Serie A 20/21 (18): Inter Mediolan 2-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:19

Kamciu pisze:
17 stycznia 2021, 19:13
rammstein pisze:
17 stycznia 2021, 18:51
MRN pisze:
17 stycznia 2021, 18:21


A na marginesie, jak mogliśmy przegrać z takimi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak Fiorentina, która poza meczem z nami strasznie bieduje i zbiera oklep 0-6 od Napoli. Takimi wynikami właśnie zapisuje się na kartach historii nasz nowy trener.
jak Napoli mogło w 11 na 10 przegrać ze Spezią i to u siebie, a my z nimi na wyjeździe wygrać1:4 ???
Piekna sugestia. Mecz meczowi nierowny, a jeden od poprzedniego niezalezny. Taki jest sport.
Dokładnie, wystarczy przypomnieć jak Juventus kończył na 7 miejscu a w lidze i tak potrafił napsuć krwi w meczach bezpośrednich z Interem. Nawet wygrać.

Bez żadnej szydery, ale mam przeczucie, że Handanović znowu wpuści jakiegoś farfocla jak to ma w zwyczaju w meczach z Juve.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Angie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2021
Posty: 30
Rejestracja: 10 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:22

Dzisiaj tutaj na prawdę mega czarnowidztwo! Aż ciężko się Was czyta ;)

Ja mam dziś jakieś takie dobre przeczucie, może nie liczę na łatwe i piękne 3:0 dla Juve, ale czuje taki wewnętrzny spokój. Trzeba z pozytywnym nastawieniem podejść do meczu. Mamy braki - tu nie ma co dyskutować, ale nadal mamy kim grać i mamy swoje asy z przodu. Nawet mimo nieobecnych - nadal też mamy w razie co kogo wpuścić z ławki.

Także, nie liczę na piękne widowisko, ale na dobry wynik dla Nas :)


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:25

IL_Serpente pisze:
17 stycznia 2021, 19:12
Myślę że chłopaki wyżej mocno przesadzaja. Inter też jest w słabej formie, do tego w tym sezonie pokonaliśmy tylko 2 razy mocna drużynę: BVB i Napoli karnym. Piłkarze Juve zazwyczaj grają bardzo dobrze przeciwko nam np Cuadrado. Ronaldo Chiesa wciąż jest kim straszyc z przodu. Lukaku też często spala się w najważniejszych meczach. Na pewno duża szanse dla nas upatruje na prawym skrzydle gdzie Frabotta będzie musiał się scigać z Hakimim. Zapowiada się dobry mecz, niech wygra lepszy!
Zgadzam sie, ze Inter nie prezentuje niczego szczegolnego, dodatkowo uwazam, ze mentalnie nie jest gotowy na takie boje.

Mala poprawka. Z Borussia wygralismy w tym sezonie, ale nie ta z Dortmundu. Poza tym zespolu z Mönchengladbach raczej nie zaliczalbym do grona specjalnie wymagajacych rywali.

Owszem pilkarze Juve potrafili sie na nas w ostatnich latach niezle spiac i grac naprawde dobre zawody. Cuadrado rowniez kojarze z niezlych spotkan przeciwko Interowi, natomiast w tym meczu nie zagra wiec niema co sie go obawiac.

Frabotta na Hakimiego to bylaby dla Interu z pewnoscia swietna wiadomosc - pelna zgoda.

Forza Inter!


Twitter: @K_Kamciu
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:36

Szczesny
Danilo
Bonucci
Chiellini
Frabotta
Chiesa
Bentancur
Rabiot
Ramsey
Morata
Cristiano Ronaldo

To potwierdził się Frabotta. Ciężko będzie miał z Hakimim.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:43

Angie pisze:
17 stycznia 2021, 19:22
Dzisiaj tutaj na prawdę mega czarnowidztwo! Aż ciężko się Was czyta ;)

Ja mam dziś jakieś takie dobre przeczucie, może nie liczę na łatwe i piękne 3:0 dla Juve, ale czuje taki wewnętrzny spokój. Trzeba z pozytywnym nastawieniem podejść do meczu. Mamy braki - tu nie ma co dyskutować, ale nadal mamy kim grać i mamy swoje asy z przodu. Nawet mimo nieobecnych - nadal też mamy w razie co kogo wpuścić z ławki.

Także, nie liczę na piękne widowisko, ale na dobry wynik dla Nas :)
Ja, mam nadzieję, że nie naiwnie, liczę na to, że owe braki pozytywnie wpłyną na zespół. Tak to chyba działa, że ewentualne przeciwności losu zwiększają koncentrację i skupienie. Przynajmniej mam nadzieję, że tak będzie ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:50

Żaden wynik mnie nie zdziwi, natomiast nie ma co siać defetyzmu. Obie strony mają swoje argumenty, a także swoje problemy. Jeżeli chodzi o Inter, to po raz kolejny odpalili "fatum", gdzie bez względu jak im idzie, to w styczniu-lutym z wydawałoby się niewytłumaczalnych powodów tracą punkty na potęgę. Trochę obawiam się też, że Conte zje taktycznie nowicjusza Pirlo, ale z drugiej strony jego "betonowość" może mu przeszkodzić. W poprzednim sezonie Inter dwukrotnie obsrał zbroje przed meczem z Juventusem, w tym sezonie z wielkimi rywalami też wygląda to słabo, więc ten mental może być kluczowy. Vidal czerwo?
Po mimo braków, to jednak Juventus ciągle ma lepsze opcje na ławce, bo jest Kulu, Weston może wejść w dalszej części i dać ten impuls, w razie problemów w obronie Demiral. Jeżeli chodzi o Inter, to chyba tylko Sanchez ( który akurat ostatnio gra słabo ) coś może zmienić, ew. Eriksen (ale to głównie za nazwisko).


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:54

Kjeza pewnie zagra na stronie Hakimiego, żeby go ograniczyć do obrony jak Theo.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:54

Inter tak jak juz wspomnialem wyzej jest ostatnio przecietny, natomiast jesli nie dadza rady pokonac u siebie Juve z eksperymentalna defensywa - slabiutkim Bonuccim, dzieciakim Frabotta oraz powoli odcinajacym kupony i Chiellinim - srodkiem pola, w ktorym udaje, ze gra Rabiot i slabszym niz w poprzednim sezonie Bentancurem plus ofensywa bez Dybali, ktorego w meczach z Interem kojarze z dobrej gry, a dodatkowo praktycznie bez jakosciowej lawki i przecietnym Ramseyem na dziwnej pozycji to szczerze nie mamy czego szukac w czubie tabeli. W ogole jesli Inter to przegra to moim zdaniem bedzie swego rodzaju blamaz - choc tak jak uczulam, patrzac na Nerazzurrich nie zdziwilbym sie ani troche. Czekam z niecierpliwoscia!


Twitter: @K_Kamciu
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 19:56

Ja tylko czekam jak przegramy i będzie pompka w Mediolanie. :D

Nie mamy prawa tego wygrac.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:11

Adrian27th pisze:
17 stycznia 2021, 19:56
Ja tylko czekam jak przegramy i będzie pompka w Mediolanie. :D

Nie mamy prawa tego wygrac.
Jak się czyta takie komentarze - pozbawione jakichkolwiek podstaw - to rozumiem czemu przez lata tyle osób uciekło z tego forum.
Rozumiem że 90% osób ogranicza się do oglądania tabeli i meczów Juve i na tej podstawie buduje swoją nerwicę i sieje ferment.
Inter jest w dołku od dłuższego czasu. Bez Lukaku ten zespół nic nie gra - wystarczy go wyłączyć i Conte ma migotanie przedsionków. Do tego dochodzą problemy wewnątrzklubowe.
Wynik ciężko przewidzieć ale określanie Juve kandydatem do blamażu jest śmieszne.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:19

Akurat najmniej czego się obawiam to, że Conte zje taktycznie Pirlo...Pirlo to żaden as ale Conte nikogo jeszcze taktycznie nie zjadł.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:25

No to krótką masz pamięć, albo twoja niechęć do niego nie pozwala ci dostrzec pewnych spraw. Natomiast w czasach Juvnetusu, zjadł taktycznie chociażby Rudiego Garcie, którego Roma miała wtedy świetną serie. Natomiast taktyka Conte jest dosyć prosta i zdążyła się już opatrzeć, dlatego w dłuższej perspektywie już niczego wielkiego nie zdobędzie ( moja subiektywna opinia ).


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:26

Łatwo nie będzie, mamy poważne osłabienia, ale jeśli myślimy jeszcze namieszać w lidze, to nie ma żadnych tłumaczeń, trzeba było nie tracić punktów wcześniej. W tym sezonie już potrafiliśmy się jednak spiąć na tych cięższych rywali. Jeśli przegramy po tym jak będziemy walczyć i chłopaki zostawią 110% na boisku, trudno, ale nie oddajmy sami tego meczu. Forza Juve :juveflag:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:39

w tej kolejce jeszcze nikt z gości nie wygrał. Wierzę, że zrobi to właśnie Juve. Są problemy, jest ciężko, ale ostatnie wyniki dają jakąś nadzieję. Tym bardziej, że według mnie Inter też nie jest tak mocny jak się wydaje. Co mówiło się o Milanie, przyjechało Juve i pierwsza porażka. Będzie dobrze! :)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2021, 20:42

Wygramy a Chiellini będzie grał jak za najlepszych lat.


Zablokowany