny jak reszta (bardziej się nie da) albo pokaże cokolwiek na plus. On ma już (a nie dopiero) 20 lat i przestańmy popełniać błędy jak z Giovinco czy Ruganim i wiecznie czekać na rozwój piłkarza nazywając go do 25 roku życia "młodym talentem". Kimś takim był Ansu Fati jak zaczynał grać w Barcy w wieku 16 lat a Fagioli ma ostatni moment na pokazanie, że coś z niego będzie.

Najbardziej martwi mnie podejście mentalne. Pirlo po porażkach z Napoli i Porto gada jakieś głupoty, że wszystko jest w porządku i nie ma sie czym przejmować a ewidentnie widać, że mamy problemy z podejściem do meczu, zaangażowaniem i pewnością siebie. A rywale to widzą i taki Messias z Crotone mówi, że ostatnia drużyna Serie A jedzie do Turynu po punkty. Tego typu drużyny powinny przegrywać rywalizację z Juve jeszcze przed meczem, ale tak nie jest, bo zwyczajnie się nas nie boją widząc, że jesteśmy słabi.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2021, 19:07

Buffon; Danilo, Demiral, De Ligt, Alex Sandro; Chiesa, Bentancur, McKennie, Ramsey; Kulusevski, Ronaldo


Taką podstawową 11 graliśmy na ostatnim treningu więc na 99.99% tak będzie wyglądał skład.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2021, 19:21

Kolejne trudne spotkanie z bardzo wymagającym rywalem. Najbliższe 2 spotkania również do łatwych nie będą należały, gdyż zmierzymy się z potężnym Hellasem Veroną i solidną Spezią.

Trzymam kciuki za 5 punktów w najbliższych 3 kolejkach.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2021, 19:25

Siła, postawiłeś dzisiaj ja Juve ?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2021, 19:28

Stroppa gra o posadę także wiecie.


Obrazek
Zablokowany