Serie A 20/21 (23): JUVENTUS F.C 3-0 Crotone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 10:21

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 23 kolejki Serie A 20/21:
JUVENTUS F.C - Crotone


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

22.02.2021 (poniedziałek), godzina 20:45


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 10:33

Crotone idzie jak po swoje, remis to minimum w co celują. myślę, że spokojnie myślą o pełnej puli. Nie ma to jak wiara w swój zespół.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 10:48

Obecnie największym problemem drużyny jest dokładnie taki sam jak w czasach 2x7 miejsce czyli brak rozgrywającego.Nie ma kto prowadzić gry, wszyscy chowają się przed piłką.Wtedy rozwiązaniem okazał się transfer Pirlo a teraz ten sam Pirlo musi odnaleść nowego siebie na boisku. Na pewnio do tej roli nie nadaje się Bentancur więc trzeba próbować innych rozwiązań.Jak nie da się kupić takiego piłkarza to może trzeba go wychować ? Może dać szansę młodemu ?


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 11:23

Największy problem jutro to może być fakt, że zwykle czekamy do zejścia Berny żeby zacząć coś grać z przodu a tutaj możemy się nie doczekać. 😄
Do tego strasznie przetrzebiona kadra i mamy bardzo duży problem.


calma calma
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 11:24

@Sorek21
Wydaje mi się, że Pirlo idzie w zaparte, coś w stylu "szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" z Bentą i Rabiot w pomocy. Ta drużyna ma tak dziurawą pomoc, że nawet Fagioli powinien mieć szansę. Ktokolwiek. Nawet ja.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 14:00

Idealna kolejka, aby odrobić straty do czołówki lub trochę odjechać bezpośrednim rywalom w walce o LM, bo między sobą grają Milan-Inter oraz Atalanta-Napoli, więc my pewnie... zremisujemy z mocarnym Crotone i będziemy się tłumaczyć zmęczeniem po ciężkim meczu z Porto. Przy okazji może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego derby Mediolanu zaczynają się o 15:00, a nie o 20:45 (jak zazwyczaj ma to miejsce z hitami kolejki) skoro Milan jeszcze w czwartek miał spotkanie w LE.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 14:23

Niech Pirlo pokaże jaja i da pograć Fagioliemu od początku. Gorszy od Benty raczej nie będzie, a kiedy jak nie teraz ?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 14:36

Pirlo:
'' Dybala dalej niedostępny ''.

Koniec kaleki w Juventusie. Definitywny koniec. Brawo dla sztabu za dobrą robotę :bravo: absolutni specjaliści.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 15:23

Dragon pisze:
21 lutego 2021, 14:36
Pirlo:
'' Dybala dalej niedostępny ''.

Koniec kaleki w Juventusie. Definitywny koniec. Brawo dla sztabu za dobrą robotę :bravo: absolutni specjaliści.
Miałeś nosa z tym Dybala. Mówię o okresie niedyspozycji. Zresztą jak widziałem to dzień po kontuzji to nie wyglądało to na 15/20 dni. Jak dziś pamiętam moment, w którym doznał kontuzji. Niepotrzebny atak do piłki, głupi i jak widać bardzo bolesny w konsekwencjach..


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 15:55

Pion medyczny, lekarze, sztab od przygotowania fizycznego w Juventusie, to stan umysłu... A sam Dybała, to powoli tez stan umysłu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Halupa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2007
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 16:10

Szkoda, bo mogli byśmy jeszcze na nim zarobić parę baniek. A tak, jesteśmy na niego skazani. Będzie siedział na ławie do końca kontraktu. Wejdzie może na parę spotkań, ale tak jak przez całą swoją karierę u nas, nic nie pokaże. Jego już trzy lata temu nie powinno być w Juve.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 16:54

Zaczyna to trochę przypominać kompletną amatorkę. Będziemy pokutować, za brak uzupełnienia składu w zimie (bo przecież "skład jest konkurencyjny i kompletny"). Nie przewidzieli, że przy tej intensywności i sztabie medycznym może zrobić się tak nieciekawie. Naprawdę nikt, nic? Po sezonie poleci Fabs, bo to on odpowiada za sektor sportowy i nie zrobił wystarczająco dużo aby jakość drużyny była zachowana.
Poleci też Pawełek, bo coś mi jego sprawa za bardzo śmierdzi i albo ktoś jest tu głupi, albo ktoś chce z kogoś zrobić głupiego. Myślę, że Agnelli się nie ugnie i jego cierpliwość się skończy do humorzastej Dybali. Ja w niego już nie wierzę od dwóch czy trzech nawet sezonów, bo nie dojrzał w żaden sposób, nie rozwinął się na miarę oczekiwań i talentu, no i nigdy nie ustabilizował formy dlatego, że jego głowa skupia się za bardzo na sprawach około boiskowych. Żalu z mojej strony nie będzie.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 16:59

W tej drużynie płakałbym tylko za De Ligtem, Dragusiem ( jakby odszedł za darmo) Chiesą i .... to chyba wszystko. Skromnie.

Nie mamy bocznych obrońców, nie mamy środkowych pomocników i nie mamy napastników. Do tego wszystkiego nie mamy trenera. Jak i kim tu grać?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 17:00

@hellspawn

Jaka cierpliwość? Agnelli powiedział wyraźnie, Dybala dostał kontrakt i albo go zaakceptuje albo nikt nie będzie za nim płakał.

Nasza drużyna potrzebuje drastycznej przebudowy i nie da się temu zaprzeczyć. Przedewszystkim odejść powinien Ronaldo i znowu powinniśmy zaczac grać drużynowo a nie liczyć na jednego gracza, który jest już po prostu bliżej niż dalej.

Co do meczu to jeżeli Crotone się nie wypnie to będzie ciężko wywalczony remis.

Pirlo przed meczem powiedział, że Dybala jest niedostępny i jego stan się w ogóle nie poprawia.

On już nie zagra w tym sezonie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2021, 17:33

Poprostu pisze:
21 lutego 2021, 17:00
Pirlo przed meczem powiedział, że Dybala jest niedostępny i jego stan się w ogóle nie poprawia.

On już nie zagra w tym sezonie.
No ale że jak? To przecież musza być dogadani z zawodnikiem jeżeli jest zdrowy i inforumują o "udawanej" kontuzji i problemach. W jakim celu takie akcje? Jak zawodnik tej klasy jest zdrowy, to niech gra. Nawet bez formy gorzej od ostatnich występów Kulu nie zagra.
Tak BTW jakby Pawełek był w związku z Wandą Nara, to coś czuję, że Juventus miałby podobne problemy co Inter z Icardim. A w ich ślady idzie Lautaro. Argentyńska szkoła! :prochno:


Zablokowany