LM 20/21 (3): Ferencvaros 1-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:00

Poprostu pisze:
04 listopada 2020, 21:51
Morata <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że odgrywał do Ronaldo. Powinien to strzelać.
Bał się, że jak trafi, to sędzia od razu dopatrzy się spalonego.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:12

@Wojtek
Terminarz jest tak napięty, że liczą się tylko trzy punkty. Ferencvaros u siebie potrafi grać w piłkę.
Chyba zbyt wiele wymagasz od trenera żółtodzioba i drużyny, która dopiero się ze sobą zgrywa.


Forza Juve!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:22

Ronaldo dobrze wpływa na mentalność na tej drużyny, ale podejmuje złe decyzje.

Morata to nasz najlepszy transfer i kolejny raz zawodnik meczu. Dobrze ze nie wchodziliśmy w temat Dzeko/Suareza.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:24

Ziewa mi się jak za Maksa 😴 nie wiem czy to dobry czy zły znak.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:31

Proszę jak Paulo Dybała przedryblował pół boiska i strzelił. Brawo

Czekam jeszcze na świetny nos Szczypka i bramkę Kielona. Szczypek trafia ostatnio wszystko jak Morata.
Wchodzi Berna. Szansa że stracimy bramkę;)

Paweł nie jest szczęśliwy i zadowolony. Raczej taki wymuszony uśmiech.

Berna jest przechuj. Po raz kolejny udział w bramce.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:50

Po raz drugi z rzędu wygrywamy 1:4, nie ma co narzekać.

Alvaro Morata MOTM


Forza Juve!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:55

CR słaby mecz, Morata mnie mocno zaskakuje, Arthur jest daremny, Bentancur świetnie odbiera piłki. Fajnie, że Węgrzy dali nam dwie bramki, bo inaczej by się skończyło po prostu 2-0.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:56

towalski pisze:
04 listopada 2020, 22:31
Czekam jeszcze na świetny nos Szczypka i bramkę Kielona.
To podanie do Wojtka to był ten moment, ale Szczęsny we formie i się nie dał.

Bonucci to parodia obrońcy jest. Ileż można tą du.pą.


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:57

Warto też sędziego za ten mecz pochwalić. Miła odskocznia od ostatnich wyczynów w serie a.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 22:57

Było trochę śmiechu na koniec i się ożywiłem. Dzięki wam Ferencwary i tobie Andrzeju za wprowadzenie Berny :prochno:



Miodzio :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 23:04

PanWu pisze:
04 listopada 2020, 22:50
Po raz drugi z rzędu wygrywamy 1:4, nie ma co narzekać.

Alvaro Morata MOTM
Zawsze Alvaro lubiłem, ale szczerze przyznam, że takiego powrotu się po nim nie spodziewałem. Jak sobie przypomnę jego męczarnie, żeby od wielkiego dzwonu coś tam wepchnąć, jego serie bez bramki, a potem zestawię to z jego obecną grą - inny piłkarz.

Wynik taki, jakiego można mamy prawo oczekiwać po takim meczu, acz dwie bramki Węgrzy sami sobie zafundowali. Dybala co prawda wszedł na gotowe, ale jak już się rozkręcił, to już zaczął nieco lepiej się poruszać.

W ogóle mam wrażenie, że widać było jakąś poprawę w operowaniu piłką w środku pola. Wiadomo, że Ferencvaros na dużo pozwolił, ale też kilka razy udało nam się szybko i płynnie wyprowadzić piłkę spod naszej bramki kiedy Węgrzy próbowali nas przycisnąć.

Szkoda tylko straconej bramki, nawet jeśli to już inna strata niż te z Crotone czy ze Spezią.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 23:11

Ale, że Berna 3 mecz z rzędu i 3 raz ma udział w bramce? Chyba najlepsza statystyka i serie od kiedy jest w Juve.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 23:24

Po co ten Pirlo jeszcze wpuszcza tego Berne? Lepiej przy takim wyniku dać pograć jakiemuś młodzikowi czy coś. Chłop jest gwarantem straty bramki i kompletnie niczego nie wnosi...


-Kuba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2019
Posty: 18
Rejestracja: 10 lipca 2019

Nieprzeczytany post 04 listopada 2020, 23:44

Wszystko fajnie tylko ten Arthur... taki mlodszy Pjanic... a i Ramzej zauwazylem ze jest na boisku ok 50 minuty...

Nasza pomoc nie istnieje. To ze nie jestesmy w stanie zdominowac srodka pola z Ferenvarosem pokazuje gdzie jestesmy. Zamiast dominowac i rozgrywac poszliamy z wegrami na walke fizyczna w srodku ktore udalo sie wygrac. Ale na lepsze druzyny to nie starcza.0


celtu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2016
Posty: 36
Rejestracja: 02 listopada 2016

Nieprzeczytany post 05 listopada 2020, 00:00

Po pierwszej przygodzie Moraty z Juve, nigdy bym nie przypuszczał że kiedyś wróci, i de facto od niego trener będzie zaczynał wybór składu na mecz.
On i niezawodny Cuadrado w dużym stopniu ciągną grę w tym dziwnym sezonie. Kolumbijczykowi nie robi większej różnicy czy wychodzi na Ferencvaros czy na Barcelonę. Każdego jest w stanie skrzywdzić.
Pomimo dobrego wyniku dostaję drgawek jak widzę naszych środkowych pomocników. Rabiot, Ramsey i ten nowy z Barcelony zupełnie nic nie wnoszą. Arthur co prawda pięknie się z piłką porusza, potrafi kręcąc kółeczko uciec spod pressingu, na pewno piłki nie straci, ale jego gra w żaden sposób nie dynamizuje naszych akcji. Zakręci kółeczko i poda do najbliższego. W odbiorze i pressingu jest na chwilę obecną baaardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Rabiot i Ramsey to w ogóle poziom jakiegoś Evertonu czy innego obecnie Arsenalu. Zwyczajnie za ciency w uszach żeby bić się o finały LM. Siedzą po półtora roku i do tej pory nie można nic dobrego o nich powiedzieć. Walijczyk to w dodatku szklanka. Krążą legendy że koleś swego czasu miał dobre liczby i faktycznie, na transfermarkt wygląda to fajnie. Obecnie to może i je kręci, ale w Fifie. Beznadziejny transfer.
W ogóle mnie cały czas zastanawia co Pirlo chce grać. W obronie jesteśmy dziurawi, środka z taką Barceloną nie opanujemy, do kozackiego pressingu taki Rabiot czy Arthur też się raczej nie nadają, więc ani kozacka obrona, ani atak pozycyjny, ani szybki odbiór jak Atalanta czy LFC nie wchodzi w grę. W chwili obecnej wygląda na to że zostaje dryfowanie. Czy na tym można zrobić LM? Raczej wątpię. Na chwilę obecną nie jestem przekonany do tego projektu.


Zablokowany