Serie A 20/21 (17): JUVENTUS F.C 3-1 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 09:34

Pirlo powiedział, że Weston odczuwał ból już dzień przed meczem. Gratulacje, że zagrał od początku. :facepalm:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 10:26

Podoba mi się u Pirlo to, że od poczatku sezonu nie bał się stawiać na człowieka "znikąd" czyli Frabotte, pilkarza kompletnie z czapy, o ktorym 90% forumowiczow nawet nie wiedzialo ze istnieje, tymczasem facet sezon wczesniej sobie pykał w Juve U-23. U poprzednich naszych trenerów byłoby to nie do pomyślenia, a Pirlo jak widać zaczął przygode u nas i dał czystą kartę wszystkim, nawet tym z mlodszych kadr. Zachowanie Pirlo nie tylko jest bardzo fajne, ale też przykład Frabotty może jeszcze bardziej zmotywować naszych mlodziutkich zawodników, że po prostu można. Można się przebić do seniorów bezpośrednio z młodszych zespołów, a nie grzęznąć na wiecznych wypożyczeniach w Serie B, z których zazwyczaj nic dobrego nie wynika.

szczypek pisze:
10 stycznia 2021, 22:45
Wygraliśmy bo Sassuolo było słabe. Wiadomo.
Oj nie nie, tym razem przeciwnik nie był słaby! wedle niektórych przeciwnik dziś był lepszy od nas w 10-tke, ale to my na farcie wygraliśmy (kij że Kulu, CR7 i Ramsey mieli patelnie na nodze, o tym zapominają) Pirlo dalej nie ogarnia!!!! :laugh:


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 11:00

A miał inne wyjście? Sandro był kontuzjowany od początku sezonu a De Sciglio na wylocie. To zasługa nosaczy z zarządu którzy znów poskąpili i zaoszczędzili na rezerwowym lewym obrońcy. Sam Frabotta osiągnie co najwyżej poziom Padoina, czyli zawodnika dla którego szczytem będzie zespół z połowy tabeli.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 11:08

Forumowicze szczekają Pirlo jedzie dalej

2. Juventus 5 4 0 1 14:6 12pkt


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 13:36

Walczymy z Sassuolo, którzy grają w 10, jak równy z równym. Danilo w końcu wszedł strzał i dzięki temu wyszliśmy na prowadzenie. Wynik 3:1 nie odzwierciedla tego, jak Sassuolo z Nami grało. Ramsey to porażka. Z kolei Artur niewiele wnosi, ale też jest najpewniejszy, dobrze się zastawia i daje spokój w środku. Chiesa fajnie zagrał, Kulu zagubiony. Demiral pierwszy mecz po przerwie, więc ciężko ocenić. Frabotta kolejny mecz nawet nawet. Zważwyszy na to, że ma 21 lat i że ostatnio A.S. pozytywnie nie zaskakiwał.
Przyznam, że Sassuolo ładnie Nas pressowało


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 15:00

binio pisze:
11 stycznia 2021, 06:59
Królowie tego forum (przez grzeczność nie będę wymieniał) dalej dają popis dziecinady.
Pijesz do mnie czy do innych? Bo już się trochę pogubiłem i nie wiem czy cytując mnie, wtórowałeś mi czy wręcz przeciwnie... 😅

Patrząc na grę sassuolo, to można przypuszczać, iż inter chyba po swoim meczu wysłał im kilka skrzynek dobrego primitivo. 🙄


Capo di tutti capi
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:07

Verse pisze:
11 stycznia 2021, 13:36
Frabotta kolejny mecz nawet nawet.
Pierwsza połowa: https://videos.sh/embed-55o63wuin67q.html

Na -
3:50 balon
5:10 ucieka mu piłka i traci
6:50 zmaszczone ostatnie podanie przy kontrze
8:43 piłka spada mu pod nogi, wywala ją na aut
14:27 balon
14:38 WTF?
17:24 krycie na alibi, piłka go mija
33:33 kolejny raz pasywna postawa, piłka przechodzi w pole karne

Na +
10:05 wolej, który może poszedłby w bramkę gdyby nie rykoszet
36:30 ratuje piłkę przy za mocnym podaniu zwrotnym

Druga połowa: https://fullmatchsports.co/juventus-vs- ... econd-half

Na -
46:42 wyjeżdża z piłką za linię końcową
55:06 zamiast ruszyć to odgrywa do tyłu
55:22 znowu do tyłu
56:52 koślawa próba dośrodkowania :facepalm:
60:50 czemu zastawiał piłkę, zamiast od razu podać do tyłu :?:
62:52 strata - tutaj skończyła mi się cierpliwość i chciałem, żeby wszedł za niego Berna
70:23 mija się z piłką i ratuje faulem na żółtko :|
82:45 odpuszczony pressing i brak powrotu z czego wzięła się popisowa akcja Arthura w defensywie
86:15 ponowna próba zastawienia piłki i strata

Na +
47:14 przejęcie piłki
49:50 przejęcie piłki
63:14 niezła centra
66:34 dobre krycie
80:58 asysta :ball:
89:08 przejęcie piłki
89:19 przecięcie podania wślizgiem

Bonus:

33:08 Bentancur zarabia żółtą kartkę, bo "naprawia" błąd Kjezy - podanie do tyłu do nikogo
35:52 popis Brudnej Gęby Kapitano
39:04: Dybala otwiera butelkę zębami :prochno:
42:33 Ramzi do przeciwnika :facepalm:
60:30 Danilo do nikogo :facepalm:
80:24 Frabotta dostaje tunel po zagraniu piętą


Jeśli wahadłowy przez całe spotkanie wykonuje 2 dobre dośrodkowania przy masie rzucających się w oczy błędów to nie zagrał dla mnie nawet niezłego meczu, mimo zaliczenia asysty. Mógłbym napisać, że wyróżnił się w defensywie w drugiej połowie, ale to minięcie się z piłką zniszczyło mi psychikę.

Tak, specjalnie obejrzałem ten syf jeszcze raz, bo jak czytam komentarze to naprawdę dość często mam wrażenie, że oglądam inny mecz niż niektórzy :dontknow:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2021, 16:11 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:10

A co wy macie do Rabiot'a?

Adrien na tle całej pomocy to z Wes'em jedyny który gra dobrze.
Wczoraj to samo, wszedł i wyglądał dobrze.

Loca to już nasz zawodnik. Chłop najbardziej zadowolony był gdy rozmawiał z naszymi grajkami przed i po meczu. Nie ma szans że go odpuścimy, a jeszcze to Sassuolo.
Czuje że wepchniemy im Dejana na wieczne talentowanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:12

Adrian27th pisze:
11 stycznia 2021, 16:10
A co wy macie do Rabiot'a?

Adrien na tle całej pomocy to z Wes'em jedyny który gra dobrze.
Wczoraj to samo, wszedł i wyglądał dobrze.
Nie chce mi się oglądać 3 raz, ale jego najlepszym zagraniem było niecelne podanie, po którym Danilo zdobył gola :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:44

Parafrazując słowa z kreskówki Walszka: Może i gramy kujowo, ale kto teraz gra dobrze.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 16:46

Adrian27th pisze:
11 stycznia 2021, 16:10
Loca to już nasz zawodnik. Chłop najbardziej zadowolony był gdy rozmawiał z naszymi grajkami przed i po meczu. Nie ma szans że go odpuścimy, a jeszcze to Sassuolo.
Czuje że wepchniemy im Dejana na wieczne talentowanie.


Pambuk daj :nod:
Ale coś mało o nim słychać ostatnio i obawiam się, że odpuszczony... Chłop całą naszą pomoc wciąga nosem, ma wszystko czego potrzebujemy, do tego Włoch, więc nie będzie go ciągnąć zagranicę jeśli wypali. Sprowadzanie takich graczy powinno być podstawą naszej polityki transferowej.
Frabotta kolejny mecz nawet nawet.
Jakby to powiedzieć... nie. Ten występ (i w sumie praktycznie wszystkie inne) to fleszbeki z Molinaro. I nawet asysta niezbyt go broni moim zdaniem; że taka ślamazarna piłka dotarła w ogóle do Ramseya to dla obrońców wręcz obelga. Chociaż może nie spodziewali się, że dwóch największych placków na boisku jest w stanie im zagrozić


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 17:30

Przez to, że jesteśmy w samo izolacji po przypadkach covidu Pirlo nie może powołać nikogo z u23 na mecz w CI.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 23:14

Piti pisze:
11 stycznia 2021, 10:26
Podoba mi się u Pirlo to, że od poczatku sezonu nie bał się stawiać na człowieka "znikąd" czyli Frabotte
Wiesz, nie chodzi o to zeby stawiac randomowo na jakiegokolwiek mlodzika (gość jest rocznik '99XD), tylko wyłowić/wychować sobie takiego kogos, kto ma realny wplyw na gre zespolu. W sumie Frabo taki wplyw ma, bo w pare straconych przez nas bramek byl zamieszany, a w idiotycznych zagraniach tez nie zostaje w tyle (w niedziele swietne pily w poprzek boiska :ok: ). Chlop jest za slaby na Juventus (jakiego ja oczekuje, nie wiem moze Ty oczekujesz Juventusu walczacego o miejsca 4-7?) i prawda jest taka, ze u nas do remontu jest połowa obrony, połowa pomocy i połowa napadu.
(dobrze, ze oddalismy wpierw Spine, a pozniej Pelle i do podstawki wzielismy jakiegos nołnejma :whistle: )


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2021, 15:53

Obrazek

Szkoda mi było Ramseya w tym meczu. Wszedł z ławki, strzelił gola, a i tak meczu do końca nie dał my Pirlo dograć.


Obrazek
Zablokowany