Serie A 20/21 (12): JUVENTUS F.C 1-1 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 11:54

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 12 kolejki Serie A 20/21:
JUVENTUS F.C - Atalanta


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

16.12.2020 (środa), godzina 18:30


O przeciwniku:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 2

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 1

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Luis Muriel: 6 ( 4 gole w Serie A i 2 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Duvan Zapata i Alejandro Gómez: 4 ( 3 asysty w Serie A i 1 w LM / 2 w Serie A i 2 w LM)
ObrazekObrazek

Obrazek - .
Obrazek - Toloi.
Obrazek - Miranchuk, Caldara, Pasalic.
Obrazek - Carnesecchi, Diallo .
Obrazek -

AKTUALNA TABELA SERIE A:

Obrazek

JUVENTUS:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 4
Remisów: 1
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 4
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Cristiano Ronaldo: 13 (10 goli w Serie A i 3 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Juan Cuadrado: 9 ( 3 asysty w Serie A i 5 w LM + 1 wywalczony karny)
Obrazek

Obrazek - .
Obrazek -
Obrazek - Chiellini, Demiral.
Obrazek - Khedira.
Obrazek - -

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 15.12.2020
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


OSTATNI MECZ W TURYNIE:


Sędziuje: Daniele Doveri
Obrazek

MECZ W INTERNECIE:
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 17:04

Śmierdzi kolejnym remisem na kilometr. Atalanta ma swoje problemy w tym sezonie i póki co gra mocno w kratkę, ale na spotkanie z nami wyjdą w pełni zmobilizowani, świadomi tego, że na 5 ostatnich spotkań z nami, przegrali tylko 1. Dla nas byłoby to 5 zwycięstwo z rzędu, co byłoby wyczynem w obliczu dotychczasowych remisów z takimi potęgami jak Crotone czy Benevento.

Dla mnie osobiście to ważny mecz w kwestii wiary/niewiary w Pirlo. W roku z nim u steru gramy tylko 5 meczów z wymagającymi rywalami:

Roma (W) = remis 2:2
Barcelona (D) = porażka 0:2
Lazio zdziesiątkowane (W) = remis 1:1
Barcelona (W) = wygrana 3:0
Atalanta (D) = ?

Pewne zwycięstwo przywróciłoby moją wiarę w Andreę. Póki co wciąż jest ona mocno nadszarpnięta.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 18:50

Atalanta ma spore poza boiskowe problemy. Podobno konflikt jest na tyle duży, że Papu Gomez może ich w styczniu opuścić. Nie życzę im źle, bo Atalanta to piękna historia, ale powinniśmy te ich problemy wykorzystać w 100%. Jestem dziwnie spokojny o ten mecz. Liczę na 3 punkty.

Aha, trzeba uważać na Duvana, on lubi nam strzelać bramki. ;)


Forza Juve!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 19:03

Dopóki nie dowiemy się jakie pole wylosował Andrzej kręcąc kołem fortuny przewidywanie wyniku to randka w ciemno.
PanWu pisze:
15 grudnia 2020, 18:50
Aha, trzeba uważać na Duvana, on lubi nam strzelać bramki. ;)
Po tym jak Sturaro strzelił nam gola myślę, że trzeba uważać na każdego piłkarza w lidze łącznie z bramkarzami :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 20:27

Trudno się nie zgodzić z Jackopem. Dzisiejszy Juventus jest nieprzewidywalny, w złym znaczeniu tego słowa. Za wroga narodu Maxa, jedno było pewne. przynajmniej jedną bramkę wciśniemy więcej od przeciwnika i chyba nikt nie miał co do tego wątpliwości. Teraz? Jak kolega Jackop mówi, póki Andrzej nie zakręci kołem, nie wiemy czego się spodziewać. Oczywiście, życzę sobie i Wam przyjemnego i pięknego widowiska, ale zapewne skończy się na rzucaniu błotem na czacie.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 23:07

pierwszy, trudniejszy rywal z Serie A, którego podejmujemy u siebie. Roma, Lazio wyjazdy, dlatego myślę, że jednak u siebie zawsze lepiej graliśmy z mocniejszymi rywalami. Tak jak ktoś pisał, że może okazać się łatwiej jak z Genoa czy Torino. Obstawiam 2:0.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2020, 23:47

Pierwsza grafika ze składem to obecnie najmocniejsze optymalne ustawienie. Jeśli tak wyjdziemy to jestem spokojny o wygraną. Dwóch najlepszych stoperów + Bonucci do rozgrywania piłki. Na wahadłach Cuadrado oraz Sandro,który najlepszy mecz w tym sezonie zagrał właśnie na tej pozycji. W środku pola murzynek jest w gazie, do tego Arthur do rozgrywania i Bentancur,który lepiej pracuje niż Rabiot. W ataku wiadomo- Ronaldo lepiej gra się z Moratą. Na ławce młodzi wilcy na dobicie rywala + Dybala i Berna.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 00:04

Jeśli rzucimy się im do gardeł, to będzie dobrze. Jeśli jednak będziemy próbowali powoli rozgrywać piłkę od tyłu lub pozwolimy im na kontrolę piłki, to nas zniszczą. Z Atalantą trzeba twardo, fizycznie grać w średnim presingu, przechwytywać piłki w środku pola i szybko kontrować. Potrzeba będzie dużo ruchu i szybkiego transportowania piłki (dwoma, trzema podaniami) w ich pole karne.
Nie wiem czy Pirlo wymyśli coś specjalnego na Atalantę - zbyt krótki czas między meczami. Gasperini będzie miał w tej kwestii przewagę, on już ma wypracowane schematy na każdego przeciwnika.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 06:39

Zobaczymy jak poradzimy sobie z rywalem, który się odkrywa, gra ofensywnie jak Barca. Nie będzie już wymówki, że ciężko się gra, gdy przeciwnik broni się całym zespołem.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 07:48

Uwaga uwaga, zagrałem zwycięstwo Juventusu po raz 4 w tym sezonie (poprzednie 3 to były wtopy). Czy tam razem się uda ? :prochno:

Atalanta grająca w kratkę, bez formy, bez Gomeza, skłócona wewnętrznie. Kiedy jak nie teraz ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 07:58

Papu Gomez jednak dostał powołanie na mecz więc zapewne zagra bo wątpię aby Gasp w takim meczu posadził go na ławkę.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 08:36

Sila Spokoju pisze:
16 grudnia 2020, 07:48
Uwaga uwaga, zagrałem zwycięstwo Juventusu po raz 4 w tym sezonie (poprzednie 3 to były wtopy). Czy tam razem się uda ? :prochno:

Atalanta grająca w kratkę, bez formy, bez Gomeza, skłócona wewnętrznie. Kiedy jak nie teraz ?
Still, to i tak będzie pierwszy realny test w lidze dla Pirlo i ekipy i pierwsza potencjalna możliwość, kiedy przegramy nawet uwzględniając, że ta Atalanta z tego sezonu nie jest tą rewelacją z poprzedniego.

Biorąc pod uwagę, jak wyrównana jest czołówka - bo imo Milan zacznie gubić punkty - nie ma co, tylko trzeba to wygrać za wszelką cenę, by nie zwiększyć dystansu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 08:39

Milan pewnie wygra, może Outer Mediolan straci punkty więc zwycięstwo byłoby miodem na nasze serca.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 14:32

Wygrana to konieczność. To nawet nie podlega dyskusji. Jeżeli remis / porażka z BĘDĄCĄ W KRYZYSIE ATALANTĄ to z tej mąki chleba nie będzie. Jeżeli się pomylę, pierwszy wyjdę przed szereg i przyznam się do błędu.

Wynik wynikiem, ale chciałbym zobaczyć zapier dalający Juventus. Taki z charakterem. Nie czekający na rywala, tylko rzucający się do gardła. Żeby w końcu potęgi pokroju Benevento, Crotone czy Hellas zaczęły się po prostu nas bać i podejmowały Juventus z wiarą w szybkie 3:0 w plecy, żeby nie było wstydu. Żeby znów Juventus siał postrach. Czy to aż tak wiele?


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2020, 15:18

towalski pisze:
16 grudnia 2020, 14:32
Wygrana to konieczność. To nawet nie podlega dyskusji. Jeżeli remis / porażka z BĘDĄCĄ W KRYZYSIE ATALANTĄ to z tej mąki chleba nie będzie. Jeżeli się pomylę, pierwszy wyjdę przed szereg i przyznam się do błędu.

Wynik wynikiem, ale chciałbym zobaczyć zapier dalający Juventus. Taki z charakterem. Nie czekający na rywala, tylko rzucający się do gardła. Żeby w końcu potęgi pokroju Benevento, Crotone czy Hellas zaczęły się po prostu nas bać i podejmowały Juventus z wiarą w szybkie 3:0 w plecy, żeby nie było wstydu. Żeby znów Juventus siał postrach. Czy to aż tak wiele?
Tak.


Zablokowany