Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 22:46

Maly pisze:
10 lutego 2021, 14:58
Mnie nie dziwi ani fak ani odzywka AA ale chociaż nie pisze takich kretynizmów jak wy i nie obrażam jednego z nich o drugim nie zająkując się ani słowem.
A mnie dziwi i jedno i drugie, bo niepotrzebne. Natomiast w kwestii usprawiedliwiania to tu chyba ważna jest chronologia zdarzeń.

PS To był pierwszy raz od dawna kiedy sędzia podołał. Widziałbym go częściej w naszych meczach.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2021, 23:15

rammstein pisze:
10 lutego 2021, 22:45
Juventus - Atalanta

pierwszy taki finał w historii tych rozgrywek. Pierwsza szansa na to trofeum dla Atalanta od 1963 r. Będzie ciekawy finał :)
Chyba translator Cię zawiódł, bo od 1963 roku grali jeszcze parę razy w finale, ostatnio dwa lata temu, więc jest to raczej szansa na pierwszy puchar od 1963 roku, a nie pierwsza szansa na puchar, bo ich kilka mieli.

Pozdro!


Capo di tutti capi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2021, 00:02

szczypek pisze:
10 lutego 2021, 22:46
Maly pisze:
10 lutego 2021, 14:58
Mnie nie dziwi ani fak ani odzywka AA ale chociaż nie pisze takich kretynizmów jak wy i nie obrażam jednego z nich o drugim nie zająkując się ani słowem.
A mnie dziwi i jedno i drugie, bo niepotrzebne. Natomiast w kwestii usprawiedliwiania to tu chyba ważna jest chronologia zdarzeń.

PS To był pierwszy raz od dawna kiedy sędzia podołał. Widziałbym go częściej w naszych meczach.
Tzn ja rozumiem, że to boisko i padają różne słowa ale co na boisku zostaje na boisku. Prowokacje i trash talk był, jest i będzie bo to taki sport. Jakby nie brak kibiców nie słyszelibyśmy tych wszystkich epitetów i tylko taka jest teraz różnica.

Co do chronologii to zdaje się, że Bonucci podjudzał Antka w 1 połowie, fak był w przerwie a AA dał upust emocjom dopiero gdy już miał awans w garści.
No i teraz pytanie - czy Conte pokazywałby faka zarządowi jakby to tylko Bonucci coś do niego krzyczał? No raczej nielogiczne prawda? Jak już miałby pokazywać do do niego. Znamy tyko to co zarejestrowały kamery ale te były przez większość meczu skierowane na boisko, co się działo więcej to póki co możemy się domyślać.
Swoją drogą ciekawe, że Bonucci, który zawdzięcza Conte praktycznie wszystko, postanowił sobie z niego poszydzić ale w sumie kto jak nie on.

Sędzia ok ale mam wątpliwości czy Brozo nie powinien czerwonej dostać za ten wślizg uniesioną nogą na udo naszego zawodnika.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2021, 00:03

hara pisze:
10 lutego 2021, 23:15
rammstein pisze:
10 lutego 2021, 22:45
Juventus - Atalanta

pierwszy taki finał w historii tych rozgrywek. Pierwsza szansa na to trofeum dla Atalanta od 1963 r. Będzie ciekawy finał :)
Chyba translator Cię zawiódł, bo od 1963 roku grali jeszcze parę razy w finale, ostatnio dwa lata temu, więc jest to raczej szansa na pierwszy puchar od 1963 roku, a nie pierwsza szansa na puchar, bo ich kilka mieli.

Pozdro!
tak masz rację, niepotrzebnie użyłem slowa "Pierwsza" na początku zdania, chodziło mi oczywiście: szansa na pierwsze trofeum od 1963 r. ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2021, 12:12



Tu podobna sytuacja co Lautaro-Berna, dodatkowo tutaj Tonali wydłuża ostatni krok świadomie starając się przeszkodzić w oddaniu strzału a mimo to nie było karnego więc najwyraźniej takie przypadki to zawsze faul kopiącego a nie nastawiającego nogę.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2021, 11:59

Bonucci przemówił:
Kiedy grasz, czasami nie myślisz o sytuacji środowiskowej. Napięcie i nerwy mogą sprawić, że zrobisz coś innego niż to, czego sam chcesz i czego się od ciebie oczekuje. Takie epizody mogą się zdarzyć.

Potęguje to również fakt, że stadiony są puste, a mikrofony rejestrują każde kichnięcie.

Powinniśmy mniej skupiać się na tym co się stało, niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie zareagował źle podczas chwil napięcia w miejscu pracy, czy to na boisku, czy w biurze.

Jesteśmy tylko ludźmi. Staramy się być wzorami do naśladowania, ale niektóre sytuacje mogą wymknąć się nam spod kontroli. Przy pełnym stadionie nikt by tego nie zauważył, ale teraz musimy być bardziej ostrożni. To jednak nic nowego.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany