Puchar Włoch 20/21 (1/2): JUVENTUS F.C 0-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 19:37

A ja osobiście uważam, że każdy w miarę rozgarnięty człowiek wie, że konferencje to jedno wielkie show i nikt nie będzie się podczas ich trwania obnażał ze swoich planów taktycznych na dany mecz. Rzuca się ogólniki, banały, frazesy, które rzuca 3/4 trenerów i tyle. Tak samo uważam, że wraz z przyjściem Pirlo atmosfera w drużynie uległa znacznej poprawie. Przechodzimy przez swojego rodzaju większą, lub mniejszą rewolucję kadrową mającą na celu obniżenie średniej wieku piłkarzy, w mocno newralgicznym momencie jakim jest czas trwania epidemii koronawirusa. Sam Andrea to też eksperyment, który według mnie nabiera konkretnych kształtów i warto dać mu jeszcze trochę czasu, szczególnie, że naprawdę da się wyczuć spory szacunek jakim darzą go piłkarze. Chciałbym wierzyć, że ligowa porażka z Interem będzie momentem zapalnym tego sezonu i dziś na boisku chcę zobaczyć walkę, walkę i jeszcze raz zwycięstwo.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 19:41

🇮🇹Buffon
🇧🇷Danilo 🇹🇷Demiral🇳🇱De Ligt🇧🇷Alex Sandro
🇨🇴Cuadrado🇺🇾Bentancur🇫🇷Rabiot🇮🇹Bernardeschi
🇸🇪Kulusevski 🇵🇹 Cristiano Ronaldo


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 19:43

Nie pamiętam kiedy ostatnio wyszliśmy składem z dwoma typowymi skrzydłowymi na bokach. Zwykle byli McKennie/Ramsey pozwalający się ustawić 433, teraz to nie jest tak oczywiste.

Z tego wynika, że zagramy spokojnie z kontry czekając na błędy rywala.

Z ławki McKennie, Morata, Chiesa - czyli tylko na +


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 20:07

Według mnie na murawie będzie to wyglądać bardziej 3-5-2 z obroną De Ligt i Danilo, a Cuadrado bardziej wahadłowym. Zresztą nie ważne jak, ważne, aby awansować do finału, nie będzie łatwo, ale z drugiej strony mamy ciut lepsze zadanie niż drużyna z Mediolanu.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 20:37

Dzis ustawienie 1432.
Zeby jeszcze bylo plus 30 to bym rozumial wystawienie Berny, przynajmniej by biegal miedzy naszymi, robil wiatr i troche ich chlodzil. W innym przypadku - bez sensu.
Nie mozemy sie dac merdaczom. Forza Juve!


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 20:53

Bentakłodzie wystarczyło 5min, żeby podarować piłkę przed naszym polem karnym.

Każdy jego mecz TO SAMO.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:15

Ósma liga mistrzów. Mówiłem, że będziemy się tylko bronić. Pirlo tak zakręcił maszyna losująca, że chyba błąd w matrixie zrobił. Co to w ogóle za gówniany skład personalny? Praktycznie nikt nie gra na swojej pozycji.

Beton Conte po raz kolejny zjadł i wysrał taktycznie zbawcę trenerki Pirlo.

Nonszalancja Cuadrado jest wręcz obrzydliwa.

Miłej krwi z oczu, ja pasuję.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:23

Mnie to jara, mogę oglądać taki Juventus aż do maja. Gdybyśmy w tym cynicznym stylu wygrali dziesiąte scudetto i zameldowali się w finale LM, to oszalałbym z radości. Czuję się koneserem i dobrze mi z tym. Nie mam mokrych snów o Liverpoolu Kloppa oraz innych Bayernach.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:35

Ale słaby ten Inter, oprócz 10 min pełna kontrola i chyba nawet lepsze szanse miało Juve...


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:35

Przez pierwsze 20 minut imponował Juventus ustawieniem. Szeroko i wysoko Juan/Berna, natomiast Danilo/AS ustawiający się bliżej środka. Pozwoliło to trzymać Hakimiego z tyłu. Potem przesunięcie Barelli zmusiło AS'a do cofnięcia, Bernę do wsparcia, co z kolei rozpoczęło okres rajdów Marokańczyka.

Na pewno kolejny mecz, w którym widać progres.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:36

jackop pisze:
09 lutego 2021, 21:23
Mnie to jara, mogę oglądać taki Juventus aż do maja. Gdybyśmy w tym cynicznym stylu wygrali dziesiąte scudetto i zameldowali się w finale LM, to oszalałbym z radości. Czuję się koneserem i dobrze mi z tym. Nie mam mokrych snów o Liverpoolu Kloppa oraz innych Bayernach.
Z samego zameldowania się w finale LM to byś pewnie nie oszalał z radości, ale z wygrania uszatego nawet w takim gónwostylu chyba trochę byś się uśmiechnął :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:36

45 min. na razie nic nie straciliśmy, tylko 1 zawodnik wypada na finał, a nawet w końcowce to my mogliśmy ukłuć. Nie ma tragedii.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:37

Początek dawał nadzieję na fajne spotkanie w naszym wykonaniu, ale z każdą minutą robiło się coraz gorzej, mało tego nie umieliśmy wyjść z własnej połowy. Mimo wszystko inter to nie Roma, jak tak dalej pójdzie to w końcu nam wsadzą bramkę. Z jednej strony fajnie, bo cyniczny Juventus na tą chwilę jest w finale, ale właśnie...na tę chwilę.

Na tego Bernadeskiego co mecz nie da się patrzeć, a i tak sie ogląda. Jeśli zagramy w finale, to Frabotta już się rozgrzewa :D

Najbardziej denerwuje mnie to, że mając już pod koniec połowy sytuację do strzału z dystansu, a nasz super pomocnik Bentancur(?) oczywiście spowalnia akcję i wycofuje się z ataku podając do tyłu...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:39

Będzie płacz o karny ?

1-0 po bramce Berny to byłby mega trolling.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2021, 21:39

Poprostu pisze:
09 lutego 2021, 21:15
Beton Conte po raz kolejny zjadł i wysrał taktycznie zbawcę trenerki Pirlo.
Nie jestem fanem kunsztu trenerskiego Pirlo ale gdzie ten geniusz Conte ? Nie widać jakoś tego bo w sumie to nawet grając drugim garniturem mieliśmy dość sytuacji aby strzelić.


Obrazek
Zablokowany