Serie A 20/21 (17): JUVENTUS F.C 3-1 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 21:44

Swoją drogą, dla mnie Ramsey to totalna pomyłka, nie wiem jak ktoś może w nim widzieć cokolwiek, zero strzału, jakieś kółeczka bez sensu. Jak na razie też jestem daleki od zachwytu Kulusevskim. Ma przebłyski, ale to wszystko, poza tym wolny, ociężały, ta prawa noga... Ale jest młody, to jego pierwszy sezon, więc skreślał go od razu nie będę, bo stanowczo na to za wcześnie. No i Arthur - póki co typowa wersja Pjanić 2.0.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 21:44

Nicram_93 pisze:
10 stycznia 2021, 21:39
Kulu... :facepalm: . Co on zrobił??? Bardzo agresywny mecz. Nie dość, że prześladuje nas Covid, to jeszcze McKennie uraz, Dybala uraz. Mam wrażenie, że Chiesa też nie będzie w stanie kontynuować spotkania, bo mimo, że próbował to rozbiegać, to nie wyglądało to najlepiej po wznowieniu gry. Gramy w przewadze, więc trzeba to wykorzystać i wygrać.
Już Ramsey spierniczył tamtą sytuację bramkową. Nie wiem jak można być profesjonalnym zawodnikiem i zmarnować tyle potencjalnych sytuacji do zdobycia gola.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 21:45

Arthur akurat całkiem fajnie, w przeciwieństwie do reszty pomocy, haruje na całym boisku plus kilka dobrych zagrań z przodu.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 21:48

O ile pomoc przyzwyczaiła mnie do tego, że są darmozjadami, tak dziś irytuje mnie po pierwszej połowie Ronaldo. Powinien na wślizgu wjechać i mieć bramkę, do tego kilka razy głupio stracił piłkę. Martwią mnie kontuzję, szczególnie przed meczem z interem, ale oczywiście to norma, musimy mieć pod górkę.
Ramsey powinien brać udział w wyścigu żółwi, chociaż i tam pewnie by przegrał wyścig, chłop nawet siły w nodze już nie ma by kopnąć porządnie piłkę.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:08

Mistrzostwo świata, dostać bramkę grając w przewadze. Tylko Juve tak potrafi.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:10

Hah, standard: Szczęsny w bramce - piłka w bramce.
Nie może być zbyt łatwo. Mistrzowie utrudniania sobie życia.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:22

Ja wiem, że Kulusevski to młody chłopak, ale gość jest tak zagubiony, że aż żal patrzeć. Gdy należy podać to szuka strzału, gdy ma czysta sytuacje niedokładnie podaje.

Narzekaliśmy na człapanie Pjanicia? On od czasu do czasu potrafił uderzyć z dystansu lub z wolnego, Arthur to człapak nie dający nic.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:45

Dawno ( nigdy? :think:) nie byłem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> po wygranym meczu. Jak ostygne to może coś więcej napisze.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:45

Wygraliśmy bo Sassuolo było słabe. Wiadomo.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:46

Są 3 punkty. Jak kiedyś człowiek nie zejdzie na zawał przy tych spotkaniach, to będzie cud... Grać całą drugą połowę w przewadze i tak się męczyć. Pomoc to jest dramat, a Ramsey mimo bramki powinien mieć zakaz pojawiania się na boisku, chłop jest tragiczny. Bardzo słabo CR7, dwie sytuacje zmarnowane, trzeba takie wykorzystywać. Obrona jak co mecz musi zaspać. Kogo kryli Bonucci z Demiralem, to chyba wiedzą tylko oni. Turek zamiast narzekać, to niech się skupi na grze jak dostaje okazje. Na szczęście wyszarpaliśmy to, ale męki były straszne.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:48

Urbi27 pisze:
10 stycznia 2021, 21:45
Arthur akurat całkiem fajnie, w przeciwieństwie do reszty pomocy, haruje na całym boisku plus kilka dobrych zagrań z przodu.
Coooo ? Obok Ronaldo najgorszy na boisku.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:49

Lypsky pisze:
10 stycznia 2021, 22:22
Ja wiem, że Kulusevski to młody chłopak, ale gość jest tak zagubiony, że aż żal patrzeć. Gdy należy podać to szuka strzału, gdy ma czysta sytuacje niedokładnie podaje.
Kompletnie sie nie zgadzam. Kulusevski, mimo fatalnie zmarnowanej szansy z koncowki pierwszej polowy, wystawil dzisiaj swoim kolegom z trzy patelnie. Raz Ramseyowi, raz Ronaldo i raz Chiesie.

Pochwalilbym jeszcze Rabiota i Danilo (gol i asysta). Slabszy mecz Chiesy, bardzo slaby Ronaldo (oprocz gola z trzy fatalne pudla i duzo strat), sporo glupich bledow w obronie (w zasadzie kazdego z defensorow). Frabotta ewidentnie nie mial juz sily w okolicach 70 minuty. Zmiana Bernardeschiego spozniona.

Strzaly Ramseya to jest poziom okregowki. Cenie Walijczyka za poruszanie sie miedzy liniami oraz pressing, ale ofensywny pomocnik powinien miec to uderzenie z dystansu. Chlopak nawet czym postrzaszyc nie ma przed linia pola karnego, a w tej strefie boiska spedza wiekszosc czasu na boisku.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:50

Całe szczęście cały sezon ze słabymi gramy, bo inaczej ciężko.

Inter nas zweryfikuje sromotnie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:53

Gratulacje dla Sassuolo za pokazanie naszym wypalonym gwiazdeczkom co to ambicja, wola walki i DNA zwycięzców.

Dzisiaj: Babol - DNO, Drewnokur - DNO, Ronaldo - DNO, Kulusevski - DNO, Dybala - DNO. Arthur to drugi miękki jak mortadela człapak Pjanić. Sarri miał sporo racji, tej drużyny nie da się trenować co udowadnia Dyzma na ławce który wspaniale się z nią dogaduje :angry: .


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 22:54

Dragon pisze:
10 stycznia 2021, 21:42
Zaprawdę powiadam Wam, że Ramsey jest najwolniejszym zawodnikiem w historii piłki.
Wcale nie, bo Xabi Alonso ;)

Super mecz, solidne 2/10 👌


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany