Serie A 20/21 (4): Crotone 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 13:47

Nawet wyśmiewany Danilo gra lepiej od Bonu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 14:03

Piti pisze:
18 października 2020, 13:24
Ten "drewniak" jak go nazwałeś w gównianej Fiorentinie nie będąc napastnikiem robi 10 goli i 9 asyst.
Tm pokazuje 25 spotkań rozegranych jako napastnik: https://www.transfermarkt.pl/federico-c ... aison=2019 Nie jestem ekspertem od Violi i nie będę się wymądrzał, ale ty najwyraźniej nie jesteś, więc polecam to samo.

Wczoraj na czacie pytałem @Sila Spokoju jakim cudem ludzie potrafią ocenić zawodnika skoro nie oglądają w ogóle europejskiej piłki. Na co dostałem odpowiedź, że oglądają kompilacje na yt Nie musiałem długo czekać, bo dzięki dzisiejszym komentarzom mam potwierdzenie z pierwszej ręki.
PanWu pisze:
18 października 2020, 12:21
Liverpool potrafi przegrać 7:2 z Aston Villą, heh.
Wartość samego Grealisha na tm to 45 mln (gdyby nie covid to pewnie poszedłby za 60-70 mln). Wartość ekipy Crotone to 40 mln. Rozumiecie różnice? W Anglii jeden zawodnik kosztuje więcej, niż cały klub Serie A i my z tym klubem męczyliśmy się jak ostatni amatorzy tracąc 2 pkt.

Sorry, zapomniałem, że naharowaliśmy się ostatnio prezentując kosmiczny futbol i deklasując Napoli 3:0. Z tego powodu wszystkim dwudziestoparoletnim profesjonalnym piłkarzom zabrakło kondycji, żeby wczoraj <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> przez 90 min. :prochno:
Szwamb pisze:
18 października 2020, 12:39
oglądam Juve regularnie i często od blisko 20 lat[...]
A jakieś inne drużyny i ligi? Zabetonowanie i ignorancja wydaje się problemem wielu użytkowników, których spotkałem tutaj (i na innych forach) w ciągu lat. Oglądam swój zespół, ewentualnie (rzadko) swoją ligę czy mecze (niektóre) LM i reszta mnie mnie interesuje.
Ostatnio zmieniony 18 października 2020, 14:15 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 14:05

Bonucci nadaje się tylko do grania 3 obrońcami, gdzie jego partnerzy chronią mu tyłek przez 90 minut a ten może sobie swobodnie wyjść wyżej i posłać lagę do nikogo. Jego powrót nadal mnie boli. :prochno:

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Za każdym razem, gdy podchodziliśmy bliżej pola karnego Crotone, mam wrażenie że wszystkim odcinało mózg - wtedy do głowy wchodzą tylko dwa schematy, albo dośrodkowanie na nikogo, albo robimy kółeczko i wycofujemy do obrońcy. W sumie nie wiem kogo wyróżnić jakoś pozytywnie, ale brawo dla Moraty za bramkę, słupek i gol ze spalonego. Przynajmniej strzelał, w miarę w bramkę.

Berna nie powinien być na boisku do końca sezonu, niezależnie od pozycji.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 14:08

Sorek21 pisze:
18 października 2020, 13:47
Nawet wyśmiewany Danilo gra lepiej od Bonu.
Dokładnie, a wyśmiewany przez wszystkich Morata wczoraj łupnąłby prawie 2 bramy (szkoda słupka i tej cholernej wystajacej pięty za linią spalonego, ale widać ewidentnie po nim, że jest to dojrzalszy i lepszy zawodnik niż ten sprzed 5 lat. Da nam z pewnością wiele radości jeszcze

Wczoraj ten pokraczny rajd Bernarrdeschiego ktory mial tyle wolnej przestrzeni, po czym zatrzymal sie przed polem karnym i wycofał do obroncow przez polowe boiska....Ten facet ma ewidentnie coś z psychiką, bo facet pod wzgledem mentalnym jest spalony. On potrzebuje w zimie koniecznie do jakiejś Fiorentiny czy coś, jeśli chce jeszcze coś ze swoją karierą zrobić, bo jak nie, to już chyba tylko transfer do Al-Ahli i odcinanie kuponów jak El Shaarawy
jackop pisze:
18 października 2020, 14:03
Tm pokazuje 25 spotkań rozegranych jako napastnik: https://www.transfermarkt.pl/federico-c ... aison=2019 Nie jestem ekspertem od Violi i nie będę się wymądrzał, ale ty najwyraźniej nie jesteś, więc polecam to samo.
Fakt, grał tam niejako z musu, staty sprawdzalem na innej stronie i pomylilem zeszly sezon z sezonem 18/19 i 17/18, gdzie śmigał jako skrzydłowy i wykręcał podobne staty
Ostatnio zmieniony 18 października 2020, 14:15 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 14:13

Panowie, ale zobaczcie sobie jak gra Sassuolo. To jest świetna piłka. Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że oni mają lepszych piłkarzy od nas? Tutaj jest jakaś blokada, albo to wina błędnej taktyki, że wyglądamy jak drużyna z drugiej ligi. Tak nie może być. Już kij w to czy gramy pięknie dla oka, ale żebyśmy chociaż zgarniali trzy punkty w meczach z beniaminkami z budżetami 20x mniejszymi od naszego. Nie wygląda to najlepiej na ten czas.


Forza Juve!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 14:35

Zagraliśmy o wiele gorzej niż z Sampą i Romą. Wczorajszy mecz wyglądał tak jakby zawodnicy znudzili się Pirlo i wrócili do starych nawyków.
My nie potrafiliśmy wczoraj założyć pressingu Crotone! Stworzyliśmy jedną składną akcje, tą bramkową.
Nie mam problemów z popełnianymi błędami jeśli widać jakiś pomysł. Wczorajszy mecz był dramatyczny, nie było pomysłu.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 15:03

Juventus nigdy nie grał tak dobrze jak Atalanta, ale mimo to to my mamy 9 mistrzostwo pod rząd, meldowanie się na wysokim etapie LM etc. XD

Ogarnijcie Panowie, że żeby zespół:
pięknie grał, odnosił sukcesy i żeby wszystko szło lekko, łatwo i przyjemnie musi się zgrać ogrom spraw:
odpowiedni trener, odpowiedni piłkarze, wzajemna chemia, szczęście

Spójrzcie na np. Barsę, która w latach 2004-2015 rządziła europejską piłką w oparciu o swoją filozofię, w oparciu o wychowanków etc. i spójrzcie na nią teraz- nie chodzi o to, że mają jakichś słabych piłkarzy- po prostu pewna filozofia gry się tam wyczerpała, pewne pokolenie przeminęło i następców nie widać.

WIERZĘ W TO, że Pirlo ma jakąś autorską wizję, jest związany z Juventusem, ma autorytet- sądzę, że też zaufanie piłkarzy. Może na naszych oczach (może w bólach) będzie się rodzić coś unikalnego i na dłużej (na następną dekadę), a może... nie :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 15:57

PanWu pisze:
18 października 2020, 14:13
Panowie, ale zobaczcie sobie jak gra Sassuolo. To jest świetna piłka. Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że oni mają lepszych piłkarzy od nas?
Bo De Zerbi umiejętnie zarządza tym co ma, poustawiał zawodników tam gdzie najlepiej się czują a u nas jest żonglowanie pozycjami w czym Pirlo jak dotąd przoduje póki co. Wymyślił sobie 3-5-2 z czasów swojego trenerskiego idola Conte i na siłę próbuje przypisać zawodników do jakiejś pozycji jaka sobie ubzdurał a nie odwrotnie. Paratici naściągał zawodników w ogóle nie pasujących do koncepcji ( z przymusu lub aby konkurencje osłabić ), Pirlo twierdzi, że to zawodnicy jakich chciał i niech się dzieje co chce. Ja tylko przypominam, że w pewnym momencie jak na forum przewijały się nazwiska Mihajlovicia czy De Zerbiego to były płacze. Sam wolałbym trenera z zagranicy, nie związanego z Italią ale spośród ligowych uważam, że to Mihajlović byłby dla nas najlepszy bo ma szacunek, charyzmę i wiedzę, facet ma jaja i nie boi się ryknąć. Pirlo todla mnie taki Walery Łobanowski ze sposobu bycia z tym, że tamten siedział z racji wieku a Pirlo stoi z oczami jak królik. Wierzę w Pirlo, mam nadzieję, że się ogarnie bo eksperymenty niech sobie zostawi na lato skoro nie miał czasu bo będziemy gubić punkty na potęgę a 7 meczów na wyjeździe bez zwycięstwa to wyczyn godny Radomiaka Radom a nie drużyny, która dominuje od 9 lat w Serie A bez względu na to czy to sezon przejściowy czy nie. Zaczynamy coraz częściej tracić punkty z waflami czyli to co kiedyś było naszą zmorą a to takimi meczami wygrywa się scudetto.


Obrazek
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 16:24

Tak sobie czytałem, co tam w wielkim świecie piszą o wczorajszych meczach na włoskich boiskach i natknąłem się na ciekawe foto, którym się podzielę. Ku pokrzepieniu serc.
Obrazek


Obrazek
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 16:38

Pamiętam jak kilka miesięcy temu Gianluca Tonali mówił, że Sandro nie powinien iść do Juve, bo tam się biega na zaciągniętym ręcznym i nie ma komu rozgrywać. Większość się wtedy strasznie burzyła - jak ten dziad śmie tak mówić i kim on jest w ogóle?! Hehe, no to czas pokazał, kto ma rację - wczorajsze spotkanie najlepszym przykładem.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 16:47

Piti pisze:
18 października 2020, 13:24
Oglądam czasem inne ligi, np ostatnio oglądałem jak 8 w lidze Hoffenheim rozgromiło Bayern 4:1 w lidze
Tylko, ze w lidze Juventusowi takie wtopy zdarzaja sie duzo czesciej, niz Bayernowi. O Lidze Mistrzow juz nie wspominajac.

Sorek21 pisze:
18 października 2020, 13:35
Mecz w czasach koronawirusa po przerwie na reprezentację a przed meczami LM.[...] Dodatkowo każdy ligowy ogór daje z siebie 200% bo Juventus przyjeżdza.
Uwielbiam te wymoweczkiXD Jeszcze dodaj, ze bramkarz gospodarzy mial "dzien kunia" (w sumie nawet nie mial jak go miec, bo oddalismy DWA strzaly w swiatlo), a nasi myslami byli juz przy... mitycznej wiosnie.

Rozgrzany Sturaro pisze:
18 października 2020, 14:05
Bonucci nadaje się tylko do grania 3 obrońcami,
Juz nie powielaj tej forum-legend, bo w tym ustawieniu tez rypie babole. Prawda jest taka, ze chlop nie powinien byl zostac w ogole przyjety z powrotem. A jesli juz, to na baaardzo korzystnych dla klubu warunkach (niski kontrakt), a nie dla pilkarza (zarobki prawie 30 milionow PLN netto do 37-ego roku życia :facepalm: ).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 16:54

Poprostu pisze:
18 października 2020, 11:11
Czego wy się spodziewacie? Ten sezon będzie przejściowy i pewnie klub doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie da się z miejsca objąć drużyny jako amator i wygrywać wszystkie.
Zidane pokazał, że się da.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 17:44

Wojtek pisze:
18 października 2020, 16:54
Poprostu pisze:
18 października 2020, 11:11
Czego wy się spodziewacie? Ten sezon będzie przejściowy i pewnie klub doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie da się z miejsca objąć drużyny jako amator i wygrywać wszystkie.
Zidane pokazał, że się da.
Zidan trenował młodzieżówkę irok był asystentem. Pirlo jest totalnym żółtodziobem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 19:56

remis Juve w meczu po zgrupowaniu reprezentacji? no co za niespodzianka... przecież zawsze wygrywaliśmy prawda?

zluzujcie majty, to jeszcze nie jest ten moment gdy wiadomo, że Pirlo to jednak drugi Ferrara a nie drugi Guardiola, jeszcze możemy żyć nadziejami ;) oczywiście w ramach rozsądku... wymagajcie miejsca w LM to mniej będziecie zawiedzeni, mistrza przegraliśmy w momencie zwolnienia Sarriego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 20:51

Za rok odejdą z Juve Chiellini i (raczej) Buffon. Zobaczymy jak wtedy będzie. Może to ta stara gwardia jest naszym atutem i jednocześnie największą słabością. To właśnie oni mają najbardziej obsrane majty w meczach o wysoką stawkę.


Zablokowany