Serie A 20/21 (19): JUVENTUS F.C 2-0 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 18:18

Kmicic pisze:
24 stycznia 2021, 18:08
Ale trzeba oddać Pirlo, że ten Juventus nawet fajnie się ogląda. Nie wykorzystujemy sytuacji, ale je tworzymy. Gdy w składzie jest Cuadrado i McKennie, gra wygląda dużo lepiej.
Trollin is a art. Brawo.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 19:02

A tak btw. to podbijam to co napisał ktoś wyżej - To co odstawia Federico przestaje być śmieszne.
Facet dostaje szanse, a po prostu wygląda jakby miał na wszystko wbite.

Juan jest dobry, ale widać że jest głupi jak but. Mieliśmy 2-3 kontry 4 na 2 i zakończyły się niczym.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 19:13

Swoją drogą, to nie przepadam za ekipami prowadzonymi przez Sinisę i nie chciałem, aby został naszym trenerem, ale trzeba przyznać, że Bologna pokazała charakter, bo mimo, że przegrywali 2:0 i większość drużyn by odpuściła, to oni próbowali do końca i dążyli do strzelenia chociaż jednej bramki.
Jak ktoś chce zobaczyć jak się wyprowadza kontry, to niech sobie włączy skrót Manchester United - Liverpool, bo na naszych marnotrawiących kontrataki leszczy, to już nie mam siły.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 19:23

Pluto pisze:
24 stycznia 2021, 14:37
pożegnać Pirlo dopóki jesteśmy w grze na wszystkich frontach.
Tuchel, Rangnick, Carrera :dodger:

Lambi120 pisze:
24 stycznia 2021, 16:30
Nie sądzicie, że McKennie jest zawodnikiem o charakterystyce Vidala (przynajmniej z czasów gry u nas)?
Chcialem o tym pisac podczas meczu na czacie: McKennie calkiem niezle odnajduje sie pod bramka przeciwnika i generalnie w akcjach ofensywnych. Musi jednak popracowac nad defensywka i... nie wiem jak to nazwac... zadziornoscia? Zawzietoscia? Wtedy bedziemy miec kolejnego Vidala.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 19:28

Jeśli Pirlo uważa, że Ramsey jest inteligentnym piłkarzem bo świetnie szuka wolnych przestrzeni to nie wiem kim dla Pirlo jest McKennie. Chłopak świetnie porusza się po boisku i przekłada to na zespół np. piłka do Bernardeschiego cudna, szkoda, że Berna to spartolił.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 19:30

@Jacky
Wtedy będziemy mieć kolejnego Vidala, czyli McKennie zacznie pić i ucieknie za stosunkowo niską kwotę do Bayernu :P
Nie mam pojęcie skąd tu tak wielka podnieta Carrerą. Natomiast jakiegoś niemieckiego zamordystę z chęcią zobaczyłbym na stanowisku naszego trenera, a jakbym miał wybierać to byłby to Nagelsmann lub Rangnick.
@19
Bernardeschi to taki odwrotny Midas. Praktycznie wszystko czego się nie dotknie, to zamienia w gónwo (oby tylko nie przybił piątki Ronaldo po strzeleniu gola przez Portugalczyka :laugh: ).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 20:38

jackop pisze:
24 stycznia 2021, 13:25
Po raz kolejny czat > mecz pod względem atrakcyjności :) @Angie zrobiła robotę.
Nie rozumiem jak można oglądać mecz i jednocześnie śledzić "czat" jak jakaś gimbaza. A potem taki dzban chciałby uchodzić za eksperta.
I jeszcze te zachwyty stulejarzy bo na forum pojawiła się dziołcha. :facepalm:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 20:51

Brak zdecydowania w ofensywie...dramat. McKennie, Arthur i Benta tak powinien wyglądać środek pola. Niby Skorupski świetnie bronił, ale wszystkie strzały były kierowane w niego. Ronaldo strasznie irytuje. Chiesa chyba odczuwa jeszcze skutki kontuzji, szkoda że nie zagrał.

Berna to parodia piłkarza, przykre to.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 21:45

Benta, Kennie, Arthur gdzie ten ostatni raczej "z braku laku", bo jak wszyscy widzieliśmy (nawet w meczu z Bologną) był głównym hamulcowym poczynań. Nie wykorzystywał szans na przerzuty na dobieg (a było kilka sytuacji), nie serwował prostopadłych piłek (a miał kilka okazji). Wiem, że "fajnie" się patrzy na te jego kółeczka i na to jak mu się piłeczka do nogi klei, ale facet jest zupełnie bezowocny w środku pola w kategorii:
odbiór
pressing
kluczowe podania
asysty
kontrola tempa gry


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 22:21

Jak dla mnie Arthur musi grać. Jedyny zawodnik, który przytrzyma piłkę i głupio jej nie traci w trudnych momentach, szkoda, ze choć jeden z pozostałych nie ma podobnych umiejętności jak on.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 22:45

MRN pisze:
24 stycznia 2021, 22:21
Jak dla mnie Arthur musi grać. Jedyny zawodnik, który przytrzyma piłkę i głupio jej nie traci w trudnych momentach, szkoda, ze choć jeden z pozostałych nie ma podobnych umiejętności jak on.
...tymbardziej, że - wbrew temu, co napisał wyżej Szwamb - moim zdaniem, Arthur od jakiegoś czasu coraz lepiej gra do przodu. Ale fakt, że wysokie piłki są w jego wykonaniu kiepskie. Znacznie lepiej gra po ziemi.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2021, 23:42

19 pisze:
24 stycznia 2021, 19:28
Jeśli Pirlo uważa, że Ramsey jest inteligentnym piłkarzem bo świetnie szuka wolnych przestrzeni to nie wiem kim dla Pirlo jest McKennie. Chłopak świetnie porusza się po boisku i przekłada to na zespół
Nie zapominajmy o syndromie pierwszego sezonu w Juve. McKennie swietnie wpisuje się w schemat gracza, który trafia do nas z zupełnie innego środowiska i pierwszy rok czy pół wygląda na tle zespołu rewelacyjnie właśnie pod względem ruchu, intensywności. Oby nie dopadła go mentalna calma calma i nie zajechały treningi.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2021, 07:47

Tak vitoo bo Arthur przyszedł z Barca a tam gra się głównie po ziemii.
Z tymi treningami faktycznie jest coś nie tak, Kulu w Parmie hasał a tutaj wygląda jakby ciągnął kulig, ja w niego wierzę, bardzo dobry grajek.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2021, 09:31

Do pierwszego meczu LM został nam niecały miesiąc - więc najwyższy czas, żeby drużyna wzięła się w garść. Czasy ciężkie, pieniądze nie leżą na drodze więc 1/4 LM to mus. Niby wygrali, niby punktują, ale ciągle brak jakości. I faktycznie, ciągle ruszają się jak much w smole. Brakuje poweru, a mityczna wiosna nadchodzi.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2021, 11:02



Podpis mówi sam za siebie. Kiedy ostatnio widzieliśmy taki talent?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany