Serie A 20/21 (13): Parma Calcio 1913 0-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 00:25

Najlepsza obrona i 2 atak w Serie A.

Morata lider LM, CR lider Serie A

#pirlout


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 09:06

Fajny mecz, dla odmiany po tym wszystkim co widzimy. Co prawda poszedłem spać, ale długi skrót zobaczyłem. Z tego co widziałem, to Rmasey szarpie, ale on pewnego poziomu nie przeskoczy. Więc, żeby była jakość - potrzeba gościa pokroju Aouara. Wtedy zacznie się przesuwać ciężar na połowę przeciwnika i mniej stresu pod własną bramką.

Widać, że dwaj mędrcy - szczypek i Adrian27th mogą dziś spać spokojnie. Juve wygrywa, Juve jest najlepsze, wygrana grupa śmierci w LM, 1 punkt straty do lidera, najlepsza obrona i 2 atak Serie A, Morata lider LM, CR lider Serie A. Jak to pięknie wygląda!!! Wow!!!

Papier przyjmie wszystko.


Statystyki póki co mówią tyle, że Juve ma wyniki ponad to, co widzę na boisku. Było od groma męczarni, szczęśliwych wyników. Oczywiście, jako kibic chciałbym, żeby ta drużyna faktycznie zaczęła ładnie grać i skutecznie. Bo przebłyski to zdarzały się każdemu trenerowi. Nam brakuje ciągłości. Oby powtórzyli taką grę i wynik z Fiorą, która mocno zaczyna walczyć o Serie B.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 09:19

Mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Morata gdyby nie te faile w ataku to byłby 100% MVP spotkania. Cieszą bramki CR i wskoczenie na pozycje lidera oraz wreszcie naprawdę dobry mecz Bentancura, który czyścił dosłownie wszystko.

Jedyne 2 ale po tym meczu mam takie, że po pierwsze to tylko Parma, a po drugie czy nie można grać tak ze wszystkimi outsiderami, zamiast tracić głupio punkty ? Zdominować bobów raz na jakiś czas, żeby każdy kolejny beniaminek srał w gacie, że przyjeżdża Juventus, bo teraz niestety nikt nas się nie boi.

P.S. trochę obawiam się następnego spotkania, gdyż lubimy grać w kratkę i jesteśmy przecież klubem dżentelmenów, a Fiorentina jest w dołku.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 12:01

Parma oddala nam pole gry jak Barcelona, chciałbym zobaczyć takie wyniki z rywalami, którzy grają wysoko i agresywnie.
Wczoraj mieliśmy też sól futbolu czyli wysoka jakość techniczna kluczowych podań, centry (i same wykończenia) przy golach Moraty i Ronaldo oraz lob Westona za linie obrony to byly ciasteczka palce lizać. Oby metody Pirlo sklaqnialy się właśnie ku aspektom technicznym a nie sredniowi3cznemu wymęczeniu mięśni odpowiednią ilością jednostek treningowych bo ludzi, których skala talentu pozwala na zachowanie najwyższego poziomu niezależnie od świeżości nóg i czucia piłki mamy jak na lekarstwo.
Jeszcze słowo o Ramseyu, jemu przydałoby się to bardzo bo większość kontaktów z piłką w polu karnym to kabaret.


calma calma
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 14:04

towalski pisze:
20 grudnia 2020, 09:06


Papier przyjmie wszystko.


Statystyki póki co mówią tyle, że Juve ma wyniki ponad to, co widzę na boisku. Było od groma męczarni, szczęśliwych wyników. Oczywiście, jako kibic chciałbym, żeby ta drużyna faktycznie zaczęła ładnie grać i skutecznie. Bo przebłyski to zdarzały się każdemu trenerowi. Nam brakuje ciągłości. Oby powtórzyli taką grę i wynik z Fiorą, która mocno zaczyna walczyć o Serie B.
Statystyki to generalnie uważają nas za najlepszą drużynę w lidze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 14:25

@Paya
Ta statystyka jest nic nie warta, bo to tylko różnica goli. Generalnie można wygrać 6:0, a później przegrać trzy mecze po 0:1 i mieć +3 w tej śmiesznej statystyce, która absolutnie nie przedstawia poziomu drużyny. Ogólnie cieszy mnie, że statystyki rozwijają się w piłce i idą w kierunku tych z NBA, ale to co tu przytoczyłeś jest komiczne. :D


Forza Juve!
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 14:42

PanWu pisze:
20 grudnia 2020, 14:25
@Paya
Ta statystyka jest nic nie warta, bo to tylko różnica goli. Generalnie można wygrać 6:0, a później przegrać trzy mecze po 0:1 i mieć +3 w tej śmiesznej statystyce, która absolutnie nie przedstawia poziomu drużyny. Ogólnie cieszy mnie, że statystyki rozwijają się w piłce i idą w kierunku tych z NBA, ale to co tu przytoczyłeś jest komiczne. :D
Ile znasz drużyn, które wygrywają 6-0 by potem 3 razy zrobić 0-1, i w kółko? Znaczy wiadomo że xg ma swoje ograniczenia (MCity i generalnie Pep jako przykład drużyny której xg zawsze wygląda lepiej jak punkty bo lubią strzelać ogórkom, Favre jako przeciwieństwo), niemniej jako statystyka są fajnym punktem startowym dyskusji. Którą tutaj zaczęła się bo wyżej zostało napisane że staty lepsze jak gra. Zapytam się więc: która drużyna prezentuje się w tym momencie lepiej?


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 17:59

@Paya
Która drużyna prezentuje się lepiej? Podoba mi się młody Milan, Roma gra fajną piłkę, Napoli pod wodzą Gattuso też wygląda na groźną drużynę, a my musimy ustabilizować formę, bo o ile mecz z Parmą był cudowny, o tyle nie gramy tego typu meczów w tym sezonie, poza małymi wyjątkami. Starcie z Fiorentiną powie nam coś więcej o naszej drużynie, obyśmy zagrali z podobna energią co w Parmie.


Forza Juve!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 19:22

towalski pisze:
20 grudnia 2020, 09:06
Widać, że dwaj mędrcy - szczypek i Adrian27th mogą dziś spać spokojnie.
Szukamy trzeciego do pary, także jakby ktoś chciał, pls CV na priv.
A i kolego, ja swojego spokojnego snu nie uzależniam od Juventusu, bo to byłoby niezdrowe.

towalski pisze:
20 grudnia 2020, 09:06
Statystyki póki co mówią tyle, że Juve ma wyniki ponad to, co widzę na boisku.
Powiem tak - wreszcie Juve nie ma wyników ponad to, co widzę na boisku. Zagraliśmy słabo w wielu spotkaniach w tym sezonie i je zremisowaliśmy (+ przegrana w Barceloną), w ostatnich latach nie zachwycając stylem mielibyśmy pewnie teraz więcej zwycięstw i nic więcej. Juventus był cyniczny, ale czy to na pewno było to czego chcieliśmy?
No właśnie, bo ja nie chwytam, Pirlo zły bo nie ma stylu czy nie ma wyników? Inaczej - gdybyśmy mieli komplet punktów ale Pirlo podejmowałby te same decyzje, gralibyśmy taką samą piłkę gdzieś tam pomiędzy zdobywając te zwycięstwie bramki, to byłby tutaj zachwyty nad tą drużyną? Nie kupuję tego Panowie, w głębi duszy każdy z Was (nawet jackop) chce żeby ten projekt wypalił, bo inaczej to nie ma sensu, po co w ogóle oglądać te mecze i je komentować?

Jeśli po 18 spotkaniach tego sezonu czytam #PirloOut (+ jakieś tam próby merytorycznego uzasadnienia tego) a potem przychodzi jeden lepszy mecz i jest cisza. Czy trzeba coś więcej?


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 21:43

szczypek pisze:
20 grudnia 2020, 19:22
towalski pisze:
20 grudnia 2020, 09:06
Widać, że dwaj mędrcy - szczypek i Adrian27th mogą dziś spać spokojnie.
Szukamy trzeciego do pary, także jakby ktoś chciał, pls CV na priv.
To fajna para, co się składa z trzech. :?:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 21:47

szczypek pisze:
20 grudnia 2020, 19:22
Nie kupuję tego Panowie, w głębi duszy każdy z Was (nawet jackop) chce żeby ten projekt wypalił, bo inaczej to nie ma sensu, po co w ogóle oglądać te mecze i je komentować?
Czy ty mi zarzucasz, że moim marzeniem jest zobaczenie Juventusu Pirlo tułającego się po Lidze Europy albo spadającego do Serie B?
szczypek pisze:
20 grudnia 2020, 19:22
Jeśli po 18 spotkaniach tego sezonu czytam #PirloOut (+ jakieś tam próby merytorycznego uzasadnienia tego) a potem przychodzi jeden lepszy mecz i jest cisza. Czy trzeba coś więcej?
Jak duży jest repertuar twoich bredni?
jackop pisze:
17 grudnia 2020, 00:20
Skoro jest źle, to piszę że jest źle. Jak będzie dobrze, to będę pisał, że jest dobrze.
Jeśli naprawdę liczyłeś, że będę jechał po drużynie (i nie ogranicza się tylko do Bianconerich), która rozegrała dobry mecz to jest z tobą gorzej niż myślałem.

Andrzej dał mi duże podstawy do tego, żeby nie wierzyć w jego projekt (o czym już pisałem), tak jak od początku nie wierzyłem (i miałem rację), że przyjście do Juventusu Sarriego przyniesie oczekiwane przeze mnie zmiany i wniesie coś pozytywnego. O tym też już pisałem, ale ty po prostu nie przyjmujesz do świadomości moich słów. Zamiast tego zachowujesz się jakbyś siedział w mojej głowie i wiedział lepiej ode mnie co myślę i z jakiegoś względu coraz częściej dzielisz się tym na forum. Kiedy @Karowiew zapytał cię na czacie dlaczego "prowadzisz swoją krucjatę" to nawet nie umiałeś odpowiedzieć :dontknow:

Jeśli Pirlo udowodni mi, że myliłem się co do niego, spełni moje oczekiwania, a tym samym zamknie mi mordę to będzie świetna informacja dla wszystkich. To samo w przypadku Bernardeschiego, Rabiot czy Paraticiego. Nikt nie zyska na tym bardziej niż Juventus. Do tego czasu pozostaję krytyczny i sceptyczny i wczorajsza wygrana tego nie zmienia, tak jak mojego zdania co do Berny nie zmieniła wczorajsza asysta. Co nie znaczy, że akurat ten temat jest odpowiedni aby o tym pisać.
Adrian27th pisze:
19 grudnia 2020, 21:39
Gowno nie drużyna. Powinno być 5:0, a nie 0:2 z jakaś Parma.
Liverpool już 5 prowadził do przerwy.
Nie wiem czemu robisz z siebie ofiarę własnego "żartu", skoro sam napisałeś o The Reds w temacie dotyczącym Serie A. Używania sarkazmu trzeba się nauczyć - polecam potrenować.
Paya pisze:
20 grudnia 2020, 14:04
Statystyki to generalnie uważają nas za najlepszą drużynę w lidze.
Nie widzę w tym nic dziwnego, skoro jesteśmy (od lat) najlepszą drużyną w Serie A.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2020, 22:28

Przyjemnie się oglądało, coć w pewnym momencie znów daliśmy się przycisnąć i mogło się skończyć różnie. Morata irytował na początku i pomyślałem sobie, że wrócił stary Alvaro (ostatnia piętka), ale obudził się zagrał dobry mecz.

Benta ostatnio coraz lepiej. Wydaje mi się że on najlepiej sobie radzi na pozycji cofniętego pomocnika i razem z Arthurem się trochę wykluczają.

Kapitano wspaniały babol :D

Ciekawe co Pirlo do Krystyny powiedział przy zmianie ;)


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 02:54

Alexinhio-10 pisze:
20 grudnia 2020, 22:28

Ciekawe co Pirlo do Krystyny powiedział przy zmianie ;)
"Zdjąłem Cię, żeby media mówiły, że mam jaja, hehe"


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 20:57

jackop pisze:
20 grudnia 2020, 21:47
szczypek pisze:
20 grudnia 2020, 19:22
Nie kupuję tego Panowie, w głębi duszy każdy z Was (nawet jackop) chce żeby ten projekt wypalił, bo inaczej to nie ma sensu, po co w ogóle oglądać te mecze i je komentować?
Czy ty mi zarzucasz, że moim marzeniem jest zobaczenie Juventusu Pirlo tułającego się po Lidze Europy albo spadającego do Serie B?
Nie. Wyrażam wyłącznie swoje zdziwienie faktem, że strasznie się katujesz, oglądasz i komentujesz mecze drużyny w którą nie wierzysz i którą skazujesz na porażkę. Zastanawiam się, po co? Nie odpowiadaj, nie oczekuję tego. Byłem na pewnym etapie z Allegrim i przeżywałem różne rzeczy, więc domyślam się dlaczego.


Do 3 meczu względny spokój.
Crotone i pierwsze #PirloOut.
Dynamo #PirloOut.
Verona #PirloOut.
Barcelona #PirloOut.
Spezia #PirloOut.
Ferencvaros.
Lazio #PirloOut.
Cagliari.
Ferencvaros #PirloOut.
Banevento #PirloOut.
Dynamo.
Torino #PirloOut.
Genoa #PirloOut.
Atalanta #PirloOut.
Parma.

jackopie, to Twoja historia ponad 140 postów w tematach meczowych.
Wygląda na to, że Andrzej dał Ci duże podstawy do tego, żeby nie wierzyć w jego projekt już w 4 kolejce. Szybko. Do tego w prawie 3/4 spotkań wyjechałeś z bardzo prostym i jasnym przekazem, że Pirlo na ławce trenerskiej Ci się nie podoba. W pozostałych jakieś tam mniejsze lub większe narzekania. Wydaje mi się, że teraz jeden, dwa czy dziesięć dobrych spotkań nie powinny zmieniać Twojego spojrzenia na ten projekt, nie wierzysz w niego i nawet po wybitnym spotkaniu trzymać się swojego stanowiska, bo przecież nawet wybitne spotkanie nie może zmienić tej wiary, wiary w trafność swojego osądu. Chyba, że po słabszym meczu wyrzucamy trenera a po lepszym zostawiamy na ławce. Tym tokiem rozumowania trenerów zmieniałoby się co kolejkę.

PS Nie jest moją intencją rozumienie tego co piszesz. Nie prowadzę żadnej krucjaty. Mam świetną zabawę widząc jak Twoja narcystyczna osobowość męczy się gdy zderza się ją z prostymi faktami i logiką.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 21:05

szczypek pisze:
21 grudnia 2020, 20:57
Mam świetną zabawę widząc jak Twoja narcystyczna osobowość męczy się gdy zderza się ją z prostymi faktami i logiką.
Aha. Byłeś zabawniejszy, kiedy pisałeś żarty o gruchaniu i tym jak oplułeś Interistę :beer:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany