Puchar Włoch 20/21 (1/2): Inter Mediolan 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 22:51

Kamciu pisze:
02 lutego 2021, 22:43
Gratki zwyciestwa! Aczkolwiek tak slaby Juventus wypadaloby ograc. Nieskutecznosc, nieskutecznosc i jeszcze raz nieskutecznosc.
Jezeli tak słaby Juventus sobie wygrywa na SS to jak rzadki jest Inter?:D


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 22:54



Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 22:58

Brawo dla Demirala, który w drugiej połowie był innym zawodnikiem.
Bentancur popełnił błąd z kategorii niewybaczalnych i sumarycznie był najsłabszy w drugiej linii.
Nie wiem ile sytuacji nasi sprezentowali przeciwnikom, dużo za dużo. Wszystko co w drugiej połowie miał Inter wynikało z kretyńskich błędów naszych tytanów nonszalancji, robiących w gacie pod pressingiem.
Kiwki Rudego przy defensywie Interu to kupa śmiechu.
Mecz na poziomie dołu tabeli, były nerwy i 'widowisko', jednak piłkarsko to facepalm i żenada.
Dużo farta, że dowieźli wynik mimo tysiąca klopsów.
Inter bez Lukaku i Hakimiego... kwestia awansu jak najbardziej otwarta.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 23:00

Może mi ktoś wytłumaczyć tego karnego? Piłka wyekspediowana przez Bernarda za bramkę i faul na Cuadrado nie mający wpływu na przebieg akcji, bo przecież kolumbijczyk musiałby mieć z osiem metrów, żeby sięgnąć tego zagrania. Z tego co się orientuje powinien być wolny pośredni.


Co do meczu Sandro po przerwie jest identyczny, jak przed przerwą... rzadki jak kupa niemowlaka. Jeśli Kwadrat gra na prawej to niech na lewej gra Danilo i Frabotta (może się chłopak rozkręci), bo na tego nic nie wnoszącego placka już nie mogę patrzeć.
Ogółem straszna kupa w tym spotkaniu z naszej strony, gdyby nie interwencje Gigiego, Demirala i De Ligta to Inter powiózłby nas z 2-3 golami. Kreacji w ataku też cała masa, ale powiedzmy, że to był puchar może mieli wywalone jajca. Zobaczymy, co będzie w weekend z Romą. :punish:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 23:00

Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, tragedia i całe szczęście, że na koniec wszedł Arthur, który potrafi przytrzymać piłkę. Sandro to cień samego siebie, na temat Berny nie będę pisał bo zaczyna być mnie go zwyczajnie żal, tak po ludzku z powodu tego co się z nim stało. Ale nie jest mnie żal Bentancura, który powinien odejść jak najdalej, przecież on ma najzwyczajniej w świecie coś nie tak pod kopułą. Nie mogę patrzeć na naszego najlepszego pomocnika.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 23:04

Berna to jest tak słaby ze się szkoda już pastwić.

Jego wrzutka przy karnym była podsumowaniem jego słabizny.

Kulu do odpalenia póki hype.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 23:18

Ten mecz może trochę niektórym uzmysłowi, dlaczego para Demiral - DeLigt jeszcze nie jest tą podstawową, czego niektórzy sobie życzyli. Niby co napsuli to naprawili, ale nie wyglądało imponująco.
Ale i tak nikt nie przebije zjazdu jaki zaliczają (zaliczyli? - nie wiem czy to jeszcze trwa czy niżej już się nie da) Bernardeschi, Bentancur, Sandro. Wtf?
Irytuje mnie Kulusevski. Przeszedł praktycznie obok meczu, a nie wygląda jakby specjalnie był tego świadomy. Jego brak kompleksów to zarówno zaleta jak i wada.
Gigi będzie dziś mocno rozmyślał nad sobą, jednak taką błazenadę jaką odwalił Handanović z Bastonim, ciężko przebić.

PS.To i tak nie ważne, bo liczy się tylko zwycięstwo.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 lutego 2021, 23:49

Nie ma Arthura=nie ma środka pola i tyle w temacie. Można na niego narzekać, ale prawda jest taka, że bez Brazylijczyka po raz kolejny wyglądało to bardzo źle.

Cholera jasna, mam problem z tym Ronaldo. Po raz kolejny strzela dwa gole, ale po raz kolejny poza tym przechodzi obok, jakby partnerzy w ogóle nie wiedzieli jak z nim grać, poza tym, że "podaj do Ronaldo i niech se gwiazdor wali na bramę. Stoi gdzieś na tym skrzydle i nic z tego nie wynika.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 00:04

Na trzy pobyty na San Siro w tym sezonie DWIE wygrane (z liderem i wiceliderem). Nie można narzekać, a przed nami jeszcze 3 mecze z Mediolanami i tylko na własnym stadionie.

ja nie będę zbytnio narzekał na naszą grę, bo nie wiadomo było czego można się spodziewać przed meczem, a wyjeżdżamy z Interu ze zwycięstwem i przede wszystkim dobrą zaliczką przed rewanżem. Wiele osób na tym forum i tak chciało olać Puchar Włoch, a jest 70 % szans na finał, to nie ma co na siłę szukać minusów po spotkaniu w podobno mało ważnym Pucharze. Poza tym obrona dziś grała na tę chwilę przede wszystkim rezerwowa, przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy się z takim przeciwnikiem podnieść.


Ps. czy dobrze rozumiem, że jak ktoś z graczy: Bentancur, Chiesa, Bernardeschi, Rabiot, Ronaldo, Morata, Sandro, de Ligt, Demiral, Arthur zdobędzie żółtą kartkę w rewanżu nie zagra w finale??


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 06:07

rammstein pisze:
03 lutego 2021, 00:04
Ps. czy dobrze rozumiem, że jak ktoś z graczy: Bentancur, Chiesa, Bernardeschi, Rabiot, Ronaldo, Morata, Sandro, de Ligt, Demiral, Arthur zdobędzie żółtą kartkę w rewanżu nie zagra w finale??
Niestety tak. Takie zasady. W Interze wypadł teraz Vidal i Sanchez.

Wynik 10 razy lepszy niż gra. Nie trawię tego jak można popełnić tyle błędów technicznych. Wygrać w takim składzie z Interem, na pewno bardzo cieszy, natomiast sprawa awansu jest całkowicie otwarta.
W 2 połowie Buffon i Demiral się odkuli za błędy z 1. Berna to jest gość... Skubaniec.
Kulu na 9 z lepszym rywalem jest nikim. Dybala tak jak pisałem w temacie kontuzji. Wróci za 1,5 miesiaca a nie 20 dni. Wczoraj miał już być na ławce, a jednak potrzebuje jeszce tygodnia.
Dziwne i późne zmiany Pirlo. Mam tu na myśli Morate i Chiese. Szybcy, dobrzy na kontrę. Na co on ich trzymał tyle na ławce??

Mamy bydlacki terminarz. Ciekawe co dalej zobaczymy.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 09:03

Cóż, wynik sto razy lepszy niż gra. Jeśli inter założy nam znowu tak wysoki pressing i wyeliminuje frajerskie błędy to spokojnie to przerżniemy w rewanżu. Przegramy, jeśli Sandro, Kulu, Ronaldo i kilku innych będzie zaliczać takie zjazdy.

Z drugiej strony nie oczekiwałem czegokolwiek po tym meczu, terminarz trudny, więc siły trzeba rozkładać, stąd dwie bramki na wyjeździe to zawsze plus, no ale jednak widząc naszą grę obronną to to woła o pomstę do nieba. Przykład? akcja, gdzie akurat Buffon odkuł się za błąd przy bramce z Lautaro, gdzie strzelał Darmian. Przecież nasi obrońcy to jak kurczaki bez głowy latają raz kupą a wystarczy podanie w bok do kogoś od przeciwnika i nasi w panice, zero organizacji, ładu. Nie wiem, jak im Kiep musiał wyprać mózgi, no ale na litość, dajcie choć Allegriego na kołcza defensywy.

Niby jak na ten okrutny styczeń patrzeć, to i tak wyszliśmy nieźle mając tylko wtopę z interem, ale jednak zbieranie wyników jedno, drżenie o niego cały czas w meczu to drugie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 09:23

Ale to nie Buffon sie odkuł tylko placek Darmian strzelił prosto w niego...podniósłby łeb do góry to Buffon nie miałby szans.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 09:31

Mnie tam taka wygrana cieszy, pomyślcie tylko jak wielki ból pupci muszą mieć fani Interu.
W ogóle, jest wygrana na trudnym terenie - jest.
Solidna zaliczka przed rewanżem - jest.
A co będzie dalej - zobaczymy. Straszne z was smutasy, każda wygrana to szukanie dziury w całym.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 09:40

rammstein pisze:
03 lutego 2021, 00:04
a jest 70 % szans na finał
Mimo zaliczki nigdy nie stwierdziłbym, że jest, aż 70% szansy na finał. Nie oszukujmy się wynik dużo lepszy, niż gra, gdyby Inter zachował trochę chłodniejszą głowę to w drugiej połowie spokojnie mógł nam strzelić dwie brameczki. Bardzo cieszy zwycięstwo, zaliczka i o wiele lepsza gra (nie dobra), niż w ligowym pojedynku, ale nie można popadać w hurraoptymizm. Pierwszy mecz z "krwawego lutego" wygrany, teraz czas na Romę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2021, 10:07

Ale inter nie ma czego szukać w naszym domu, to nie drużyna, która może nam na naszym stadionie zrobić krzywdę, będą bezradni jak my w meczu ligowym.


Obrazek
Zablokowany