Serie A 20/21 (20): Sampdoria 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:00

Pomijając już jakośc tego spotkania, to cieszą 3 punkty, cieszy gol Chiesy, cieszy czyste konto, no i szacun dla Giorgio, dziś pan profesor i na dodatek o dziwo kolejny emcz bez urazu u niego (coś podejrzane :D ). Za to irytował mnie dziś Morata mimo asysty, no i CR7 skutecznością swoją.

A tak w ogóle Cuadrado to mistrz, kolejna asysta, koleś się bawi na boisku jak chce, jeden z kluczowych zawodników tego sezonu póki co.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:06

Fajna pierwsza połowa, drugą niestety mogłem oglądać tylko do 63 minuty, bo potem całe boisko zasłoniło mi czoło wchodzącego na boisko Mikkela Damsgaarda.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:08

Mily pisze:
30 stycznia 2021, 19:50
Ten mecz to taki piach że szkoda w ogóle cokolwiek o nim pisać.
A co Ty chciałeś od tego meczu? Gramy maraton co 3 dni. 2 gole na zero z tylu pod pełną kontrola. Sampa praktycznie zero zagrożenia. Ale Ty chciałeś żeby tu Juve klepali i wygrali 5:0 ...


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:09

Arthur doskonały. Krótkie trzymanie piłki, zastawienie się, pozostawianie w tyle rywala krótkim balansem, przejście na druga nogę mając kogoś na plecach. Szybko otwiera sobie inne pole gry. Podobnie robił Vidal, podobnie zachowywał się Pirlo. W końcu zespół zaczyna rozumieć jego prostopadłe zagrania.

Bentancur dwa niezłe zagrania za plecy obrońców, ale jak otwierała się przed nim okazja na przyspieszenie środkiem, to z automatu tego unikał. Druga połowa tryb ninja.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:09

Mecz bez historii, Sampa nie wiele mogła zrobić, a przypominam, że oni ograli Atalantę, Inter i Lazio w tym sezonie.
Liczą się trzy punkty, FORZA JUVE! Aha, Chiellini dzisiaj był fantastyczny. I to chyba cieszy najbardziej.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:09

Mati1990 pisze:
30 stycznia 2021, 20:00
Pomijając już jakośc tego spotkania, to cieszą 3 punkty, cieszy gol Chiesy, cieszy czyste konto, no i szacun dla Giorgio, dziś pan profesor i na dodatek o dziwo kolejny emcz bez urazu u niego (coś podejrzane :D ). Za to irytował mnie dziś Morata mimo asysty, no i CR7 skutecznością swoją.

A tak w ogóle Cuadrado to mistrz, kolejna asysta, koleś się bawi na boisku jak chce, jeden z kluczowych zawodników tego sezonu póki co.
Jakby ktoś przed sezonem powiedział, że Danilo z paralityka zrobi się Panem Piłkarzem, a Cuadrado na półmetku sezonu będzie miał 12 asyst to kazałbym mu wziąć rozbieg i uderzyć pustą głową w mur.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:12

Matko bosko co za nudny mecz. Ronaldo jest tak irytujący, że się nie da momentami patrzeć.

Morata wrócił do swojego grania :D Kielon dobry mecz.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2021, 20:13 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:12

Cuadrado w bramkowej sytuacji potrafi wypuścić podaniem na pustaka, dużo widzi w każdej sytuacji. Co by nie mówić, dziadzia Chiellini to też kawał obrońcy, na pewno w porównaniu z ligowymi średniakami ;)

Czekam na duet Chiellini - De Ligt. Jestem niezmiernie ciekawy jak to może wyglądać.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:13



Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:20

jackop pisze:
30 stycznia 2021, 19:53
😂

Cristiano dorzucił 2 piłki i padły 2 gole :bravo:
Pilkarz, przez ktorego kazda akcja musi przejsc, bo jestesmy od niego uzaleznieni uczestniczyl przy 2 bramkach, no niesamowite.

Dzis procz tego zachowywal sie jak amator przy jakis 10-15 kontaktach z pilka. Od takiego formatu zawodnika wymaga sie o wiele lepszej postawy, ja nie mowie o tym zeby ladowal od razu bramke w kazdym meczu, ale no dzis to byla jakas parodia w jego wykonaniu.

Dobrze ze srodek pola i skrzydla dzis ladnie chodzily no i Chiellini dal dzis lekcje naszym obroncom jak sie powinno grac :bravo: w koncu pewne zwyciestwo i kontrola przez 90 minut, a nie nerwowka


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:29

rammstein pisze:
30 stycznia 2021, 20:08
Mily pisze:
30 stycznia 2021, 19:50
Ten mecz to taki piach że szkoda w ogóle cokolwiek o nim pisać.
A co Ty chciałeś od tego meczu? Gramy maraton co 3 dni. 2 gole na zero z tylu pod pełną kontrola. Sampa praktycznie zero zagrożenia. Ale Ty chciałeś żeby tu Juve klepali i wygrali 5:0 ...
Miałbym zastrzeżenia co do drugiej połowy w naszym wykonaniu. Od momentu jak Cuadrado rozwalił głowę przeciwnikowi, to właśnie Sampdoria całkowicie przejęła inicjatywę. Nie powinniśmy pozwalać na takie przestoje w naszej grze, bo prowadząc zaledwie jedną bramką śmierdziało mi jakimś remisem. Na szczęście ekipa Ranieriego nie potrafiła wykorzystać momentu przewagi na boisku i oprócz wyczyszczonego przez Kielona strzału Quagliarelli nawet przy kilku rożnych z rzędu nie zagrozili naszej bramce.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:41

Negri pisze:
30 stycznia 2021, 20:12
Cuadrado w bramkowej sytuacji potrafi wypuścić podaniem na pustaka, dużo widzi w każdej sytuacji. Co by nie mówić, dziadzia Chiellini to też kawał obrońcy, na pewno w porównaniu z ligowymi średniakami ;)

Czekam na duet Chiellini - De Ligt. Jestem niezmiernie ciekawy jak to może wyglądać.
Każdy na to czeka. Ja nie moge patrzeć na tego Bonucciego już.

Doceńmy ten mecz.

Sampa przed tym spotkaniem miała bilans 3:1 w tym mecz z Interem który przegrał tam 2:1.

My pojechaliśmy do nich jak po swoje i naprawdę te 2:0 to dobry wynik, patrząc na warunki.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:55

Cris znów najsłabszy. Pisałem to wcześniej i napiszę to znowu - jak nie strzeli gola to jest niewidoczny.

Obrazek


Obrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 20:59

7 zwycięstw na 8 meczów w styczniu. Rozkręcamy się.
Nie rozumiem krytyki CR7. Dwa kluczowe podania w bramkowych sytuacjach, szczególnie podanie do Cuadrado to palce lizać.
I tak naprawdę po dzisiejszym meczu nie ma kogo krytykować. Murawa fatalna, ulewa cały mecz. Brawo Ragazzi.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2021, 21:51

AA i jeszcze. Bramka Ramseya a Chiesa wbiega na murawę do zawodników by się cieszyć. Jest bardziej zaangażowany po połowie sezonu niż święty Berna który ma twarz zbitego psa i trzeba go teraz pompować bo chłop psychicznie nie wytrzymuje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany