Serie A 20/21 (14): JUVENTUS F.C 0-3 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 11:11

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 14 kolejki Serie A 20/21:
JUVENTUS F.C - Fiorentina


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

22.12.2020 (wtorek), godzina 20:45


O przeciwniku:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 3
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 0
Remisów: 2
Przegranych: 4

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Gaetano Castrovilli: 4 ( 4 gole w Serie A)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Cristiano Biraghi: 3 ( 3 asysty w Serie A)
Obrazek

Obrazek - .
Obrazek - Biraghi, Castrovilli.
Obrazek - Duncan, Eysseric (do oceny).
Obrazek - Montiel, Brancolini .
Obrazek -

AKTUALNA TABELA SERIE A:

Obrazek

JUVENTUS:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 2
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Cristiano Ronaldo: 15 (12 goli w Serie A i 3 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Juan Cuadrado: 9 ( 3 asysty w Serie A i 5 w LM + 1 wywalczony karny)
Obrazek

Obrazek - .
Obrazek - Rabiot.
Obrazek - Chiellini, Demiral / Dybala, Arthur (do oceny).
Obrazek - Khedira.
Obrazek - -

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Obrazek

Aktualizacja: 21.12.2020
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


OSTATNI MECZ W TURYNIE:


Sędziuje: ?

MECZ W INTERNECIE:
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 12:36

Wynik meczu schodzi na dalszy plan. Ważniejszy mecz, rozgrywa się po cichu, na zapleczu. Drużyna szczykpa kontra jackop. Kto będzie miał rację? Kto bardziej złapie za słowo drugiego? Kto wygra bitwę na cytaty? Tego wszystkiego dowiemy się jutro wieczorem.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 15:07

towalski pisze:
21 grudnia 2020, 12:36
Wynik meczu schodzi na dalszy plan. Ważniejszy mecz, rozgrywa się po cichu, na zapleczu. Drużyna szczykpa kontra jackop. Kto będzie miał rację? Kto bardziej złapie za słowo drugiego? Kto wygra bitwę na cytaty? Tego wszystkiego dowiemy się jutro wieczorem.
Aż nie mogę się doczekać, bardziej niż meczu :)

Fiorentina ciśnie na muke do Serie B, ale my lubimy takie ekipy z dołu tabeli, więc profilaktycznie nie napiszę, że spokojna wygrana, tylko remis i kupa błędów sędziowskich.

Natomiast życzeniowo chcę aby Cristiano coś wcisnął, choćby z karnego, żebyśmy się doczekali w końcu króla strzelców, a nie posucha od 2008 roku, aż wstyd. Koniecznie musi odskoczyć od Lukaku i Zlatana na bezpieczną odległość. W tym dziesięcioleciu żaden z naszych nie zdobył korony króla strzelców. Na dwie dekady dwóch, bo poza Alexem jeszcze Trezeguet był, ale to stare czasy...


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 16:34

towalski rozgrzał emocje ale ten pojedynek na cytaty zdecydowanie ma jednego faworyta - jackopa, który chyba skrzętnie segreguje wszystkie wpisy z podziałem na kategorie :prochno:

A wracając do tej mniej ważnej kwestii - meczu to myślę, że tym razem będą pewne 3 punkty ale po okrutnym męczeniu buły bo fajerwerków jak z Parma nie wróżę.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 17:36

Viaggiatore pisze:
21 grudnia 2020, 16:34
towalski rozgrzał emocje ale ten pojedynek na cytaty zdecydowanie ma jednego faworyta - jackopa, który chyba skrzętnie segreguje wszystkie wpisy z podziałem na kategorie :prochno:
No nie wiem, rywal jest w dobrej formie, więc trzeba podejść do tego starcia z szacunkiem i koncentracją. W moim DNA nie ma miejsca na bezczelne pogrążenie rywali, liczą się cwaniactwo i cynizm. Oczywiście nie może zabraknąć serca i wytrwałości.
Viaggiatore pisze:
21 grudnia 2020, 16:34
A wracając do tej mniej ważnej kwestii - meczu to myślę, że tym razem będą pewne 3 punkty ale po okrutnym męczeniu buły bo fajerwerków jak z Parma nie wróżę.
Lepiej zapytaj czy @Sila Spokoju postawił na Juventus :whistle: Zobaczymy czy Gigi tak sobie pitolił w ostatnim wywiadzie, czy jednak rozpoczniemy serię 'wygrana + dobra gra'.


PS: Przez dobre 2 tygodnie nie za ogarnąłem, że to ty alessandro/MRN. Widzę trafiła się dobra fucha i warto było zmienić nick, żeby reklamować torby i walizki: https://e-vasco.pl/pl/producer/Marco-Viaggiatore/44 Jak będziesz miał jakieś rabaty to daj znać ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 18:46

Nie no, jasne ale ja nie z tej branży ;)
Myślę, że koniec końców wygramy ten mecz o ile Pyrlo poważnie podejdzie do niego ze składem ale i tak nie wyobrażam sobie straty punktów tym razem bo naprawdę, rywal jest w głębokim kryzysie.
Chciałem nick ponownie zmienić na MRN bo ten mnie coś nie pasi ale admini olali mnie.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 19:21

Koniec końców, ważne jest to, żeby drużyna wróciła na właściwy tor czyli przekonujące wygrane, czy to z ogórkami, czy to wysoko notowanymi rywalami. Koniec końców, jak Juve sięgnie po Puchar Ligi Mistrzów, to jackop i szczypek wspólnie przybiją browara i jakiegoś bruderschafta ;]

A tak poważnie - niech chłopaki pokażą, że potrafią zagrać DWA dobre mecze z rzędu. Od tego zacznijmy. Niech Rodrigo dobrze czyści i podaje, niech Arthur kręci kółeczka i dominuje pomoc, niech ulubieniec Bartosza notuje dobre występy a przede wszystkim - żeby Cristiano był szczęśliwy i ładował aż miło :)


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 19:42

Arthur jutro nie będzie dostępny.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 20:06

towalski pisze:
21 grudnia 2020, 19:21
A tak poważnie - niech chłopaki pokażą, że potrafią zagrać DWA dobre mecze z rzędu.
Po ostatnich dwóch dobrych(?) meczach zakończonych wynikiem 4-1 dałem szansę, zmieniłem avatar i dostałem okropnego usypiacza vs Lazio. Jak pojedziemy ObieCzęściMediolanu to może zacznę wierzyć, że Andrzej jest turyńskim Wybrańcem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 20:30

Spoko spoko tym razem nie stawiam na wygraną Juventusu, więc powinniśmy to wygrać. Jeśli nie łatwo, to wymęczymy to jakoś - w końcu Viola to potężna siła w tym sezonie SerieA.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 21:06

Liczę na swobodne zwycięstwo, ale wiecie jak to jest...


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 21:26

towalski pisze:
21 grudnia 2020, 12:36
Wynik meczu schodzi na dalszy plan. Ważniejszy mecz, rozgrywa się po cichu, na zapleczu. Drużyna szczykpa kontra jackop. Kto będzie miał rację? Kto bardziej złapie za słowo drugiego? Kto wygra bitwę na cytaty? Tego wszystkiego dowiemy się jutro wieczorem.
Fajnie napisane.
Oddaję walkowerem. Byłoby to mocno niejuventusowskie i byłby to absolutny brak szacunku gdybym chciał zdobywać więcej "bramek". To co już mam zapewnia mi wieczną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Poza tym chłop w temacie o Parmie właśnie wyciągnął mi wypowiedź sprzed 8 lat, także zwyczajnie się boję co tam jeszcze w teczce na mnie ma :prochno:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 21:42

szczypek pisze:
21 grudnia 2020, 21:26
towalski pisze:
21 grudnia 2020, 12:36
Wynik meczu schodzi na dalszy plan. Ważniejszy mecz, rozgrywa się po cichu, na zapleczu. Drużyna szczykpa kontra jackop. Kto będzie miał rację? Kto bardziej złapie za słowo drugiego? Kto wygra bitwę na cytaty? Tego wszystkiego dowiemy się jutro wieczorem.
Fajnie napisane.
Oddaję walkowerem. Byłoby to mocno niejuventusowskie i byłby to absolutny brak szacunku gdybym chciał zdobywać więcej "bramek". To co już mam zapewnia mi wieczną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Poza tym chłop w temacie o Parmie właśnie wyciągnął mi wypowiedź sprzed 8 lat, także zwyczajnie się boję co tam jeszcze w teczce na mnie ma :prochno:
Bolek? To Ty? ;)

Co do meczu, cieszy mnie że Siła nie stawia tego, może uda się wygrać. Liczę na dobrą grę Chiesy .

P.s Ostatnimi czasy stękałem na grę Bentancura, ale chylę czoła, ostatnio zagrał dobre zawody. 5!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 22:01

szczypek pisze:
21 grudnia 2020, 21:26
To co już mam zapewnia mi wieczną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Twoja narcystyczna osobowość męczy się gdy zderza się z tekstem, który trzeba przeczytać ze zrozumieniem.

2-1 na lajcie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 03:24

Push3k pisze:
21 grudnia 2020, 21:06
Liczę na swobodne zwycięstwo, ale wiecie jak to jest...
Ostatni mecz w tym roku więc wypada to zakończyć z przytupem!


Zablokowany