Puchar Włoch 20/21 (1/2): Inter Mediolan 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 10:08

Ciekawe czy Juventus robi trenerom jakieś szkolenia z pierdzielenia głupot. Ciekawe jakie wnioski wyciągnęliśmy, skoro do karnego z dupy nie istnieliśmy. Identyczne brednie Allegri zawsze gadał.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 10:28

Okrągłe zero dobrych okazji na gola oprócz dwóch podarowanych przez rywala a tu hurr durr wyciągnęliśmy wnioski, dobry mecz itp. 🤦‍♂️
Do tego znowu spóźnione zmiany, cisnęli nas od początku drugiej połowy, drużyna od 60 minuty błagała o Arthura ale jak klasyczny włoski taktyk założył że zmiany będą po 70 to nic tego nie zmieni.

Na osobny rozdział zasługuje Bentancur, podczas meczów wkurza mnie niemiłosiernie ale tak naprawdę trzeba mu współczuć. Próbują z niego zrobić rozgrywającego a on nigdy nie stał obok registy na poziomie ligowego średniaka.


calma calma
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 11:25

Pluto pisze:
03 lutego 2021, 10:28

Na osobny rozdział zasługuje Bentancur, podczas meczów wkurza mnie niemiłosiernie ale tak naprawdę trzeba mu współczuć. Próbują z niego zrobić rozgrywającego a on nigdy nie stał obok registy na poziomie ligowego średniaka.
Ale Benta traci 20 raz w sezonie piłkę tuż przed polem karnym prezentując 100% okazję przeciwnikowi. Przecież to jest kryminał. Tu nie ma nic do rzeczy jego pozycja, zwyczajnie brak mu wyszkolenia technicznego, gubi się pod presją, za wolno myśli, rusza się jak mucha w smole. Jedyne co potrafi to podać blisko do boku. Mam flashabacki z Poulsena.

W ogóle Berna - wiadomo. Ale Sandro? Co jest z tym gosciem, pamietam jak parł do przodu, a teraz asekruacja do tyłu, normalnie Kwadwo parę lat temu. Po obowodzie przez Buffona. Tragedia.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 11:28

bardzo irytowało mnie dużo cofek do Buffona przez co potem mnożyły się błędy przy wyprowadzaniu piłki i mogło się to dla nas źle skończyć.

Mam nadzieję, że ze względu na bardzo długą listę zagrożonych wykluczeniem w finale, zawodnicy zostaną pouczeni, by nie łapać kartek w rewanżu.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 11:29

Pluto pisze:
03 lutego 2021, 10:28
Na osobny rozdział zasługuje Bentancur, podczas meczów wkurza mnie niemiłosiernie ale tak naprawdę trzeba mu współczuć. Próbują z niego zrobić rozgrywającego a on nigdy nie stał obok registy na poziomie ligowego średniaka.
Chciałem ten temat poruszyć. Zauważyliście, że zaczął nawet truchtać jak Pirlo? Wolałbym, żeby wykorzystywano jego atuty, a nie próbowano skopiować z niego Pirlo, jako niedościgniony wzór registy. A atuty ma: zadziorność, bezkompromisowość czy skłonność do ryzyka. Dlatego lepiej mu idzie w parze z Arthurem, który przejmuje rolę zawodnika pirlopodobnego. Zresztą dla mnie sama pozycja registy jest mocno przereklamowana i niepotrzebna. Pamiętam jak Ancelotti mówił, że zastosował diament w pomocy w Milanie i przesunął Andreę z przodu diamentu do tyłu, co było wówczas rewolucyjnym pomysłem. Jak pamiętamy pomysł zatrybił i wielu trenerów go kopiowało z różnorakim skutkiem. Dlaczego? Hmm może dlatego, że w ich drużynach nie grał Pirlo z ochroniarzem Gattuso.. Zresztą daleko nie trzeba szukać i wystarczy przypomnieć Marchisio pod nieobecność Andrei.

Co do meczu to dużo pesymizmu na forum, jednak po maratonie w styczniu, który Pirlo zdał na pięć z minusem, patrząc na cały ten dziwny sezon i ciągłą rotację- nie będę się czepiał gry, a pogratuluje wyniku.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 11:35

szczypek pisze:
02 lutego 2021, 21:44
Karny w myśl przepisów oczywisty, ale trzymając się mojego podejścia, nie przyznawałbym za coś takiego 11.
Też bym tego nie podyktował, ale nie chciałem wychylać się przed szereg :prochno:
Pluto pisze:
03 lutego 2021, 10:28
Okrągłe zero dobrych okazji na gola oprócz dwóch podarowanych przez rywala[...]
Ja pamiętam jeszcze kontratak Braci Afro, po którym piłka minęła Ronaldo i strzał Berny, gdzie po rykoszecie Handa prawie podarował mu gola.

Chciałem wygranej i ją otrzymałem. Negatywne odczucia zostawiłem na czacie, także pastwił się nie będę, chociaż nie był to najlepszy występ millenium.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 14:21

Hołek pisze:
03 lutego 2021, 11:29


Co do meczu to dużo pesymizmu na forum, jednak po maratonie w styczniu, który Pirlo zdał na pięć z minusem, patrząc na cały ten dziwny sezon i ciągłą rotację- nie będę się czepiał gry, a pogratuluje wyniku.
ładnie to ująłeś, 5 z minusem za styczeń, a luty też zaczął się obiecująco :):) co to będzie dalej, hmmm :)

Warto awansować do finału i go wygrać, bo jak się okaże, że w lidze nie uda się dogonić rywali i zająć 1. miejsca, to wygrana w Pucharze Włoch będzie przepustką do kolejnego SuperPucharu, wtedy pierwszy raz od 10 lat nie dzięki zdobyciu Scudetto.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 17:01

No zaraz się wkur.ię. Dlaczego Inter gra swój mecz ligowy w piątek a my w sobotę?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 17:19

szczypek pisze:
03 lutego 2021, 17:01
No zaraz się wkur.ię. Dlaczego Inter gra swój mecz ligowy w piątek a my w sobotę?
bo grają wyjazd, a my u siebie, poza tym rewanż też mają wyjazd do Turynu. Z Romą nie chciałbym już grać w piątek, za krótki odpoczynek. Gorzej dla nich, bo mają przed Fiorentiną zaledwie 2 dni odpoczynku po PW.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 18:55

My tu gadu gadu słabi jesteśmy, a patrząc na statystyki 5:0:0, 12-1 w bramkach z ostatnich 5 meczy w tym jeden mecz. Bernardeschim w wyjściowej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 19:35

MRN pisze:
03 lutego 2021, 10:07
Ale inter nie ma czego szukać w naszym domu, to nie drużyna, która może nam na naszym stadionie zrobić krzywdę, będą bezradni jak my w meczu ligowym.
Fiorentina ma odmienne zdanie w tej materii. Niestety Juventus w tym sezonie jest taka druzyna, ze dzis moga wygrac z Bayernem, a za tydzien przerznac z Odra Opole.


Kolejny mecz, ktory swoja atrakcyjnoscia ustepowal czatowi. Wygrana oczywiscie cieszy, ale to bardziej Inter ten mecz przegral, niz Juventus zwyciezyl - nasze gole, to absurdalny karniak i przytomnosc umyslu najlepszego napastnika w historii pilki noznej po asyscie rywala...
- srodkowi obroncy i bramkarz - to, co zepsuli, to pozniej naprawili. Ale po co psuc?
- boki obrony sa do odbudowy na wczoraj
- w srodku pomocy jest slabizna z malymi swiatelkami pt. McKennie i Arthur
- z Berny juz nic w Juventusie nie bedzie
- Kuluszewski w kolejnym meczu kompletnie mnie niczym nie ujal (choc w przekroju calego sezonu i jak na 20 latka, to nie ma najgorszych tych liczb)
- szkoda, ze nie zobaczylismy ani Fagioliego, ani Peetersa

To co, w rewanzu Lukaku x2 i nerwóweczka? :devil:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 20:52

Osgiliath pisze:
03 lutego 2021, 09:03
Cóż, wynik sto razy lepszy niż gra. Jeśli inter założy nam znowu tak wysoki pressing i wyeliminuje frajerskie błędy to spokojnie to przerżniemy w rewanżu. Przegramy, jeśli Sandro, Kulu, Ronaldo i kilku innych będzie zaliczać takie zjazdy.

Ja rozumiem wszystko. Ale Ronaldo cały czas bronią liczby. A jak przychodzi do na prawdę trudnych momentów, to on jako jedyny nie ma kupy w bokserkach. W 23 meczach 22 bramki, 3 asysty. Osgiliath, nie bluźnij.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 21:18

Nie przesadzaj Jacky, było - minęło, był to wypadek przy pracy, który od czasu do czasu musi się zdarzyć i myślę, że dwa razy taka sytuacja w sezonie się nie powtórzy. Jestem przekonany o naszym awansie i o tym, że inter nie ma tutaj czego szukać.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 22:24

A ja dodam że mimo bardzo słabego meczu Interu znów jak na dłoni było widać że Barella to kawal piłkarza, szkoda że prawie niemożliwe jest aby trafił do nas, bo właśnie kogoś takiego nam bardzo brakuje.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 22:36

Jacky pisze:
03 lutego 2021, 19:35
MRN pisze:
03 lutego 2021, 10:07
Ale inter nie ma czego szukać w naszym domu, to nie drużyna, która może nam na naszym stadionie zrobić krzywdę, będą bezradni jak my w meczu ligowym.


Fiorentina ma odmienne zdanie w tej materii. Niestety Juventus w tym sezonie jest taka druzyna, ze dzis moga wygrac z Bayernem, a za tydzien przerznac z Odra Opole.
Na razie przegraliśmy z Barceloną, Fiorentiną i Interem. Z całym szacunkiem, ale obecnie nie widzę tu miejsca dla Odry Opole czy innych słabeuszy...

dokładnie to co napisał MRN. Fiorentina to był wypadek przy pracy, bo nasza gra, nasze wyniki, liczba strzelanych bramek w poprzednich i obecnych meczach czy też gra Fiorentiny wskazuje, że to był wypadek przy pracy, w którym nic nam nie wychodziło, sędzia pomagał przyjezdnym itp.


Zablokowany