Serie A 20/21 (22): Napoli 1-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:56

Ładnie Pirlo nawijał makaron na uszy, o tym zmianach taktyki, że nie można grać jedną, trzeba się dostosować pod przeciwnika. To działa tylko w jedną stronę. Dziś należało przycisnąć osłabione Napoli, które w pierwszych 15 minutach gubiło się w obronie jak Juve przycisnęło. No ale lepiej grać calma calma, coś wpadnie. No i wpadało, po golu z dupy dla Napoli. Brawa dla Kielona za zrobienie karnego w niegroźnej sytuacji.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:56

Rozdzieliłbym trio Berna-Cuadrado-Morata, bo ilość kretyńskich decyzji w tej strefie boiska przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy. Wszyscy dziś z anemią, Chiellini elektryczny- zobaczymy czy jajka urosną w drugiej połowie.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:56

Trzeba gonić wynik a więc nie ma czasu na błędne decyzje i wieczne czekanie na przełamanie - Berna do zmiany.

Jsk coś dziś strzelimy to będzie w to zamieszany Chiesa lub Cuadrado.

46 McKennie za Berne
70 Kulu za Moratę


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:57

No i co ? Kolejna koopa. Wyglądamy jakbyśmy mieli około 20kg w gaciach obciążenia. Pomocy nie ma, ataku nie ma. Chiellini jak amator - w jakim celu on faulował, jak Szczęsny miał piłkę na rękach ?

Napoli gra jak jakieś Benevento, ale z taką grą jaką prezentujemy to są w stanie to wygrać.

Pyrlo chyba przed meczem powiedział chłopakom - spokojnie nie ma sensu się przemęczać, Napoli bez składu. Wciśnijmy 1:0 i po meczu.

Mam nadzieję, że uda się nam to wygrać, bo to co zaprezentowaliśmy w I połowie to nieśmieszny żart.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:57

Morata parówa.
Berna parówa.
Bentancur parówa.
Rabiot parówa.

Gramy bez czterech ludzi, z czego dwaj to srodkowi pomocnicy. Tragedia.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:58

I po kilku zwycięstwach wracamy do tego, co nasi początkowo nam serwowali, czyli wielkie kupsko. Po pierwszej połowie nikt nie zasłużył na dobre słowo, natomiast kolejny mecz przychodzi nam grać w osłabieniu, bo nie mamy pomocy. Chiellini głupi prezent zrobił drużynie napoli, co prawdopodobnie da im zwycięstwo a nas znów oddali od walki o majstra. Ronaldo irytuje mnie już z tymi wolnymi, niech se siądzie na dupie, bo nic z tych strzałów nie ma, Morata już kolejny mecz dno, nie wspominając o Bernardeschim - jemu już chyba cały talent o il;e miał marsjanie zabrali.

I tak oto po pierwszej połowie drużyna w dużym osłabieniu i bez formy prowadzi ZASŁUŻENIE z drużyną, która dziś nie ma jaj.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:58

Szybki zimny prysznic dla nas. Niestety ostatnie wyniki przesłoniły nam obraz gry. Znów wychodzi brak środka i w dodatku Berna, który jak zwykle jakby go nie było. W dodatku słabiutki Morata, Chiellini, który dalej żyje w czasach, że nikt niczego nie zauważy i mamy co mamy. No i wolne, które są w wykonaniu CR7 są oddawaniem tych groźnych sytuacji za darmo. Mam nadzieję, że jeszcze w drugiej połowie ruszymy, może jakieś zmiany. Jeśli stracimy punkty, to sytuacja znowu będzie w lidze nieciekawa.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:58

Pirlo niech się pakuje i zabiera ze sobą emerytów.

Gówno nie gra.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:59

Myślałem, że najgorszy mecz w tym sezonie za nami ale Juve skutecznie wyprowadziło mnie z błędu. Czułem, że tak to będzie wyglądało i rzeczywiście wyglądamy w Neapolu dokładnie tak jak w zeszłym sezonie. Nie mamy jaj, Morata, Bernardeschi i Bentancur powinni wylecieć na zbity ryj, podobnie jak Kielon, który po kilku meczach wraca do swoich idiotycznych nawyków. Pirlo powinien już robić zmiany ale znając tego amatora, poczeka do 70 minuty i nadal będziemy grali w 9 na 11. Przetrzebiona ( jak rok temu ) drużyna z Neapolu robi z nami co chce a my jak dotąd podobnie jak w zeszłym roku nie mieliśmy ani jednej bramkowej sytuacji. CR7 podchodzącego do wolnych mam już dość. Łudziłem się, że po tych ostatnich wynikach będziemy w stanie podjąć wyścig po scudetto ale poziom frajerstwa tej drużyny jest porażający.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:59

Kiedy Pirlo się zlituje i odstawi tą karykature z numerem 33? Ileż można go upokarzać? Ta osoba, bo facetem ciężko go nazwać, nie nadaje się do bycia zawodowym piłkarzem, a my wciąż wystawiamy go na pośmiewisko, sabotując mecze, bo z nim w składzie gramy w 10tke.
Nie sądziłem że z Andrzeja taki sadysta, wyglądał raczej na ułożonego chłopaka, co to zawsze dzień dobry pierwszy mówił.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 18:59

Akurat Rabiot gra dobrze, tylko jego kreatywność kończy się w momencie, gdy trzeba kopnąć piłkę.
Bentancur na swoim żenującym poziomie.
Nie wiem jaki był pomysł na Berne w tym meczu, ale nie wyszło. Gorszą nogą nie potrafi nawet prowadzić piłki, obrót z piłką "lewa na trzy razy".
Chielliniemu nikt nie powiedział, że teraz za machanie łapami są karne. On musi mieć jakiegoś kloca do krycia typu Ibra/Lukaku, inaczej nie nadaje się do współczesnej piłki. Trzy niewymuszone straty przy wyprowadzaniu piłki.
Morata jest fatalny. Niech się schowa ze swoim ego na ławce.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 19:01

Żeby wygrać trzeba grać, a my niestety dziś przechodzimy obok meczu. Trzeba wpuścić Alexa Sandro na lewą obronę, a Danilo musi przejść na prawą stronę. Wtedy Cuadrado powinien zostać przesunięty na miejsce Bernardeschiego, a Federico na ławkę. Na Bernardeschiego to nie ma słów w języku kulturalnych osób, więc nie będę przeklinał, ale jestem pewien, że gdyby jakikolwiek młodzik dostał tyle szans i minut na boisku co on, to miałby chociaż z kilka asyst. Morata też wrócił do swojej świetnej formy.
@Garreat
W sumie to Insigne kręci też niemiłosiernie De Ligtem, a to ponoć Napoli ma problemy kadrowe w środku defensywy, a u nas występuję najlepszy piłkarz w historii. Chyba trzeba zdjąć Kielona i dać w jego miejsce Demirala.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2021, 19:04 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 19:02

Hed pisze:
13 lutego 2021, 18:58
Pirlo niech się pakuje i zabiera ze sobą emerytów.

Gówno nie gra.
Może poczekajmy do końca meczu ? Może i nam podarujà karnego ?


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 19:03

Garreat pisze:
13 lutego 2021, 18:59
Akurat Rabiot gra dobrze,
W jakim aspekcie? Serio, bo moim zdaniem gubi krycie, nie pokazuje się na żadne wolne pole, nie przyspiesza dosłownie ani w rozegraniu, ani pressingu. Miał główkę która wpakował 9metrow nad bramkę. Co robi dobrze? Jest?


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2021, 19:04

Pol druzyny do wymiany, czyli standard od iks czasu... + potrzeba przynajmniej solidnego trenera, ktory te nowa druzyne pouklada i da podwaliny, zeby po dwoch sezonach zatrudnic trenera kozaka.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany