Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:43

W sumie podążamy ścieżką zapoczątkowaną meczem z Romą. Brozo wyłączony, gorzej z nieuchwytnym Hakimim, przez co Sandro już się wykartkował na potencjalny finał. Dobrze znowu Rabiot, który wykonuje w środku solidną robotę w odbiorze i w kryciu Brozovicia.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:02

Bentakłoda po raz drugi w meczu podarowuje 100% interowi.

Kryminał, ile jeszcze?

Edit: 76min - BENTANCUR PO RAZ TRZECI PODAROWUJE 100% OKAZJE INTEROWI...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:33

MRN pisze:
09 lutego 2021, 21:39
Poprostu pisze:
09 lutego 2021, 21:15
Beton Conte po raz kolejny zjadł i wysrał taktycznie zbawcę trenerki Pirlo.
Nie jestem fanem kunsztu trenerskiego Pirlo ale gdzie ten geniusz Conte ? Nie widać jakoś tego bo w sumie to nawet grając drugim garniturem mieliśmy dość sytuacji aby strzelić.
Choćby tym, że Pirlo zastosował identyczny manewr jak w pierwszym meczu gdzie Kulu był odpowiedzialny jedynie za krycie Brozo. A tu myk Conte dodaje Eriksena do rownilania i to dunczyk rozgrywa przez co tracimy środek.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:40

jestem zadowolony. Znowu na zero z tyłu. Inter zero celnych strzałow w 2 połowie, przy naszych 3. Na 10 zagrożonych, tylko 1 wypada na finał. Zabrakło tylko wygranej, ale już nie będę wybrzydzał ;)

edit: chyba jednak jakiś farfocel uznali jako celny dla Interu.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2021, 22:45 przez rammstein, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:41

Wszystko zgodnie z planem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:43

0 z tyłu po takiej grze bardzo cieszy

Od Ronaldo jednak się wymaga żeby strzelał takie setki, słabiutki mecz w jego wykonaniu


FORZA JUVE!!!
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:45

Nie ma co psuć, nie ma co już oceniać gry, w obronie za to trzeba pochwalić Demirala, dziś jak dzik. Bentanur raz dobrze, raz źle i tak na przemian. Ronaldo powinien zamienić na bramkę jedną ze swoich sytuacji.

Grunt, że wyrzuciliśmy z gry klauna conte, teraz ze swoim cynizmem spokojnie można czekać na drugi mecz, w którym poznamy naszego rywala. W finale tylko bez Alexa Sandro ( chyba, że jakieś kontuzje tfu tfu) - czyli powinniśmy ogarnąć to.

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej! FJ!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:46

Jak w Jaka to melodia ? - Finał , Finał , To jest Finał ! He he


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:47

Cóż, amator trenerki w drugim finale :laugh: Mała rzecz, a cieszy. Druga rzecz, która cieszy to wygrana ze sfrustrowanym taktykiem. Oj duch Allegriego unosi się nad murawą i bezlitośnie pstryka w uszy przyjezdnych trenerów :laugh:
Szkoda, że Ronaldo nie miał dnia, no i słaby mecz Cuadrado. Pirlo niech jeszcze przyspieszy ze zmianami, bo go to jeszcze pokara.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:49

jackop pisze:
09 lutego 2021, 22:41
Wszystko zgodnie z planem.
Niebawem zmienisz avatar i będzie pełnia szczęścia

Najbardziej podobał mi się styl - Maxie Pirlo oby tak dalej.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2021, 22:51 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:50

Jak to stwierdził słusznie komentator - czy to się komuś podoba czy nie to kwestia indywidualna ale mnie się podobało. Byłem spokojny o awans i nie widziałem tutaj wyższości wielkiego trenera Conte, który powielił dziś mecz Juve z Benficą na tym samym stadionie. Uważam, że to Pirlo zniszczył taktycznie Conte a inter grał dokładnie tak jak chcieliśmy - koronkowo i nieefektywnie czyli jak Barca za Maxia. Lukaku został dziś przeżuty i wypluty a Lautaro to pokemon podobnego kalibru jak nasz Bernardziad. Ronaldo spartolił trzy setki i gdyby nie to, że to był tylko słaby inter to mogłoby się to zemścić.
Pokazaliśmy wieśniakom miejsce w szeregu i mamy kolejny finał grając w połowie rezerwowym składem co ma istotne znaczenie w tym szaleńczym maratonie. Ponownie przyzwoicie zagrała druga linia - Rabiot bardzo dobry mecz i pochwalę Bentancura co by kolega @jackop nie pisał, że mam uprzedzenia choć Ursus popełnił karygodny błąd ale....to tylko inter więc skończyło się na strachu. Dziękuję i dobranoc, w finale CI znalazła się drużyna lepsza i pewna swoich umiejętności.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:52

Poprostu pisze:
09 lutego 2021, 22:33
MRN pisze:
09 lutego 2021, 21:39
Poprostu pisze:
09 lutego 2021, 21:15
Beton Conte po raz kolejny zjadł i wysrał taktycznie zbawcę trenerki Pirlo.
Nie jestem fanem kunsztu trenerskiego Pirlo ale gdzie ten geniusz Conte ? Nie widać jakoś tego bo w sumie to nawet grając drugim garniturem mieliśmy dość sytuacji aby strzelić.
Choćby tym, że Pirlo zastosował identyczny manewr jak w pierwszym meczu gdzie Kulu był odpowiedzialny jedynie za krycie Brozo. A tu myk Conte dodaje Eriksena do rownilania i to dunczyk rozgrywa przez co tracimy środek.
To niestety prawda, w drugiej połowie troszkę się to wszystko rozjechało, bo nawet i sam Brozo miał w drugiej połowie więcej swobody, acz gwoli ścisłości s szykach Interu też pojawiły się większe luzy.

Jak patrzę na to, czego nie wykorzystał Ronaldo i porównuję to z sytuacjami Interu, to chyba jednak my mielismy więcej konkretów i gdyby Inter to przegrał, nie mógłby narzekać. Ronaldo ze zmarnowanych patelni spokojnie mógłby skompletować hat-tricka.

Ten Inter Conte to jakiś fenomen. Przegrali z nami ten półfinał tak samo jak odpadali z LM - niby prowadzili grę, ale konkretów mało. Kiedy mają nóż na gardle, bramka jest dla nich jak zaczarowana.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 22:57



Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 23:00

Adrian27th pisze:
09 lutego 2021, 12:02
Poprostu pisze:
08 lutego 2021, 22:34
Spokojnie możecie się spodziewać obrony Częstochowy jutro.
Szczerze mówiąc to 0:0 by mnie zadowoliło. Inter rzuci sie do ataku jak Barcelona po 3:0. Wytrwanie tego pokaże że jesteśmy defensywnie solidni, co naprawdę będzie dobrym prognostykiem.
Tak jak podejrzewałem - Max Allegri powrócił!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 23:02

Conte ma ten sam problem co w Juve, on się nie uczy, nie rozwija. Potrafi wypunktować słabsze drużyny grając non stop tymi samymi schematami (jeden z wiodących- dłuższa piłka na tura w ataku, tutaj Lukaku, ten zastawia się i na ścianę gra z wahadłowym lub drugim napastnikiem) ale jak przychodzi do grania z kimkolwiek lepszym to powtarza się jedna prawidłowość. W pierwszym meczu Conte może i daje radę, bo rywal jeszcze średnio go zna, ale każdy przeciętnie ogarnięty trener wyciąga wnioski, naprawia swoje niedociągnięcia i w kolejnych meczach jest po temacie. Dlatego Antonio jak się nie odblokuje, a nie widzę żeby chciał, wręcz przeciwnie brnie w swój betonowy styl to nigdy topem nie będzie. Nie oszukujmy się kadrowo Inter ma bdb skład, świetna linia pomocy, dobra obrona i jeszcze Lukaku w przodzie ale z tym trenerem za wiele nie ugrają. Nawet ewentualne zdobycie scudetto to byłoby tylko i wyłącznie pokłosie tego co wyżej napisałem, ogrywania słabeuszy schematem.

Co do meczu: prosto i jasno wyjaśniony Inter, Juve spokojne, ani przez moment nie drżałem o wynik. Pirlo widać, że się uczy i wyciąga wnioski, po ligowej wtopie, gdzie samotny Frabotta był masakrowany przez Hakimiego i Barelle teraz flanki ładnie zamknięte. De Ligt po paru przegranych pojedynkach na starcie ogarnął Lukaku i też nie było z jego strony zagrożenia. Patrząc po wypracowanych sytuacjach byliśmy bliżej gola niż rywale. Szkoda, że Ronaldo dzisiaj nieskuteczny, aczkolwiek drybling gdzie minął jak juniora Skrinniara i chyba nawet puścił tunel Nicolo Barelli sztos, żal że nie uderzył po długim słupku. O Reszcie nie ma co pisać, wykonali swoje zadanie, bywały błędy ( jak zwykle Bentancur) ale ogólnie dobre występy i cel zrealizowany. Czas na Napoli !
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2021, 23:03 przez LordRahl, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany