Serie A 20/21 (7): Lazio 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:33

I bardzo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dobrze.

Dybala to leszcz jakich mało. Bonucci powinien robić w burdelu, bo wystawia dupe jak mało kto.

Pochettino jest wolny, tak tylko przypominam bo nasz trener po meczu powie ze potrzebuje czasu
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2020, 14:34 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:33

Minuta 93 i 30 sekund, Dybala ma piłkę przy nodze, nie naciskany przez nikogo wyjeżdża na aut. Lazio wykonuje rzut z autu, wchodzą w pole karne i bramka, remis. I ten Dybala chce 15 mln kontraktu? Strata bramki idzie w całości na jego konto.
Czas skończyć z ochroną tego zawodnika, z chronieniem go i pokładaniem nadziei, że jeszcze niby będzie dobry.
Cały wysiłek zaprzepaszczony przez głupotę, brak koncentracji, brak mózgu w głowie. Szkoda słów. Współczuję pierwszej jedenastce.
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2020, 14:34 przez piterjuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:33

Halooo szczypek jak tam ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:35

W zasadzie to żadnej niespodzianki.
Antyfutbol i obniżenie intensywności do minimum po strzelonym golu, brak jakiejkolwiek próby przejęcia kontroli nad meczem i poszukania drugiego gola i będące tego konsekwencja spóźnione zmiany.
I wisienka na torcie, najbardziej przereklamowany piłkarz na ziemi, Paulo "nie zawacham się stracić piłki w żadnej sytuacji" Dybala.

Jest jeszcze bardzo wcześnie ale zaczynam stawiać krzyżyk na Pirlo. Podobnie jak w przypadku Sarriego, od idei abtyfutbolu Allegriego dzielą go tylko taktyczne niuanse.


calma calma
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:36

W ostatnich dwóch, trzech latach poziom frajerstwa, pasywności i głupoty radykalnie u nas wzrósł.


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:39

Ależ się wku... :facepalm:
Cały mecz pod kontrolą i na koniec tak frajersko stracić bramkę. Bonucci jak tylko reszta wróci po kontuzjach powinien wylądować na ławce. Zawsze przy 1 bramkowej przewadze na koniec są niepotrzebne emocje.
Nie mam żalu do Pirlo za wprowadzenie na koniec Dybali, który zapomniał nawet jak przyjmuje się piłkę czy Berny, który jest na fali... Ale przez cały mecz Morata pierwszy stosował pressing. Wchodzi taki Dybala na sam koniec i wygląda na bardziej zmęczonego od reszy. Powinno być jakieś 2:0 po pierwszej połowie i nawet błąd w końcówce byłby do przełknięcia, a tak nici z 3pkt.
Oglądając myślałem sobie że w końcu ta gra jakoś wygląda. Do straconej bramki sądzę ze to był najlepszy mecz za kadencji Pirlo - trenera.
No nic, dobrze że jest ta przerwa.
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2020, 14:41 przez Krzychu89, łącznie zmieniany 1 raz.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:40

Ja dla odmiany wrzuciłbym sporo za kołnierz Ronaldo. Oczywiście Dybala ameba umysłowa w 94min ale to oczywiste. W obronie zagraliśmy bardzo dobrze, Lazio nie istniało, próbowali w panice jakis wrzutek i szukania szczęścia (które w koncu dopisało...). Aczkolwiek mieliśmy w ciągu 60min kilka naprawdę srogich kontrataków, nawet z przewagę liczebną i większość z nich spalił właśnie Cristiano. Kwintesencja to ten z 2 połowy, gdzie Kulu minał 2 rywali rozprowadził grę i Ronaldo zamiast odegrać od razu do kogś (było 4 na 3 i hektary wolnego pola) to zaczął swoje szukanie zejścia na lewą noge z ostrego kąta i obrońca go wyczyścił na rzut rożny.
Strata gola w 94 min jasne boli i wkurza ale powinniśmy i mieliśmy sytuacje ku temu żeby zamknąć to spotkanie w 1h.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:40

Lypsky pisze:
08 listopada 2020, 14:33
Pochettino jest wolny, tak tylko przypominam bo nasz trener po meczu powie ze potrzebuje czasu
A co to wina Pirlo że facet który wchodzi w 75 minucie, jest NIBY wielkim technikiem a nie potrafi pobiec prosto z piłką? Jeszcze jakby to był jakiś placek pokroju Matriego, któremu wyraźnie przeszkadza piłka przy nodze, to bym był w stanie to zrozumieć, ale Dybala? jeszcze chcący 15 baniek za sezon? Gdyby pobiegl jak czlowiek pod bramke Lazio, czy nawet pod narożnik Lazio, to byłoby już po meczu i 3 pkt, ale cóż :)


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:41

Dobra, broniłem Pirlo ale ten mecz to on nam zremisował. Szkoda, że naśladuje swojego mentora Conte, w tych głupich cechach. Czekanie ze zmianami, kiedy środek pomocy oddycha rękawami, a Benta pracuje na drugą żółtą. Zadowalanie się jednobramkowym prowadzeniem, kiedy Lazio się przed nami kładzie w okolicach 70-80 minuty. Morata musiał sam poprosić o zmianę, chociaż od 10 minut potykał się o własne nogi.Jak ci włosi boją się otworzyć i zaryzykować - jednak w "Jak rozpętałem drugą wojnę" dobrze ujęto ich cechę - zabarykadowania się w burdelu. No ale w europie tyle razy im się to opłaciło, że można wciąż tak samo grać...
Uprzedzam - nie to nie to, że Ronaldo głupio strzelał. To to, że od 70 min wystawiliśmy tyłki do bardzo słabego rywala. I jeszcze moi ostatni ulubieńcy: Dybala i Kapitan.. szkoda strzępić ryja.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:41

Tak sie konczy sciaganie najlepszego gracza i granie na 1:0.

Mam juz dosyc. Kolejny trener, to samo gowno.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:42

Pirlo = Allegri. Ten sam poziom betonu. Jedyna różnica pomiędzy tymi Panami to to, że Allegri miał super obronę i piłkarze potrafili mieć indywidualny zryw pod koniec spotkania/w doliczonym czasie. Za Pirlo zrywy nam robią Bernard z Deski i Dupala co jest równoznaczne ze stratą bramki.

Po raz kolejny cały czat wiedział, że się skończy remisem, ale nasz wybitny trener nie :bravo:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:48

Wy ludzie ogladaliscie ten mecz na livescorze, czy gdzie? dopieprzacie sie do zmian Pirlo i do zdjęcia CR7 - rozumiem że miał dalej biegać i utykać na nogę? To samo Morata, który sam zasygnalizował zmianę. Dobra i kogo mial za nich wprowadzić? przypominam że nasza ławka prezentowała się następująco.
Obrazek

Miał wprowadzić Portanove czy może jakiegoś Dragusina z dupy? To że świeży technik Dybala nie potrafi pobiec prosto z piłką, to też może wina trenera? :P
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2020, 14:49 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:49

:whiteflag: Banda pieprz.. nych prawiczków. Zero szacunku. Wydupiac parówczaki.
Brawo trener... Co za klub ludzie.... :whiteflag:


Obrazek
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:50

No i bardzo dobrze, brawa dla Lazio, bo zasłużenie skarcili nas za obrzydliwy antyfutbol. Gol oczywiście na konto Dupali, ale całą drugą połowę nie graliśmy kompletnie nic. Spacerek, curva, na zaciągniętym ręcznym. Co za dzbany, Grecja w 2004 grała przyjemniej dla oka.

Berna to nasz talizman. Jak tylko wstał z ławki, to ja już wiedziałem, że coś wpadnie wreszcie.

Żal mi Alvaro, bo jako jedyny chciał atakować w drugiej połowie. Reszta rozłożyła leżaki i czekała tylko na koniec meczu, więc niech się teraz walą na ryj, wafle.

Pirlo to będzie podręcznikowy włoski beton. Jest przesiąknięty odpowiednią mentalnością.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 08 listopada 2020, 14:51

Straciłem ostatnią nadzieję, że Włoch mimo że młody coś w tym klubie zmieni. Tu potrzeba nowoczesnego podejścia A nie kolejnego betonu. Mam już dość tych patałachów z Dybalą i Bernardem z deski na czele.


Zablokowany