Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 10:03

@mns

Rzeczywiście chyba nie rozumiem dlaczego my wychodzimy na boisko tylko aby katować ten piękny sport i mam nadzieję że zauważyłeś że nie pisałem tylko o wczorajszym meczu ale o tendencji którą mamy w ostatnim czasie, a w szczególności o obu starciach półfinałowych gdzie jakość i styl naszej gry był po prostu słaby.

O tym, że będzie milion powodów pisałem już wcześniej, mi chodzi o dalsze budowanie mentalności tej ekipy, która znów przypomina mi mroczne czasu Maxa, liczę że większa agresją i chęć gry w piłkę niedługo powrócą do Turynu, bo miałem wrażenie że wolno bo wolno ale zmierzamy w takim kierunku, a ostatnie spotkania mimo że wyniki mamy znakomite są raczej odwróceniem tego trendu. Zmierzam do tego, że Pirlo i chłopaki mogą się szybko przyzwyczaić, że w ten sposób w Serie A można ładnie punktować i nawet walczyć o trofea, ale Europa już dawno zweryfikowała taki sposób gry i nic tak nie zdziałamy


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 10:43

podoba mi się tytuł artykułu po meczu na weszlo: "Spryt Interu. Nie będziesz miał ciężkiej wiosny, jeśli odpadniesz ze wszystkich pucharów". :D


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 11:16

Środkowy palec i nieparlamentarne słowa.

Czyli środkowy palec Conte nie był odpowiedzią na na to co krzyczał Agnelli a było wręcz na odwrót. To tylko pokazuje jakim bucem i przegrywem jest Antek. Do pełni szczęścia brakuje mi tu tylko Małego, który przyjdzie i będzie go bronił :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 11:33

Antichrist pisze:
08 lutego 2021, 20:14
PS. Dragon rispekt za Daimosa w awatarze 👍🏻
:ok: ;)

Było trochę nerwów ale cel osiągnięty. Nie chcę narzekać. Niemniej Kulu w parze z Ronaldo jest tragiczny. Szkoda sytuacji Portugalczyka. Powinien 1 wykorzystać. Nie wiem co się dzieje z Conte, to że miał odchyły to każdy wiedział, natomiast teraz on już przekracza wszystkie bariery.
Graliśmy w połowie rezerwami i to oba mecze na 1 skład Interu. Ponadto za ogromny sukces uważam, że na finał wykartkował się tyko Sandro, jego akurat nie będzie trudno zastąpić. Dobrze prowadzony mecz przez arbitra, naprawdę dobrze.

Jedziemy dalej :juveflag:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 12:48

Napiszę też trochę o taktyce:

Zaczęliśmy na początku z Benkiem jako środkowym obrońcą w rozegraniu, co sprawiło że Lukaku i Martiez nie wiedzieli co zrobić.

Śmieszne było jak machali do innych o pressing.

W tym czasie Danilo i Sandro schodzili do środka, co w pewnych momentach było aż zabawne, bo nasi biegali po całym boisku.
Nadal największe zagrożenie dla nas to kontry przeciwnika.
W ataku pozycyjnym Inter nie oddał celnego strzału praktycznie, męcząc się na różne sposoby.
Chciałbym zobaczyć parę MDL+Chiellini bo obecnie to chyba nasze najmocniejsze zestawienie w defensywie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 12:50

Bo mały będzie bronił tego dzbana to pewne, Agnelli naprawdę powinien pomyśleć o usunięciu gwiazdy tego wieśniaka ze stadionu. Conte miał odchyły ale teraz już został zainfekowany interowirusem i całkiem mu kopuła siadła.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:03

Dla tych co mówili, że nie było kontaktu między Lautaro a Berną
https://hofoot.elhighlights.com/embed/qnvYrblsEYgoh
od 0:45


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:14

Maly pisze:
10 lutego 2021, 13:03
Dla tych co mówili, że nie było kontaktu między Lautaro a Berną
https://hofoot.elhighlights.com/embed/qnvYrblsEYgoh
od 0:45
Czyli faul na Bernardeschim.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:28

O tym już nie dyskutuję, dla mnie karny ale to trochę analogiczna sytuacja do karnego dla Napoli po faulu Westona w SCI gdzie miałem wątpliwości co do zasadności takich karnych więc być może nie do końca rozumiem interpretację takich sytuacji.

Wrzuciłem bo na czacie po meczu każdy upierał mówił się, że nie było widział kontaktu.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2021, 14:17 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:41

Maly pisze:
10 lutego 2021, 13:28
O tym już nie dyskutuję, dla mnie karny ale to trochę analogiczna sytuacja do karnego dla Napoli po faulu Westona w SCI gdzie miałem wątpliwości co do zasadności takich karnych więc być może nie do końca rozumiem interpretację takich sytuacji.

Wrzuciłem bo na czacie po meczu każdy upierał się, że nie było kontaktu.
Serio ? Atakujący kopie w nogi broniącego i to ma być karny ? :prochno: Łooo Panie.


Pyrlo chyba w końcu zrozumiał, że albo zacznie grać defensywnie, albo nic w tym sezonie nie ugra. Jedyne co nam zostało do końca sezonu to grać w ten sposób, trzymać szyki obronne i wywalać lagi na Ronaldo/Chiese/Cuadrado. Gramy bez pomocników (a w zasadzie tylko z jednym, który jest jeszcze młody - McDonaldem) więc taktyka obronna to jedyna, która ma chyba rację bytu. Podszlifować grę z kontry, bo mamy do tego szybkich zawodników i grać tak jak ostatnie mecze w defensywie.

Stylu nadal nie będzie, LM nadal nie wygramy, ale Agnelli będzie zadowolony z 10 scudetto.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:44

@Siły Spokoju
Każdy argument jest dobry na obronę swojego kochanka Conte więc czego się spodziewasz po Małym :)


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 13:47

Stary dobry Juventus można powiedzieć. Bohaterem tego dwumeczu jest dla mnie Lautaro Martinez, który w pierwszym meczu zmarnował dwie stuprocentowe okazje na gola, a wczoraj kolejną. Bez jego pomocy mogło być dużo trudniej :D

Obrazek


Obrazek
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 14:01

Poprostu pisze:
10 lutego 2021, 13:44
@Siły Spokoju
Każdy argument jest dobry na obronę swojego kochanka Conte więc czego się spodziewasz po Małym :)
Aż dziwne, że nie napisał, że to wina Allegriego i Mandzukicia. Aż mam wątpliwości, czy te posty są Malego. Zero pretensji do obu wspomnianych przeze mnie Panów.

Jeżeli Maly widział tam karnego (którego ewidentnie NIE BYŁO), to może przestać komentować piłkę nożną (z pożytkiem dla tego forum, wyczekuję tego dnia od lat).

Cieszy pozbawienie interku szans na kolejne trofeum.

Cieszy, że Pirlo wraca do żelaznej defensywy. Cyniczny Juve to Juventus, który mi odpowiada dopóty, dopóki wygrywa.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 14:01

@Maly czy ty widzisz roznice miedzy odpowiedzia na pytanie a upieraniem sie ? zapytales na czacie, dostales odpowiedz. Nie mielismy powtorek, po obejrzeniu ktorych sam nie wiesz co bys podyktowal....


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 14:06

Maly pisze:
10 lutego 2021, 13:03
Dla tych co mówili, że nie było kontaktu między Lautaro a Berną
https://hofoot.elhighlights.com/embed/qnvYrblsEYgoh
od 0:45
Kontakt był, ale nie można gwizdać karnych dlatego, że ktoś jest łamagą i zamiast w piłkę kopie w obrońcę.

Na jednej ze stron Interistów jeden typek pisał, że Conte pokazał faka do sztabu Juve, bo niby go cisnęła nasza ławka przez całą połowę, ale... to „ciśnięcie” to ponoć był Bonucci, który darł łacha z Perukarza, żeby dał sobie już spokój z tym niby karnym na Martinezie (i słusznie). Może to być prawda? Widział ktoś jakieś nagranie czy coś?

Ale mały człowiek z tego Conte. Oby na koniec sezonu znowu oglądał nasze plecy. 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany