LM 20/21 (5): JUVENTUS FC 3-0 Dynamo Kijów

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 09:59

Tak się ostatnio zastanawiałem, czemu tak krytykujecie Chiese, który w lidze wraz z Moratą ma najwięcej asyst. Dzisiaj zrobił 3 bramki. Ogółem mecz znów słaby z bardzo słabym przeciwnikiem. Od 30min to Dynamo nas cisnęło. Pomoc dalej wygląda cieńko. Kulu coś się ostatnio widać zablokował.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 10:03

Sandro zagrał dobry mecz pierwszy raz od... kilku lat?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 10:08

Garreat pisze:
02 grudnia 2020, 23:16
Nawet jakiś samuraj Dragon zagrał.
Nic z tych rzeczy :p

Mecz, po którym ciężko wyciągać jakieś głębsze wnioski. Niemniej Kulu zaprezentował poziom szamba. Nie przystoi, po prostu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 10:29

To co z Torino Pirlo znowu z dupy pomiesza pozycje zawodnikom i będzie gówno gra?
Wczoraj środkowi obrońcy zagrali na obronie. W pomocy 2 dmów + Ramsey na trequ i jakoś to wyglądało. Z Torino zagramy pewnie z Cuadrado i Danilo na obronie, do tego z Rabiotem i Arturem w środku.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 10:43

Wynik nie odzwierciedla meczu. Wojtek uratował Nam tyłek w kilku sytuacjach. Przy 1-0 imo karny po faulu Bonucciego (serio on w każdym meczu musi coś odwalić). Dziwnie, ze nie było dokładnej powtórki z bramki na 2-0. Tak czy inaczej 3 punkty są, momenty były, jedziemy dalej. Może Barca da odpocząć Messiemu za tydzień :P


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 11:12

mateelv pisze:
03 grudnia 2020, 09:22
Kulu zawalił chyba każdy możliwy kontakt z piłka.
Ale czy to kogoś powinno dziwić? Dla mnie ten transfer od początku to pomyłka. Gość, który nie ma do zaoferowania nic poza nieźle ułożoną lewą nogą - ale tylko i wyłącznie przy strzale :facepalm: I za takiego placka daliśmy 40 mln po jednym niezłym sezonie w słabej Parmie. Przeczuwam tu casus Giovinco.

Wczoraj kolejny raz pokazał jaki jest "świetny" - spartolił dwie niezłe kontry, do tego prawie sprezentował gola przeciwnikowi bo nie potrafił zabrać się z piłką przed własnym polem karnym. Wszedł na podmęczonego przeciwnika, a porusza się jak wóz z węglem (jak zwykle zresztą).


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 11:22

dla mnie konkluzja na dzień dzisiejszy to po prostu spokojne 4-4-2 tylko w wersji bardziej normalnej, na tzw. swoich pozycjach, tzn.
Sandro - DeLight - Demiral - Danilo
Bernardeschi - DM - DM - Chiesa
Morata - Ronaldo

Prawda jest taka, że wcale nie musimy na siłę wymyślać znaczenia, iż w fazie ofensywnej idziemy w 3-4-1-2, bo tak po prawdzie wczorajszy mecz pokazał, iż przy każdej bramkowej okazji wystarczy ruch bez piłki i/lub większy natłok naszych graczy w polu karnym rywala.
Smutna konkluzja: jeszcze kiedyś bez Bonu-Chielo nie widziałem środka obrony tak dzisiaj niestety, jest to ze szkodą dla naszej drużyny. Chielo już niestety nie wróci nie ma się co oszukiwać, a Bonu irytuje na potęgę ostatnio swoimi babolami.
Wpisałem dwóch DM-ów bo tak na prawdę jak jeden z naszej czwórki zaliczy już występ, na zasadzie "będzie coś z tego", to w następnym meczu kopie się po czole niestety. Skłaniam się powoli ku teorii, iż powinno być jasno pokazana hierarchia (coś a'la Allegri, mimo roszad każdy wiedział czy jest podstawowym czy rezerwowym graczem), aby dostać coś w rodzaju stabilizacji. Wczoraj niby Urus z Amerykaninem nie dali ciała, ale to było tylko Dinamo i do tego był okres meczu kiedy im piłki zabrać nie mogliśmy co wyglądało dość średnio.
Za tydzień przekonamy się czy 2:0 z Barceloną to był tylko brak Ronaldo....


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 12:37

Push3k pisze:
03 grudnia 2020, 10:03
Sandro zagrał dobry mecz pierwszy raz od... kilku lat?
To prawda. Zrobił 100% sytuacje 7 który wywalił w poprzeczkę.

Dramat to Kulusevski.
Ktoś tu mówił ze on lepszy od Dybali. XD

Mistrzostwo jak pieknie podał do Crisa przy kontrze. Prosto w przeciwnika. Dramat.
Kwota adekwatna do tej za Torresa.
Śmieją sie do dziś z nas :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 13:35

Adrian27th pisze:
Dramat.
Kwota adekwatna do tej za Torresa.
Śmieją sie do dziś z nas :)
Tragedia, nic tylko brać sznur i do lasu, wytykają nas palcami na ulicy. :facepalm:


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 13:36

Panowie, ja wiem, że może dla wielu z Was, monitorowych ekspertów, wejście do drużyny o x klas mocniejszych niż swoja dotychczasowa to proces, który następuje naturalnie, dzięki czemu piłkarz ma wejść na boisko i czarować. Inna sprawa, że jesteście cholernymi hipokrytami, bo pamiętam jak dziś, gdzie po meczu z Sampą waliliście koniura do Kulusevskiego. Nic mnie tak nie irytuje jak ten wysyp chorągiewek z Juvepoland. Odechciewa się przez Was czytać forum. Tak jest z każdym - trenerem, działaczem, prezesem, piłkarzem, na magazynierze kończąc. Śmiesznie - żałosne są te Wasze pseudo rzeczowe opinie po tak krótkim czasie, w wyjątkowo posranym przez koronę sezonie. Żal mi Was, tak po ludzku,


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 14:48

kdzr pisze:
03 grudnia 2020, 13:36
Odechciewa się przez Was czytać forum.
Zdajesz sobie sprawę, że gdyby zabrakło monitorowych ekspertów, to nie miałbyś czego czytać? Nie masz nic do napisania o meczu to łaskawie stul japę ;)
KamilDeath pisze:
03 grudnia 2020, 11:22
Sandro - DeLight - Demiral - Danilo
Bernardeschi - DM - DM - Chiesa
Morata - Ronaldo
Idealna taktyka dla Dybali :D Szkoda, że nie mamy w kadrze dwóch DMów, tak jak i gracza o nazwisku Światło :prochno: Dzień, w którym Berna zostanie podstawowym zawodnikiem Juve będzie końcem tego klubu. Tak w ogóle to czym zasłużył, żeby wychodzić w pierwszej 11stce? Posiadanie 'fajnych' tatuaży się nie liczy :stop:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 16:50

Demiral kontuzjowany po meczu :prochno: .
Musiał się bardzo zmęczyć.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 17:34

jackop pisze:
03 grudnia 2020, 14:48
Zdajesz sobie sprawę, że gdyby zabrakło monitorowych ekspertów, to nie miałbyś czego czytać? Nie masz nic do napisania o meczu to łaskawie stul japę ;)
Odniosłem się do formy Kulu, która tyczy też wczorajszego meczu, więc pośrednio mam coś do powiedzenia o meczu, który z resztą w całości obejrzałem. :*

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Stosować prośby o zamknięcie japy możesz do dziewczyny czy innego kolegi. Ja nie zabroniłem nikomu pisać na forum, a tylko wyraziłem swoją opinię na temat skali absurdalności niektórych wypowiedzi. Zrobiłem Ci coś, obraziłem? Nie. To zwracaj się do mnie z szacunkiem.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 17:53

@up - Od razu mówiłem ze Kulusevski to nic szczególnego.

Chiesa to potencjalnie dobry gość, bo ma gaz i drybling.

Dejan wczoraj wszedł, a wyglądał jakby biegał 90 minut. Facet miał jedno podanie do zrobienia, które CR7 prawdopodobnie zamienił by na bramkę, i podał nieatakowany wprost do przeciwnika.
Ramsey to kolejna pomyłka. Faceta nie ma na boisku praktycznie cały mecz.

Ja się dziwie że Pirlo nie chce zagrać 4-3-3 z CR-M-Chiesa.
Przy dobrej formie Danilo i Sandro, to może być swietne rozwiązanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2020, 18:08

@up

I ja to cenię. Masz swoją opinię od początku - super. Ja nie widziałem Kulusevskiego w zbyt wielu meczach Parmy - w tym z Juve na JS przepadł i go nie było. Wierzę, że ruszy, a jeśli nie, to cóż. Nie on pierwszy i nie ostatni. Wczoraj zagrał fatalnie.

Podobał mi się Mckennie, który, mam nadzieję, wybił Pirlo durne pomysły z ustawianiem go wyżej. To jest gość do środka pomocy, typowy defensywny pomocnik, który CZASAMI może spróbować się podłączyć. Dużo wczoraj wybiegał i mocno pressował.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Zablokowany