Serie A 20/21 (14): JUVENTUS F.C 0-3 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:14

Ależ mnie wk*rwia ten śedzia. Czerwona dla Cuadrado ewidentna, ale uderzenia w twarz Chiesy to już nie zauważył...
Jeszcze ta decyzja w sprawie Napoli... hatfu!


Forza Juve!
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:16

Bonucci... Co za pionek 🤬


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2358
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:36

Cuadrado chciał po prostu pokazać, że w meczu z Parmą się wygłupiliśmy i jesteśmy przede wszystkim drużyną dżentelmenów.

Fiorentina minimalnie nad strefą spadkową, więc trzeba było im podać pomocną dłoń.

Ten team nadaje się tylko do zaorania, z trenerem parodystą na czele. Szczypek & ekipa nadal będziecie twierdzić, że czarne jest białe ? :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:38

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> SĘDZIÓW I <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> VAR!! To śmieszne, że w epoce varu dochodzi do większych wypaczeń niż bez niego...7 min CR z wolnego, gość blokuje ręką ewidentnie, jeszcze wyprostowana (nie wiem czy mur był w karnym czy nie, ale należał się tu kolejny wolny lub karny) czy sędzia sprawdził var? NIE. Chwilę później uderzenie Chiesy w twarz na 18 metrze, brak faulu. Następnie uderzenie CRa w polu karnym w twarz, var? a po co to komu?! Faul Cuardaro? OD RAZU VAR!!!!!!!!!!!! i czerwo i papa. Tym bardziej to śmieszne, bo De Roon za to samo dostał żółtą kartkę tydzień temu...Wpuścić Dybalę i zagrać all in, innego wyjścia niema.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:38

Mental małych ludzi. Sędzia nas kręci jak chce i powiedzmy o tym głośno. Owszem, czerwona była. A de roona nie była. Karnego nie było? Ręka wyciągnięta jak wędka. Żółta dla milenkovicia nie była?
To są jaja w biały dzień. A, Bonu oddaj opaskę i poproś o zmianę chłopie. Albo zamień się za koszulki z Caceresem i niech tak zostanie.

Jestem załamany naszą postawa. Dawno nie widziałem takiej różnicy w grze 11 vs 10....smutno mi. Tak po ludzku.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:38

Po pierwszej połowie mam dwóch anty bochaterów, pierwszy to Bonnucci - już nie pierwszy raz, idź chłopie do piwnicy i nie wychodź z niej, a drugi to Cuadrado, koleś do tej pory dawał nam dużo, ale widocznie coś mu zjadło mózg. Wiedząc jaka jest sytuacja, przegrywamy a ten kloc z premedytacją osłabia nas. Pamietam też finał z realem, zrobił to samo. Jak tak mają nam pomagać te gwiazdki to neich primavera gra. A i już nie nabiorę się, że Juventus prawdziwy wraca, bo tak nie jest. Mecze z Parmą to był jednorazowy wyskok. Dopóki u nas nie zmieni się pomoc, to nie zmieni się gra. Taką kupę potrafi grać tylko Juventus.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:39

Cobra pisze:
22 grudnia 2020, 21:16
Bonucci... Co za pionek 🤬
Zarówno on jak i Bentancur to dzisiaj tragedia. Ile Rodrigo miał niecelnych podań to masakra.
Mając taką wesołą dwójkę w drużynie + czerwoną Cuadrado pozostaje się cieszyć, że przegrywamy tylko 1-0. Piękny dzień dla Juventusu :facepalm:


#AllegriOut
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:39

Możecie mówić, że Bonucci, możecie mówić, że Cuadrado odfrunął. A ja najbardziej zapamiętałem bętakura z 24 minuty, kiedy przed polem karnym uwikłał się w kiwanie z dwoma zawodnikami Violi, oczywiście ze stratą. Robi to w każdym możliwym spotkaniu - kryminał.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:40

Sędzia sedzia ale jesteśmy gównem i nic ich nie broni. Pirlo to amator i niestety po 4 miesiącach trenowania już się zabetonował na maxa.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:40

Czy można było spieprzyć coś więcej w ciągu pierwszego kwadransa? Najpierw głupio stracona bramka, a następnie czerwona kartka za faul atakującego pod bramką rywala po stracie piłki. Niestety, ale dzisiaj Cuadrado postanowił wszystkim przypomnieć, że potrafi być zwyczajnym idiotą. Kolejny laur dla capitano, który gra, jakby wziął w łapę. Czadu też dał Bentancur, który zaliczył głupią stratę przed własnym polem karnym, a potem absurdalne polowanie na nogi przeciwnika.

Osobna kwestia. Niby liczby sugerują, że mamy najlepszą obronę w lidze, a mimo to mamy ogromny problem z zagraniem meczu na zero, po raz kolejny tracimy bramkę złapani na wykroku i już nawet nie chce mi się sprawdzać który to już raz w tym sezonie musimy gonić wynik.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2020, 21:43 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:41

Czy jest szansa żeby ktoś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tą atrape trenera jeszcze w przerwie?!

Kazdemu ogarniętemu kibicowi wystarczyło pierwsze trzy minuty a dokładnie ilosc niewymuszonych strat, które przez ten czas nabilismy żeby stwierdzić że to będzie droga krzyżowa.
W zasadzie nawet to nie było potrzebne, wystarczyło zobaczyć jak oni stoją w rzędzie przed pierwszym gwizdkiem. Jeden grzebał w dupie, drugi w nosie, żaden nie był gotowy na mecz.
Możemy się rozejść, żeby gonić wynik potrzebna jest organizacja gry, prowadzeni przed duet flip&flap nie potrafimy stwarzać okazji nawet w jedenastu. Albo będziemy mieli bardzo grubego fuksa i Ronaldo wywalczy punkt w pojedynkę albo cześć. Znamion drużyny nie stwierdzono.


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:46

Danilo to po zmianie miał z raz piłkę przy nodze?


Mlleko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2014
Posty: 22
Rejestracja: 05 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:47

A ja nadal będę ciągnął swoje i coś mi się wydaje, że w nowym roku nieźle zaczniemy gonitwe do 1 miejsca. Możecie mówić, że pierdzielę, ale w Parmie czy Barcelonie było już widać o co Pirlo chodzi, a teraz jak w końcu będzie miał trochę więcej czasu na treningi ładnie się to wszystko załączy. Liczę na to po nowym roku, zobaczycie że nie kłamię :<.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 21:50

Z tego meczu już nic nie będzie, nie ma gry, nie ma niczego bo takich pastuchów nawet w 10 powinniśmy jechać ale z gówna bata nie ukręcisz. dałem się nabrać tym meczem z Parmą, którą dziś nawet Crotone pojechało. Dno i muł, z tym gównianym trenerzyną nic nie jesteśmy w stanie zdziałać. Sędzia też robi swoje ale tego należałoby się spodziewać w tym sezonie, nie powinniśmy dopuszczać jednak do tego aby sędzia miał wpływ na nasze wyniki nawet gwiżdżąc przeciwko nam. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Bernardeschi...co za cep.


Obrazek
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 22:14

Człowieku... wpuść tego Dybale, Dejana... tu nie ma na co czekać :/

... czyli jednak Parma to był wypadek przy pracy?


Forza Juve!
Zablokowany