LM 20/21 (1/8): FC Porto 2-1 JUVENTUS FC

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:01

Karny był. I pomimo, że przez 80 minut nic nie grali, to ten karny się Ronaldo należał jak psu buda. Okradli nas nie po raz pierwszy. :bad:


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:01

Wyśmienity mecz z naszej strony, zabrakło szczęścia. Zaczyna być widoczna wizja Andrzeja, schematy zaczynają pracować tak jak powinny. Widać ile nasz środek pomocy zyskuje na tym, że Andrzej zjadł zęby w tym biznesie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:02

I myk kolejne wytłumaczenie. Pirlo będzie miał o czym bredzić na konferencji.

Ronaldo z taką gra to powinien zarabiać 3 mln a nie 30.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:02

Hołek pisze:
17 lutego 2021, 23:00
Ja tylko proszę o jedno - niech nie będzie zasłaniania się tym karnym. Takiej bryndzy dawno nie widziałem .

Sandro to dla mnie ewenement. Co chłop przestał grać w piłkę to ja nie mam pytań.
Napoli może wygrywać po karnym, a my nie możemy się domagać jego przyznania?? Widziałem jedna powtórkę wydawało mi się że byl faul.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:03

Danilo nie zagra w rewanżu a reszta zespołu w ćwierćfinale.

Aby awansować trzeba strzelić 3 gole bo wiadomo że Porto strzeli ale nasze barany wyjdą z myślą o 1-0 i odpadną.

Porto mogło zabić dwumecz dziś.

Boski Alvaro w swoim stylu- zmarnował setkę a nawet jakby strzelił to i tak by nie uznali bo spalony...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:04



Ronaldo w ogóle nie zainteresowany. Po przyjęciu od razu się przewraca.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:04

Szczerze mówiąc, guzik mnie interesuje czy to był karny, czy nie. Graliśmy, kurde, z Porto, które - z całym szacunkiem dla nich - było najsłabszym ze wszystkich zespołów. Stworzyliśmy w tym meczu jakieś dwie okazje, co przy scenariuszu, jaki rysował się od pierwszej minuty, jest po prostu żenujące. Tutaj po prostu nie ma argumentów przemawiających za Pirlo i za Juventusem. Gdyby sędzia podyktował karnego i Ronaldo zamieniłby go na gola, to to 2:2 byłoby po prostu gównem 💩 owiniętym w papierek po Snickersie albo innym Kinder Bueno.

Ajax...
Lyon...
Porto... tu co prawda mamy jeszcze rewanż i w sumie nie najgorszy wynik na wyjeździe, ale żadne to pocieszenie.

Wiecie co, ten cholerny włoski minimalizm jest dla mnie nie do zrozumienia między innymi dlatego, że czasem naprawdę wystarczy po prostu przycisnąć i wykazać minimum zaangażowania, żeby stworzyć konkretne zagrożenie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:05

rammstein pisze:
17 lutego 2021, 23:02
Hołek pisze:
17 lutego 2021, 23:00
Ja tylko proszę o jedno - niech nie będzie zasłaniania się tym karnym. Takiej bryndzy dawno nie widziałem .

Sandro to dla mnie ewenement. Co chłop przestał grać w piłkę to ja nie mam pytań.
Napoli może wygrywać po karnym, a my nie możemy się domagać jego przyznania?? Widziałem jedna powtórkę wydawało mi się że byl faul.
Tym razem sędzia nie miał śmietnika zamiast serca i podjął prawidłową decyzję.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:06

Dobrze, że rewanż już nie w TVP, to jest fatum.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:07

Chiesa sprawił, że do rewanżu nie będzie przytaczania statystyk o tym, ile razy udawało się w takiej konfiguracji odrobić dwie bramki. Tyle dobrego.

Ostatnio naprawdę nie trzeba wiele robić, żeby z nami wygrać. A to Kielon pacnie w polu karnym, a to Bentancur wyłoży przeciwnikowi patelnię na piąty metr. A potem i tak nasza reakcja na własną głupotę to jakiś obraz nędzy i rozpaczy.

Porto nic wielkiego nie zagrało, ich być może wyrzucimy, tylko później z taką grą nie mamy czego szukać.

Swoją drogą, jak tak sięgam pamięcią wstecz, po raz ostatni zagraliśmy przyzwoity pierwszy mecz w 1/8 w sezonie 16/17, też z Porto. Od tamtej pory wyglądamy na tym etapie jak z workiem węgla na plecach.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:08

Irytujące jest, że w podobnej sytuacji do tej, po której przegraliśmy z Napoli sędzia nawet nie spogląda na VAR.

Ale stokroć bardziej irytujące było oglądanie tego quasi-widowiska, gdzie nikomu poza Chiesą nie chciało się nawet szarpnąć.
Chłopaki chyba nie ponimali planu Pirlo pod tytułem "calma, poczekajmy aż Porto strzeli sobie samo" i momentalnie podziałali w drugą stronę.
Cóż za rzyg.

Z jednej strony dobrze, że ta bramka Chiesy (i dobrze, że akurat jego) wpadła, bo będzie można jeszcze jakoś czekać na rewanż, łudzić się, że dostaniemy coś innego niż dzisiejszy muł i jakiś sens oglądania Juventusu w tym sezonie po przegranej lidze pozostanie.
Z drugiej strony, kij im w oko, nie zasłużyliśmy na tę bramkę, nie zasłużyliśmy na karnego, ciężko powiedzieć czy zasłużyliśmy na coś więcej niż splunięcie.
Cóż za rzyg.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:10

Na taką pracę sędziego miło popatrzeć... Pozwalał na grę, to co mógł odgwizdać to odgwizdał. Żadnego karnego nie było...

Natomiast od patrzenia na Juventus to oczy bolą. Takiej biedy w środku pola to nie mieliśmy dawno. Kompletnie nie zasługiwaliśmy na tego gola. Pewno w Turynie wyjdziemy z nastawieniem 1-0 i jakoś dotrzymać do końca...

Szkoda słów na ten zespół.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:13

Sorek21 pisze:
17 lutego 2021, 23:05
rammstein pisze:
17 lutego 2021, 23:02
Hołek pisze:
17 lutego 2021, 23:00
Ja tylko proszę o jedno - niech nie będzie zasłaniania się tym karnym. Takiej bryndzy dawno nie widziałem .

Sandro to dla mnie ewenement. Co chłop przestał grać w piłkę to ja nie mam pytań.
Napoli może wygrywać po karnym, a my nie możemy się domagać jego przyznania?? Widziałem jedna powtórkę wydawało mi się że byl faul.
Tym razem sędzia nie miał śmietnika zamiast serca i podjął prawidłową decyzję.
Faktycznie chyba karny nie taki pewny jak mi się wydawało na początku.chyba rzeczywiście CR7 już leciał A ten tylko dodatkowo to powalil


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:13

No cóż, przynajmniej nie ma tej trójki do tyłu i nadal jesteśmy w grze. Chociaż trener Porto jej szukał czym mi nawet zaimponował. W notesie Agnelliego jest już pewnie na czarnej liście :)
W grze jesteśmy oczywiście tylko teoretycznie bo dużo gorsza niż wynik była kolejny raz zupełna bezradność. Nie bójmy się tego powiedzieć, Pirlo jest najgorszym trenerem od czasów poprzedniego takiego wynalazku czyli Ferrary.


calma calma
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 23:16



Zablokowany