LM 20/21 (1): Dynamo Kijów 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:00

Wojtek pisze:
20 października 2020, 19:46
MORATA TO DNO!!! On wszystko traci, tragiczny piłkarz, modle się żebyśmy go nie wykupili.
Buahahaha! Puknij się w czółko, szanowny kibicu. :D

Morata mi dziś przypomniał, dlaczego pokochałem go w 2015 roku. Po pierwsze gole, a po drugie cieszynka. Po prostu Pan Piłkarz (zwłaszcza w LM).



Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:06

Występ mocno średni, ale na koniec trzeba docenić wynik.
Morata w LM dalej ma to coś i tak trzymać.
Klub nie ma ostatnio dobrej passy tak że boisko musi pomóc.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:29

Mecz słaby, cieszą 3pkt. Cieniutki Kulu za to bardzo dobrze Chiesa. Słabiutki środek pola, Benta j Rabiot przeciętnie, liczę na Arthura w przyszlosci.
Pirlo...ogarniaj temat.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:38

Bartosz Karawańczyk pisze:
20 października 2020, 21:00
Wojtek pisze:
20 października 2020, 19:46
MORATA TO DNO!!! On wszystko traci, tragiczny piłkarz, modle się żebyśmy go nie wykupili.
Buahahaha! Puknij się w czółko, szanowny kibicu. :D

Morata mi dziś przypomniał, dlaczego pokochałem go w 2015 roku. Po pierwsze gole, a po drugie cieszynka. Po prostu Pan Piłkarz (zwłaszcza w LM).

buhahhaha dalej zdania na jego temat nie zmienię, ogladales jego gre uważnie w tym meczu? w 1 połowie zaliczył chyba z 10 strat.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:52

Hed pisze:
20 października 2020, 19:46
szczypek pisze:
20 października 2020, 18:15
Hed pisze:
19 października 2020, 19:19
A to Szczypek przewidział coś kiedyś ?
Zawsze.
Dzisiejszy mecz tego dowodem.
Tak jak mówiłem po meczu z Crotone, dzisiaj wygrana na lajcie. Nie spodziewałem się że Dynamo będzie aż tak wycofane, u siebie grać na bezbramkowy remis to słabe jest jak na LM. Stąd mecz wyglądał jak wyglądał.

Mecz trwa 90 minut, ale niektórzy ciśnienia nie trzymają w przerwie.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 21:54

Dobry wynik, mecz do zapomnienia. Na duży plus Morata i Chiesa.


Forza Juve!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 22:09

W sumie taki mecz Allegri style. Niby nic, a dwa gole wpadły.
Morata 3 gole w 4 dni, to jakieś 20-30% jego średniej na sezon z pierwszego pobytu w Juventusie.
Mam pewne problemy z oceną występu Chiesy. Wiem, że te jego zrywy wyróżniały się na tle generalnie dosyć statycznej gry kolegów, ale konkretów z tego nie było za wiele, a dwa lub trzy razy sam się chłopak zakiwał. Dobrze wystartował ze strzałem po ziemi na początku meczu, ale chyba Lucescu zorientował się, że sam Kędziora nie da rady i w starciu z podwojonym kryciem Chiesa już trochę głupiał.
U Kielona znowu prawo Murphy'ego. Doświadczenie doświadczeniem, ale mięśnie już nie dają rady. Mam nadzieję, że po sezonie zakończy karierę, bo to powoli zaczyna już wyglądać niepoważnie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 22:23

Wygrana na lajcie, Chiesa dobrze :prochno:

#AllegriOut


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
-Kuba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2019
Posty: 18
Rejestracja: 10 lipca 2019

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 23:34

Wojtek pisze:
20 października 2020, 21:38
Bartosz Karawańczyk pisze:
20 października 2020, 21:00
Wojtek pisze:
20 października 2020, 19:46
MORATA TO DNO!!! On wszystko traci, tragiczny piłkarz, modle się żebyśmy go nie wykupili.
Buahahaha! Puknij się w czółko, szanowny kibicu. :D

Morata mi dziś przypomniał, dlaczego pokochałem go w 2015 roku. Po pierwsze gole, a po drugie cieszynka. Po prostu Pan Piłkarz (zwłaszcza w LM).

buhahhaha dalej zdania na jego temat nie zmienię, ogladales jego gre uważnie w tym meczu? w 1 połowie zaliczył chyba z 10 strat.
Ale ze o co chodzi?

Morata w dwoch meczach zaliczyl 3 bramki, 1 slupek (z bardzo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dosrodkowania), i jedna niezaliczona bramke z centymetrowego spalonego (gdzie wyraznie cofal i wykazal sie super zmyslem). Przypominam jak grali w Juve Trezeguet i Inzaghi. Im nikt nie wypominal ze pilka aie od nich odbijala...

Ogolnie dzis Juve mialo ok 30 minut bardzo fajnej, intensywnej gry. Troche jak za Allegriego przyznam, gdzie usypialiamy przeciwnika i przyspieszalismy. W tym czasie bylo widac jakis pomysl - Ramsey ciagnal, Chiesa i Cuadrado oskrzydlali (2/3 fajne akcje, Przytrzymanie pilki w srodku, sciagniecie boxznego obroncy do srodka i podaniem na wbiegajacego na pelnej szybkosci skrzydlowego), Morata szarpal.

Cieszy fajna gra Danilo - kolejny mecz sezonu i iest co najmniej solidny. Wyraznie zmiana pozycji mu sluzy. Demiral Ok choc musi nabrac oglady w obronie.

To co martwi to jakis taki nijaki srodek - Benta slabo taki kolejny Marchisio (ni to slaby ni to geniusz), Rabiot jest mocny ale nie jest liderem, Arthur kreci koleczka, utrzymuje sie przy pilce ale nic z tego nie wychodzi. Problem z poprzedniego sezonu czyli brak przejmowania drugich pilek zostal. Dodatkowo w pierwszej polowie dramat z atakiem pozycyjnym, hedyny pomysl to dluga pilka Bonucciego.

Walczymy dalej :)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 23:35

Mecz słaby. Nie wiem czy to z taktyką jest coś nie tak, ale nie ma ani środka pola, ani skrzydeł. Cóż trzeba dać Andrzejowi szansę i traktować ten sezon jako przejściowy. Z Chiesy będą ludzie. Niech szybko wraca Sandro na lewą, a Chiesa na prawą bo na Cuadrado nie da się patrzeć. Nie mogłem się nadziwić jak mu się udało to dośrodkowanie dzisiaj...1 na 100. Morata ładnie zastępuje Ronaldo, oby tak dalej. Byłem negatywnie nastawiony i nigdy go nie lubiłem, ale obym zmienił zdanie ;)

Acha i Demiral powinien bez dwóch zdań grać w 1 składzie. Mam nadzieje że Pirlo ma jaja i jego kumple wylądują na ławie po powrocie De Ligta.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2020, 23:54

Widzę, że ranga Danilo powoli rośnie do tej Mandzukicia :D Tak jak Mario na skrzydle był autorskim pomysłem Maksa, tak Pirlo wymyślił sobie Brazylijczyka w trójce ŚO.

Pirlo = Allegri


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 00:03

Bartosz Karawańczyk pisze:
20 października 2020, 21:00
Wojtek pisze:
20 października 2020, 19:46
MORATA TO DNO!!! On wszystko traci, tragiczny piłkarz, modle się żebyśmy go nie wykupili.
Buahahaha! Puknij się w czółko, szanowny kibicu. :D

Morata mi dziś przypomniał, dlaczego pokochałem go w 2015 roku. Po pierwsze gole, a po drugie cieszynka. Po prostu Pan Piłkarz (zwłaszcza w LM).

Ta cieszynka to chyba, po tym smiesznym golu z Interem, gdzie wstal, kopnal i po kilku sekundach dopiero zajarzyl ze padla bramka. xD

Uwielbiam tego gola.



tak btw to Alvaro ma na koncie w Juve 4 gole przeciwko Interowi (2 serie A i 2 CI). Ciesze sie ze jest znow z nami.


Obrazek

***** ***
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 00:33

Taki Juventus mogę oglądać co 3 dni, to była czysta przyjemność. "Allegri stajl" w pozytywnym tego terminu znaczeniu, czyli taki 2016/17. Na spokojnie, oszczędzając się, totalnie lajtowa wygrana. Pełna kontrola, forumowe płaczki. Jeszcze niech wrócą kontuzjowani i zakażeni, to Serie A też tak wygramy.
Wojtek pisze:
20 października 2020, 21:38
Bartosz Karawańczyk pisze:
20 października 2020, 21:00
Wojtek pisze:
20 października 2020, 19:46
MORATA TO DNO!!! On wszystko traci, tragiczny piłkarz, modle się żebyśmy go nie wykupili.
Buahahaha! Puknij się w czółko, szanowny kibicu. :D
buhahhaha dalej zdania na jego temat nie zmienię, ogladales jego gre uważnie w tym meczu? w 1 połowie zaliczył chyba z 10 strat.
Owszem, zaliczył kilka strat, ale 10 to przesadzona liczba. Poza tym, taka jest już specyfika gry tego zawodnika, on jest napastnikiem i może sobie na kilka strat pozwolić. Co innego Benta, który strat zanotował jeszcze więcej od Moraty, a przecież gra w środku pola, więc większość jego farfocli mogła się źle skończyć... Zatem proponuję się kogo innego czepiać, a Panu Piłkarzowi oddać hołd, bo znowu zrobił nam mecz.
szczypek pisze:
20 października 2020, 21:52
Tak jak mówiłem po meczu z Crotone, dzisiaj wygrana na lajcie. Mecz trwa 90 minut, ale niektórzy ciśnienia nie trzymają w przerwie.
Dokładnie. Ludzie się tutaj zachowują, jak gdyby był to ich pierwszy mecz Juve w życiu. Cudze chwalicie, a pełnej kontroli nie znacie... Hehehe, płaczki forumowe.
ipswich pisze:
21 października 2020, 00:03
Ta cieszynka to chyba, po tym smiesznym golu z Interem, gdzie wstal, kopnal i po kilku sekundach dopiero zajarzyl ze padla bramka. xD
Zgadza się. Ale dzisiaj też miał świetną cieszynkę - sympatycznie i bez chamstwa zakpił sobie z Luczesku.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 01:22

Bartosz Karawańczyk pisze:
21 października 2020, 00:33
Dokładnie. Ludzie się tutaj zachowują, jak gdyby był to ich pierwszy mecz Juve w życiu. Cudze chwalicie, a pełnej kontroli nie znacie... Hehehe, płaczki forumowe.
No dokladnie, a ty w szczególności. A tak przy okazji - kadra już nie "mierna"? pare dni temu lamentowałeś nad grą, podziwiałeś super dynamiczną Premier League (w Calcio się wolniej gra, no szok) Chiese wyzywałeś od drewniaków kompletnie nie wiem na jakiej podstawie, a na myśl o meczu z Dynamem twierdziłeś, że będzie jak z Lyonem. Wszystko dobrze z głową? :D Pytam poważnie, no chyba że to trolling, to nawet jeśli, to mimo wszystko średnio to pasuje na tym forum, gdzie jednak przesiaduje większość dojrzalszych ludzi a nie gimbusów. Na rm.pl czy forum Barcy miałbyś z pewnością większe pole do popisu.


/
Morata w 1 połowie tragedia, w 2 się pięknie zrehabilitował. Ma facet patent na tą LM, z pewnością się przyda. Poza tym to niezły mecz Ramseya i Chiesy.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 01:45

Piti pisze:
21 października 2020, 01:22
Wszystko dobrze z głową? :D
No tak średnio, bym powiedział, tak średnio. Na szczęście Alvaro dziś wskazał mi drogę. Może nawet do finału? Jak w 2015?
Bartosz Karawańczyk pisze:
21 października 2020, 00:33
Ale dzisiaj też miał świetną cieszynkę - sympatycznie i bez chamstwa zakpił sobie z Luczesku.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Zablokowany