Serie A 20/21 (3): JUVENTUS F.C 2-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 20:58

@jeshu
Nie ja hańbię słowa Gianniego, ale nasz trener, zawodnicy oraz prezydent. Osioł, hańba czy absurd to i tak łagodne słowa na to co wyczyniają ci amatorzy. Może powiesz, że to wspaniale, iż po bardzo dobrej pierwszej połowie wychodzimy na drugie 45 minut z zamiarem nieudolnego bronienia jednobramkowego prowadzenia grając u siebie? Przecież to jest hańba. Oglądałem za dzieciaka mecze Juventusu prowadzonego przez Lippiego i mimo, że tamtej drużynie również zdarzało się popełniać jakieś głupie błędy, to i tak było się z nich dumnym za ich charakter, ambicję, wolę walki oraz serce jakie zostawiali na boisku. Juventusu Pirlo się najzwyczajniej wstydzę i zaczynam się nim brzydzić.
#PirloOUT


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:03

Antichrist pisze:
07 kwietnia 2021, 20:55
Są ważne 3 punkty, ale to Napoli ma lepszy bilans w bezpośrednim starciu. :/
oczywiście szkoda tego, ale najważniejsze jednak te 3 pkt, oatrząc na to jak ostatnio punktowalo Napoli. Zresztą może się okazać, że ten bilans i tak nie będzie sie liczył.

Najważniejsze, że 3 pkt zostały tam gdzie powinny już po przyznanym walkowerze ;)


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:07

dimebag11 pisze:
07 kwietnia 2021, 20:58
@jeshu
Nie ja hańbię słowa Gianniego, ale nasz trener, zawodnicy oraz prezydent. Osioł, hańba czy absurd to i tak łagodne słowa na to co wyczyniają ci amatorzy. Może powiesz, że to wspaniale, iż po bardzo dobrej pierwszej połowie wychodzimy na drugie 45 minut z zamiarem nieudolnego bronienia jednobramkowego prowadzenia grając u siebie? Przecież to jest hańba. Oglądałem za dzieciaka mecze Juventusu prowadzonego przez Lippiego i mimo, że tamtej drużynie również zdarzało się popełniać jakieś głupie błędy, to i tak było się z nich dumnym za ich charakter, ambicję, wolę walki oraz serce jakie zostawiali na boisku. Juventusu Pirlo się najzwyczajniej wstydzę i zaczynam się nim brzydzić.
#PirloOUT
Masz bardzo zla perspektywe patrzenia. Nie napisalem ze hanbisz, tylko ze do ciebie nie pasuja. Skupiasz sie tylko i wylacznie na hejcie. Wiem, ze covid powoduje u wielu ludzi depresje, czasy sa nieciekawe, ale trzeba byc conajmniej slepym zeby z tego meczu wyciagac tylko negatywy. "wychodzimy na drugie 45 minut z zamiarem nieudolnego bronienia jednobramkowego prowadzenia" - a co my gralismy z u16 neapolem czy z druzyna, ktora potrafi grac w pilke ? Piszesz po meczu o nieudolnym bronieniu jednobramowego prowadzenia, wiec nie znasz znaczenia tego slowa. Zrob sobie wakacje.

@Poprostu - no cos ty, w zyciu by tutaj nikt niesprawiedliwie nie ocenil ;> Dla przykladu - fajno, ze wygrywamy ale i tak co poniektorzy widza tylko zly bilans bezposrednich spotkan a nie 3 pkt.

@prezes3c bye, obys nie rzucal slow na wiatr, jak Pirlo o Wojtku na wczorajszej konfie
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2021, 21:09 przez jeshu, łącznie zmieniany 1 raz.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:08

Ten karny to żart, wiadomo sędziowie już dawno nie są od sędziowania. Też nie ma co płakać, bo karny to był, ale na Zielińskim.
Morata jest beznadziejny, piąty miesiąc kopie się po czole z krótką przerwą na Lazio. Deal z Atletico opiewa na 55 baniek i to się po prostu nie spina. Mentalna kruszynka, niezdolna do dźwigania presji.
Cuadrado to piłkarz podwórkowy, 100% umiejętności i 0 odpowiedzialności. No cóż zawsze tak było, stary już jest, nie będę się wyżywał. W przyszłym sezonie byłby to idealny rezerwowy.
Brawo dla Buffona, co było to bronił.
Chiellini przy piłce regularnie się ośmiesza, gorzej, że Mati De Ligt nie jest wiele lepszy.
Dybala... brakowało tych bramek. Dwa kontakty i dziękuję, on nie strzela, tylko umieszcza piłkę w bramce. Mam nadzieję że go poskładali i Moratka odpocznie, najlepiej do końca sezonu.
Szkoda tej straconej bramki, ale powiedzmy, że plan minimum wykonany. Do przebiegu meczu bardziej pasowałoby jakieś 4-1...


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:20

Garreat pisze:
07 kwietnia 2021, 21:08

Szkoda tej straconej bramki, ale powiedzmy, że plan minimum wykonany. Do przebiegu meczu bardziej pasowałoby jakieś 4-1...
piszesz o 4 bramkach, a niby tylko 3 celne strzały mieliśmy;) ale faktycznie mieliśmy kilka groźnych sytuacji, które mogliśmy strzelić, a nawet nie zakończyło się celnym strzałem.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:21

jeshu pisze:
07 kwietnia 2021, 21:07


Masz bardzo zla perspektywe patrzenia. Nie napisalem ze hanbisz, tylko ze do ciebie nie pasuja. Skupiasz sie tylko i wylacznie na hejcie. Wiem, ze covid powoduje u wielu ludzi depresje, czasy sa nieciekawe, ale trzeba byc conajmniej slepym zeby z tego meczu wyciagac tylko negatywy. "wychodzimy na drugie 45 minut z zamiarem nieudolnego bronienia jednobramkowego prowadzenia" - a co my gralismy z u16 neapolem czy z druzyna, ktora potrafi grac w pilke ? Piszesz po meczu o nieudolnym bronieniu jednobramowego prowadzenia, wiec nie znasz znaczenia tego slowa. Zrob sobie wakacje.

@Poprostu - no cos ty, w zyciu by tutaj nikt niesprawiedliwie nie ocenil ;> Dla przykladu - fajno, ze wygrywamy ale i tak co poniektorzy widza tylko zly bilans bezposrednich spotkan a nie 3 pkt.

@prezes3c bye, obys nie rzucal slow na wiatr, jak Pirlo o Wojtku na wczorajszej konfie

W moim przypadku (i zapewne nie tylko moim) depresję powoduje gra i upadek Juve. Mamy dziadostwo, którego prędko się nie posprząta, mam na myśli tu komin płacowy m. in. Do tego jak słyszę o możliwym pozostaniu Pirlo, to popadnięcie w alkoholizm wcale nie wydaje mi się złym rozwiązaniem.

Mecz na plus bo mamy 3 pkt. Reszta niech pozostanie załonięte kurtyną milczenia i zapomnienia. Pirlo do zwolnienia.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:24

Cieszyłbym się bardziej gdyby nie poprzednie wtopy. I meczowe ze słabszymi drużynami i wizerunkowa Dybali. Mimo wszystko jego bramka cieszy. Nie mniej mam wrażenie, że gdyby nie Chiesa to nic by z tego meczu nie było.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:25

@jeshu
Tobie również polecam zrobienie wakacji jeśli uważasz, że ten mecz był lepszy od wczorajszego pojedynku w LM pomiędzy Realem i Liverpoolem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:27

Beznadzieja w dalszym ciągu, bronienie wyniku i parszywa dzbaniarnia na boisku. Takie sytuacje marnować to kryminał. Kielonowi już podziekujmy bo on jest gwarancją karnego, typ odjechał już w siną dal. Na temat Moraty nie chce mnie się już pisać bo wszystko zostało napisane, nie dziwne, że nikt go nie chce a tylko my rzucamy się na tego odpada. Jak zwykle prowadząc 2-0, zamiast dobić rywala to my podajemy im butle z tlenem. Nie wiem co jest nie tak z tą drużyną. Mam nadzieję, że oglądam tego brodana za linią w płaszczyku tajniaka do końca sezonu i wypad, taczka pod stadionem już czeka.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:32

Pirlo po meczu powiedział, że jakby mógł cofnąć czas to popełnił by te wszystkie błędy z tego sezonu jeszcze raz :D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:32

@MRN
Oby tylko doczłapał z nami do tego czwartego miejsca na koniec sezonu, by zagrać w fazie grupowej LM i żegnamy bez żalu.
@Poprostu
Coś tak czuję, że gdyby takie samo pytanie zadano naszemu prezydentowi, to jednak odpowiedziałby, że uniknąłby chociaż tego błędu, który przydarzył się mu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:58

dimebag11 pisze:
07 kwietnia 2021, 21:25
@jeshu
Tobie również polecam zrobienie wakacji jeśli uważasz, że ten mecz był lepszy od wczorajszego pojedynku w LM pomiędzy Realem i Liverpoolem.
i tu jest sedno problemu. pisalem ze z perspektywy kibica Juve moge byc malo obiektywny, za to ty wyciagnales tylko to, co ci pasowalo. Tak samo jak z meczu. Kibice, ktorzy widza tylko to co zle.

Jedziemy dalej, 3 pkt dla nas, oby tak dalej. Tez chce zmian, a do tego niezbedne sa fundusze. A po twojej reakcji wnosze, ze wolalbys przegrana, bo moze zwolnili by jednego, co go tak nie lubisz. I to by byla dla ciebie sytuacja win-win.

Zycze ci wiecej optymizmu w zyciu, to moze i przelejesz go na milosc do klubu. I tak, to byl dla mnie lepszy mecz, bo we wczorajszym poza bramkami nie dzialo sie prawie nic godnego zauwazenia (no moze raz jak Real w bardzo ladny sposob wyszedl spod pressingu). Poza tym, jako kibic, i zgodnie z twoim motto: Juve jest miloscia mojego zycia, dostarcza mi wielkich emocji i mecz Juve bedzie dla mnie atrakcyjniejszy, zwlaszcza z przeciwnikami z czolowki.

Dziwnym trafem Real tez w koncowce wczorajszego meczu sie cofnal, popatrz jakie dzbany
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2021, 21:59 przez jeshu, łącznie zmieniany 1 raz.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 21:59

śmiechem żartem wynik 1:0 byłoby lepszy niż te 2:1. Bo wtedy liczyłby się bilans bramkowy ogólnie. Będą jaja jak na koniec sezonu przy rownej liczbie pkt Napoli nas wyprzedzi dzięki temu karnemu w 90 min....


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 22:31

@jeshu
Przeczuwałem, że się o to przyczepisz i miałem nawet dopisać do pierwszego zdania coś w stylu "(nawet jeśli wypowiadałeś się jako kibic Juve)".
Ponadto sam wyciągasz jakieś błędne spostrzeżenia, które pasują do twojej narracji. Nigdzie nie pisałem (w przeciwieństwie do paru osób), że liczę na to żebyśmy przegrali z Napoli tylko po to, by zwolniono amatora Pirlo. Ja mam nadzieję, że mimo zwycięstwa Zarząd wreszcie przejrzy na oczy, przyzna się do błędu i rozwiąże kontrakt z naszym "trenerem" (aczkolwiek trzeba było to zrobić już po wyeliminowaniu nas przez Porto). Mówiłem jasno, że musimy dziś zdobyć 3 punkty za wszelką cenę, bo w przeciwnym razie możemy poważnie się oddalić od LM w przyszłym sezonie patrząc na mecze jakie czekają nas jeszcze w tym sezonie (m.in. Atalanta, Milan, Fiorentina, Sassuolo, Inter).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 22:45

@dimebag11 masz nosa ;-) "miałem nawet dopisać do pierwszego zdania coś w stylu "(nawet jeśli wypowiadałeś się jako kibic Juve)"" ale przeciez ja wyraznie napisalem, ze moge byc malo obiektywnym w tej kwesti co jest oczywista oczywistoscia, nie trzeba bylo tego nawet podkreslac. Tak czy siak, mecz Realu z Lpoolem byl w mojej ocenie duzo slabszy niz sie zapowiadal, a dla obrony tego zdania dodam, ze beatelsi nie oddali strzalu przez 45 minut, a w Turynie w 3 minucie moglo byc juz 1;1. Kazdy oczekuje czegos od meczu, ja wczoraj liczylem na spektakl i sie zawiodlem. Moze widziales to innaczej ...

Nie pisalem, ze napisales o checi przegranej, tylko, ze po tym co piszesz wnosze, ze by cie to ucieszylo, bo spelniloby sie twoje marzenie zwolnienia Andrzeja.

Tutaj proponuje, zebysmy zakopali topor, dalsza przepychanka jest zbedna. Peace&Love


Zablokowany