LM 20/21 (2): JUVENTUS F.C 0-2 F.C Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 16:49

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 20/21:
JUVENTUS F.C - F.C Barcelona


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 254)

CZAS:

28.10.2020 (środa), godzina 21.00


Mecz na POLSAT SPORT PREMIUM I TVP.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 16:54

Chiesa na lewe wahadło.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 17:12

Jakieś nowe info co do Ronaldo? Barca bez formy, Juve bez formy, obrońców i z pechem (nieuznane bramki, czerwone kartki..) ale może jak nie idzie w Serie A to w LM.., hehe dobra może trochę poleciałem. Mimo wszytsko FORZA JUVE!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 17:35

Jeżeli dziś o 21 nie będzie negatywnego wyniku to CR7 nie zagra.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 17:36

Obie drużyny w budowie, więc może paść każdy wynik. Mam nadzieję, że jednak pokonamy Barcelonę u siebie.

Może warto tutaj zagrać innym ustawieniem? Np. Szczęsny - Danilo/Bonucci/Demiral/Frabotta - Rabiot/Arthur/Bentancur - Dybala/Morata/Chiesa. Oczywiście jeśli Bonucci będzie dostępny, bo jeśli nie, to wtedy Danilo jako ŚO (ehh) i Cuadrado na prawą obronę. Swoją drogą, Barcelona nie wygląda najlepiej i tutaj naprawdę nasi piłkarze mogą się odkuć, a takie zwycięstwo na pewno wpłynie pozytywnie na morale. Forza Juve!

Mój typ - 2:1


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 18:35

@PanWu
Może i Barcelona nie wygląda najlepiej, ale kto oglądał chociażby ich ostatni pojedynek z Realem, to zdaje sobie sprawę, że i tak prezentują się z trzy razy lepiej niż Juventus. U nas od dłuższego czasu nie funkcjonują podstawy piłkarskiego rzemiosła takie jak dokładne podania, umiejętność przyjmowania piłki, wychodzenie na wolne pole, że też o tragicznym wychodzeniu do kontrataków nie wspomnę. Niestety bez De Ligta, to nawet nasza defensywa nie funkcjonuje tak jak powinna, bo Bonucci to ze swoją grą powinien być najwyżej rezerwowym.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 18:51

Sky

Pirlo najprawdopodobniej zaryzykuje i postawi na babola. Oby się to skończyło dłuższą przerwą. :hope:


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 20:00

@dimebag11
W meczu z Getafe oddali bodajże jeden celny strzał na bramkę. Oni nie wyglądają dobrze, my też nie.
Nie uważam, że powinniśmy się ich obawiać. Jak przegramy to trudno, ale to nie jest Barcelona Guardioli.


Forza Juve!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 20:25

@PanWu
To prawda, że nie powinniśmy się obawiać Barcelony, a ja nigdzie o tym nie wspominałem. Chodziło mi bardziej o ich operowanie piłką i szybkie akcje przy których niestety mam wielkie obawy co do postawy Bonucciego przeciwko choćby takiego młodziana jak Ansu Fati zapewne robiącego w środę wiatrak i pośmiewisko z naszego "mistrza".


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 20:47

Może nas zlekceważą i w podstawie wybiegną Griezmann z Dembele :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 21:25

@Poprostu
"Pirlo najprawdopodobniej zaryzykuje i postawi na babola. Oby się to skończyło dłuższą przerwą."

Jak można kapitanowi swojej drużyny życzyć kontuzji? Może Bonucci nie jest w najwyższej formie, ale to już jest przesada. Co by o nim nie mówić, to zrobił dużo dobrego dla Juventusu. Ok, popełnił błąd z Milanem, ale wrócił i przeprosił, a teraz jest naszym kapitanem, kiedy Chiellini jest niedostępny, więc coś w tej drużynie znaczy. Trochę szacunku by się przydało.


Forza Juve!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 21:42

Conte musiał odstawić Del Piero a Pirlo musi Bonucciego i Chielliniego. Idzie zmiana pokoleniowa i jak mamy budować nowy Juventus to trzeba zacząć od pary De Ligt-Demiral.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 21:48

PanWu pisze:
26 października 2020, 21:25
@Poprostu
"Pirlo najprawdopodobniej zaryzykuje i postawi na babola. Oby się to skończyło dłuższą przerwą."

Jak można kapitanowi swojej drużyny życzyć kontuzji? Może Bonucci nie jest w najwyższej formie, ale to już jest przesada. Co by o nim nie mówić, to zrobił dużo dobrego dla Juventusu. Ok, popełnił błąd z Milanem, ale wrócił i przeprosił, a teraz jest naszym kapitanem, kiedy Chiellini jest niedostępny, więc coś w tej drużynie znaczy. Trochę szacunku by się przydało.
Bonuc nigdy nie grał na poziomie Juve i jego kariera w tym klubie to osiągnięcie na miarę powieściowo-serialowego Dyzmy. Może gdybyśmy mieli sensowniejszego obrońcę w meczach finałowych z Barsą i Realem to mielibyśmy ten jeden puchar więcej. Najpierw Barzagli a później Chiellini nie musieliby grać za dwóch. Nikt o nim nie będzie pamiętał i nikt nie będzie go wspominał tak jak teraz wspomina się Ferrarę, Montero, Cannavaro czy Thurama.

Co do meczu- wypadnięcie Coutinho to strata 3/5 jakości w ataku Barcelony. Mecz jest do wygrania co miłe, przewrotne i komiczne zarazem :P


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 22:41

Sorek21 pisze:
26 października 2020, 21:42
Conte musiał odstawić Del Piero a Pirlo musi Bonucciego i Chielliniego. Idzie zmiana pokoleniowa i jak mamy budować nowy Juventus to trzeba zacząć od pary De Ligt-Demiral.
Do tej zmiany pokoleniowej to przydałby się ktoś trzeci do pary De Ligt-Demiral, bo nie może tak być, że na siłę ustawiamy do trzyosobowej defensywy Danilo. Dlatego trochę żałuję, że odpuściliśmy sobie Kumbullę, aczkolwiek i tak by sobie pewnie niewiele pograł, bo taki Bonucci musi mieć pewny plac gry bez względu na swoją formę, a dzięki lukratywnemu, długiemu kontraktowi będziemy się z nim męczyć do końca jego kariery.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2020, 23:15

PanWu pisze:
26 października 2020, 21:25
@Poprostu
"Pirlo najprawdopodobniej zaryzykuje i postawi na babola. Oby się to skończyło dłuższą przerwą."

Jak można kapitanowi swojej drużyny życzyć kontuzji? Może Bonucci nie jest w najwyższej formie, ale to już jest przesada. Co by o nim nie mówić, to zrobił dużo dobrego dla Juventusu. Ok, popełnił błąd z Milanem, ale wrócił i przeprosił, a teraz jest naszym kapitanem, kiedy Chiellini jest niedostępny, więc coś w tej drużynie znaczy. Trochę szacunku by się przydało.
To, że nosi opaskę nie czyni z niego kapitana. Gardzę Bonuccim. Jest zwykłym patałachem i nie mogę się doczekać kiedy w końcu go ktoś kopnie w dupe i wyrzuci z tej drużyny. Jak widzę ten jego przygłupi uśmieszek po kolejnym babolu to, aż mi się krew gotuję.


Zablokowany