Serie A 20/21 (15): JUVENTUS F.C 4-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 21:40

Caly czas to samo, szerooooko i wysooooko ustawione wahadła, drużyna rozciągnięta i odsłonięta i ani jednego zawodnika który zagrałby krosa na skrzydło. Pirlo zdaje się zupełnie nie ogarniać jakie to dla większości zawodników trudne 😂.
A my przez to znowu balansujemy na granicy katastrofy, zrywamy się że stryczka i prowadzimy bo indywidualnym błędzie rywala.


calma calma
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 21:43

Polecam czat.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 21:44

Spokojnie Panowie mamy trudny terminarz, oszczędzamy siły.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 21:47

Zero poprawy, dalej wielkie męki, ciężko nawet kogoś pochwalić. Niestety żadnego pomysłu na grę.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:31

No no Panowie dzisiaj wreszcie role się odwróciły.



Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:38

Sila Spokoju pisze:
03 stycznia 2021, 22:31
No no Panowie dzisiaj wreszcie role się odwróciły.

parch w formie.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:39

Jeśli ktoś mówi, że to jest ten Juventus, który chce się oglądać, to ja już dziękuję. Są co prawda trzy punkty, ale kaszana taka, ze głowa mała. W środę jak się nie ogarną nasi to Milan nas rozjedzie pewnie ze 3 do jajka.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:42

Wynik lepszy niż gra. Cieszą 3 punkty, ale ja tam tego "dobrego Juventusu" w drugiej połowie również nie widziałem. Prezenty ze strony Udinese, dobrze, że wykorzystane. Ale nie bylibyśmy sobą jakbyśmy farfocla również nie podarowali ;)


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:45

Wynik lepszy niż gra, Dybala kolejny raz beznadziejnie bezjajeczny i w środę będzie ciepło tym bardziej, że my obronę mamy fatalną i każda akcja rywala śmierdzi bramką. Czy ktoś dziś będzie narzekał na sędziego, że nie dał karnego po zagraniu ręką obrońcy Udine ? Zapewne nie i tak powinno być zawsze mając na uwadze potencjał kadrowy jakim dysponujemy. Ja nie widzę poprawy, dwóch meczów z rzędu jeszcze w tym sezonie nie wygraliśmy i w środę obawiam się naprawdę wstydliwego dla nas meczu. Udine samo strzelało sobie te bramki podobnie jak Ferencvaros w LM.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:54

MRN pisze:
03 stycznia 2021, 22:45
Wynik lepszy niż gra, Dybala kolejny raz beznadziejnie bezjajeczny i w środę będzie ciepło tym bardziej, że my obronę mamy fatalną i każda akcja rywala śmierdzi bramką. Czy ktoś dziś będzie narzekał na sędziego, że nie dał karnego po zagraniu ręką obrońcy Udine ? Zapewne nie i tak powinno być zawsze mając na uwadze potencjał kadrowy jakim dysponujemy. Ja nie widzę poprawy, dwóch meczów z rzędu jeszcze w tym sezonie nie wygraliśmy i w środę obawiam się naprawdę wstydliwego dla nas meczu. Udine samo strzelało sobie te bramki podobnie jak Ferencvaros w LM.
Ja będę narzekał i mam do tego prawo, bo jeśli jest ewidentna ręka w polu karnym, to sędzia ma obowiązek wskazać na jedenastkę bez względu na to czy jest 0:0 czy 6:0. Ponadto od tego mają pomoc technologii, by skorzystać z powtórki wideo, a z nieznanych przyczyn czasem nie chcą tego czynić (akurat przy anulowanych bramkach De Paula i Ramseya dobrze zareagowali). Odnośnie spotkania z Milanem, to po czerwonej Tonalego ponoć krucho u nich z pomocą, a i w defensywie nie jest zbyt wesoło z powodu kontuzji, więc jeśli będzie to wstydliwy mecz z naszej strony, to na kopach powinna polecieć znaczna cześć naszej drużyny łącznie ze sztabem trenerskim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 22:54

Zmiana ustawienia, porzucenie dziwacznego autorskiego wynalazku Pirlo i momentalnie wyglądamy jak poważna drużyna.
Ile jeszcze trzeba żeby ten inteligent przeprosił się na dobre ze sprawdzonymi rozwiązaniami.?


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 23:00

Mati1990 pisze:
03 stycznia 2021, 22:39
Jeśli ktoś mówi, że to jest ten Juventus, który chce się oglądać, to ja już dziękuję. Są co prawda trzy punkty, ale kaszana taka, ze głowa mała. W środę jak się nie ogarną nasi to Milan nas rozjedzie pewnie ze 3 do jajka.
Nie przesadzasz? Po 4:1 kaszana? Stracili na 3:1 Ale bardzo podobało mi się reakcja i że wciśnięli na 4:1 na sekundy przed końcem. Normalnie doklepali by do końca między obrońcami i skończyłoby się 3:1.

Nie można Milanu lekceważyć i trzeba szanować, ale też nie widzę podstaw do pisania ze pojadą nas 3 do jajka. Chyba że sędzią namiesza jak Violą.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 23:05

Nikt nie strzelił w 2020 roku Udinese 4 goli prócz nas.
Teraz ponownie 4.

Jesteśmy przesłabi.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 23:27

rammstein pisze:
03 stycznia 2021, 23:00
Mati1990 pisze:
03 stycznia 2021, 22:39
Jeśli ktoś mówi, że to jest ten Juventus, który chce się oglądać, to ja już dziękuję. Są co prawda trzy punkty, ale kaszana taka, ze głowa mała. W środę jak się nie ogarną nasi to Milan nas rozjedzie pewnie ze 3 do jajka.
Nie przesadzasz? Po 4:1 kaszana? Stracili na 3:1 Ale bardzo podobało mi się reakcja i że wciśnięli na 4:1 na sekundy przed końcem. Normalnie doklepali by do końca między obrońcami i skończyłoby się 3:1.

Nie można Milanu lekceważyć i trzeba szanować, ale też nie widzę podstaw do pisania ze pojadą nas 3 do jajka. Chyba że sędzią namiesza jak Violą.
Po wygranej z Parmą czujność została uśpiona i Viola mocno nas (wraz z sędzią) pokarała. Oby teraz Pirlo, uczący się na błędach, uczący się trenerki na żywca, oby wyciągnął właściwe wnioski.
Umiarkowany optymizm przed meczem z AC Milanem wskazany.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2021, 23:28

dimebag11 pisze:
03 stycznia 2021, 22:54
Odnośnie spotkania z Milanem, to po czerwonej Tonalego ponoć krucho u nich z pomocą, a i w defensywie nie jest zbyt wesoło z powodu kontuzji, więc jeśli będzie to wstydliwy mecz z naszej strony, to na kopach powinna polecieć znaczna cześć naszej drużyny łącznie ze sztabem trenerskim.
Akurat Tonali to placek, jego brak to żadna strata ale w Milanie zabraknie Bennacera, Saelmakersa oraz Ibry więc powinniśmy ich przy tym stanie kadrowym jaki ma do dyspozycji Pirlo oklepać. Ja jednak uważam, że dzieci wyjdą zmotywowane a ich ambicja może być kluczowa bo Pirlo w zamian za dobry mecz pewnie posadzi na ławkę Chiesę da pohasać Bernie. Nie wiem co ten typ wymyśli ale obawiam się, że jako trener w ogóle nie myśli więc jeżeli będzie plama to powinien wylecieć na kopach.


Obrazek
Zablokowany